ایران مشاوران


 
 

دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور 98-99


 ثبت نام کنکور سراسری 98 بزودی و از تاریخ 24 بهمن ماه شروع خواهد شد و شرکت‌کنندگان کنکور 98 باید کد سوابق تحصیلی خود را در سنجش ثبت کنند  .همانطور که می دانید ثبت نام کنکور سال هاست که به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور انجام می شود. یکی از مدارک لازم برای ثبت نام در کنکور سراسری ، کد سوابق تحصیلی می باشد که شامل کد سوابق تحصیلی دیپلم 98 ، کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی 98 و کد سوابق تحصیلی متوسطه دوم 98 می باشد. 

کد سوابق تحصیلی دیپلم فقط مختص داوطلبانی است که دیپلم خود را از سال 84 به بعد اخذ نموده اند و اطلاعات سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی افرادی که فارغ التحصیل قبل از سال 91 باشند ، مشمول طرح تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسري و دانشگاه آزاد اسلامي نخواهد بود و اطلاعات آنان در سامانه موجود نیست.

کلیه داوطلبان شرکت کننده در کنکور 98 لازم است از طریق سامانه جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه به نشانی dipcode.medu.ir کد سوابق تحصیلی خود را دریافت نموده و در سایت سازمان سنجش ثبت کنند. اگر در تاریخ مقرر شده کد سوابق تحصیلی در سایت سازمان سنجش ثبت نشود ، در کارنامه کنکور داوطلبان ، سوابق تحصیلی اعمال نخواهد شد.

برای مطالعه متن کامل خبر روی لینک زیر کلیک کنید :

 

https://sabzmoshaver.com/www-dipcode-medu-ir/

 نظرات (0) نويسنده : مشاوران ایران - ساعت 1:06 PM - روز دوشنبه 15 بهمن 1397    |   لينک ثابت