پيغام مدير :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمديد به سايت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سايت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنيد.
 
 
ساعت : 02:50 ب.ظ
نويسنده : علی راعی

 اگر اهل رام های کاستوم و نصب رام های متعدد از این قبیل هستید این نرم افزار به شما در انتخاب رام مناسبتان کمک خواهد کرد چرا که توسط ان می توانید با بنچمارک گرفتن از هر رام بهینه ترین رام کاستوم یا رسمی را برای دستگاه خود را انتخاب نمایید . 

 

ادامه مطلب


 ساعت : 02:46 ب.ظ
نويسنده : علی راعی

iPhone 5s

 

اپل امروز تمام شایعات منتشر شده در مورد آیفون 5s و آیفون 5c را به حقیقت بدل کرد. آیفون 5s با ظاهر مشابه با نسل قبل و تغییرات جزئی ظاهری همراه است، اما از درون دستخوش تغییرات جدی شده است. اپل در آیفون 5s از پردازنده 64 بیتی A7، سنسور اثر انگشت خوان و دوربین با سنسور بزرگ‌تر و قوی‌تر استفاده نموده است.

ادامه مطلب


 ساعت : 02:44 ب.ظ
نويسنده : علی راعی

آنقدر دنیای فناوری با سرعت پیش می رود که اسکنر اثر انگشت آیفون 5S موسوم به تاچ آی دی هنوز نیامده دارد قدیمی می شود و ممکن است در بعضی زمینه ها بازی را به فناوری جدید دیگری واگذار کند.

 
نام این فناوری SilentSense است که درواقع الگوریتمی ست برای تشخیص شما از طریق لمس کردن ولی بدون حسگر اثر انگشت. این الگوریتم با استفاده از حسگرهای دیگری که در تلفن های هوشمند وجود دارد به سرعت حالات شما موقع تپ کردن یا سوایپ کردن صفحه را یاد می گیرید و در دفعات بعد با این روش تشخیص تان می دهد.
 
ادامه مطلب


 ساعت : 03:37 ب.ظ
نويسنده : علی راعی

 

می دانید که گوگل در آزمایشگاه X خود در حال کار بر روی پروژه های بلندپروازانه (Moonshot Projects) است. یکی از آنها خودروی بی نیاز از راننده است، دیگری گوگل گلس، و همین اواخر هم پروژه لون را داشتیم که در آن بالون های اینترنتی به پرواز در می آیند. اما مردان ایکس، در سفر به ماه بعدی شان قرار است چه چیزی سوغات بیاورند؟

 
تعریف پروژه های بلندپروازانه از نظر گوگل چیزی شبیه این است: «دستاوردهایی که شاید بسیار دور از ذهن باشند ولی ارزش دنبال کردن و صرف منابع را دارند زیرا وقتی به نتیجه برسند، دنیا را تغییر می دهند.»
 
حال هفته نامه معتبر آلمانی دِر اشپیگل  در یکی از مطالب خود به این نکته اشاره کرده که تیم ترجمه گوگل نیز مثل دیگر بخش های شرکت، جاه طلبی های بزرگی دارند تا در آینده مرزهای زبانی را از سر راه مردم تمام دنیا بردارند؛ و قرار است این کار را با توسعه یک سرویس ترجمه جهانی با قابلیت صوتی، عملی کنند.
 
فرانز جوزف اوخ که رهبر دپارتمان ترجمه گوگل است به دِر اشپیگل گفته که ترجمه گر صوتی کنونی بسیار کند و کهنه است ولی در عین حال به برنامه های توسعه سرویس ترجمه متن گوگل و پیشرفت های آن در چند سال اخیر اشاره می کند که قرار است نتایج آنها در اپلیکیشن آن نیز ظهور بیشتری یابد.
 
چیزی که رویکرد گوگل را جالب کرده این است که در تیم ترجمه، هیچ متخصص زبان شناسی وجود ندارد بلکه در عوض سیستم ترجمه طوری طراحی شده تا با تجربه بیشتر، بهتر شود. از آنجایی که تخصص اصلی گوگل در جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل داده ها است الگوریتم های ترجمه برای فهم قواعد گرامری طراحی نشده اند، بلکه با جستجو در میان دنیای در هم و بر هم واژگان و جمع آوری داده ها در طول مسیر، سرویس را بهبود می بخشند.
 
به دلیل استفاده از همین روش است که با وجود پیشرفت های زیاد سرویس ترجمه گوگل در سال های اخیر، هنوز هم جملات بی معنی از آن دریافت می کنیم ولی با توجه به اینکه استفاده کاربران این سرویس در سال جاری، به تنهایی ۲۰۰ میلیون برابر سال قبل شده، به نظر می رسد جمع آوری داده ها نیز به شدت بهبود یابد که این می تواند گوگل را در دستیابی به اهداف بلندوازانه اش چند گام به جلو ببرد.
 
تصورش را کرده اید که دنیا بدون مرزهای زبانی، چگونه خواهد بود؟
ادامه مطلب


 دانلود بازی هیجان انگیز Despicable Me v1.2.0 با دیتا
نوشته شده در یک شنبه 17 شهریور 1392 
ساعت : 02:31 ب.ظ
نويسنده : علی راعی

Despicable Meیک بازی هیجان انگیز وماجرایی است که شرکت گیم لافت چندی پیش جزئیاتی از آن را داده بود.شما به عنوان یک موجود خنده دار با رئیستان دعوا کرده اید وباید ابتکار عمل خود ا به نمایش بگذارید.از ویژگی های بازی می توان به برخورد مناطق مخفی،لذت بردن از چندین زاویه دوربین پویا،جمع آوری موز،تجربه انیمیشن های سفارشی و کیفیت عالی صدا با گرافیک سه بعدی وغیره ... اشاره کرد.

اضافه شدن محیط ساحلی جدید وشخصیت

اضافه شدن مد لباس جدید

ایجاد تنوع بیشتر دربازی با ایجا خطوط مختلف وجمع آوری موز بر روی موشک

ادامه مطلب


 ۱۰ نکته کاربردی برای استفاده از نقشه گوگل
نوشته شده در چهارشنبه 13 شهریور 1392 
ساعت : 01:40 ب.ظ
نويسنده : علی راعی

همیشه نقشه ها برای سفر -درون شهری یا برون شهری- ضروری بوده اند. برای دانستنِ اینکه کدام مسیر، کوتاه تر و یا سر راست تر است باید در نقشه جستجو کرد تا به نتیجه رسید. اگر در جایی اسم «جستجو» وسط بیاید، حتماً می توان در آنجا ردی از گوگل یافت.

ادامه مطلب