چهارشنبه 29 مرداد 1393  ساعت 11:42 AM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران تا 15 شهریور تمدید شد

 

دبیرخانه دایمی چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران اعلام کرد که زمان ارسال آثار به این رویداد فرهنگی تا 15 شهریورماه 93 تمدید شد.
به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، دبیرخانه دایمی چهارمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران اعلام کرد که به دلیل حجم آثار ارسالی به این جشنواره زمان ارسال آثار از یکم شهریور به 15 شهریور افزایش یافته تا متقاضیان زمان کافی برای حضور در این رویداد فرهنگی را داشته باشند و زمان یادشده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد...

مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران تا 15 شهریور تمدید شد

 

دبیرخانه دایمی چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران اعلام کرد که زمان ارسال آثار به این رویداد فرهنگی تا 15 شهریورماه 93 تمدید شد.
به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، دبیرخانه دایمی چهارمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران اعلام کرد که به دلیل حجم آثار ارسالی به این جشنواره زمان ارسال آثار از یکم شهریور به 15 شهریور افزایش یافته تا متقاضیان زمان کافی برای حضور در این رویداد فرهنگی را داشته باشند و زمان یادشده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد. 
چهارمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران به منظور ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی از طریق این صنعت با نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان، شناخت و حمایت از استعدادهای موجود این صنعت در کشور با رویکرد بومی سازی و تقویت تولید ملی، ایجاد فضای رقابت علمی، فنی، فرهنگی و هنری میان جوانان فعال در عرصه بازی های رایانه ای، مهرماه سال جاری برگزار می شود.
 ارتقاء و رشد کمی و کیفی تولیدات، ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی خلاقیت های دانش جویان و دانش آموزان در صنعت سرگرمی و بازی، نمایش توانمندی های متخصصان و هنرمندان ایرانی و ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی خلاقیت های جوانان ومعرفی بازیهای برجسته به عنوان الگوهایی برای صنعت بازیسازی از اهداف برگزاری این رویداد فرهنگی به شمار می رود. 
بر اساس اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره بازی های رایانه ای تهران، آشنایی با دستاوردهای نوین بازی سازی در ایران،  تقدیر از توانمندی و خلاقیت هنرمندان ایرانی، نمایش و سنجش نوآوری های هنرجویان و دانش آموختگان بازی و سرگرمی و دعوت از هنرمندان و متخصصان دیگر عرصه ها برای تقویت و پیشرفت بازی سازی رویکردهای این جشنواره را تشکیل می دهد.
جشنواره چهارم بازیهای رایانه ای تهران در قالب بخش های "اصلی"،"فرعی"و "انتخاب بازی سال" برگزار خواهد شد.
دبیرخانه دائمی این جشنواره از تمام بازی‌سازان، نویسندگان و طراحان بازی دعوت می کند تا در بزرگترین رویداد بازی سازی سال کشور شرکت کنند.
فراخوان و ضوابط و مقرارت این جشنواره روی وب سایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای به آدرس www.ircg.ir  و  صفحه چهارمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران  به آدرس festival.ircg.ir قرار دارد.

منبع:بنیاد ملی بازی های رایانه ای
 عناوین آخرین مطالب