در این سایت سعی شده است شما را بهترین روش اصلاح صورت بانوان اشنا سازیم

درباره ما
دوستان
آخرين مطالب
آمار وبلاگ
 

http://www.beytoote.com/images/stories/attire/ar4-1544.jpg

آموزش روش های بند انداختن صورت بدون نیاز به کمک هیچکی!
  شاید خیلی اوقات برای یک اصلاح ساده صورت مجبور شوید مدت زمان طولانی را در سالنهای آرایش که البته اگر خودتان یاد بگیرید کمتر وقت شما را بگیرد اختصاص دهید، با سه روش ساده که در اینجا به شما ارائه می شود می توانید خودتان به راحتی این کار را در منزل انجام دهید… 
   چیزهایی که لازم دارید یک دوک نخ مخصوص اصلاح، مقداری الکل، پنبه ی تمیز و یک هد بند یا تل پهن جهت جمع شدن کامل موها در اطراف صورت می باشد.  
شما برای از بین بردن موهای زائد صورت‌تان از چه روشی استفاده می‌کنید؟ اگر ترجیح می‌دهید هنوز هم مانند مادر‌بزرگ‌های‌مان از روش بند انداختن با نخ استفاده کنید،  این مطلب احتمالا برای‌تان جالب است، به خصوص اگر دوست داشته ‌باشید که خودتان در خانه این موهای زائد را از بین ببرید. در اینجا می‌توانید تمام روش‌‌های بند انداختن را ببینید؛ اینکه باید حرکت نخ چگونه باشد و روی هر قسمت از صورت چطور قرار بگیرد تا بیشترین کارکرد و کمترین آسیب را برساند.علاوه بر اینها تمام نکات تکمیلی بند انداختن را که به سلامت پوست کمک می‌کند می‌ توانید در خلال آموزش‌ها ببینید؛ اینکه چه نخی استفاده کنید، چه کرمی قبل و بعد از بند استفاده کنید و نکته‌هایی از این قبیل.
  روش اول اصلاح صورت : راحت ترین راه برای بندانداختن این است که ۵۰-۶۰ سانت از نخ اصلاح را جدا کرده و آن را با پنبه ای که به الکل آغشته شده ضد عفونی کنید و انتهای نخ را به هم گره دهید تا یک خط بسته درست شود سپس با انگشتان شصت و نشانه ی هر دودست با این نخ بسته یک مستطیل درست کنید و همچنان که انگشتان دو دست در دو عرض مستطیل قرار دارند نخ را بپیچانید به طوریکه ضربدری در وسط ایجاد شود، با این کار شما یک پروانه درست کرده اید آن را روی پوست قرار دهید و با باز و بسته شدن خود را اصلاح کنید .  

شما کدام روش را انتخاب کنید:

 ۱-خانم‌های دارای موهای زیاد و تیره و ضخیم بهتر است برای رفع موهای زائد روش اول یعنی همان بند انداختن را انجام دهند و در صورت مستعد بودن برای جوش‌صورت تمهیدات قبل و بعد از بند انداختن از قبیل استفاده کردن از محلول‌های ضدجوش با استفاده از پنبه به بند و پوست را در نظر بگیرند که خوددر پیشگیری از جوش زدن موثر خواهد بود.
بهترین روش سریع و مطمئن برای اصلاح صورت بانوان می تواند استفاده از بند انداز برقی براون باشد این روش را هم امتحان کنید و از داشتن یک دستگاه بند انداز برقی در منزل لذت ببرید
 


نويسنده : با مدیریت امیری
تاريخ : پنج شنبه 6 آبان 1395 

بند انداختن صورت و اصلاح خانم ها

نخ، به عنوان یک هنر باستانی شناخته شده است که برای حذف مو بکار می رود. و قدیمی ترین روش است. این روش قرن ها در کشورهای شرقی مانند ترکیه، مصر، پاکستان و هند استفاده می شود.

مانند بسیاری از روش های دیگر که در خاورمیانه و آسیای شرقی استفاده می شود مانند یوگا، ماساژ، آرماتراپی و ... ست در بررسی برای این میکرو تاچ مکس، راهنمای ساده از باتری در حال راه تمیز کردن ریش تراش استفاده از موزن میکروتاج  مکس است..اما اکنون نخ وارد سالن های زیبایی جهان غرب شده است و در بسیاری از سالن های زیبایی انگلستان از این روش استفاده میشود.

نخ عمدتا بعنوان یک روش برای شکل دادن ابرو به کار می رود اما اکنون استفاده های دیگری نیز از آن می شود بعنوان روشی برای پاک سازی فک، گونه، گردن، انگشتان پا و شکم از موهای زائد.

 

فهرست مطالب در این مقاله :

نخ چگونه کار می کند؟

نخ را برای چه نواحی می توانید استفاده کنید؟

خطرات ناشی از نخ

مزایای نخ

نخ برای مردان

 

نخ چگونه کار می کند؟

نخ یک روش ساده است که از دو قطعه نخ پنبه ب هم پیچ خورده شروع می شود. اگر چه ممکن است نخ در دنیای امروز که الکترولیز و لیزر برای برداشتن مو به بازار آماده است به چشم نیاید اما این روش بی خطر ترین، سریع ترین، دقیق ترین و کامل ترین روش برای حذف موهای زائد است.

 

گام های یادگیری روش بند انداختن

شگر شما در کلینیک ها بند انداختن را آموزش دیده اید که هیچ اما اگر یاد ندارید امکان دارد در وهله ی اول این روش کمی مشکل باشد. ما این فرآیند را در سه مرحله توضیح می دهیم :


مرحله ی اول :

ابتدا یک نخ پنبه ای خوب انتخاب کنید. به صورت حلقه در آورید وبه گونه ای که در وسط دو طرف حلقه به هم تنیده باشند.

مرحله ی دوم :

دو طرف حلقه را در انگشتان دو دست خود بگذارید و به صورت حرف X و مانند این شکل :


 

مرحله سوم :

 سپس روی پوست و ناحیه ی مدنظر خود بگذارید و به مانند حرکت قیچی روی نخ پیاده سازی کمید. حرکن به گونه ای است که مو در بین گریه ی نخ به دام افتاده و از ریشه کنده می شود.

 

نخ را برای چه نواحی می توانید استفاده کنید؟

ابرو

موی صورت

موهای بدن مانند گردن. شکم. اطراف سینه.ران و ...

 

 

خطرات ناشی از بند انداختن

نخ گاهی اوقات چون فولیکول را می شکد می تواند درد ناک باشد.

نخ احتمال عفونت باکتریایی بر فولیکول مو را زیاد می کند.

نخ ممکن است در رنگدانه های پوست تغییر ایجاد کند.

پوست صورت بعد از اعمال نخ کمی پف کرده و تپل تر می شود.

نخ قابل استفاده در قسمت های مسطح بدن است.

نخ برای پوست های دارای آکنه مناسب نیست.

 

مزایای نخ

  • ارزان و مقرون به صرفه بودن
  • نتایج طولانی و ماندگار
  • رساندن حداقل صدمه به بافت صورت
  • روند سریع
  •  
  •  

نخ برای مردان

تیغ یاد همیشگی مردان بوده است اما در سال های اخیر شاهد استفاده ی مردان از نخ می باشد. آن ها از نخ برای موهای بینی و ابرو و موهای سینه ی خود استفاده می کنند.

 

بند انداز اتوماتیک برقی براون بهترین هدیه به خود و همسر دلیندتان

استفاده اسان در کنار لذت اموزش سریع استفاده از بند انداختن با دستگاه بندانداز برقی براون

جهت اطلاعات بیشتر روی تصویر زیر کلیک کنید

 

http://www.harajiha.ir/pic/uploads/1467739640.jpg


نويسنده : با مدیریت امیری
تاريخ : یک شنبه 2 آبان 1395 
 
موضوعات
نويسندگان
آرشيو مطالب
امكانات جانبي