اگر قصد خرید پمپ بادی را دارید و می‌خواهید با بهترین کمپرسور بادی آشنا شوید، با ما همراه شوید تا ۵ مورد از برترین کمپرسورهای هوا در بازار ایران در سال ۱۴۰۰ را معرفی کنیم.

 

کمپرسورهای بادی یکی از تجهیزات پرکاربرد برای خودروها هستند که با داشتن یک مخزن فشرده از هوا یا گازهای مختلف، این امکان را به شما می‌دهند که در هر زمان و مکانی بتوانید باد چرخ خودروها، لاستیک دوچرخه یا قایق‌های بادی کوچک را باد کنید. این محصولات انواع مختلفی مانند فندکی، برقی، قابل حمل و صنعتی دارند و هرکدام از آنها بسته به نیاز کاربران، امکاناتی خاص را ارائه می‌کنند.

اما بهترین کمپرسور بادی توسط چه شرکتی ساخته شده یا بهترین برند کمپرس باد در ایران کدام است؟ در ادامه، به این سوالات پاسخ خواهیم داد.

5- کمپرسور هوا توتال مدل TTAC1406

کمپرسور هوا قابل حمل شرکت توتال که در واقع یک دستگاه ۲۰ سانتی‌متری تک‌سیلندر با وزنی در حدود ۱.۷ کیلوگرم است، یکی از بهترین گزینه‌ها برای افرادیست که اهل گردش و تفریح هستند و به وسیله‌ای نیاز دارند که به کمک آن بتوانند انواع توپ‌ها، قایق‌ها و تشک‌ها را باد کنند. این دستگاه کمپرس هوا همچنین برای تنظیم باد چرخ خودرو نیز بسیار مناسب است.

کمپرسور بادی توتال برای کار کردن به منبع برق ۱۲ ولت نیاز دارد. میزان دبی هوا در این محصول ۳۵ مترمکعب بر ساعت است و با توان ۱۲۰ وات، می‌تواند هوا را با سرعتی قابل قبول انتقال دهد. خریداران در صورت نیاز به تامین برق از طریق باتری خودرو نیز می‌توانند از انبرهایی که همراه با این دستگاه در اختیارشان قرار می‌گیرد، استفاده کنند و نیازی به تهیه جداگانه انبر وجود ندارد.

4- کمپرسور باد فندکی آیرون مکس مدل IM-AC55A

بی‌شک کمپرسور فندکی آیرون مکس در بازه قیمتی ۱.۵ میلیون تومان، بهترین کمپرسور بادی قابل حمل محسوب می‌شود. این دستگاه کوچک که طول آن به ۱۷ سانتی‌متر می‌رسد و در حدود ۲ کیلوگرم وزن دارد، به دو سیلندر مقاوم و پرقدرت مجهز شده است که می‌توانند جریان هوا را با سرعتی قابل قبول انتقال دهند. میزان دبی هوا در این محصول، ۵۵ مترمکعب بر ساعت و توان آن نیز ۲۴۰ وات است. به علاوه، کاربران برای تامین برق به یک منبع ۱۲ ولت نیاز خواهند داشت.

از آنجایی که پمپ بادی آیرون مکس در واقع یک دستگاه پرتابل است، خریداران می‌توانند با روشن کردن خودرو، برق مورد نیاز را با اتصال به قسمت فندکی خودرو تامین کنند. در صورتی که فندکی ماشین شما خراب باشد هم جای هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت چرا که گیره مخصوص اتصال به باتری نیز همراه با آن در اختیارتان قرار می‌گیرد. مورد جالب دیگر، ارائه یک سوزن کوچک مخصوص باد کردن انواع توپ و دو سوزن برای تایر خودرو است تا کاربران از خرید جداگانه آنها بی‌نیاز شوند.

 

برای ادامه کلیک کنید

معرفی بهترین کمپرسور بادی در بازه‌های قیمتی مختلف

منبع اصلی این مقاله : وبسایت تاپ فایو بست

تاريخ : یک شنبه 19 آذر 1396  | 10:48 PM | نویسنده : | نظرات 0