کلینیک دندان پزشکی در بارداری, کودکان تهران

کلینیک دندان پزشکی در بارداری, کودکان تهرانکلینیک دندان پزشکی در بارداری, کودکان تهران, دندان پزشکی شبانه روزی تهران, بزگترین کلینیک دندان پزشکی تهران

موضوعات

  • جراحی زیبایی دندان
  • ارتودنسی دندان
  • استریل تجهیزات دندانپزشکی
  • تازه های دندانپزشکی
  • ایمپلنت
  • ترمیم دندان

عکس های cbct کمک بسیار بزرگی به جراح دندانپزشک می کند زیرا با استفاده از این عکس ها استخوان فک آنالیز میشود و قطر استخوان بررسی شده و قسمت هایی از استخوان که تحلیل رفته است را به جراح دندانپزشک نشان میدهد تا بتواند پایه ایمپلنت را در مکان درست قرار دهددستگاه cbct.

ادامه مطلب
دندانپزشکی
شنبه 22 دی 1397  - 06:16 ب.ظ

از ایمپلنت می توان به جای ریشه دندان از دست رفته استفاده کرد، در صورتی که در یکی از فک ها یا هردوفک، استخوان کافی وجود نداشته باشد، می توان با استفاده ازایمپلنت آن را جایگزین کرد، در این ویدئو نحوه قرارگیری ایمپلنت در فک پایین نشان داده شده است.

 

ادامه مطلب
دندانپزشکی
دوشنبه 10 دی 1397  - 07:37 ب.ظ

ایمپلنت دندان یک پایه فلزی که معمولا از جنس تیتانیوم می باشد، در استخوان فک قرار می گی رد، و جایگزین ریشه دندان طبیعی می شود، پس از قرار دادن ایمپلنت دندان، باید بر روی آن کاور اسکرو قرار داده شود تا زمان لازم جهت بهبودی ایمپلنت طی شود.

 

ادامه مطلب
دندانپزشکی
شنبه 24 آذر 1397  - 11:55 ق.ظ

اگر یک یا چند دندان از دست برود می توان با استفاده از ایمپلنت دندان آن را جبران کرد زیرا ایمپلنت در داخل فک قرار گرفته و از تحلیل استخوان که به سبب از بین رفتن دندان ایجاد می شود جلوگیری می شود.

 

ادامه مطلب
دندانپزشکی
دوشنبه 19 آذر 1397  - 05:32 ب.ظ

تاج یا روکش دندان ( پروتز) برروی ایمپلنت به وسیله ی اباتمنت قرار داده می شود، به عبارت دیگر ابتمنت واسطه ای بین ایمپلنت و روکش می باشد.

اباتمنت های ایمپلنت ، ابزارهایی هستند که به ایمپلنت های دندانی متصل می شود، این اتصال بعد از فرآیند بهبود بافت استخوانی و بافت نرم به وجود می آید، اباتمنت به جهت اتصال روکش، برروی فیکسچر قرار می گیرد.
اباتمنت ایمپلنت

ادامه مطلب
دندانپزشکی
شنبه 17 آذر 1397  - 01:48 ب.ظ

بریج یک ترمیم دائمی می باشد که از روکش که به دندان های مجاور متصل است استفاده می شود، جهت جایگزینی دندان به روش بریج باید دندان مجاور جهت قرارگیری روکش تراش بخورد که ممکن است معایبی نیز به وجود بیاورد.

ایمپلنت

 

ادامه مطلب
دندانپزشکی
سه شنبه 13 آذر 1397  - 01:08 ب.ظ

اکثر افراد بی دندان که متقاضی جایگزینی مناطق بی دندانی هستند، از ایمپلنت دندان استفاده می کنند، به همین دلیل ایمپلنت دندان به جراحی پر مخاطب تبدیل شده است، اما با وجود پر طرفدار بودن این جراحی ممکن است در موارد اندک خطراتی نیز به وجود بیاورد.

عوارض ایمپلنت

ادامه مطلب
دندانپزشکی
شنبه 19 آبان 1397  - 07:01 ب.ظ

امروزه با استفاده از دندانپزشکی دیجیتال ی توان تمام مراحل کاشت ایمپلنت را با کمک نرم افزار بازسازی کرد تا به صورت واقعی در دقیق ترین حالت ممکن اتفاق بیفتد.

دیجیتال ایمپلنتولوژی" تکنیک جدیدی است که کاشت دندان را با دقت و افزایش سرعت همراه کرده است که خوشبختانه امکان به کار گیری این روش در کشور ما نیز فراهم شده این تکنولوژی در حوزه ایمپلنتولوژی این امکان را فراهم کرده تا با همراهی استفاده از تصاویر رادیوگرافی سه بعدی بتوان ابتدا ناحیه مطلوب را به منظور کارگذاری ایمپلنت در نرم افزار انتخاب کرد،

 

ادامه مطلب
دندانپزشکی
پنج شنبه 3 آبان 1397  - 06:29 ب.ظ

صفحات سایت

تعداد صفحات : 6

جستجو

آمار سایت

کل بازدید : 11423
تعداد کل پست ها : 51
تعداد کل نظرات : 0
تاریخ ایجاد بلاگ : یک شنبه 3 تیر 1397 
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 25 دی 1397 

نویسندگان

دندانپزشکی

امکانات جانبی