آیا بالون جوجه‌ای کاخ سفید همان دوست خیالی ترامپ است؟ +تصاویر

اقدامات عجیب و غریب دونالد ترامپ همچنان ادامه دارد، این بار او یک بالون جوجه‌ای در کاخ سفید نصب کرده است.

جوجه ترامپ در کاخ سفیدبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اقدامات عجیب و غریب دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، همچنان ادامه دارد. ساعاتی پیش  بالونی با طرح یک جوجه بزرگ که شمایل دونالد ترامپ را دارد  در محوطه کاخ سفید نصب شد.

به نظر می‌رسد طبق گفته رسانه‌های آمریکا این اقدام توسط خود ترامپ صورت گرفته باشد؛ کاری که نگاه همه مردم جهان را به خود معطوف کرده است. منتقدان ترامپ معتقدند، خود او این بالون جوجه ای را در محوطه کاخ سفید کار گذاشته تا زمانی که خود در واشنگتن و کاخ سفید حضور ندارد، این بالون جوجه ای امور مهم سیاسی ایالات متحده آمریکا را در غیاب ترامپ و به نمایندگی از او بر عهده بگیرد.

این بالون جوجه ای دارای شمایلی شبیه به دونالد ترامپ است و دستانش طوری  طراحی شده که گویا در حال امر و نهی کردن است، درست به همان شکلی که ترامپ به اطرافیانش امر و نهی می‌کند.

رئیس جمهور آمریکا در برخی از سخنرانی‌هایش با دوستی خیالی صحبت می‌کند که به آقای "جیم" معروف است. کاربران  احتمال می‌دهند شاید این بالون جوجه‌ای همان آقای جیم معروف باشد.

گفتنی است؛  رفتار و حرکات ترامپ پیش از این با انتقادات بسیاری مواجه بوده است اما عده ای از صاحبنظران سیاسی ایالات متحده می‌گویند این اقدام ترامپ جز تمسخر آمریکا هیچ نتیجه دیگری ندارد.

 

جوجه ترامپ در کاخ سفید

جوجه ترامپ در کاخ سفید 

 

انتهای پیام/نظرات 0