سه شنبه 7 مرداد 1393  ساعت 3:22 AM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

سلام! عید فطر مبارک

یه خبر خوب :

تریلر ‘ارتش‌های فرازمینی : آنلاین’ رونمایی شد

بخش چندنفره را درجام خلیج فارس بازی کنید

از حدود یک سال پیش و با توجه به درخواست طرفداران برای اضافه کردن بخش چند نفره، تصمیم گرفتیم با سرمایه گذاری جداگانه و با استفاده از متخصص ترین افراد در این زمینه، تجربه‌ای جدید را برای بازی‌باز ایرانی رقم بزنیم.


با توجه به بستر ضعیف اینترنت در ایران بازی‌بازهای ایرانی کمتر می‌توانند از لذت بازی‌های چندنفره بهره‌مند شوند. برای تیم‌های تولیدکننده هم تولید بازی چندنفره در شرایط غیرپایدار اینترنت در ایران کاری مشکل و با ریسک بالا به شمار می‌آید. تاکنون هم هیچ تیم ایرانی در این راه قدم برنداشته است، اما با توجه به درخواست شمار زیادی از طرفداران عزیز به این نتیجه رسیدیم تا نسخه بتای آنلاین ارتش‌های فرازمینی که بطور مجزا از بخش تک نفره تولید شده و قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه شده را به شما معرفی کنیم.
جهت مشاهده تریلر :

۱-در حجم و اندازه بزرگ اینجا(با کمی تغییر توسط ما) کلیک کنید 16.77 ~ مگابایت

۲-در حجم و اندازه کمتر اینجا (با کمی تغییر توسط ما) کلیک کنید 6.35~ مگابایت


علاقه‌مندان می‌توانند نسخه‌ی بتای بخش چندنفره را برای اولین بار با شرکت در مسابقات جام خلیج فارس تجربه کنند. به سه نفر از برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
مقام اول ۳۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال
مقام دوم ۲۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال
مقام سوم ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال
برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت http://iranpgc.ir مراجعه کنید.
امیدواریم بخش چندنفره پاسخگوی شوق بازی‌بازهای ایرانی باشد و بتواند صنعت بازی سازی ایران را یک قدم به جلو هدایت کند.

 تاریخ :۹۳/۵/۶

البته متن خبر در جام خلیج فارس:

بازی ارتش های فرازمینی در تهران برگزار می شودطی هفته گذشته عنوان جدیدی به بازی های جام خلیج فارس تحت عنوان ارتش های فرازمینی افزوده شد که از آن می توان به عنوان متفاوت ترین بازی ایرانی این سال یاد کرد. گفتنی است این بازی فقط به صورت حضوری و در زمان برگزاری مرحله نهایی در تهران برگزار می شود و علاقه مندان به شرکت در این بازی می بایست پس از ثبت نام و برای انجام این بازی در محل مسابقات نهایی واقع در اکباتان تهران حضور یابند.

منابع خبر:

۱- سایت بازی

۲-سایت جام خلیج فارسی

 عناوین آخرین مطالب