در این سایت سعی شده است شما را بهترین روش اصلاح صورت بانوان اشنا سازیم

درباره ما
دوستان
آخرين مطالب
آمار وبلاگ
 

ایا می خواهید بدانید بهترین نخ برای بندانداختن چیست؟ایا با عوارض بندانداختن اشنا هستید ایا می خواهید دستگاه بندانداز برقی خوب را پیدا کنید پس این مقاله را از دست ندهید....

شیوه  آن ايـن چنــين است كه موم داغ را روي پوست پخش  كرده و روي آن نوار باريكي از جنس پارچه و يا سلفون كشيـــــده و  پـــس از سرد شدن موم و چسبيدن مو به موم با يك حركت سريع  موم و نوار باريك را همراه با مو سريع از روي پوست ميكشند.

  مزايا: ارزان، سريع، در خانه قابل انجام است، چون موم انداختــن سبــب كنـــده شدن سلولهاي مرده پوست نيز ميشود بنابراين سبب لطافت و نرمي پوست نيز ميگردد. معايب: كثيف كاري زياد دارد

- ممكن است سـبـب عفـونت پــوست گردد و يا موها بطور يكدست و يكنواخت كنده نگردند- موهاي كوتاهتر از 2 ميليمتر را ممكن است نكند.

رشد مجدد مو: پس از 6-3 هفته. مومك انداختن به دو صورت ميباشد: *روش گرم (hot): ابتدا موم را گـرم كرده سـپـس لايـه نازگي از آن را در جهت رويش مو قرار مي دهند.

عوارض جانبی بند انداختن

- درد زیاد : کندن مو در یک منطقه از بدن باعث می شود که پوست آن منطقه حساس گردد و درد بگیرد.  شدت درد بستگی به تحمل فرد دارد، با این حال این درد خیلی طول نمی کشد.  مالیدن یک کرم خنک کننده به مناطق بند انداخته، باعث می شود تا منطقه تحریک شده خنک شود و درد پایان یابد.    

- ریزش اشک: در طول و بعد از بند انداختن، اشک از چشمانتان سرازیر می شود. ممکن است نتوانید ریزش اشک را کنترل کنید.     - قرمزی پوست : بعد از بند انداختن، مناطقی که موهای آن کنده شده اند، قرمز و حساس به لمس می شوند.  در مناطقی که موها کنده می شوند، افزایش جریان خون باعث ترمیم زودتر می شود.  استفاده از کرم خنک کننده، از قرمز شدن پوست جلوگیری می کند.     - ورم : تجمع بیش از حد خون در قسمت بندانداخته باعث می شود که ورم و قرمزی در آن محل دیده شود.  گلبول های سفید توسط خون حمل می شوند. این گلبول ها با بیماری ها و میکروب ها می جنگند.  افزایش جریان خون باعث می شود که گلبول های سفید، فولیکول های موهای تخریب شده در اثر بند انداختن را ترمیم کنند. از کرم ها و یا لوسیون های چرب یا معطر برای تمیز کردن ابروها استفاده نکنید، زیرا ممکن است باعث قرمزی و جوش گردند 

ورم هم مانند قرمز شدن می تواند چند دقیقه تا چند ساعت باقی بماند.  کمپرس سرد می تواند ورم را کم کند.  اگر ورم به همراه نقطه های کوچک و سفید به مدت چند روز وجود داشت، باید نزد پزشک متخصص پوست بروید.    

- رشد موها در زیر پوست:  

بعد از برداشتن موهای زائد، موها در زیر پوست رشد می کنند.  این موها، موهای ضخیم می باشند که در ابروها و یا پاها وجود دارند.  اگر مو را برداریم در حالی که فولیکول مو در پوست باشد، مو زیر پوست رشد می کند.

هنگامي كه موم سرد شد و موها به آن چسبيده شدند با پارچه و يا سلفوني كه روي موم قرار داده شده بود موها را برخلاف جهت رويششان كشيده و مو ها را از ريشه ميكنند.

* روش سرد (cold): در اين روش از موم سرد كـه از پيـش روي نــوارهـاي بــاريـكـي آغشته شده اند استفاده ميگردد. نكته ها:  * پيش از استفاده موم بايد در قسمت كوچكي از پوست تست حساسيت انجام گيرد. * از اين روش در افرادي كه ديابت، واريس، خال و زگيل دارند نبايد انجام گيرد.  * از اين روش در نواحي مانند نـوك سينه، آلت تـنـاسلــي مــرد، مــژه ها، درون گوش و بيني، پوست تحريك شده، آفتاب سوخته و داراي جـراحت و افــرادي كــه بــه پوستشان كرمهاي رتين آ، ديفرين و رنووا زده باشند نبايد انجام گيرد.  * براي استفاده از اين روش موها بايد حداقل 2 ميلي متر طول داشته باشند.  * موضع مورد نظر را پيش از موم انداختن با آب و صابون شسته و كاملا خشك كنيد.  * هنگام كشيدن نوار موم، نوار را به سمت بالا نكشيد آن را با زاويه 40 درجـه در حالي كه با دست ديگر پوستتان را كشيده ميكنيد، نوار را با يك حركت سريع بكشيد.  * ايجاد سرخي و التهاب خفيف پس از موم انداختن طبيعي ميباشد.  * 12 ساعت پس از موم انداختن ناحيه مورد نظر را در معرض نور خورشيد قرار ندهيد. * پس از موم انداختن پوست خود را با كرمهاي آنتي باكتريال ضد عفوني كنيد.  بند انداختن : مزايا ، معايب يك روش قديمي است كه آرايشگر يك سر نخ را بـا دنـدان گرفــته و سر ديگر را با دست چپ ميگيرد سپس با دست راست خــود قسمت ميانه نخ را توسط انگشتان نشانه و مياني خود بصورت يك حلقه در آورده و توسط آن اقدام بـه كندن موهاي زائد ميكند. مزايا: ارزان، سـريــع، تميز، درد كمتري نسبت به موچين دارد، براي ابرو و صورت مناسب ميباشد. معايب: مي تواند دردناك باشد، سبب خارش و التهاب مي گردد، داراي عواض جانـبي: سرخي و التهاب پوست، عفونت فوليكول مو و تغيير در رنگدانه هاي پوست ميباشد.

خ مناسب بند انداختن صورت کدام است؟   نخ مناسب برای این کار در بازار موجود است. بهترین نخ از جنس غیرپلاستیک و محکم است و باعث حساسیت تماسی در پوست نمی شود. بهتر است برای این کار از نخ قرقره استفاده نشود چون این نخ ها باریک اند و باعث بریدگی و خراش پوستی می شوند. چون این نخ ها ارزان هستند تمام سالن های آرایشی می توانند این نخ ها را بخرند و در آرایشگاه استفاده کنند.  یادتان باشد نخ بند شما باید تمیز باشد. حتماً قبل از بند انداختن با تکه ای پنبه آغشته به مواد ضدعفونی کننده بند را ضد عفونی کنید و اگر هم در آرایشگاه بند می اندازید از آرایشگرتان بخواهید این کار را انجام دهد.   آموزش مرحله به مرحله بند انداختن صورت   برای بند زدن دور چشم یا دور لب و ابرو، حرکت نخ و دست نزدیک به نزدیک و با احتیاط کامل و به طور سطحی و مماس با پوست انجام می شود.   دو سر آن را به هم گره بزنید و یک حلقه بسازید    2 راه کمکی  جدا از شیوه ای که در 5 مرحله به شما ارائه شده از این 2 شیوه هم می توانید استفاده کنید:  

روش دوم اصلاح صورت:یک سر بند ضدعفونی شده را به پایه میزی که روی آن آینه تان قرار گرفته، ببندید و انتهای سر دیگر نخ در دست چپ، تقریباً میانه این نخ کشیده شده را با دست راست که به حالت باز است و حتماً در آرایشگاه ها دیده اید، بپیچانید تا یک مثلث درست شود، حال به آرامی آن را با کشیدن نخ دست چپ و باز و بسته شدن مثلث روی صورت بازی دهید تا موها بین پیچش نخ گیر کرده و از ریشه خارج شوند.   روش سوم اصلاح صورت:بنشینید و پاها را دراز کنید، یک سر نخ را به شست پا گره زده و بقیه را در حالی که قسمت انتهایی آن در دست چپ و قسمت میانی با دست راست مثلثی شکل شده روی صورت بلغزانید تا موهای صورت آرام آرام گرفته شوند.

آیا به دنبال روش سریع برای  بندانداختن صورت خود هستید

آیا با بندانداز برقی brown اشنا هستید

جهت اطلاعات بیشتر در مورد این بندانداز برقی و سفارش ان روی تصویر زیر کلیک فرمایید


نويسنده : با مدیریت امیری
تاريخ : شنبه 24 مهر 1395 

http://brown.shopiranian.ir/wp-content/uploads/از-بین-بردن-موی-زائد-بدن-با-پیاز

 

با سلام در این سایت قرار بر این است که روش های مختلف اصلاح صورت و از بین بردن موهای زائد بررسی شود.

در برداشت زیر چند راهنمایی به منظور رسیدن به نتایج بهتر اشاره می شود.

  1. اولین چیزی که شما باید به یاد داشته باشید این است که صبر و شکیبایی در استفاده از این درمان های خانگی است.
  2. شما باید سعی کنید تمام روش ها را امتحان کنید و موثر ترین روش را برای خود استفاده کنید.
  3. شما باید مقدار زیادی آب ، سبزیجات و میوه برای کمک به درمان خود استفاده کنید.
  4. داشتن یک حام بخار قبل از استفاده از هر روش باعث باز شدن منافذ پوست شما می شود و در نتیجه آسانتر موجب حذف موهای زاید می شود.
  5. در حین درمان از یک رژیم غذایی مناسب و مفید و همراه با ورزش های روزمره استفاده کنید.
  6. لباس تمیز و همچنین شستشوی موثر محل نیز شما را به هدف نزدیکتر می گرداند.
  7. استراحت مناسب نیز یک کمک بسیار بزرگ برای درمان است. پس شبانه روز 7 تا 8 ساعت استراحت داشته باشید.
  8. تمرین یوگا و مدیتیشن در آرامش شما کمک می کند و می توانید با مشکل موهای زائد راحت تر بجنگید.

توصیه می شود اگر در حین درمان شیمیایی متوجه عوارض زیر شوید با دکتر و یا متخصص بهداشت مشورت کنید :

 

موزن میکروتاج مکس مناسب برای استفاده بر روی تمامی موهای بدن کاهش اندازه پستان، عمیق شدن صدا و افزایش توده عضلانی. داروهای طبیعی و خانگی قطعا زمان طولانی نیزا دارند و برای نمایان شدن نتایج موثر نیازمند صبر و شکیبایی شما دارد. شما نتایج موثر را بدون هیچ عارضه ای برای پوست خود خواهید دید. هیچ مواد شیمیایی در این داروهای خانگی وجود ندارد و شما شاهد هیچ عارضه ای نخواهید بود. بسیار آسان آماده می شوند و بسیاری از مواد تشکیل دهنده ی ماسک ها در خانه قابل دسترس است.

سعی کنید از این روشش های خانگی برای از بین بردن موهای زائد بدن خود استفاده کنید.

من 13 ساله هستم و در ناحیه تناسلی مو رشد کرده است که خیلی شرم آور است. من نمی خواهم برای اولین بار شروع به اصلاح آن کنم. اصلاح باعث ضخیم تر و تیره تر شدن موها می شود. آیا راهی برای حذف موهای آن ناحیه بدون درده سر و با حداقل جوانب منفی وجود داری؟ چه راهی برای بدن بی خطر است؟

  • استفن می گوید :

مو که شما می توانید از موکن و یا موم برای رهایی از موهای زائد آن ناجیه استفاده کنید.

کرم موبر باعث حذف سطحی مو می شود. موکن ها نیز در همه ی فروشگاه های به فروش می رسد.که بدون درد است و برخی از مردم می گویند که در استفاده از این پودر ها شاهد خارش و التهاب هستند. حتما قبل از استفاده از این دو روش به راهنمای نوشته شده بر روی بسته توجه کنید.

با اپیلاسیون نیز می توان از شر این موها راحت شدن.اپیلاسیون باعث می شود مو از ریشه کنده شود. اپیلاسیون کمی دردناک تر است اما نتایج طولانی تر دارد.

گزینه های دیگر نیز برای از بین بردن موهای زاید لیزر و الکترولیز کردن است ، اگرجه این دو راه حل گران هستند.

 

بندانداز برقی براون


نويسنده : با مدیریت امیری
تاريخ : جمعه 23 مهر 1395 
 
موضوعات
نويسندگان
آرشيو مطالب
امكانات جانبي