دوشنبه 21 مهر 1393  ساعت 3:19 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

تنها چند ساعت به اعلام برندگان چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران با قی مانده است

 

مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران با حضور وزیر ارشاد اسلامی ، مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای ، چهره های هنری و جمع کثیری از بازی‌سازان سراسر کشور در سالن همایش های برج میلاد  برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، این جشنواره  به منظور ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی از طریق این صنعت با نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان، شناخت و حمایت از استعدادهای موجود این صنعت در کشور با رویکرد بومی‌سازی و تقویت تولید ملی، ایجاد فضای رقابت علمی، فنی، فرهنگی و هنری میان جوانان فعال در عرصه بازی‌های رایانه‌ای، برگزارشد.
ارتقاء و رشد کمی و کیفی تولیدات، ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی خلاقیت های دانش جویان و دانش آموزان در صنعت سرگرمی و بازی، نمایش توانمندی های متخصصان و هنرمندان ایرانی و ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی خلاقیت های جوانان و معرفی بازی های برجسته به عنوان الگوهایی برای صنعت بازیسازی از اهداف برگزاری این رویداد فرهنگی به شمار می رود. 
بر اساس اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره بازی های رایانه ای تهران، آشنایی با دستاوردهای نوین بازی سازی در ایران، تقدیر از توانمندی و خلاقیت هنرمندان ایرانی، نمایش و سنجش نوآوری های هنرجویان و دانش آموختگان بازی و سرگرمی و دعوت از هنرمندان و متخصصان دیگر عرصه ها برای تقویت و پیشرفت بازی سازی رویکردهای این جشنواره را تشکیل می دهد.
جشنواره چهارم بازی های رایانه ای تهران در قالب بخش های "اصلی"، "فرعی " و "انتخاب بازی سال" برگزار شد.
در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران ، مسابقه پیامکی بین مخاطبان برگزار می‌شود. حاضران می‌توانند بهترین بازی سال را از میان نامزدها حدس بزنند و کد آن را به 20000717 ارسال کنند. در پایان مراسم به یک نفر از میان کسانی که نام بازی را درست حدس زده باشد یک کنسول PS4 اهدا می‌شود.
یادآور می‌شود، آیین اختتامیه «چهارمین جشنواره بازی رایانه‌ای تهران» امروز دوشنبه 21 مهر، در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.

منبع خبر: سایت بنیاد ملی بایهای رایانه ایعناوین آخرین مطالب