آخرین اخبار از اکران «تله‌پاتی» و ساخت «نیکان و بچه‌غول»

رحمان رضایی گفت: همچنان در انتظار دریافت پروانه نمایش فیلم «تله پاتی» هستیم.

آخرین اخبار از اکران «تله‌پاتی» و ساخت «نیکان و بچه‌غول»رحمان رضایی تهیه‌کننده سینما، در خصوص آخرین وضعیت اکران «تله پاتی» به خبرنگار حوزه سینماگروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: این فیلم در انتظار دریافت پروانه نمایش است. از سویی با پخش‌کننده رایزنی‌هایی انجام دادیم  که هنوز قطعی نشده است.

وی درباره اصلاحیه‌های احتمالی «تله پاتی» عنوان کرد: این فیلم نگاه مثبتی به  مسائل و اتفاقات اجتماعی دارد و فکر نمی‌کنم اصلاحیه‌ای به آن وارد شود.

این تهیه‌کننده درباره زمان مناسب اکران این فیلم بیان کرد: فکر می‌کنم با توجه به فضای آن، اوایل مهر زمان مناسبی برای اکران باشد.

رضایی در پایان درباره وضعیت ساخت «نیکان و بچه غول» خاطرنشان کرد:  قول‌هایی برای رفع مشکل مالی این فیلم به ما دادند که امیدوارم طی چند روز آینده حل شود.

  

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : دوشنبه 30 مرداد 1396  | 6:05 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

نگارش فیلمنامه «رد باران» به‌زودی به پایان می‌رسد

کاویانی گفت: همچنان مشغول نگارش فیلمنامه «رد باران» هستم که روزهای پایانی خود را می‌گذراند.

آخرین وضعیتحمید کاویانی کارگردان سینما، در خصوص آخرین وضعیت جدیدترین اثر سینمایی خود به خبرنگار حوزه سینماگروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: مشغول نگارش فیلمنامه «رد باران» هستم که در روزهای پایانی قرار دارد. بلافاصله پس از پایان نگارش، برای دریافت پروانه ساخت اقدام می‌کنم.

وی درباره حضور این اثر در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر اظهار داشت: برای  رسیدن به جشنواره زمان زیادی نیست. از سویی ترجیح می‌دهم با تمرکز بیشتری به بهتر ساخته شدن فیلم کمک کنم و به خاطر جشنواره یا هر اتفاق دیگری در ساخت فیلم تعجیل نکنم.

این کارگردان درباره آخرین وضعیت اکران «بن بست وثوق» گفت: این فیلم در بخش مسابقه جشنواره فیلم سلامت حضور دارد و یکم تا چهارم شهریور نمایش داده  خواهد شد. برای اکران عمومی نیز احتمالا نیمه دوم پاییز و یا فصل زمستان آن را اکران کنیم.

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

انتقاد تند و تیز تهیه‌کننده «زادبوم» از وضعیت بد اکران فیلمش

بیتا منصوری با اعلام نارضایتی از روند نمایش فیلم زادبوم گفت: این فیلم لایق اجحاف در اکران نیست.

انتقادات تهیه‌کننده زادبوم از نحوه اکران این فیلمبیتا منصوری تهیه‌کننده سینما با اشاره به عدم رضایت از اکران فیلم سینمایی «زادبوم» به خبرنگار حوزه سینماگروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: از روند اکران این فیلم اصلا راضی نیستیم، چون فیلمی که با دریافت سیمرغ در یک بخش و کاندیدا شدن در دیگر حوزه‌ها، سیمرغ نگاه ملی را دریافت کرده و پس از 8 سال توقیف اکران می‌شود، لایق اجحاف در اکران نیست و باید نگاه لطیف‌تری به آن می‌شد.

وی افزود: تمام افتخارات حوزه هنری که فیلم‌ها را تحریم می‌کند این است که به جز سالن‌هایی که در تهران در اختیار دارند، حدود 800 درصد سینماهای شهرستان‌ها را پوشش می‌دهند اما کوچکترین حمایتی نمی‌کنند و فقط برای توقیف و تحریم پیشقدم می‌شود.

وی ادامه داد: متاسفانه از طرف دوستان دیگر و همچنین بنیاد سینمایی فارابی نیز  که در بخشی از فیلم مشارکت دارد، حمایتی صورت نگرفته و فکر می‌کنم با تغییر مدیریت، یادشان رفته در چنین فیلمی مشارکت دارند.

این تهیه‌کننده اضافه کرد: از طرفی نمی‌دانم کارت خانه سینما و عضویت داشتن  در آن، به چه کار می‌‌آید. فقط اینکه هر ساله جشن بگیرند و اعضای صنوف مختلف را دعوت به جشن کنند؟! پس اگر کارشان فقط این است بگویند خودمان تکلیف‌مان را مشخص می‌کنیم.

منصوری اذعان داشت: می‌خواهم دلیل منفعل بودن شورای عالی تهیه‌کنندگان و  خانه سینما را در برابر تحریم فیلم‌هایی مانند «زادبوم» از طرف حوزه هنری بدانم، حوزه‌ای که شدت تحریم‌هایش بیشتر شده و هیچگونه ارزشی برای پروانه نمایش فیلم‌ها قائل نمی‌شود و قانون و راه و روش مخصوص خودشان را پیاده می‌کنند.

این تهیه‌کننده بیان کرد: سینما باید در اختیار صاحبان فرهنگ باشد اما متاسفانه حوزه هنری با نگاه بالا به پایین و مغرضانه، با میل و قوانین خاص خود با فیلم‌ها برخورد می‌کنند و کاری به هیچکس و هیچ چیز ندارند.

منصوری اظهار داشت: حتی صدا و سیما که به دلیل قوانین خودشان، برای پخش تیزرها سختگیری‌هایی دارد و در عین حال تیزر فیلم «زادبوم» را پخش می‌کند، زمان بازبینی تیزر این فیلم از توقیف آن طی 88 سال تعجب کردند و برای آنها این اتفاق سوال‌ برانگیز بود.

این تهیه‌کننده عنوان کرد: «زادبوم» هشت سال به ناحق بازیچه دست مدیران و تغییرات آنها، اعمال نگاه شخصی و...شد که اتفاق خوبی نیست.

منصوری گفت: متاسفانه بخشی از مدیران خانه سینما دولتی هستند و با حوزه هنری مراوداتی دارند که با این تفاسیر، عدم حمایت آنها از تحریم بیش از حد فیلم‌ها توسط حوزه هنری تعجب برانگیز نخواهد بود.

این تهیه‌کننده تصریح کرد: یکی از مشکلات اساسی سینمای ما این است که تعدادی از تهیه‌کنندگان مالکیت سینما را دارند و با خیال راحت آثار خود را تولید و اکران می‌کنند و بهترین سانس‌ها و سالن‌ها را با مراوداتی که با دیگر سینماداران دارند در اختیار می‌گیرند و فیلم‌های دیگر مورد اجحاف قرار می‌‌گیرند.

تهیه‌کننده «قهرمانان کوچک» گفت: متاسفانه وقتی که سینمای جوان با داشتن قرارداد دو هفته‌ای برای اکران «زادبوم»، از نمایش آن سر باز می‌زند و حتی با پیگیری‌های متعدد ما سانس‌های مرده و پراکنده نظیر ساعت‌های 10، 13 و 17 را به فیلم می‌دهند، این یعنی همراهی با دوستان تهیه‌کننده‌ای که از آنها یاد کردم.

این تهیه‌کننده عنوان کرد: ظاهرا «زادبوم» نه تنها از طرف حوزه هنری تحریم شده، بلکه از سمت برخی‌ها سفارش شده تا اکران مناسبی به آن تعلق نگیرد به عنوان مثال در روز اول که مخاطب شوق فراوانی برای دیدن فیلم دارد سالن‌هایی با ظرفیت کمتر و حتی قیمت بلیط پایین‌تر را به «زادبوم» دادند و سالن‌هایی با ظرفیت بالاتر و قیمت کامل بلیط را از آن سلب کردند، اینگونه اتفاقات برای هیچ‌کس شیرین نیست.

وی اضافه کرد: دوستان حتی نگذاشتند و اجازه ندادند این فیلم یکی دو هفته به درستی روی پرده باشد و اگر فروش مناسبی نداشت این برخوردها را با آن بکنند.

منصوری خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد در این میان، فیلم مهم نیست و برعکس رابطه‌ها و رانت‌ها بر سینما حکفرماست. این موضوع باعث می‌شود تولیدکنندگانفیلم‌های اجتماعی این موضوع به ذهنشان خطور کند که این سینما در حال سوق  داده شدن به مسیر دیگری است و اینکه برخی افراد، هدفمندانه ترجیح می‌دهند فیلم تفکربرانگیزانه روی پرده سینماها نباشد.

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396  | 7:28 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

قتل زن خبرنگار در زیردریایی + تصاویر

یک زیردریایی خانگی به همراه زن خبرنگاری که درون آن بود در دریا غرق شد، مخترع زیردریایی متهم به قتل است.

مخترع زیردریایی متهم به قتل زن خبرنگار+تصاویربه گزارش خبرنگارحوزه اخبار داغگروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کیم وال ، زنخبرنگار سوئدی  صبح روز جمعه، پس از سوار شدن به یکزیردریایی خانگی  17  متری، در دریا غرق شد. پلیس دانمارک از بی‌نتیجه بودن عملیات جستجو خبر داد و افزود به احتمال زیاد این زیردریایی عمدا غرق شده است. مخترع این زیردریایی مظنون اصلی این حادثه است.                 
با جستجوهای پلیس، لاشه این زیردریایی روز شنبه در عمق 7 متری خلیجی در کپنهاگ دیده شد. پلیس پس از کشف این زیردریایی به تفتیش آن پرداخت اما هیچ اثری از زن خبرنگار زنده یا مرده، نبود.

به دستور پلیس، مخترع زیردریایی به مدت 24 روز برای انجام بررسی‌های بیشتر بازداشت شد. طبق اظهارات شاهدان این زیر دریایی ظرف 30 ثانیه از نظر محو شده است. پلیس معتقد است که این خبرنگار به احتمال زیاد به قتل رسیده است.

تصاویر زیر روایت کاملی از این حادثه را شرح می‌دهند.

مخترع زیردریایی متهم به قتل زن خبرنگار+تصاویر

مخترع زیردریایی متهم به قتل زن خبرنگار+تصاویر

مخترع زیردریایی متهم به قتل زن خبرنگار+تصاویر

مخترع زیردریایی متهم به قتل زن خبرنگار+تصاویر

مخترع زیردریایی متهم به قتل زن خبرنگار+تصاویر

مخترع زیردریایی متهم به قتل زن خبرنگار+تصاویر

مخترع زیردریایی متهم به قتل زن خبرنگار+تصاویر

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396  | 7:27 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

نمای داخلی برترین لیموزین های جهان + تصاویر

در این خبر تصاویری از نمای داخلی چند لیموزین برتر جهان را مشاهده می‌کنید.

نمای داخلی برترین لیموزین های جهانبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ لیموزین  نام یک نوع کلاس خودرو است که اغلب در کشورهای صنعتی برای مراسم های تشریفات و عروسی و ... از آن  استفاده می شود .

این خودروها دارای طول زیاد هستند و در مراسم تشریفاتی (چه رسمی و چه غیر رسمی) استفاده می‌شوند. امروزه انواع شرکتهای اتومبیل‌سازی لیموزین تولید می‌کنند.

گفتنی است ؛ نخستین لیموزین در کشور فرانسه و در سال ۱۹۰۲ ساخته شد.

 در زیر تصاویری کمتر دیده‌شده از نمای داخلی برترین لیموزین های جهان را مشاهده می کنید.

 

 انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396  | 7:27 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

بیژن بنفشه خواه از همزاد خود رونمایی کرد +عکس

بیژن بنفشه خواه با انتشار پستی در اینستاگرام از همزاد خود رونمایی کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ چند ماهی می شود که نرم افزارهای تغییر چهره  محبوبیت بسیاری در بین کاربران ایرانی پیدا کرده است که به نوعی جنبه طنز دارد و موجب سرگرمی می شود. استفاده از این نرم افزارها در بین افراد مشهور نیز رواج پیدا کرده است. اکنون، بیژن بنفشه خواه، بازیگر سینما و تلویزیون با استفاده از چنین نرم افزارهایی تصویری متفاوت از خود را در اینستاگرام به اشتراگ گذاشت.

بیژن بنفشه خواه با انتشار تصویری متفاوت از خود نوشت:"همزاد فرازمینی من".

بیژن بنفشه خواه از همزاد خود رونمایی کرد +عکس

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396  | 7:27 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

واکنش سخنگوی سابق وزارت خارجه آمریکا به اخراج بنن

جن پساکی سخنگوی سابق وزارت خارجه آمریکا نسبت به اخراج مغز متفکر کاخ سفید واکنش جالبی نشان داد.

واکنش سخنگوی سابق وزارتخارجه آمریکا به اخراج بننبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ جن پساکی  سخنگوی اسبق وزارت خارجه ایالات متحده و از سخنگویان پیشین باراک اوباما، رئیس‌جمهوری ایالات متحده است.

تا یازدهم فوریه ۲۰۱۳، ویکتوریا نولاند سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بود و در آن تاریخ  جن ساکی به جای او این سمت را برعهده گرفت.

پس از زمزمه‌های برکناری بنن مغز متفکر کاخ سفید پساکی نسبت به این موضوع واکنش جالبی در توئیتر نشان داد و خطاب به ترامپ نوشت: "ماهی از سر فاسد  می شود و ترامپ سر آن است".

 

 

واکنش سخنگوی سابق وزارتخارجه آمریکا به اخراج بنن

 

گفتنی است: روز جمعه، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا مغز متفکر و استراتژیست مناقشه‌برانگیز خود را اخراج کرد. این خبر از سوی کاخ سفید تأیید شد. قبل از این که کاخ سفید خبر اخراج بنن را تأیید کند، بسیاری از رسانه‌های آمریکا آن را منتشر کرده بودند.

  انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396  | 7:27 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

ترکیب هیأت رئیسه شورای شهر تهران مشخص شد

محمد علیخانی عضو شورای شهر تهران با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود اعضای هیئت رئیسه شورای منتخب تهران را اعلام کرد.

ترکیب هیأت رئیسه شورای شهر تهران مشخص شدبه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ جلسه منتخبان شورای شهر پنجم تهران از صبح امروز برای تعیین اعضای هیأت رئیسه شورای شهر برگزار شد. 

در همین راستا محمد علیخانی عضو شورای شهر تهران با انتشار تصویری از این  جلسه در صفحه اینستاگرامش گزارش کوتاهی از جلسه امروز شورای شهر تهران داد و  اعضای هیئت رئیسه شورای منتخب تهران را اعلام کرد.

محمد علیخانی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

"آخرین جلسه موقت شورای پنجم/ شنبه بیست و هشتم مرداد نود و شش- امروز آقایان محسن هاشمی، ابرهیم امینی و علی اعطا به ترتیب به عنوان رییس شورا، نایب رییس شورا و سخنگوی شورا انتخاب شدند و همچنین خانم ها زهرا نژاد بهرام و بهاره آروین نیز به عنوان منشی های هیات رئیسه انتخاب شدند.
این ترکیب روز چهارشنبه و در اولین جلسه رسمی شورای پنجم بار دیگر به رای گذاشته می شود تا رسمیت یابد."

 ترکیب هیأت رئیسه شورای شهر تهران مشخص شد

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

واکنش حامد حدادی به اهانت لبنانی‌ها به سرود ملی ایران + عکس

کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران در صفحه اینستاگرام خود نسبت به توهین هواداران لبنانی به سرود ملی ایران واکنش نشان داد.

واکنش حامد حدادی به اهانت لبنانی‌ها به سرود ملی ایران + عکسبه گزارش خبرنگار حوزه ورزشکاران گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛حامد حدادی، بسکتبالیست ملی پوش ایران با انتشار پستی در اینستاگرام نسبت به توهین هوادان لبنانی در بازی یک چهارم  نهایی کاپ آسیا، واکنش نشان داد.

لازم به ذکر است؛ تیم ملی بسکتبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی کاپ آسیا مقابل تیم ملی لبنان قرار گرفتند و موفق شدند این تیم را شکست دهند و راهی نیمه نهایی شوند. در حاشیه این دیدار، قبل از شروع بازی، زمانی که سرود ملی ایران پخش شد، هواداران لبنانی سر و صدا ایجاد کرده و شعارهایی دادند که این موضوع ناراحتی شدید بازیکنان و مربیان ایرانی را در پی داشت.

حامد حدادی در واکنش به توهین هوادان لبنانی به سرود ملی ایران در اینستاگرام  نوشت: "ما كار مرسوم در ورزش جهان رو انجام دادیم و در زمان پخش سرود لبنان به احترام مردم این كشور سكوت كردیم اما اونا برعكس ما بودن. تماشاچیان لبنانی به سرود كشور ما احترام نگذاشتند و من و بچه ها در تمام اون لحظه با تمام وجود سرود كشورمون رو می خوندیم و بعد از اون یكدل شدیم كه جواب این رفتارو تو زمین بازی بدیم. فكر كنم خود لبنانی ها هم متوجه این ماجرا شدن و فهمیدن كه بچه های ایران با چه غیرتی بازی كردن و بردن. ما یاد گرفتیم حرفمون رو تو زمین بزنیم و خوشحالم كه با این كار مردممون رو خوشحال كردیم و البته توهینی هم به مردم لبنان نكردیم. حالا هم فارغ از هر نتیجه ای كه در این تورنمنت بگیریم این قول رو به میدم كه تك تك بچه ها با تمام وجودشون می جنگن و به دنبال بهترین نتیجه آن".

 واکنش حامد حدادی به اهانت لبنانی‌ها به سرود ملی ایران + عکس

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

ابراز احساسات جالب ستاره سابق میلان به علیرضا حقیقی +عکس

کوین پرینس بواتنگ با گذاشتن کامنت فارسی برای دروازه‌بان سابق تیم ملی ایران به ابراز احساسات او پاسخ داد.

به گزارش خبرنگار حوزه ورزشکاران گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛کوین پرینس بواتنگ، بازیکن سابق میلان ایتالیا، شالکه و دورتموند آلمان، اخیرا به تیم اینتراخت فرانکفورت پیوسته است؛ علیرضا حقیقی، دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه اسکیلستونای سوئد با انتشار پستی در اینستاگرام، بازگشت دوباره او به بوندس لیگای آلمان را تبریک گفته و برای او آرزوی موفقیت کرد.

بواتنگ در پاسخ به ابراز احساسات علیرضا حقیقی، با گذاشتن کامنت فارسی در صفحه او، نوشت: "ممنون، داداش!"

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

تعداد کل صفحات : 20 :: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >