چند خبر از جشنواره فیلم سلامت/ برنامه نشست‌های تخصصی اعلام شد

دومین جشنواره فیلم سلامت یکم تا پنجم شهریور در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود.

برگزاری چهار نشست‌ تخصصی در جشنواره فیلم سلامتبه گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از  روابط عمومی دومین جشنواره فیلم سلامت؛ دومین جشنواره فیلم سلامت یکم تا پنجم شهریور در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود.

تازه‌ترین اخبار درباره نشست‌های تخصصی این جشنواره، صدور کارت مردمی و گفتگویی کوتاه با طراح پوستر آن را در ادامه بخوانید؛

*نشست‌های تخصصی جشنواره فیلم سلامت

نشست‌های تخصصی جشنواره فیلم سلامت با حضور تهمینه میلانی، مجید برزگر، ابراهیم ایرج زاد و پوران درخشنده در روزهای برگزاری جشنواره با محوریت بررسی  آثار حاضر این کارگردانان سینما در جشنواره سلامت برپا خواهد شد.

روز چهارشنبه اول شهریورماه و همزمان با اولین روز برگزاری جشنواره نشست تخصصی «خشونت خانگی» با بررسی فیلم «ملی و راه‌های نرفته» با حضور تهمینه میلانی کارگردان این اثر سینمایی و کارشناسان حوزه سلامت برگزار می‌شود.

روز پنجشنبه 2 شهریورماه، نشست «آلزایمر و تنهایی در سالمندی» به بهانه نمایش فیلم «یک شهروند کاملا معمولی» در جشنواره سلامت با حضور مجید برزگر و در کنار کارشناسان حوزه سلامت برپا می شود.

ابراهیم ایرج زاد کارگردان فیلم «تابستان داغ» به بهانه نمایش این اثر سینمایی در جشنواره فیلم سلامت مهمان سومین نشست تخصصی جشنواره با عنوان «فرزندآوری و فرزند پروری» خواهد بود و این نشست هم اندیشی در کنار کارشناسان سلامت جمعه 3 شهریور برگزار خواهد شد.

پوران درخشنده نیز مهمان آخرین نشست تخصصی جشنواره سلامت در روز شنبه 4 شهریورماه با موضوع «طلاق عاطفی» است. این نشست به بهانه حضور فیلم زیر سقف دودی در دومین جشنواره فیلم سلامت با حضور کارشناسان حوزه سلامت  برپا می شود.

محل برگزاری تمامی این نشست های تخصصی در سالن شماره 4 پردیس چارسو از ساعت 17 تا 20 است.

 

**********

* زمان تحویل کارت‌های مردمی جشنواره فیلم سلامت اعلام شد

علاقه‌مندان به حضور در دومین جشنواره فیلم سلامت که تا پایان روز 29 مرداد از طریق ربات ثبت نام کرده اند، می توانند کارت‌های خود را دریافت کنند.

ثبت نام‌کنندگان روز سه شنبه 31 مردادماه از ساعت 14 تا 20 با مراجعه به طبقه ششم پردیس سینمایی چارسو می‌توانند کارت خود را دریافت کنند.

 

****************

* طراحی پوستر جشنواره سلامت بر اساس شعار جوان نمی‌توان ماند اما سالم چرا

مهدی میرباقری طراح پوستر دومین جشنواره فیلم سلامت گفت: پوستر دومين  جشنواره فيلم سلامت با توجه به شعار جشنواره «جوان نمی‌توان ماند، اما سالم چرا» از تركيب المان بصری ساعت شنی به‌عنوان نمادی از گذر عمر و فيلم‌های رنگين كه نماد حضور نگاه فيلمسازان مختلف در رقابت جشنواره و نهايتا رسيدن به سيب به عنوان نماد سلامتی است، طراحی شده است.

وی ادامه داد: ايده اوليه اين پوستر با همكاری دكتر مرواريد آصفی شكل گرفت و طراحی گرافيك آن توسط مهدی ميرباقری به سرانجام رسيد.

 

انتهای پیام/نظرات 0