کلینیک دندان پزشکی در بارداری, کودکان تهران

کلینیک دندان پزشکی در بارداری, کودکان تهرانکلینیک دندان پزشکی در بارداری, کودکان تهران, دندان پزشکی شبانه روزی تهران, بزگترین کلینیک دندان پزشکی تهران

موضوعات

  • جراحی زیبایی دندان
  • ارتودنسی دندان
  • استریل تجهیزات دندانپزشکی
  • تازه های دندانپزشکی
  • ایمپلنت
  • ترمیم دندان

اگر یک یا چند دندان از دست برود می توان با استفاده از ایمپلنت دندان آن را جبران کرد زیرا ایمپلنت در داخل فک قرار گرفته و از تحلیل استخوان که به سبب از بین رفتن دندان ایجاد می شود جلوگیری می شود.

 

ادامه مطلب
دندانپزشکی
دوشنبه 19 آذر 1397  - 05:32 ب.ظ

تاج یا روکش دندان ( پروتز) برروی ایمپلنت به وسیله ی اباتمنت قرار داده می شود، به عبارت دیگر ابتمنت واسطه ای بین ایمپلنت و روکش می باشد.

اباتمنت های ایمپلنت ، ابزارهایی هستند که به ایمپلنت های دندانی متصل می شود، این اتصال بعد از فرآیند بهبود بافت استخوانی و بافت نرم به وجود می آید، اباتمنت به جهت اتصال روکش، برروی فیکسچر قرار می گیرد.
اباتمنت ایمپلنت

ادامه مطلب
دندانپزشکی
شنبه 17 آذر 1397  - 01:48 ب.ظ

بریج یک ترمیم دائمی می باشد که از روکش که به دندان های مجاور متصل است استفاده می شود، جهت جایگزینی دندان به روش بریج باید دندان مجاور جهت قرارگیری روکش تراش بخورد که ممکن است معایبی نیز به وجود بیاورد.

ایمپلنت

 

ادامه مطلب
دندانپزشکی
سه شنبه 13 آذر 1397  - 01:08 ب.ظ

اکثر افراد بی دندان که متقاضی جایگزینی مناطق بی دندانی هستند، از ایمپلنت دندان استفاده می کنند، به همین دلیل ایمپلنت دندان به جراحی پر مخاطب تبدیل شده است، اما با وجود پر طرفدار بودن این جراحی ممکن است در موارد اندک خطراتی نیز به وجود بیاورد.

عوارض ایمپلنت

ادامه مطلب
دندانپزشکی
شنبه 19 آبان 1397  - 07:01 ب.ظ

امروزه با استفاده از دندانپزشکی دیجیتال ی توان تمام مراحل کاشت ایمپلنت را با کمک نرم افزار بازسازی کرد تا به صورت واقعی در دقیق ترین حالت ممکن اتفاق بیفتد.

دیجیتال ایمپلنتولوژی" تکنیک جدیدی است که کاشت دندان را با دقت و افزایش سرعت همراه کرده است که خوشبختانه امکان به کار گیری این روش در کشور ما نیز فراهم شده این تکنولوژی در حوزه ایمپلنتولوژی این امکان را فراهم کرده تا با همراهی استفاده از تصاویر رادیوگرافی سه بعدی بتوان ابتدا ناحیه مطلوب را به منظور کارگذاری ایمپلنت در نرم افزار انتخاب کرد،

 

ادامه مطلب
دندانپزشکی
پنج شنبه 3 آبان 1397  - 06:29 ب.ظ

ایمپلنت دندان یک راه حل همیشگی برای جایگزینی دندانی است که از دست رفته است، زیرا ظاهر صورت را بهبود می بخشد و باعث حفظ استخوان می شود، اما ایمپلنت عوارضی را نیز دارا می باشد که علت های مختلفی دارد.

یک دندانپزشک ترمیمی یا جراح دهان، پروتز را برروی ایمپلنت جایگزین می کند. جراحی ایمپلنت ندان دارای موفقیت های بالایی می باشد اما بعضی افراد شکست ایمپلنت را تجربه می کنند، تخمین زده می شود که حدود ۵ تا ۱۰ درصد ایمپلنت های کاشته شده، در مدت زمانی پس از یک ماه یا چند سال بعد شکست می خورند.
شکست ایمپلنت

ادامه مطلب
دندانپزشکی
پنج شنبه 26 مهر 1397  - 05:52 ب.ظ

ایمپلنت دندان جهت جایگزینی دندان از دست رفته محدودیت سنی ندارد ...اما دارا محدودیت های دیگری می باشد. به همین دلیل قبل از انجام ایمپلنت ، باید دستورالعمل ایی توسط جراح مورد توجه قرار بگیرد.

یک درمان موفق کاشت ایمپلنت به آماده سازی و همچنین یرنامه ریزی دقیق احتیاج دارد. اگر شما در حال بررسی ایمپلنت های دندانپزشکی هستید،می توانید با یک مشاوره پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.معمولا بسیاری از دندانپزشکان یک مشاوره پانزده دقیقه ای اولیه برای بیماران درخواست کننده کاشت ایمپلنت در نظر می گیرند.
در مشاوره بالینی ایمپلنت چه اتفاقاتی روی می دهد؟
 

ادامه مطلب
دندانپزشکی
شنبه 7 مهر 1397  - 07:24 ب.ظ

صفحات سایت

تعداد صفحات : 5

جستجو

آمار سایت

کل بازدید : 8430
تعداد کل پست ها : 48
تعداد کل نظرات : 0
تاریخ ایجاد بلاگ : یک شنبه 3 تیر 1397 
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 19 آذر 1397 

نویسندگان

دندانپزشکی

امکانات جانبی