تاريخ : پنج شنبه 25 آبان 1396  | 1:33 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

فیلمبرداری «باتو می‌مانم» در تهران ادامه دارد

خبرگزاری فارس: فیلمبرداری «باتو می‌مانم» در تهران ادامه دارد

فیلمبرداری فیلم «با تو می‌مانم» به کارگردانی محمدرضا بکایی در تهران ادامه‌ دارد.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، «با تو می مانم»  که از چندی پیش در تهران کلید خورده بود فیلمبرداری این فیلم تا به امروز از مرز  30 درصد گذشت و همچنان در لوکیشن های مختلف در حال پیگیری و ضبط این فیلم بلند هستند.
 این فیلم به کارگردانی و تهیه کنندگی محمدرضا یکانی و نویسندگی نفیسه نوری است.
فیلمبرداری این فیلم در تهران انجام می شود 
نفیسه روشن، بهنوش بختیاری، افشین سنگ چاپ، عرفان برزین، سعید نوراللهی، جواد زیتونی، ادیب قریب و اکرم علمدار در این فیلم به ایفای نقش خواهند پرداخت.
بهنوش بختیاری، نفیسه روشن و عرفان برزین امروز در لوکیشن بازار تجریش جلوی دوربین رفتند. این فیلم مضمونی اجتماعی دارد و در خلاصه داستان آن آمده:
مهتاب زنی جوان که خرج تامین معاش خانواده بر عهده اوست به طور اتفاقی با پسر بچه ای به نام علی که از کودکان کار و خیابان است آشنا می شود و…
عوامل اصلی پروژه عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان؛ محمدرضا یکانی، نویسنده؛ نفیسه نوری، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز؛ شروینه دیدنده، مدیر تولید؛ محمد شهبازی، مدیر تدارکات؛ علیرضا مهان، مدیر فیلمبرداری؛ کیوان شعبانی، مدیر صدابرداری؛ هادی معنوی پور، طراح صحنه و لباس؛ شیرین اتفاق، طراح گریم؛ پریسا کاکویی، عکاس؛ امین سجادی، فیلمبردار پشت صحنه؛ مسعود شهری، منشی صحنه؛ آناهیتا کارخانه، مجری طرح؛ موسسه هنری تصویر ستاره هنر(محمد شهبازی)، مدیر روابط عمومی و مشاوررسانه ای؛ علیرضا صفری.

انتهای پیام/ نظرات 0