شنبه 15 آذر 1393  ساعت 2:38 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 1 )

بسم الله الرحمن الرحیم

تریلر بازی ” جاده جنگ ” + توضیحاتی در مورد پروژه

 

بازی جاده جنگ تقدیم می شود به همه ی سلحشورانی که در راه خدا، از عقیده و میهن خود دفاع می کنند.

 

 دانلود تریلر داستانی :

لینک مستقیم

لینک دیگر

دانلود تریلر گیم پلی :

لینک مستقیم

 لینک دیگر

توضیحاتی در مورد پروژه:

بازی جاده جنگ، در واکنش به عملیات جدید پرچم های دروغین ( False Flags Operations ) آمریکا ساخته شد. بعد از سوختن مهره ای به نام ” القاعده” در ده سال گذشته، آمریکا برای حضوری دوباره در آسیای میانه، نیاز داشت تا توجیهی پیدا کند و به واسطه ی گروه خودساخته “داعش” این بهانه را پیدا کرد.

اما صرفا آمریکا در پشت سر این جریان ضد اسلام قرار ندارد. بنابر اخبار و اسناد موجود در فضای سایبر، کمک های مالی عربستان و برخی کشور های عربی نیز، در شکل گیری و قدرتمند تر شدن داعش نقش بسزابی داشته است. این بازی در مورد کشف عملیات فرضی داعش علیه مرز های جمهوری اسلامی ایران است که با هوشمندی چریک های ایرانی، اسناد مربوط به حمله به مرز های ایران، یافت و به تهران فرستاده می شود.

در این بازی، پرچم داعش، برعکس قرار داده شده تا نشان دهد تروریست های دست پرورده آمریکایی، خلاف شعار نگاشته شده بر روی پرچم عمل می کنند. چرا که پیامبر اسلام (ص) پیامبر رحمت است و نه خشونت.

 

 

کاراکتر تروریست، در این بازی ” اسامه الکلبانی” نام دارد که ترکیبی از نام ” اسامه بن لادن” و ” عادل الکلبانی” است. اسامه بن لادن، رهبر گروه تروریستی القاعده بود که مدتی قبل، بنابر اخبار دولت آمریکا، توسط ارتش ایالات متحده کشته شد. عادل الکلبانی امام جماعت وهابی، مسجدالحرام است. وی از همفکران اسامه بن لادن بود که شیعیان را کافر خوانده است. وی توسط پادشان عربستان برگزیده شده است. سخنان وی و تحرکات وهابیون محدودیت های زیادی را برای شیعیان عربستان به وجود آورده است.

 

 

 
 
 
 
منبع متن:سایت سازنده بازی


چهارشنبه 12 آذر 1393  ساعت 7:35 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای:

آزمایشگاه بازی در بنیاد تاسیس می‌شود

معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای گفت: آزمایشگاه بازی‌های ویدیویی در بنیاد تاسیس می‌شود. 
به گزارش روابط عمومی بنیادملی بازی‌های رایانه‌ای "امیر حسن سلام زاده"، تاسیس آزمایشگاه بازی، مرکز آمار، مرکز مشاوره و تخصیص برخی امکانات را از حمایت غیر ریالی بنیاد برشمرد و افزود: از اولویت‌های بنیاد تاسیس آزمایشگاه بازی است که در مراحل اجرایی آن قرار داریم .
وی ادامه داد: بخشی از صنعت گیم در تبلت‌ها و گوشی‌ها بدون حمایت دولتی کار می‌کند و سود هم می‌دهد.  این گروه‌ها مجبورند بازی را روی تبلت‌ها و گوشی‌های مختلف تست کنند اما سرمایه خرید همه سخت افزار مورد نیاز خود را ندارند. از همین رو قرار است آزمایشگاهی متشکل از انواع سخت افزارها داخل انستیتو راه اندازی شود.
معاون حمایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای به نحوه اجرای آزمایشگاه بازی اشاره کرد و گفت: در این آزمایشگاه  به هر بازی مدتی به عنوان  فرصت تست داده می‌شود و گروه‌ها می‌توانند برای تست‌های مختلف و رفع اشکالات مجدد بازی آن را روی دستگاه‌های مختلف آزمایش کنند.  

 


چهارشنبه 12 آذر 1393  ساعت 7:34 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

با امضا تفاهم نامه میان بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و فاوا مشهد؛

انستیتوی بازی‌سازی در مشهد راه‌اندازی می‌شود

با امضای تفاهم‌نامه‌ای بین  بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد،  انستیتوی بازی سازی در مشهد مقدس راه اندازی می شود.
 به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، این بنیاد  در سال "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" در زمینه حمایت  از صنعت بازی‌سازی تفاهم‌نامه ‌ای را با فاوا مشهد (سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات) برای راه اندازی شعبه انستیتو ملی بازی سازی در این شهر منعقد کرد.
بنیاد ملی بازی های رایانه ای  متولی رسمی صنعت بازی سازی در ایران بوده و در راستای اهداف بلند خود و در جهت تربیت کادر متخصص در این زمینه، زیر نظر معاونت حمایت خود، "انستیتو ملی بازی سازی" را فعال کرده است. این بنیاد با طراحی برنامه های آموزشی مدون و برگرفته از متون برتر و کاربردی روز دنیا و با استفاده از اساتید خبره و آزموده در این فن،تربیت دانش پژوهان را به عهده گرفته و این صنعت نوپای ایرانی را در عرصه های بین المللی با چهره ای درخشان تر از پیش معرفی خواهد کرد.
برنامه ریزی آموزشی در انستیتو ملی بازی سازی در 9 رشته آموزشی صورت گرفته است. این برنامه ها با کارشناسی خبرگان این هنر-صنعت و با نگاهی جامع بر منابع نوین، برتر و به روز دنیا تدوین شده است.انستیتو در نظر دارد به زودی شعب آموزشگاهی خود را در نقاط مختلف کشور دایر کند. از دیگر برنامه های انستیتو راه اندازی آموزشگاه مجازی است تا علاقه مندان این حرفه جذاب در صورت عدم دسترسی به کلاس ها بتوانند با ثبت نام در آموزشگاه های مجازی از برنامه های آموزشی مدون استفاده لازم را ببرند.
برنامه نویسی بازی های رایانه ای با استفاده از موتورهای آماده،  طراحی بازی،  اصول هنر دو بعدی در بازی های رایانه ای، اصول هنر سه بعدی در بازی های رایانه ای و برنامه نویسی برای بازی های رایانه ای از رشته های آموزشی در انستیتو ملی بازی سازی است.
همچنین برگزاری  کارگاه بازی‌نامه نویسی، بازی گروهی، کارگاه های تخصصی، کتابخانه تخصصی، برگزاری مسابقات بازی سازی و در اختیار قرار دادن منابع آموزشی(فیلم،  بازی،  مجلات و . . . ) را می توان از فعالیت های جانبی انستیتو ملی بازی سازی نام برد.چهارشنبه 12 آذر 1393  ساعت 7:33 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

در حکمی از سوی مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌ها رایانه‌ای؛

رییس ستاد مبارزه با بازی‌های غیر مجاز رایانه‌ای منصوب شد

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌‌های رایانه‌ای در حکمی "خسروکردمیهن"  را به عنوان ریاست ستاد مبارزه با بازی‌های غیر مجاز رایانه‌ای منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای، مهندس "ذبیح اله فیض آبادی" در این حکم آورده است: نظر به تجربیات، تخصص و شایستگی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان ریاست ستاد مبارزه با بازی‌های غیر مجاز رایانه‌ای منصوب می‌گردید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و هماهنگی و تعامل نزدیک با مراجع قضایی و انتظامی نسبت به تطهیر بازار و رشد شکوفایی صنعت بازی‌های رایانه‌ای حضور فعال و همه جانبه داشته باشید.
شایان ذکر است طبق دستور وزیر ارشاد اسلامی،نظارت بربازار بازی‌های رایانه‌ای به بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای برگشته است و این بنیادوظیفه نظارت و کنترل محصولات این صنعت را بر عهده دارد.چهارشنبه 12 آذر 1393  ساعت 7:31 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

کارگاه‌های تخصصی بازی‌های رایانه‌ای پانزدهم دی در تهران برگزار می‌شود

پاسکال لوبان در ایران تدریس می‌کند

 

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، پانزدهم دی کارگاه‌های تخصصی گیم را  با حضور استاد بین المللی "پاسکال لوبان" در تهران برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، این بنیاد قصد دارد به منظور آموزش نیروهای متخصص داخلی در حوزه طراحی بازی با پرداخت درون برنامه ای از تجربه اساتید بین المللی استفاده کند.

بر این اساس از پاسکال لوبان (Pascal Luban ) به منظور برگزاری کلاس های تخصصی (Master Classs) در ایران دعوت شده است.

وی در دانشگاه های زیر در حال حاضر مشغول به تدریس طراحی بازی است:

 

 

* Autograf

* CIFACOM
* Itescia
* IIM

همچنین در موسسات آموزشی و دانشگاهی زیر نیز تا کنون کلاس های تخصصی (Master class )برگزار کرده است:

* Games Academy (Frankfurt)

* University of Madrid (Spain)

* University of Applied Science in Kajaani (Finland)

* CIFAP (France)

* Scream School (Moscow)

پروژه های شاخص وی در حوزه طراحی بازی به شرح زیر است:


* Alone In The Dark - The New Nightmare (lead game designer)
* Splinter Cell - Pandora Tomorrow (lead level designer on the
multiplayer version)
* Splinter Cell - Chaos Theory (lead level designer on the
multiplayer version)
* Wanted - Weapons Of Fate (creative director)
* UT3-Ageia Extrem Physx mod (lead game and level designer)
* Fighters Uncaged (lead game designer)

آخرین کارهای وی در حوزه بازی های موبایل و بازی های با پرداخت درون برنامه ای به شرح زیر است:


* Tropical Wars (iOS and Android)
* Hockey Legends (iOS & Android)
* Monster High - Ghouls & Jewels (iOS and Android)
* My GP Team (iOS and Android)
* Wars & Battles (iOS, will be released in a few weeks)

 

آدرس LinkedIn پاسکال لوبان https://www.linkedin.com/in/pluban بوده و همچنین آدرس سایت شخصی وی http://www.gamedesignstudio.com/ است.دوشنبه 10 آذر 1393  ساعت 1:36 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تشریح کرد:

جزئیات اختصاص وام به بازی‌سازان

 

معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای جزئیات اختصاص وام به بازی‌سازان در سال‌جاری را تشریح  کرد.
به گزارش روابط عمومی بنیادملی بازی‌های رایانه‌ای "امیر حسن سلام زاده"، گفت: معاونت حمایت در این بنیاد پس از تغییر مدیریت در سال جدید تشکیل شده است و بنا دارد  در دو بخش ریالی و غیر ریالی به حمایت از بازی‌سازن بپردازد.
وی با بیان اینکه یکی از روش‌های حمایت‌های ریالی از بازی سازان، تخصیص وام‌هایی با بهره سود پایین خواهد بود، گفت: شاخص‌هایی برای مورد تایید قرار گرفتن شرکت‌ها وجود دارد و اگر شرکتی بر اساس این شاخص‌ها مورد تایید قرار گیرد به بانک معرفی می‌شود. مبلغ وام نیز بر اساس نیاز شرکت تا سقف 100 میلیون تومان متغیر است. 
معاون حمایت بنیادملی بازی‌های رایانه‌ای  ادامه داد: به دو گونه با پروژه‌ای که برای دریافت وام مراجعه می‌کند برخورد می‌شود؛  نخست پروژه‌های بالای 75 درصد که در مرحله پایانی هستند و به علت نیاز مبرم به پول با ساز و کار آسانتری به آن‌ها وام اعطا می‌شود و دوم پروژه‌های زیر 75 درصد که برای ساخت نیاز به سرمایه دارند.
سلام زاده با بیان اینکه صلاحیت دریافت وام و میزان آن از سوی بخش تولید مشخص می‌شود، گفت: برای تعیین صلاحیت از سیستم رتبه‌بندی شرکت‌ها براساس محورهای بازی‌های ساخته شده ، بازی در حال ساخت، میزان فضایی که اختصاص دادشده ، تعداد و میزان تخصیص نیروی انسانی، میزان مالیات و ... استفاده می‌شود.
وی ادامه داد: سیستم رتبه‌بندی شرکت های بازی ساز از دو سال پیش در دستورکار قرار داده شده  و با اصلاحاتی راه‌اندازی می شود.دوشنبه 10 آذر 1393  ساعت 1:32 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

انتخاب برترین بازی موبایل 2014 جهان

 

 

یازدهمین رویداد انتخاب برترین‌های بازی موبایل جهان (IMGA) با همکاری گیم کانکشن برگزار می‌شود. 

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به نقل از سایت Imgawards.com، برگزارکنندگان رویداد جوایز بهترین های بازی موبایل جهان با اعلام این خبر در گیم کانکشن 2014 اروپا از استودیوها، گروه های مستقل، تولیدکنندگان فردی و ناشران سراسر دنیا دعوت کرده‌اند تا در بزرگترین رقابت بین المللی بازی های موبایل دنیا شرکت کنند. 

تولیدکنندگان بازی های موبایل از سراسر دنیا می توانند بازی های خود را حداکثر تا تاریخ 31 دسامبر 2014 (10 دی 93) در وبسایت  www.imgawards.com  ثبت و بارگذاری کنند.  
گفتنی است، تنها بازی هایی که تا پایان سال 2014 می توانند منتشر شوند امکان شرکت در این رقابت را دارند. 
برگزارکنندگان این رویداد تمایل دارند فرصت مناسبی برای آثار گروه های مستقل، محققان و حتی دانشجویان ایجادکنند تا بازی‌های آنان شانس معرفی و دیده شدن را پیدا کنند. از سوی دیگر مراسم امسال توجه ویژه ای برای بازی هایی که منتشر نشده اند خواهد داشت.
براین اساس علاقه‌مندان می توانند دمو یا vertical slices یا  testflight builds از بازی خود را که قابلیت اجرا شدن را دارد ارسال کنند تا در صورت تایید، در رقابت های سال آینده شرکت داده شوند. 
بازی های شرکت کننده برای دریافت جایزه بزرگ (IMGA Grand Prix) یا جوایز بخش‌های مختلف این رویداد بین المللی به رقابت خواهند پرداخت. 

 

مراسم اهدای جوایز منتخبین یازدهمین IMGA سوم مارچ 2015 (12 اسفند 93) طی مراسم ویژه ای در رویداد گیم کانکشن آمریکا در شهر سانفرانسیسکو برگزار خواهد شد. چهارشنبه 5 آذر 1393  ساعت 12:25 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

آخرین خبر از بازی راز روشن تا 30 آبانماه 93 : انتشار بازی در هفته بسیج (بنظر هفته ابتدایی آذرماه) خواهد بود.

دانلود تریلر رسمی بازی راز روشن 8.1MB ~

فیلمی از بازی قاهر 313 هم از همین استودیو است. می توانید تریلر این بازی را هم از اینجا دانلود نمایید. ~ 10.1MB

 صفحه ی  بازی راز روشن در گیمیچهارشنبه 5 آذر 1393  ساعت 12:20 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

پیشرفتی دیگر در بازی‌های آنلاین ایرانی؛

30 قسمت جدید به بازی رایانه‌ای کاپ‌فا اضافه شد

بازی رایانه‌ای "کاپ‌فا" به صورت آنلاین  برای گروه سنی3+ ساخته شده و تاکنون بالغ بر 30 قسمت جدید و جذاب به آن اضافه شده است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این بازی به نویسندگی منصور بهجتی  فعالیت خود را در میان گیم های آنلاین ایرانی از یک‌سال پیش آغاز کرده  و در این مدت علاوه بر جذب کاربران پیشرفت چشم گیری در امکانات و بخش‌های بازی داشته است.
بازی آنلاین و فوتبالی کاپ‌فا باعنوان مربی تیم خود باشد، با پنج مرحله شامل موارد ذیل آغاز می شود: 
تیم خود را ایجاد کرده و مدیریت کنید، بازیکنان را تمرین داده و در ترکیب قرار دهید، دارایی ها و هواداران باشگاه را مدیریت دهید، در لیگ ها و جام‌ها شرکت کنید و تیم خود را مطرح کنید و جایزه بگیرید و در بزرگ ترین شبکه اجتماعی فوتبال برای ایرانی ها حضور داشته باشید.
به عقیده مدیرتیم سازنده بازی، هدف اصلی بازی کاپ‌فا بی نیاز کردن تمامی کاربران ایرانی از بازی های خارجی و بازی هایی که در ایران سرور دارند، است.
براین اساس  از ابتدای عرضه بازی تا کنون بالغ بر30 قسمت جدید و جذاب به بازی اضافه شده که بازی کردن را برای همه کاربران لذت بخش و واقعی‌تر می کند.
همچنین  امکانات جدید برای بازی بخش شبکه اجتماعی نیز به بازی اضافه شده تا در کنار بازی فوتبال یک شبکه اجتماعی و فعال فوتبالی نیز باشد.
کاربران می‌توانید با عضویت در بازی مربیگری آنلاین فوتبال کاپ‌فا هم صاحب یک تیم فوتبال شوند و به بازی بپردازید و هم از بخش شبکه اجتماعی و گروه های فعال فوتبالی استفاده کنند.
علاقه مندان برای دانلود بازی می توانند به وبسایت بازی کاپفا به نشانی www.cupfa.ir مراجعه کنند.

 

منبع:بنیاد ملی بازی های رایانه ایچهارشنبه 5 آذر 1393  ساعت 12:18 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

"باغ وحش من" و "آریو" آخرین تولیدات شراکتی بنیاد

تغییردر فرایند حمایتی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

 

مدیر واحد تولید بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به تغییر فرایند حمایتی این بنیاد در سال‌جاری اشاره کرد و گفت: بازی‌های رایانه‌ای "باغ وحش من" و "آریو" از پروژه‌های مشارکتی باقی مانده از سال گذشته بودند که مورد حمایت بنیاد قرار می‌گیرند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مهرداد آشتیانی، با بیان اینکه فرایند حمایتی بنیاد از بازی‌ها تغییرکرده است افزود: از این پس بنیاد ملی بازی های رایانه ای با تخصیص وام بانکی با سود پایین از بازی های رایانه‌ای حمایت می کند.
مدیر واحد تولید بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به دو قرارداد مشارکتی باقی مانده از سال‌های گذشته اشاره کرد و   گفت:  دو پروژه به نام "باغ وحش من" از تولیدات رویاگران نرم افزار و "آریو" از تولیدات رسانا افزار شریف با حضور ناظر مستقیم بنیاد بر روند اجرای پروژها، مورد حمایت قرار می گیرند.   
وی ادامه داد: در سیاست گذاری جدید بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، بازی‌ها از فرم مشارکتی که در گذشته وجود داشت خارج و  به شکل تخصیص وام بانکی با سود کم به تولید کنندگان تغییر می کند.
مدیر واحد تولید بنیاد ملی بازی های رایانه ای، به نحوه اجرای فرایند حمایتی از تولیدات داخلی اشاره کرد و گفت:
پس از رتبه بندی و بر اساس شاخصه‌های طرحی که شرکت متقاضی حمایت  به بنیاد  ارایه می‌کند مبلغی به عنوان وام  برای متقاضی تعیین می شود.
آشتیانی افزود: بنیاد ملی بازی های رایانه ای در این زمینه هماهنگی های لازم را  با بانک انجام داده تا وام درخواستی شرکت های بازی ساز با بهره پایین به شرکت‌ها تخصیص داده شود و بازی سازان پس از اتمام پروژه و گذراندن زمان استراحت، وام دریافتی را به بانک بازپس خواهند داد.

 

منبع:بنیاد ملی بازی های رایانه ای 

 
عناوین آخرین مطالب