درباره وبلاگ
نویسندگان

آمار وبلاگ

کل بازدید : 2702549
تعداد کل پست ها : 3866
تعداد کل نظرات : 34
تاریخ آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 1 آذر 1396 
تاریخ ایجاد بلاگ : دوشنبه 1 فروردین 1390 

آرشیو ماهانه

آرشیو موضوعی

پیوندها

دیگر امکانات

این مرد پلیس است یا فرشته نجات؟ +عکس

یک پلیس بازنشسته ژاپنی یک دهه از عمرش را به نجات جان افراد از خودکشی اختصاص داده و تا به امروز موفق به نجات جان ۵۰۰ نفر شده است.
 

پلیسی که جان ۵۰۰ نفر را نجات داده است«یوکیو شیگه» در یک دهه اخیر عمرش، جان صدها نفر را از خودکشی نجات داده و از آنجایی که ژاپن از کشورهایی است که بالاترین میزان خودکشی را دارد، حسابی معروف شده است. انگیزه این کار بشردوستانه آقای شیگه به سال‌ها پیش برمی‌گردد؛ به زمانی که بهترین دوستش را به خاطر خودکشی از دست می‌دهد: «چند سال پیش پلیس با من تماس گرفت و به من گفت که که دوستم خودکشی کرده است. او زمانی که در زندگیش به بن بست می‌رسد، سوار بر ماشینش می‌شود و تا اعماق اقیانوس رانندگی می‌کند.»

شیگه از همان زمان تصمیم می‌گیرد به کسانی که  مثل دوست او از زندگی خسته شده‌اند، کمک کند. اولین عملیات نجات این افسر پلیس در سال ۲۰۰۳، چند روز پیش از بازنشستگی‌اش اتفاق افتاده است؛ عملیاتی که با موفقیت هم روبه‌رو نبوده است. او ابتدا زوج کهنسالی که به خاطر بدهی قصد خودکشی داشتند را از این کارمنصرف  و حتی تلاش کرد مشکل آن‌ها را برطرف کند؛ اما این زوج پس از پنج روز دوباره دست به خودکشی زده و خود را دار زدند!

پلیسی که جان ۵۰۰ نفر را نجات داده است


این اتفاق آقای شیگه را ناراحت می‌کند، اما ناامید نه! به گفته خودش این تجربیات به او کمک می‌کنند که او بفهمد چه چیزهایی را به کسانی قصد خودکشی دارند، نباید بگوید. برای مثال سال‌ها پیش خانمی قصد داشته که با پرتاب خود از ارتفاع خودکشی کند. دوستان پلیس شیگه برای جلوگیری از این حادثه در آن محل حاضر می‌شوند. این خانم به آن‌ها می‌گوید: «فقط ده دقیقه با من صحبت نکنید!» پس از چند دقیقه افسران پلیس دو ر او جمع می‌شوند و آمبولانس هم حاضر می‌شود؛ اما پس از ۵ ساعت این خانم که از حرف‌های پلیس قانع نشده، به پایین می‌پرد. وقتی یوکیو می‌رسد، از آن‌ها می‌پرسد که به آن خانم چه گفته‌اند و آ‌ن‌ها هم در جواب می‌گویند: «ما به او گفته‌ایم به پدر و مادرت فکر کن که الان نگرانت هستند.» یوکیو با شنیدن این حرف عصبانی می‌شود و در حالی که بر سر آن‌ها فریاد می‌زند، می‌گوید: «این بدترین حرف ممکن است!»

او از حرف‌هایی می‌گوید که به چنین افرادی در این موقعیت باید گفت: «شما باید به این آدم‌ها کمک کنید که روی پاهای خودشان بایستند تا به زندگی برگردند و کمکشان کنید که مشکلاتشان برطرف شود. اگر بدهی دارند، قول وام و کمک مالی بدهید. اگر، از کار بیکار شده‌اند، به آن‌ها بگویید که به محل کارشان سر می‌زنید و قول بدهید که شغلشان را به آن‌ها برمی‌گردانید. اگر بی‌خانمان هستتند، کمکشان کنید که سقفی برای زندگی داشته باشند یا حتی به آن‌ها بگویید با من زندگی کن!» این‌ها جملاتی هستند که در مواقع زیادی جواب داده‌اند.


ادامه مطلب


[ یک شنبه 18 مرداد 1394  ] [ 6:33 PM ] [ حمیدرضا نوری ] [ نظرات(0) ]

فال روزانه یکشنبه 18 مرداد 1394

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 18 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! برای این که امسال بیشترین بهره را از سالتان ببرید باید نظم، صبر و پشتکار ویژگی هایی هستند که بسیار به کارتان خواهند آمد. چنانچه روی پروژه ها و ایده های قدیمی و یا نیمه کاره تان وقت بگذارید و به اندازه کافی انرژی صرف کنید، تلاش هایتان به نتیجه خواهند رسید و به منافع بزرگی دست پیدا خواهید کرد. این تنها در صورتی امکان پذیر خواهد بود که تلاش و تمرکز کافی برای تحقق بخشیدن به ایده هایتان را داشته باشید. امسال باید وقتی که صرف کار و فعالیت می کنید نسبت به زمانی که صرف تفریح و خوشگذرانی می کنید خیلی بیشتر باشد. به ویژه تا فرا رسیدن بهار تا جایی که می توانید کار کنید و اوایل فروردین ماه به تفریح بپردازید. عزیزان و نزدیکانتان در راهی که در پیش دارید کمک زیادی به شما خوهند کرد.

فروردین
شاید فکر کنید که همه چیز عالی است و خیلی خوب دارد پیش می رود ولی ناگهان اتفاقاتی پیش بیایند که همه محاسباتتان را بهم بریزند. مواظب اطراف باشید و در صورت بروز مشکل به جای این که سعی کنید جواب همه چیز را خودتان پیدا کنید  از دانش دیگران نیز استفاده کنید. امروز زمان بسیاری برای استراحت کردن خواهید داشت، با این حال کارهای خانه را هم باید انجام دهید، هرچند به نظرتان می رسد که این کارها اصلا تمامی ندارند. در مورد مسائل احساسی عکس العمل های خیلی سریع نشان ندهید و قبل از هر کاری به خودتان فرصت بدهید و کمی فکر کنید. شاید با کمی اندیشیدن حق را به طرف مقابل بدهید.

اردیبهشت
دیگران در اتفاقاتی که امروز برایتان می افتند نقش بسیار بزرگی دارند. ارتباط نزدیک با دیگران اهمیت بسیار زیادی دارد. با این حال ممکن است که حتی در یک گروه بزرگ باز هم احساس تنهایی کنید. شاید دلتان بخواهد که تنها به یک نفر نزدیک شوید و فقط با او ارتباط برقرار کنید. هر کاری از دستتان بر می آید را انجام دهید تا با نگرشی مثبت با هر آنچه که امروز شما را به مبارزه می طلبد مواجه شوید. این که بخواهید زمانی را صرف خودتان بکنید حق مسلم شما است، ولی مواجه شدن با نیازهای سایر افراد خانواده در این راه برای شما ایجاد مانع خواهد نمود. برای این که هر دو طرف به خواسته های خود برسند باید یک راه میانه پیدا کنید.

خرداد
امروز ممکن است در وضیت سختی گیر افتاده باشید، طوری که انگار دارید به دو سمت کاملا مخالف کشیده می شوید و معلوم هم نیست که کدام جهت به کجا ختم می شود. امروز نهایت دقت را داشته باشید که کسی از شما سوء استفاده نکند. هر چند گفتن این حرف از عمل کردن به آن راحت تر است. برای این که ذهنتان به آرامش برسد لازم نیست که هر فکری که به ذهنتان می رسد را بلافاصله با دیگران در میان بگذارید. برای این که بتوانید به خواسته هایتان برسید به شما پیشنهاد می کنیم که به جای این که همزمان برای رسیدن به چند هدف تلاش کنید، هر بار روی یک هدف متمرکز شود و هر کاری از دستتان بر می آید برای رسیدن به آن انجام دهید.

تیر
به احتمال خیلی زیاد بهترین راه حل برای به خوبی و خوشی پشت سر گذاشتن امروز این است که کنترل امور را رها کنید. در مورد مسائل احساسی امروز دیگران انگار در یک گرد باد گرفتار شده اند و پی بردن به این که چه چیزی در سرشان می گذرد کار بسیار سختی است. کمی بیخیال باشید و ببینید تا فردا کار به کجا می رسد. امروز تا جای ممکن از گرفتن تصمیمات جدی اجتناب کنید. امروز درگیری های فکری و خیال پردازی هایتان باعث می شوند که بخواهید تنها بمانید و از دیگران فاصله بگیرید. ولی بهتر است که ارتباط خود را با دیگران حفظ کنید، به ویژه به شما پیشنهاد می شود که عشقتان را امروز در کنار خود داشته باشید.

مرداد
امروز مواظب رفتارهایتان باشید و تا جایی که می توانید از جذابیت ذاتی خود استفاده کنید. هر چقدر با دیگران ارتباط بیشتری برقرار کنید و از انرژی جمع بهره ببرید برایتان بهتر خواهد بود. همین که بتوانید حرکت در جهت درست را شروع کنید ادامه دادن راه و رسیدن به قله برایتان بسیار راحت خواهد بود. چیزی که اهمیت زیادی دارد این است که مسئولیت کارهایی که می کنید و تصمیماتی که می گیرید را به عهده بگیرید. دلتان می خواهد امروز به رقص و شادی بگذرد، ولی نگرانی های مربوط به کاری که باید در آینده نزدیک انجام دهید مانع شادی شما می شود. این فکرها هیچ کمکی به شما نخواهند کرد، روز خودتان را خراب نکنید.

شهریور
اعتقادات متعصبانه دیگران در مورد روش انجام دادن کارها و موقعیت هایی که امروز پیش می آیند ممکن است روند پیشرفت شما را کمی کند کنند. راه حل مقاومت در برابر این وضعیت این است که به خاطر بیاورید که دیگران دشمن شما نیستند، پس در مورد این موضوع زیاد حساسیت به خرج ندهید. بهترین کار این است که کارها را ساده بگیرید و اطمینان داشته باشید که همه چیز خیلی خوب پیش خواهد رفت. گزینه های زیادی که امروز پیش رو دارید ممکن است باعث سردرگمی شما بشوند و از سر بی حوصلگی بخواهید بدون فکر کردن تصمیم بگیرید. توصیه می کنیم عجله نکنید و قبل از تصمیم گیری همه جوانب را در نظر بگیرید. یادتان باشد خنده بر هر درد بی درمان دواست.

مهر
روح ماجراجوی شما بینظیر است، ولی امروز از آن روزهایی است که باید منطقی عمل کنید و برای کارهایی که انجام می دهید توجیه داشته باشید. دیگران ممکن است به شما و سبک زندگیتان حسادت کنند و به همین دلیل بخواهند که از کارهایی که انجام می دهید ایراد بگیرند. به هیچ عنوان فکر نکنید که کارهایی که انجام می دهید فقط به خاطر این که یکی دو نفر دیگر با آنها مخالفت می کنند اشتباه یا بد هستند. برنامه ریزی های زیاد و بیش از حد برای شما فقط سردرد به همراه خواهند داشت، زیرا همه چیز همیشه آن طور که ما می خواهیم پیش نمی رود. برخلاف آنچه فکر می کنید امروز بهتر است در لحظه تصمیم بگیرید و عمل کنید.

آبان
جنگجوی درونتان امروز ممکن است به جوش و خروش در بیاید. شاید در مورد کارها و تصمیمات خود تردید داشته باشید. به این که همیشه دارید در راه درست پیش می روید اعتماد داشته باشید. احتمال دارد امروز برایتان با اندکی تنش همراه باشد، ولی زیاد روی این موضوع متمرکز نشوید، این وضعیت خیلی زودگذر است. نباید عکس العمل شدید نشان داده و یا فکر کنید که کاری که دارید انجام می دهید اشتباه است. افکار عجیب و غریب در رابطه با گذشته های دور به ذهنتان خواهند آمد که می توانند شما را دچار تردید و نگرانی کنند. خودتان را اصلا نگران نکنید و با ذهنی باز و خیالی راحت تغییرات را بپذیرید.

آذر
شاید احساس کنید که در درجه دوم اهمیت قرار گرفته اید و یا تلاش هایتان دیده نمی شوند. ممکن است که احساس کنید که تمام کارهای دیگران نیز به دوش شما هستند ولی شما در مقابل هیچ چیزی دریافت نمی کنید. کلید رهایی از این تفکر این است که کارهایی را انجام دهید که خودتان واقعا دلتان می خواهد و آنها را فقط به خاطر خودتان انجام دهید و نه دیگران، زیرا در غیر این صورت انتظار خواهید داشت که آنها نیز در مقابل کاری برای شما انجام دهند! اگر فکر می کنید که دارید خیلی کند پیش می روید کاملا در اشتباهید، هیچ وقت نباید خودتان را با دیگران مقایسه کنید، همه چیز کاملا نسبی است. کمی موسیقی ملایم باعث آرامش شما خواهد شد.

دی
شاید فشار بسیار زیادی را احساس کنید و یا فکر کنید که کاری را به سرعت باید انجام دهید، ولی با عجله کردن فقط اوضاع را از این که هست بدتر خواهید کرد. چند قدم عقب بروید و نگاهی دوباره به وضعیت خود بیندازید و نفسی عمیق بکشید. خواهید دید که وضعتان خیلی از آنچه خودتان فکر می کنید بهتر است و باید شکرگذار باشید. مسائل مربوط به عشق و احساس امروز کمی گیج کننده خواهند بود. باید حواستان باشد که نیروهایی قوی در کار هستند که اوضاع را از این که هست سخت تر کنند. اجازه ندهید که این انرژی شما را دلسرد و نا امید کند. به خودتان بگویید که این نیز بگذرد و همه چیز به زودی روبراه خواهد شد. فعلا فقط همه چیز را به دست خدا بسپارید.

بهمن
امروز به اطلاعاتی که به دست می آورید توجه داشته باشید ولی با آنچه که می فهمید خیلی احساسی برخورد نکنید. بهترین راه حل ممکن این است که با وضعیتی که پیش آمده بیطرفانه مواجه شوید. یادتان باشد که تمرکز بیش از حد روی برنامه هایتان شما را از فرصت های دیگری که در مسیرتان قرار می گیرند غافل نکنند. امروز خیلی برای آینده برنامه ریزی نکنید و تا جایی که می توانید در لحظه زندگی کنید. دلتان هوس تفریح و خوشگذرانی کرده است، ولی انگار هیچ کس با پیشنهاد های شما برای تفریح موافق نیست و هر کس فکری برای خودش دارد. خیلی یکدنده نباشد و روی حرفتان پافشاری نکنید تا هم خودتان لذت ببرید و هم بگذارید بقیه از وقتشان لذت ببرند.

اسفند
امروز انگار هیچ کس قصد ندارد از موضع خود کوتاه بیاید و جو امروز کمی خصمانه به نظر می رسد. شما ممکن است بین عقل و احساستان گرفتار شده باشید و هیچ یک را نمی توانیدبه راحتی به نفع دیگری از میدان به در کنید. بهترین راه حل این است که تا جای ممکن حد وسطی بین این دو پیدا کنید. شاید راه حلی که به دست می آید دقیقا همانی نباشد که شما می خواهید ولی این راه حل به نفع همه خواهد بود. گزینه هایی که پیش رو دارید بسیار شبیه بهم به نظر می رسند و انتخاب کردن برای شما کمی سخت خواهد بود و شاید حتی دلتان بخواهد همزمان چند راه مختلف را برگزینید. ولی به خودتان خیلی سخت نگیرید همه این راه ها شما را به سوی آینده پیش خواهند برد.


ادامه مطلب


[ یک شنبه 18 مرداد 1394  ] [ 2:34 AM ] [ حمیدرضا نوری ] [ نظرات(0) ]

فال روزانه چهارشنبه 14 مرداد 1394

فال روزانه چهارشنبه 14 مرداد 1394
 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که 14 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر یاد بگیرید که چگونه احساسات کودکانه خود را با زندگی روزمره هماهنگ کنید، امسال یکی از لذت بخش تربن سالهای زندگی تان خواهد بود. باید یاد بگیرید که گاهی از زندگی جدی و واقعی به دور شوید و با تخیل و جسارت کافی از دیگر لحظات زندگی نیز لذت ببرید. هر چه مسائل را کمتر جدی بگیرید، ساده تر پیش خواهند رفت. در ماه آذر آنقدر خلاقیت و توانایی شما افزایش می یابد که در زمینه حرفه ای خود به راههای جدیدی می رسید و پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهید داشت. سعی کنید این خلاقیت را در زندگی شخصی خود نیز بکار گیرید تا نتایج لذت بخش آن را ببینید.

فروردین

 امروز مسیرتان کمی تغییر می کند، با افراد جدید یا دوستانی که مدت ها آنها را ندیده اید، ملاقات می کنید و این ملاقات در پیشرفت شغلی شما موثر واقع خواهد شد. بنابراین سعی کنید تمام تمرکزتان را بر آن بگذارید تا این فرصت را از دست ندهید. حتی اگر در راهی که می خواهید انتخاب کنید تردید دارید، باز هم به جلو حرکت کنید. در مورد مسائل عاطفی درست زمانی که فکر می کنید همه چیز خوب و سر جای خودش است، ناگهان یادتان می آید که به قول های خود عمل نکرده اید. اما نگران نباشید، با گفتگو با شریک زندگی تان و ابراز پشیمانی مشکل شما حل خواهد شد. با این کار احساس سبکی نیز خواهید کرد.

اردیبهشت

 امروز احساسات شما کمی فوران می کند و نسبت به هر چیزی که می بینید عکس العمل نشان می دهید، می خواهد یک عکس از دوران جنگ باشد یا عکس یک گربه کوچک. شما ذاتا فردی رمانتیک و با انگیزه  هستید که دوست دارید جهان اطراف تان را بیشتر بشناسید و مدام برای هدف تان تلاش می کنید. اگر به فکر مسافرت هستید درنگ نکنید، حال زمان خوبی برای گشت و گذار است. خوب است گاهی در مورد اعتقادات و احتیاجات خود سخن بگویید زیرا دیگران قادر به درک احساسات درونی شما نیستند. بهتر است به جای نشستن و منتظر عشق زندگی تان ماندن، بلند شوید و حرکت کنید. در غیر اینصورت در دریای ناامیدی غرق خواهید شد.

خرداد

 خیالپردازی شما امروز گل می کند. ممکن است دلیل برخی  افکاری که مدام در سر می پرورانید ترس های باقی مانده از گذشته شما باشد که بهتر است آنها را رها کنید و خودتان را بیش از این آزار ندهید. شما می توانید از قوه تخیل خود استفاده های بهتری کنید و آنها را برای بهبود زندگیتان به کار گیرید، به عنوان مثال کارهای عقب مانده خود را به اتمام برسانید. توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی با افراد با تجربه نیز مشورت کنید. مطمئن باشید که اتفاقات خوبی در آینده برای شما رخ خواهد داد.

تیر

 شرکت در فعالیت های اجتماعی موجب تماس شما با افراد زیاد دیگری می شود که به نفع تان است. توصیه می کنیم ارتباط خود را با دوستان نزدیک و معمولی خود حفظ کنید. فردی وارد زندگی شما می شود و تغییرات اساسی را در روند زندگی تان ایجاد خواهد کرد. این که نظرات خود را صادقانه با دیگران در میان می گذارید، خیلی خوب است. دیگران نیز از این خصوصیت شما قدردانی می کنند. مدتی است که می خواهید با شریک زندگی تان در مورد موضوعی گفتگو کنید اما می ترسیدید که این گفتگو تبدیل به بحث و دعوا شود. این فکرهای واهی را رها کنید و برای صحبت کردن جلو روید. این کار ساده تر از آنچه فکرش را می کردید، انجام می شود.

مرداد

 امروز قدرت و انرژی شما بسیار زیاد است طوری که قادر به انجام هر کاری که پیش رویتان قرار می گیرد، هستید. از این فرصت استفاده کنید تا پیشرفت های قابل ملاحظه ای را در زندگی خود ببینید. شما پر از شور و شوق هستید طوری که برای زندگی خود اهداف تازه ای تعیین می کنید. شما برای خود مرز و حدودیت هایی قائل می شوید و فکر می کنید که دیگران مدام می خواهند از آنها بگذرند. اگر این کار باعث آزار و اذیت یا حتی احساس نا امنی در شما می شود، بهتر است دیگران را نیز از نظرات خود آگاه کنید.

شهریور

 امروز تمایل شما هم به عشق آسمانی و هم به عشق رمانتیک زمینی افزایش می یابد. شاید تحت تاثیر معنویات شریک زندگی تان هستید و دوست دارید در این مورد با او به تفاهم برسید. شما فرد بسیار با احساسی هستید و توصیه می کنیم که این احساس و خلاقیت خود را از طریق موسیقی، نوشتن یا نقاشی بروز دهید. به همان نسبت که در هر رابطه عاطفی غم و غصه است، آرامش و امید نیز وجود دارد پس امروز دست عشق زندگی تان را بگیرید و نشان دهید که چقدر به او اهمیت می دهید. بگذارید او هم بدانید که مهمترین فرد زندگی شما است. برای صحبت کردن در مورد مشکلات وقت زیاد است.

مهر

 اگر در رابطه عاطفی به سر می برید، به زودی رابطه شما جدی تر می شود و ممکن است با عشق زندگی تان نامزد شوید یا حتی قرار عروسی بگذارید. اگر هم متاهل هستید، تصمیم می گیرید بچه دار شوید. بنابراین خود را برای روزهای طلایی آماده کنید. شما عاشق عمل کردن هستید و این احساس در زندگی عاطفی شما نیز بروز می کند طوری که در کنار عشق زندگی تان چیزهای زیادی برای کشف کردن می یابید، بنابراین این فرصت را از دست ندهید. فقط توصیه می کنیم گاهی قبل از عمل کردن به حرف های شریک زندگی تان نیز گوش دهید.

آبان

 امروز به یک میهمانی مهم دعوت خواهید شد، بهتر است آن را رد نکنید زیرا در این میهمانی با افرادی آشنا می شوید که می توانند به پیشرفت شما در زمینه شغلی  یا دیگر زمینه هایی که به آن علاقه دارید، کمک کنند. سعی کنید در گفتگو با دیگران آنچه در ذهن تان می گذرد را از ته دل بیان کنید تا تاثیرگذارتر باشد. اگر امروز استرس به سراغ تان آمد، کمی ورزش کنید یا به موسیقی گوش دهید. چند وقتی است به همراه شریک زندگی تان تصمیم به انجام کاری دارید، بهتر است هر چه زودتر قدم اول را بردارید. شاید بهتر باشد از چیزهای کوچک آغاز کنید.

آذر

 امروز توانایی و استعداد شما شکوفا می شود، می توانید از این فرصت استفاده کنید و به کارهایتان خلاقیت دهید یا در کلاس های مورد علاقه خود مانند موسیقی یا نقاشی شرکت کنید. امروز روزی است که باید قدم اول را بردارید، فقط کافی است انرژی و انگیزه خود را حفظ کنید و از نظر فیزیکی نیز آمادگی لازم را داشته باشید. به ایده هایی که مدتی است در سر می پرورانید، واقعیت دهید. اگر می خواهید به حقیقت پی ببرید همین امروز حرکت کنید و نتیجه آن را ببینید. مطمئن باشید شرایط شما از آنچه فکر را بکنید، بهتر خواهد شد.

دی

 رابطه رمانتیک شما با عشق زندگی تان باعث شده که به ظاهر خود اهمیت بیشتری دهید، شاید حتی تصمیم بگیرید در کلاس های ورزش ثبت نام کنید، رژیم غذایی خود را تغییر دهید، لباس های نو بخرید یا موهایتان را کوتاه کنید. شما با ظاهری جدید نه تنها خود که دیگران را نیز غافلگیر می کنید. راههای زیادی برای رسیدن به آرامش وجود دارد، همان طور که چیزهای زیادی برای گفتن هست. بنابراین موقعیت های مختلف را به خوبی بررسی کنید و بر اساس آن عمل کنید. اگر چیزی در زندگی شما را آزار می دهد، در مورد آن حرف بزنید.

بهمن

 امروز پر از اشتیاق، شور زندگی و هیجان هستید طوری که قادرید جهان را تکان دهید. شاید از اینهمه انرژی مثبت تعجب کنید اما بهتر است به جای وقت تلف کردن حرکت کنید. می توانید در یک کلاس ورزش ثبت نام یا پروژه ای را آغاز کنید. سعی کنید آن کاری را که خود به آن علاقه دارید انجام ندهید و به نظرات دیگران توجه ای نکنید. ممکن است شریک زندگی تان از بسیاری از ایده های شما خوشش نیاید، اما به جای رها کردن آنها بهتر است در موردشان گفتگو کنید تا او نیز شرایط شما را بهتر درک کند.

اسفند

 اطلاعاتی که از دوستانتان به دست آورده اید، انگیزه ای می شوند تا روی هدف هایتان بیشتر تمرکز کنید. ایده های زیادی در سر شما است که پس از مدت ها تلاش بالاخره امروز می توانید آنها را اولویت بندی کنید و قدم اول را بردارید. فقط حواس تان باشد قبل از اقدام به هر  کاری، آنچه را که در مسیر بدان احتیاج دارید، فراهم کنید. سعی کنید زمان خود را با دویدن از این مکان به آن مکان تلف نکنید. در مورد رابطه با فردی مطمئن نیستید، اما با گفتگویی سازنده می توانید نقش و تاثیر یکدیگر را در زندگیتان پیدا کنید. منتظر یک سورپرایز از یکی از دوستان تان باشید.


ادامه مطلب


[ چهارشنبه 14 مرداد 1394  ] [ 7:45 PM ] [ حمیدرضا نوری ] [ نظرات(0) ]