چهارشنبه 30 مهر 1393  ساعت 11:06 AM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

از سوی گیم کانکشن فرانسه؛

پروانه کاندیدای بهترین بازی رایانه‌های شخصی شد

 

بازی پروانه که به تازگی در چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای لقب «بازی سال» را دریافت کرد، کاندیدای بهترین بازی رایانه‌های شخصی از سوی گیم کانکشن فرانسه شده است. 

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، بازی پروانه که 21 مهرماه در چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران لقب بازی سال را دریافت کرد، کاندیدای بهترین بازی در بخش رایانه‌های شخصی از سوی گیم کانکشن فرانسه شده است.

گیم کانکشن یکی از همایش‌های مشهور دنیای بازی است که هر سال در سه کشور آمریکا، فرانسه و چین برگزار می‌شود و هدف آن ارتباطات بازی‌سازان مستقل با ناشران است.

همچنین بازی پروانه در رویداد کژوال کانکت بلگراد کاندیدای بهترین بازی مستقل شده است. 85 هزار نسخه تیراژ اول این بازی که در استودیوberdedbird   تولید شده به فروش رفته است و 50 هزار نسخه تیراژ جدید این هفته با پک جدید به بازار می‌آید.

بازی پروانه علاوه بر کسب جایزه بازی سال از جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، هفت غزال زرین بازی سال، بهترین بازی اکشن ماجرایی، بهترین جلوه‌های صوتی بازی، بهترین طراحی بازی، بهترین موسیقی بازی، بهترین هنر سه بعدی و بهترین دستاورد سینماتیک را دریافت کرد. بازی «پروانه» که با محتوایی بومی و با هدف ترویج سبک زندگی ایرانی – اسلامی تولید شده، پیش از این موفق به کسب جوایزی از نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال نیز شده بود.

منبع:ircg.irعناوین آخرین مطالب