کلینیک دندان پزشکی در بارداری, کودکان تهران

کلینیک دندان پزشکی در بارداری, کودکان تهرانکلینیک دندان پزشکی در بارداری, کودکان تهران, دندان پزشکی شبانه روزی تهران, بزگترین کلینیک دندان پزشکی تهران

موضوعات

  • جراحی زیبایی دندان
  • ارتودنسی دندان
  • استریل تجهیزات دندانپزشکی
  • تازه های دندانپزشکی
  • ایمپلنت
  • ترمیم دندان

عکس های cbct کمک بسیار بزرگی به جراح دندانپزشک می کند زیرا با استفاده از این عکس ها استخوان فک آنالیز میشود و قطر استخوان بررسی شده و قسمت هایی از استخوان که تحلیل رفته است را به جراح دندانپزشک نشان میدهد تا بتواند پایه ایمپلنت را در مکان درست قرار دهددستگاه cbct.

ادامه مطلب
دندانپزشکی
شنبه 22 دی 1397  - 6:16 PM

از ایمپلنت می توان به جای ریشه دندان از دست رفته استفاده کرد، در صورتی که در یکی از فک ها یا هردوفک، استخوان کافی وجود نداشته باشد، می توان با استفاده ازایمپلنت آن را جایگزین کرد، در این ویدئو نحوه قرارگیری ایمپلنت در فک پایین نشان داده شده است.

 

ادامه مطلب
دندانپزشکی
دوشنبه 10 دی 1397  - 7:37 PM

ایمپلنت دندان یک پایه فلزی که معمولا از جنس تیتانیوم می باشد، در استخوان فک قرار می گی رد، و جایگزین ریشه دندان طبیعی می شود، پس از قرار دادن ایمپلنت دندان، باید بر روی آن کاور اسکرو قرار داده شود تا زمان لازم جهت بهبودی ایمپلنت طی شود.

 

ادامه مطلب
دندانپزشکی
شنبه 24 آذر 1397  - 11:55 AM

تاج یا روکش دندان ( پروتز) برروی ایمپلنت به وسیله ی اباتمنت قرار داده می شود، به عبارت دیگر ابتمنت واسطه ای بین ایمپلنت و روکش می باشد.

اباتمنت های ایمپلنت ، ابزارهایی هستند که به ایمپلنت های دندانی متصل می شود، این اتصال بعد از فرآیند بهبود بافت استخوانی و بافت نرم به وجود می آید، اباتمنت به جهت اتصال روکش، برروی فیکسچر قرار می گیرد.
اباتمنت ایمپلنت

ادامه مطلب
دندانپزشکی
شنبه 17 آذر 1397  - 1:48 PM

بریج یک ترمیم دائمی می باشد که از روکش که به دندان های مجاور متصل است استفاده می شود، جهت جایگزینی دندان به روش بریج باید دندان مجاور جهت قرارگیری روکش تراش بخورد که ممکن است معایبی نیز به وجود بیاورد.

ایمپلنت

 

ادامه مطلب
دندانپزشکی
سه شنبه 13 آذر 1397  - 1:08 PM

اکثر افراد بی دندان که متقاضی جایگزینی مناطق بی دندانی هستند، از ایمپلنت دندان استفاده می کنند، به همین دلیل ایمپلنت دندان به جراحی پر مخاطب تبدیل شده است، اما با وجود پر طرفدار بودن این جراحی ممکن است در موارد اندک خطراتی نیز به وجود بیاورد.

عوارض ایمپلنت

ادامه مطلب
دندانپزشکی
شنبه 19 آبان 1397  - 7:01 PM

ایمپلنت دندان یک راه حل همیشگی برای جایگزینی دندانی است که از دست رفته است، زیرا ظاهر صورت را بهبود می بخشد و باعث حفظ استخوان می شود، اما ایمپلنت عوارضی را نیز دارا می باشد که علت های مختلفی دارد.

یک دندانپزشک ترمیمی یا جراح دهان، پروتز را برروی ایمپلنت جایگزین می کند. جراحی ایمپلنت ندان دارای موفقیت های بالایی می باشد اما بعضی افراد شکست ایمپلنت را تجربه می کنند، تخمین زده می شود که حدود ۵ تا ۱۰ درصد ایمپلنت های کاشته شده، در مدت زمانی پس از یک ماه یا چند سال بعد شکست می خورند.
شکست ایمپلنت

ادامه مطلب
دندانپزشکی
پنج شنبه 26 مهر 1397  - 5:52 PM

ایمپلنت دندان جهت جایگزینی دندان از دست رفته محدودیت سنی ندارد ...اما دارا محدودیت های دیگری می باشد. به همین دلیل قبل از انجام ایمپلنت ، باید دستورالعمل ایی توسط جراح مورد توجه قرار بگیرد.

یک درمان موفق کاشت ایمپلنت به آماده سازی و همچنین یرنامه ریزی دقیق احتیاج دارد. اگر شما در حال بررسی ایمپلنت های دندانپزشکی هستید،می توانید با یک مشاوره پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.معمولا بسیاری از دندانپزشکان یک مشاوره پانزده دقیقه ای اولیه برای بیماران درخواست کننده کاشت ایمپلنت در نظر می گیرند.
در مشاوره بالینی ایمپلنت چه اتفاقاتی روی می دهد؟
 

ادامه مطلب
دندانپزشکی
شنبه 7 مهر 1397  - 7:24 PM

صفحات سایت

تعداد صفحات : 5

جستجو

آمار سایت

کل بازدید : 12273
تعداد کل پست ها : 48
تعداد کل نظرات : 0
تاریخ ایجاد بلاگ : یک شنبه 3 تیر 1397 
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 25 دی 1397 

نویسندگان

دندانپزشکی

امکانات جانبی