محصولات ۲۰۱۹ اپل چه هستند؟ در روز ۲۱ شهریور اپل چه محصولاتی را معرفی کرد؟

همانطور که وعده داده شده بود، محصولات ۲۰۱۹ اپل در روز ۱۲ سپتامبر معادل با ۲۱ شهریور رونمایی شد. در این پست می خواهیم در رابطه با محصولات ۲۰۱۹ اپل یک توضیح مختصر بدهیم.

اپل واچ سری ۴

علاوه بر به روز رسانی نرم افزاری این بار اپل واچ با صفحات بزرگتری ارائه خواهند شد. این صفحات بزرگتر و نرم افزار جدید ویژگی های جالبی برای صاحبان خود فراهم می آورند. ترکیبات الکترونیکی پشت ساعت های جدید این امکان را به شما می دهند تا بتوانید همواره برای رصد سلامتی خود از یک ECG کامل بهره ببرید. درصورت بروز هر گونه مشکلی قلبی و ضربانی، ساعت به شما هشدار می دهد. که در کنار سایر ویژگی های سلامتی اپل واچ، این محصول حسابی مراقب سلامت شما خواهد بود.

محصولات 2019 اپل دیجی دکی

یک ویژگی جالب دیگر آن این است که در صورت افتادن شما بر روی زمین و صدمه دیدنتان (یعنی نتوانید بلافاصله بلند شوید) پیغامی به افراد از پیش تعیین شده ارسال خواهد شد و امکان تماس با فوریتهای پزشکی در اختیارتان قرار داده می شود. در این پیغام موقعیت مکانی شما نیز گزارش داده می شود!

این ساعت ها از تاریخ ۱۴سپتامبر پیش فروش شده و از ۲۱ ام سپتامبر ارائه خواهند شد.

گوشی های آیفون جدید!

سه نوع گوشی آیفون XS، XS max و XR از محصولات ۲۰۱۹ اپل به حساب می آیند.

دو گوشی XS و XS max با صفحه نمایش های OLED در واقع نسل بعدی آیفون ده به حساب می آیند. در ابعاد ۶.۵ و ۵.۸ اینچی گوشی های بزرگی محسوب خواهند شد. با رنگ های نقره ای، طلایی و مشکی از ۹۹۹دلار به بالا (خیلی بالا) قیمت گذاری شده اند.

محصولات 2019 اپل دیجی دکی

آیفون XR با صفحه نمایش معمولی همیشگی آیفون ها همراه خواهد بود. سایز ۶.۱ اینچی و با یک دوربین و با تنوع رنگی زیاد ارائه خواهد شد.

دو مدل XS از ۱۴سپتامبر پیش فروش شده و از ۲۱ ام سپتامبر ارائه خواهند شد و مدل XR از ۱۹ اکتبر پیش فروش و ۲۶ام تحویل خواهد شد.


مرتبط: گوشی آیفون را خودتان تعمیر کنید!


به روز رسانی IOS 12 و کلی ویژگی های جدید

به روز رسانی جدید آیفون که از ۱۷ سپتامبر ارائه خواهد شد با کلی ویژگی جدید خواهد آمد که سعی خواهیم کرد در پستی جداگانه به آن بپردازیم.

به روز رسانی MOJAVE برای سیستم عامل های مک

در این روز مک های جدید به عنوان محصولات ۲۰۱۹ اپل معرفی نشدند، اما یک به روز رسانی نرم افزاری قوی می تواند جای آن را بگیرد. این به روز رسانی از ۲۴ام سپتامبر ارائه خواهد شد.

 

این بود توضیحی مختصر از آنچه در کنفرانس ۲۰۱۹ اپل رخ داد.

منبع: تعمیر گوشی  اِلبان

نوشته شده در : پنج شنبه 16 اسفند 1397  ساعت :4:25 PM   |   توسط :اِلبان نظرات (0)

درباره ما

اِلبان ایجاد شد تا مانع از تکرار تجربه تلخ تعمیرات موبایل ما برای دیگران باشد.

بایگانی

آمار بازدیدها

  • کل بازديد : 22496
  • تعداد کل مطالب : 359
  • تعداد کل نظرات : 0
  • تاریخ ایجاد وبلاگ : پنج شنبه 22 مهر 1395 

تماس با ما

پست الکترونيکي :
وب سایت :

خبرنامه