کلینیک دندان پزشکی در بارداری, کودکان تهران

کلینیک دندان پزشکی در بارداری, کودکان تهرانکلینیک دندان پزشکی در بارداری, کودکان تهران, دندان پزشکی شبانه روزی تهران, بزگترین کلینیک دندان پزشکی تهران

موضوعات

  • جراحی زیبایی دندان
  • ارتودنسی دندان
  • استریل تجهیزات دندانپزشکی
  • تازه های دندانپزشکی
  • ایمپلنت
  • ترمیم دندان

اکثر افراد بی دندان که متقاضی جایگزینی مناطق بی دندانی هستند، از ایمپلنت دندان استفاده می کنند، به همین دلیل ایمپلنت دندان به جراحی پر مخاطب تبدیل شده است، اما با وجود پر طرفدار بودن این جراحی ممکن است در موارد اندک خطراتی نیز به وجود بیاورد.

عوارض ایمپلنت

ادامه مطلب
دندانپزشکی
شنبه 19 آبان 1397  - 07:01 ب.ظ

امروزه با استفاده از دندانپزشکی دیجیتال ی توان تمام مراحل کاشت ایمپلنت را با کمک نرم افزار بازسازی کرد تا به صورت واقعی در دقیق ترین حالت ممکن اتفاق بیفتد.

دیجیتال ایمپلنتولوژی" تکنیک جدیدی است که کاشت دندان را با دقت و افزایش سرعت همراه کرده است که خوشبختانه امکان به کار گیری این روش در کشور ما نیز فراهم شده این تکنولوژی در حوزه ایمپلنتولوژی این امکان را فراهم کرده تا با همراهی استفاده از تصاویر رادیوگرافی سه بعدی بتوان ابتدا ناحیه مطلوب را به منظور کارگذاری ایمپلنت در نرم افزار انتخاب کرد،

 

ادامه مطلب
دندانپزشکی
پنج شنبه 3 آبان 1397  - 06:29 ب.ظ

ایمپلنت دندان یک راه حل همیشگی برای جایگزینی دندانی است که از دست رفته است، زیرا ظاهر صورت را بهبود می بخشد و باعث حفظ استخوان می شود، اما ایمپلنت عوارضی را نیز دارا می باشد که علت های مختلفی دارد.

یک دندانپزشک ترمیمی یا جراح دهان، پروتز را برروی ایمپلنت جایگزین می کند. جراحی ایمپلنت ندان دارای موفقیت های بالایی می باشد اما بعضی افراد شکست ایمپلنت را تجربه می کنند، تخمین زده می شود که حدود ۵ تا ۱۰ درصد ایمپلنت های کاشته شده، در مدت زمانی پس از یک ماه یا چند سال بعد شکست می خورند.
شکست ایمپلنت

ادامه مطلب
دندانپزشکی
پنج شنبه 26 مهر 1397  - 05:52 ب.ظ

ایمپلنت دندان جهت جایگزینی دندان از دست رفته محدودیت سنی ندارد ...اما دارا محدودیت های دیگری می باشد. به همین دلیل قبل از انجام ایمپلنت ، باید دستورالعمل ایی توسط جراح مورد توجه قرار بگیرد.

یک درمان موفق کاشت ایمپلنت به آماده سازی و همچنین یرنامه ریزی دقیق احتیاج دارد. اگر شما در حال بررسی ایمپلنت های دندانپزشکی هستید،می توانید با یک مشاوره پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.معمولا بسیاری از دندانپزشکان یک مشاوره پانزده دقیقه ای اولیه برای بیماران درخواست کننده کاشت ایمپلنت در نظر می گیرند.
در مشاوره بالینی ایمپلنت چه اتفاقاتی روی می دهد؟
 

ادامه مطلب
دندانپزشکی
شنبه 7 مهر 1397  - 07:24 ب.ظ

ایمپلنت دندان قطعه ای است فلزی که معمولا از جنس تیتانیوم است، که در افرادی که دارای نواحی بی دندانی هستند کاربرد دارد. به همین دلیل فواید بسیاری دارد که ممکن است نسبت به آن آگاهی نداشته باشیم.

طول عمر ایمپلنت دندانی می تواند تا پایان عمر انسان به درازا بکشد:
اگر مراقبت از ایمپلنت دندان و رعایت بهداشت دهان و دندان به درستی انجام شود،ایمپلنت های دندان می توانند تا آخر عمر باقی بمانند.

ایمپلنت

ادامه مطلب
دندانپزشکی
پنج شنبه 5 مهر 1397  - 08:09 ب.ظ

کاشت دندان پیرو مراحلی است که پس از طی دوره این مراحل می توان ایمپلنت را جایگزین دندان از دست رفته کرد.

پس از پایان جراحی اخرین مرحله انجام درمان ساخت روکش است، روکش دندان نیاز به قالبگیری و همچنین دقت بالا دارد، امروزه دستگاهی در حوزه دندانپزشکی معرفی شده است که بدون نیاز به قالب گیری می توان شکل سه بعدی دندان ها را مشخص کرد و با استفاده از آن روکش ساخته می شود.

 

ادامه مطلب
دندانپزشکی
سه شنبه 3 مهر 1397  - 03:04 ب.ظ

کاشت ایمپلنت هرروز به وسیله ی تکنولوژی های جدید که توسط روش های جدید معزفی می شود رو به پیشرفت است تا میزان دقت جراحی و رضایت بیماران با اندازه مورد نیاز رعایت شود.

ایمپلنت معمولا گران ترین درمان دندانپزشکی در سراسر دنیا می باشد ، زیرا مواد و وسایل ایمپلنت دندان گران می باشد، جایگزینی دندان بر اساس تجربه دندانپزشک و آزمون و خطا انجام می شد، اما امروزه با استفاده از تکنولوژی جدید ، ایمپلنت به طور دقیق در جای خود قرار می گیرد.
ایمپلنت جدید
 

ادامه مطلب
دندانپزشکی
یک شنبه 1 مهر 1397  - 07:25 ب.ظ

وقتی یک دندان از بین می رود، استخوان موجود در فک که وظیفه محافظت از دندان را برعهده دارد کم کم تحلیل می رود، جهت جلوگیری از این موضوع از ایمپلنت دندان استفاده می شود، که روش های مختلفی برای انجام این جراحی قابل انجام است.

از بین رفتن دندان های اصلی، می تواند اعتماد بنفس افراد را در مواقع حضور در اجتماع کاهش دهد و همچنین باعث انزوای اجتماعی وی شود. طی آمار به دست آمده در سال های اخیر، 99.7 درصد افراد معتقدند که لبخند سالم از نظر اجتماعی بسیار اهمیت دارد.
از نظر اجتماعی توافق گسترده ای مبنی بر این که لبخند زیبا از اهمیت زیادی برخوردار است وجود دارد، و همچنین این موضوع برروی افرادی که دندان های از دست رفته دارند تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.
 

ادامه مطلب
دندانپزشکی
شنبه 31 شهریور 1397  - 05:25 ب.ظ

صفحات سایت

تعداد صفحات : 5

جستجو

آمار سایت

کل بازدید : 7907
تعداد کل پست ها : 44
تعداد کل نظرات : 0
تاریخ ایجاد بلاگ : یک شنبه 3 تیر 1397 
آخرین بروز رسانی : یک شنبه 27 آبان 1397 

نویسندگان

دندانپزشکی

امکانات جانبی