طراحی صاف، شکل هندسی مشخص و ابعاد منظم گوشی‌ های هوشمند باعث شده است گیمرهای حرفه ‌ای برای اجرای بازی در گوشی احساس خوشایندی نداشته باشند. چرا که امکان در دست گرفتن گوشی به شکل ارگونومیک و مناسب با دست امکان پذیر نیست. به همین دلیل استفاده از دسته بازی ضرورت پیدا می‌ کند. دسته بازی پابجی با ابعاد مناسب، کاربری آسان و طراحی ارگونومیک باعث شده است کاربران با این دسته بازی تسلط بیشتری روی گوشی هوشمند حین بازی داشته باشند.

دسته بازی PUBG مدل Handle002 یکی از بهترین دسته های بازی است. که با عکس العمل و سرعت واکنش بالا شما را به یک گیمر حرفه ای تبدیل می کند. و در نوع خودش بی نظیر است که می توان برای بازی هایی همچون پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل هم از آن استفاده کرد. گیره قفل دسته بازی پابجی pubg مدل Handle002 باعث می شود که روی هر نوع اندازه گوشی وصل شود.

بهترین دسته بازی پابجی pubg با سرعت عکس العمل بالا و طراحی زیبا یکی از بهترین جوی استیک ها است که در بازی کردن تجربه بهتری را به شما می دهد، این مدل از پلاستیک فشرده و فلز به صورت ترکیبی ساخته شده است که دارای مقاومت بالایی می باشد. همچنین گیره قفل این دسته باعث می شود آن را روی گوشی تنظیم کرد.

یکی از پدیده های دنیای بازی که جهان را در سال 2019 شگفت زده کرد معرفی بازی های سبک Battle Royale در پلتفرم ‌های مختلف بازی بود. این سبک بازی به این صورت است که تعدادی بازی ‌کننده در یک منطقه محدود بازی را شروع کرده و در نهایت فقط یک نفر یا یک تیم باقی خواهد ماند که برنده بازی خواهد بود. این جوی استیک با نوآوری توانسته است کنترلی بسیار راحت ‌تر و دقیق‌ تر و تجربه ‌ای نزدیک به دسته کنسول را برای بازی کنندگان موبایل فراهم آورد تا افراد دیگر برای داشتن بهترین تجربه سبک Battle Royale نیاز به هزینه‌ های زیاد کنسول‌ های بازی نداشته باشند. بهترین دسته بازی pubg برای شما ارائه شده تا با استفاده از آن در هنگام بازی لذت بیشتری داشته باشید.

منبع :

وبسایت بست بای پلاس

تاريخ : یک شنبه 19 آذر 1396  | 10:46 PM | نویسنده : | نظرات 0