تیم تولید محتوای بهیدو

آشنایی با فرآورده های قارچ گانودرما

فرآورده های قارچ گانودرما

خواص درمانی قارچ گانودرما به قدری زیاد است که از آن با نام قارچ جان افزا نیز یاد می شود. این قارچ از دیرباز در کشور چین کاربردهای زیادی در طب سنتی داشته است. در حال حاضر نیز متخصصان زیادی از سراسر دنیا خواص بی نظیر قارچ گانودرما را تایید می کنند و به آن لقب شاه گیاهان دارویی را داده اند. از آنجایی که عصاره این قارچ به تنهایی بسیار تلخ و دارای بو و طعم نامطبوعی است در گذشته فقط به صورت دارو مصرف می شد، ولی خوشبختانه در حال حاضر از ترکیب این اکسیر جوانی با  قهوه، چای و نوشیدنی های دیگر فرآورده های جدیدی با خواص دارویی فوق العاده به وجود آمده است که می توان با مصرف روزانه، علاوه بر لذت بردن از طعم عالی آنها، برای همیشه سالم زندگی کرد. فرآورده های مختلف قارچ گانودرما را می توانید در قالب انواع قهوه، هات چاکلت، قرص و … تهیه و مصرف نمایید. آشنایی با فرآورده های قارچ گانودرما به شما کمک خواهد کرد تا متناسب با ذائقه خود این گیاه بی نظیر دارویی را در برنامه غذایی روزانه بگنجانید. در ادامه محصولات به دست آمده از قارچ گانودرما را معرفی خواهیم کرد.

تاریخ : سه شنبه 31 شهریور 1394  ساعت: 10:39 AM
ادامه مطلب

خطوط لوله پلی اتیلن نگهداشته شده یا معلق

خطوط لوله پلی اتیلن نگهداشته شده

ویژگی هایی دمایی و خمش های متناظر با آن ها در خطوط لوله پلی اتیلن نگهداشته شده یا آویخته، مشابه ویژگی هایی است که در مورد خطوط لوله نگهداشته نشده گفته شد. در اینجا دو فاکتور دیگر هم باید لحاظ شوند: خمش تیری و پیکربندی نگهدارنده یا قلاب. همچنان با شرکت توسن صنعت آپادانا تولیدکننده و ارائه کننده انواع لوله های پلی اتیلن ، لوله آبیاری، نوار آبیاری و لوله دریپردار همراه باشید.

تاریخ : سه شنبه 24 شهریور 1394  ساعت: 11:46 AM
ادامه مطلب

فواید آجیل چهار مغز چیست؟

تاریخ : دوشنبه 23 شهریور 1394  ساعت: 1:30 PM
ادامه مطلب

XML چیست و چگونه می توانید از آن در وردپرس استفاده کنید؟

XML

XML همه جا هست. این گزینه برای سرورها، امنیت وب، به روزرسانی ها و سایر موارد به کار می رود. زمانی که صحبت از وردپرس به میان می آید، XML به اندازه زبان های محبوبی همچون PHP توجه افراد را به خود جلب نمی کند. با اینحال اشنایی با XML و نحوه استفاده از آن می تواند برای هر صاحب سایت یا برنامه نویسی مفید باشد. در این مقاله قصد داریم به اصول XML بپردازیم و در مورد کاربردهایش حرف بزنیم.سپس روش هایی را برای استفاده از این گزینه در وردپرس مرور خواهیم کرد.

تاریخ : پنج شنبه 19 شهریور 1394  ساعت: 1:37 PM
ادامه مطلب

ویژگی های نصب روزمینی لوله های پلی اتیلن

کاربردهای رو زمینی لوله های پلی اتیلن (قسمت سوم)

در مطالب قبل با شرایط و معیارهای طراحی سیستم لوله کشی های پلی اتیلن روز مینی و نحوه طراحی آن ها آشنا شدید. در ادامه همچنان با شرکت توسن صنعت آپادانا تولیدکننده و ارائه کننده انواع لوله های پلی اتیلن ، لوله آبیاری، نوار آبیاری و لوله دریپردار همراه باشید تا ویژگی های نصب روزمینی لوله های پلی اتیلن را بررسی کنیم.

تاریخ : چهارشنبه 18 شهریور 1394  ساعت: 11:37 AM
ادامه مطلب

امنیت مدارس و دانشگاه ها با فناوری های هوشمند

امنیت مدارس و دانشگاه ها

امنیت مدارس و دانشگاه ها: چگونه فناوری های هوشمند این مکان ها را امن تر می سازد؟

والدین همیشه زمانی که کودکانشان در مدرسه هستند نگران اند و زمانی که دختر یا پسرشان برای اولین بار وارد دانشگاه می شود هم ممکن است این نگرانی را با خود داشته باشند. فرزند شما به طور امن از دوران دبیرستان عبور کرده است، از میان خطراتی که ممکن است به هنگام ورزش تهدیدش کند جان سالم به در برده است و از موارد دیگری همچون مهمانی رفتن یا شب دیر به خانه آمدن هم عبور کرده است. حالا زمان آن فرا رسیده است که به دانشگاه برود. زمانی که فرزندتان با شما زندگی می کند می توانید بر روی کارهایی که انجام می دهد نظارت داشته باشید. اما زمانی که وارد دانشگاه می شود نمی توانید مطمئن باشید که در امنیت کامل به سر می برد. اینجا دقیقا همان جایی است که پای فناوری به بحثمان باز می شود.

تاریخ : سه شنبه 17 شهریور 1394  ساعت: 1:11 PM
ادامه مطلب

روش‌هاي تشخيص قارچ خوراکي از قارچ سمي

تشخیص قارچ خوراکی

با توجه به تنوع بسیار بالای گونه‌های قارچ در طبیعت، شناخت همه آن‌ها و تشخیص سمی و یا خوراکی بودنشان کاری بس مشکل است و نیاز به تحقیقات و تجربه فراوان در این زمینه دارد. اما بر اساس یافته بیشتر انواع گونه‌های قارچ موجود در طبیعت خوراکی بوده و در مقابل تعداد کمتری از گونه‌های قارچ، سمی هستند. البته هنوز بر سر تعداد گونه‌ها اختلاف نظر بوده؛ اما به عقیده برخی فقط ۲۵۰ گونه قارچ سمی خطرناک در طبیعت موجود در برابر هزاران گونه قارچ خوراکی موجود است. اما همین تعداد کم گونه‌های سمی قارچ دلیلی بر بی‌اهمیت آن‌ها نیست؛ چراکه آمار بالای مسمومیت و حتی مرگ‌ومیر در دنیا ناشی از مصرف قارچ سمی، خود گواهی محکم بر مسئله اهمیت آشنایی با روش‌های تشخیص قارچ خوراکی از قارچ سمی است.

 

تاریخ : سه شنبه 17 شهریور 1394  ساعت: 10:34 AM
ادامه مطلب

آشنايي با مجوزهاي ترخيص کالا

مجوزهای ترخیص کالا

صدور مجوزهای گوناگون و الزامی از سازمان‌ها و نهادهای مربوطه توسط صاحبان کالا و یا نمایندگان قانونی آن‌ها و ارائه این مجوزها به گمرک از عمده‌ترین مشکلات دپو کالاها در گمرک است که باعث عدم ترخیص کالا و یا کندی پروسه می‌گردد. هدف از صدور بیشتر مجوزهای کنترل و بازرسی کالا است تا کالای غیراستاندارد ازهرجهت اعم از ایمنی، فرهنگی، بهداشتی، زیست‌محیطی و غیره داخل کشور نشود.

لازم به ذکر است ترخیص کالاهای نیازمند مجوز فقط با ارائه مجوزهای لازم به گمرک میسر است و در غیر این صورت کالا در انبار گمرک باقی‌مانده و تمامی خسارات و مشکلات بعدی متوجه صاحب کالا خواهد بود.

تاریخ : دوشنبه 16 شهریور 1394  ساعت: 4:14 PM
ادامه مطلب

صفحات سایت

تعداد صفحات : 2