درباره ما
دوستان
آخرين مطالب
آمار وبلاگ
 

ریش تراش موزر اصل

 

یکی از دغدغه های خریداران و مشتریان دستگاه ماشین ریش تراش مارک موزر ، فهمیدن اصل بودن ریش تراش ساخت آلمان و همچنین خرید از جای مطمدن و پیدا کردن فروشگاه اینترنتی در این زمینه است

ما در این قسمت شما با فروشگاه معتبر که ریش تراش موزر اصل آلمان با گارانتی یکساله شرکت لوتوس تهران و هولگرام نقره ایی روی جعبه ریش تراش را به شما معرفی میکنیم جهت اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و ورود به فروشگاه ریش تراش موزر اصل روی لینک یا ادرس زیر کلیک نمایید

ریش تراش موزر آلمان

http://moser1.ir/

 

 


نويسنده : با مدیریت امیری
تاريخ : سه شنبه 21 اردیبهشت 1395 

این ریش تراش فیلیپس خوب هستی ما به شما ماشین اصلاح فیلیپس را معرفی می کنیم ولی مشکلی که هست اینکه ادم نمی دونه از کجا بخره بهتره خوب ما این مشکل را حل کردیم و در این قسمت نمایندگی فروش رسمی اینترنتی این ماشین اصلاح مردانه را به شما معرفی می کنیم

که دارای گارانتی معتبر است

برای اطلاعات بیشتر روی ادرس زیر کلیک کنید

http://philips.shopiranian.ir/


نويسنده : با مدیریت امیری
تاريخ : پنج شنبه 25 آذر 1395 

این مقاله زیبا که در مورد اصلاح صورت آقایان است  از سایت خارجی ترجمه شده است و ترجمه ماشینی می باشد:

بهترین اصلاح:

ریش

 

تکنیک های اصلاح مرطوب مناسب، محصولات با کیفیت و مراقبت از پوست بعد از اصلاح می تواند کمک به شما نگاه و احساس خود را بهتر و کمک به جلوگیری از سوختگی تیغ، ضربه تیغ و سوزش. خوب، اصلاح نزدیک دنبال شستشو راست صورت و پس از محصولات مرطوب کننده اصلاح دست در دست برای رسیدن به سلامت پوست مطلوب است.

و، می تواند سخت و طاقت فرسا را به یک مراسم صبح دلپذیر تبدیل شود. این راهنمای از کتاب آرایشگر حرفه ای ما اقتباس شده است - مورد استفاده در کلاس های کارشناسی ارشد ما که آموزش آرایشگران خدمات اصلاح مرطوب مناسب است.

چند دقیقه از خواندن ارزش آن است اما نه - این پاسخ است؟ پس از همه، صورت خود را اولین چیزی که آنها متوجه است ..

     اطمینان حاصل کنید که ریش خود را کاملا مرطوب است      یکی از کلید به اصلاح بزرگ نزدیک بدون سوزش و یا سوختگی تیغ است که مطمئن شوید ریش خود را به طور کامل مرطوب است.

موهای صورت رطوبت تا 30٪ از حجم آن جذب می کند. مو متورم با آب بسیار ضعیف و در نتیجه آسان تر برای کاهش شود. دوش گرفتن قبل از اصلاح راه ایده آل برای اطمینان شما ریش به درستی مرطوب است. اگر یک دوش ممکن نیست،

شستشو صورت خود را و سپس یک حوله مرطوب گرم به صورت خود را برای حداقل چند دقیقه. این روش که آرایشگران استفاده است. هرگز سرد اصلاح و یا درخواست محصولات اصلاح به صورت خشک - این یکی از علل اصلی سوختگی تیغ و راش اصلاح است.

استفاده از یک کرم اصلاح کیفیت استفاده از یک کرم اصلاح است که غلظت بالایی از گریس (به عنوان مثال سیلیکون) و مرطوب کننده. بهترین کرم تراشیدن ایجاد یک کف غنی خامه و کف نیست تا مانند مارک های ارزان تر از فروشگاه مواد مخدر است. کمتر "کف" در کرم تراشیدن بهتر است، آن را به عنوان چیزی است که در تماس با پوست و ریش که مهم - همه چیز به هدر می رود. مقاومت کمتر، سوزش کمتر و شکافهای کمتر نیز معنی یک تیغه طولانی مدت!

در حالی که کارکرد اصلی کرم اصلاح است به روان صورت خود را به طوری که تیغ هموار و بدون زحمت در سراسر سطح سر خوردن، آن را نیز در خدمت به قفل کردن رطوبت به داخل سبیل، نگه داشتن آنها را نرم و راست قامت، ابتدا برای برش. سناریوی ایده آل این است که ترک کرم اصلاح در صورت خود را برای حداقل یک دقیقه قبل از شروع برش، به طوری که ریش به عنوان نرم و مرطوب به عنوان امکان پذیر است.

یک قلم مو تراش یکی از بهترین ابزار است
نکته: استفاده از یک قلم اصلاح از بهترین ابزار شما می توانید برای رسیدن به اصلاح بهینه برس اصلاح است (به عنوان آرایشگران بالا انجام) استفاده کنید. برس اصلاح کند چند چیز است. اول، آن را کمک می کند تا افزایش مو به طوری که یک برش نزدیک تر امکان پذیر است.

دوم، آن کمک می کند تا ایجاد یک کف خامه غنی با کرم اصلاح که نزدیک به پوست باقی می ماند. و در نهایت، آن را کمک می کند تا حذف سلولهای مرده پوست (لایه برداری) که این شانس را از لکه، ضربه تیغ کاهش می دهد و همچنین کمک می کند نگاه های پوست و احساس صاف و سالم است. همیشه برای یک برس اصلاح نگاه با موی که تعادل بین حق نرمی (برای ایجاد یک کف خامه غنی است که باقی می ماند نزدیک به پوست) و مقاومت در برابر افزایش ریش (ساخت یک نزدیک تر قطع ساده تر!)

استفاده از یک تیغ کیفیت و تغییر تیغه
همیشه یک با کیفیت خوب تیغ تیز تیغ استفاده کنید. مطمئن باشید که تیغه تیز است. شما نه تنها قطع مو، شما نیز خراش دادن کردن تا دو لایه از سطح پوست زمانی که شما اصلاح. تیغه کسل کننده پس از سانحه بیشتر به پوست است، و صورت خود را احساس خارش و نگاه لک - یک تیغ صورت تراشی کسل کننده یکی از عوامل موثر در سوختگی تیغ و راش اصلاح است. بسته به سختی از ریش خود را، تغییر تیغه جایی بین هر سه و هر ده اصلاح آن را، اگر شما هر روز اصلاح کنید. دو هفته بیش از حد طولانی را بدون تغییر تیغه رفتن است. صرف نظر از تعداد اصلاح آن را، اگر تیغه کسل کننده می شود، آن خندق.

که به عنوان نام تجاری از تیغ برای استفاده - ما فکر می کنیم شما نمی توانید به اشتباه با هر یک از سری ژیلت ماخ. البته با کیفیت بسیار بالا و ریش تراش گران موجود در خرده فروشان تخصص که شما ممکن است نیاز به وجود دارد.

شستشو تیغه های خود را زیر آب گرم قبل از شروع به تراشیدن و بعد از هر چند سوایپ. این حذف کرم انباشته خاشاک، سبیل، و کثیفی و روغنی پوست. استفاده از آب گرم در اینجا این است برای کمک به روان،
بعد از اتمام:
شستشو تیغه به طور کامل قبل از شما آن را دور. (درجه حرارت آب در حال رفتن به هرگونه تاثیر آن بر باکتری؛ شما در حال شستشو تیغه به موهای، کرم اصلاح، روغن، و کثیفی و روغنی خلاص، برای کشتن باکتری ها نمی شما می باید به جوش تیغ برای آن است. و یا شستشو آن را در الکل، که لازم است) بعد از شستشو، لرزش تیغ، اما تیغه را با یک حوله یا بافت پاک کردن نیست - که فقط آن را کسل کننده سریع تر است.  پاک و تسکین پس از اصلاح پس از تراشیدن،
زمانی که پوست بیشتر آسیب پذیر است، شستشو صورت با آب گرم و استفاده از یک شستشو صورت است که غلظت بالایی از روغن درخت چای (یک ضد عفونی کننده طبیعی است که ایده آل برای کمک به پاک کردن و محافظت از نقاط و راش اصلاح) و جادوگر درخت فندق (برای تسکین دهنده، شفا و خواص قابض).  شستشو با جالبترین آب است که راحت و خشک را با یک حوله تمیز.
 
آیا به دنبال راهی سریع برای اصلاح صورت خود هستید؟
 
آیا از اینکه وقت زیادی را صرف آرایشگاه میکنید خسته شده اید؟
 
آیا می خواهید یک اصلاح حرفه ایی انجام دهید
 
ایا از مضرات اصلاح صورت با تیغ یا ژییلت آشنا هستید
 
استفاده از تیغ یا ژیلت باعث خراب شدن پوست صورت شما به مرور زمان می شود
 
آیا بهتر نیست از ماشین اصلاح صورت استفاده کنید
این روزها همه از ریش تراش موزر استفاده می کنند شما چطور؟!

نويسنده : با مدیریت امیری
تاريخ : پنج شنبه 17 تیر 1395 
اصلاح صورت اقایان

 

شاید پیش خود فکر کنید که اصلاح صورت مردان کاری راحت و ساده است ولی در حقیقت یکی از کارهای مهمی که پیرایشگاه ها وقت خود را صرف آن می کنند اموزش یادگیری بهترین روش اصلاح صورت مردان می باشد

در این مقاله ما با روش های این اصلاح آشنا خواهیم شد.

در گذشته‌هاي نه‌چندان دور که هنوز ماشين‌ها وارد زندگي انسان نشده بودند، مردان اصلاح صورت خود را به دست سلماني‌ها و پيرايشگاه‌ها مي‌سپردند و آنها اين کار را با خودتراش‌هاي دستي انجام مي‌دادند. هر چند امروزه نيز اين امر در برخي موارد انجام مي‌شود اما با وجود ماشين‌هاي ريش‌تراش برقي، اکثر آقايان از اين وسايل برقي و برخي نيز همچنان از خودتراش‌هاي دستي جهت اصلاح صورت خود استفاده مي‌نمايد.

Sجهت یک اصلاح موفق و بدون عارضه رعایت برخی نکات ضروری و لازم الاجراست،بدین ترتیب و با رعایت این اصول می توانید اصلاح بی نظیری و بی عارضه ای داشته باشید. 

آیا موهای پشت لب شما کم کم در حال نمایان شدن هستند؟ آیا موهای صورت شما ضخیم و پررنگ تر شده اند؟

در ادامه به سوالاتی که ممکن است در این زمینه در ذهن شما شکل بگیرند جواب خواهیم داد. مرد معمولی 30 هزار موی ریش در صورت خود دارد. بیشترین تراکم موی صورت در نواحی چانه و بالای لب بالا میباشد.

  2-مو روزانه در حدود 0.8 میلی متر رشد میکند که این سرعت در طی روز بیشتر از شب است.  3-بر خلاف تصور تعداد دفعات تراشیدن موهای صورت در سرعت و ضخامت موهای تازه روییده تاثیری ندارد.

بهترین موقع برای اصلاح صورت چه وقت است؟

  از اصلاح صورت به عنوان اولین کاری که از خواب بیدار میشوید اجتناب کنید. به پوست خود این فرصت را بدهید تا از خواب بیدار شود. در این مدت پفی صورت شما که به علت جمع شدن آب زیر پوست به وجود آمده است پایین میاید و شما میتوانید اصلاح تمیز تری داشته باشید.

 شستن  تیغ خود را در هنگام تراشیدن صورت خود بشورید و آن را از مو بری کنید. توجه داشته باشید که از حرکت ها ی کوتاه و آهسته استفاده کنید. در این کار اصلا عجله نکنید.

خمیر ریش کف دار  از مواد و خمیر ریش های که کف میکنند اجتناب کنید.این خمیر ریش ها دارای سودیوم  و سولفور و برگ بو هستند که کف میکنند و این مواد باعث تحریک پوست میشوند.

در اصلاح خشک يا اصلاح صورت با ماشين ريش‌تراش برقي، ريش را بايد در خلاف جهت رويش موها تراشيد. اگر از نوع تيغه‌هاي دور استفاده مي‌کنيد، حرکات چرخشي و چنانچه از نوع فويل‌دار استفاده مي‌کنيد با حرکات مکرر و فواصل کوتاه موها را بتراشيد.

براي جلوگيري از بريدگي پوست، خودتراش دستي را به طور افقي روي صورت حرکت نداده و هنگام تغيير موقعيت آن‌را حدود 2 سانتي‌متر از پوست بلند كرده و در موقعيت جديد قرار دهيد. هنگام تراشيدن ريش (هم در روش تر و هم خشك) با دست ديگر اندكي پوست صورت را بكشيد. اگر صبح‌ها مي‌خواهيد ريش خود را اصلاح كنيد،

حداقل 20 دقيقه پس از برخاستن از خواب اين کار را انجام دهيد تا پف صورت بخوابد.

رو به بالا یا پایین بتراشید؟  سعی کنید مو ها را در جهت رویش بتراشید. تراشیدن مو در غیر جهت رویش میتواند ناراحت کننده و باعث قرمزی پوست شود. اینکار روی پوست خط تیغ را بجا میگذارد و همچنین باعث رویش موی های زیر پوستی می شود.

اگر روي پوست خود دچار بيماري‌هاي ضد عفوني مانند تبخال يا زرد زخم شده‌ايد، از تراشيدن ريش صرف‌نظر کنيد، چرا که اين کار مي‌تواند موجب پخش شدن و تشديد بيماري پوستي‌تان شود. در اين موارد مراجعه به متخصصان پوست و مو را فراموش نکنيد

آیا به دنبال روشی برای اصلاح سریع صورت خود هستید؟

این روزها اکثر آقایان از ماشین ریش تراش موزر آلمانی استفاده می کنند شما چطور؟

بهترین روش مناسب و ارزان و بدون دردسر برای اصلاح صورت و گردن آقایان

ماشین ریش تراش موزر ساخت کشور آلمان جهت اطلاعات بیشتر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/611/1831544/ff.jpg

 

مطالب دیگر»

پیشنهادات ویژه ما به شما

: ریش تراش موزر آلمانی، چرا باید دستگاه ریش تراش بخریم؟

، اصلاح صورت آقایان، همه چیز در مورد ماشین ریش تراش،

خرید اینترنتی ریش تراش موزر اصل آلمان، سایت موزر،

برای چهره شما چه مدل ریش و سیبیلی مناسب است؟،

خرید اینترنتی ریش تراش فیلیپس، موزر اصل، خرید ریش تراش موزر اصل،


نويسنده : با مدیریت امیری
تاريخ : پنج شنبه 6 خرداد 1395 

      اکثر مردان از آغاز جوانی شروع به تراشیدن موی صورت خود می کنند و صرفنظر از تجربیات شخصی شان، هنوز به همان شکل ابتدایی که روز اول صورت خود را اصلاح می کردند، این کار را انجام می‌دهند. بسیاری از آقایان با روش درست اصلاح صورت آشنا نیستند و در این زمینه اطلاعات کافی ندارند. در اینجا به تعدادی از سوالات متداول بین آقایان که مورد سوال برخی از دوستان ما در سایت دوخت نیز بوده است، پاسخ می دهیم.

 

آیا تراشیدن هر روز موی صورت برای پوست صورت مضر است؟
نه کاملا. تراشیدن ریش برای بسیاری از مردها یک عادت هرروزه است، خصوصا آنهایی که اصلا ریش نمی گذارند. این کار به عنوان یک عمل روزانه، تاثیر قابل مشاهده و آشکار چندانی بر روی پوست ندارد. با این وجود عمل ریش تراشیدن، بالاترین لایه سلول های پوست را برمی دارد، بنابراین تکرار مداوم آن گاهی اوقات ممکن است در پوست شما خراش یا بریدگی ایجاد کند.
برای از بین بردن صدمات ناشی از تراشیدن هرروزه موی صورت باید از یک کرم افترشیو مناسب استفاده کنید.

چگونه برای اصلاح صورت شویم؟
بهترین زمان برای اصلاح صورت، پس از یک دوش آب گرم است. آب داغ و بخار آب، ریش شما را نرم می کند و منافذ موی صورت را باز می کند، درنتیجه به اصلاح نرم و صافتر کمک می کند. در مورد مردانی که ریش زبر و درشتی دارند یا زمانی که می خواهید کاملا ریش خود را بتراشید و سه تیغه کنید، از یک کرم و لوسيون قبل از اصلاح استفاده کنید تا سلول های مرده پوست شما را از بین ببرد و ته ریش شما را از بین ببرد که به طور قابل توجهی باعث بهتر شدن اصلاح شما می شود. از کرم پیش از اصلاح فقط دو یا سه بار در هفته استفاده کنید، مگر اینکه مطمئن بشوید نمونه ای که استفاده می کنید برای مصرف روزانه طراحی شده است. آب داغ، بخار آب و کرم قبل از اصلاح، مقدمات یک ریش تراشیدن خوب را فراهم می کند.
 
ریش تراش های چند تیغه بهترند یا یک تیغه؟
همه اینها به پوست شما و کیفیت ریش تراش بستگی دارد.ریش تراشهای چند تیغه که در حال حاضر استاندارد این صنعت است، باعث اصلاح بهتر و سه تیغه و کنترل بسیار بیشتر شما می شود. با این وجود ریش تراش های یک تیغه هم می تواند بهترین اصلاح را انجام بدهد، اما شما باید در به کاربردن آن مهارت زیادی داشته باشید. تفاوت اصلی بین این دو ریش تراش این است که مدلهای چند تیغه ممکن است در دنبال کردن و مطابقت با خطوط و برجستگی های صورت شما توانایی اش محدود باشد، اما ریش تراش های یک تیغه به سادگی بر روی زوایای چانه و صورت شما حرکت می کند و آن را دنبال می کند. در نهایت انتخاب یکی از این دونوع ریش تراش بستگی به مهارت، توانایی و اولویت شخصی دارد.
 

خود تراش های برقی و یا ماشین اصلاح (electric shaver/razor):

بسته به نوع تکنولوژی سر اصلاح شان به دو دوسته تقسیم میگردند:

۱- فویل دار و یا نوسانی(foil razor/oscillating):دارای یک تیغه برنده (cutter) میباشند که توسط یک ورقه نازک فلزی مشبک و قابل انعطاف موسوم به فویل (توری) پوشیده شده اند. تیغه با حرکات سریع رفت و برگشتی موها را میتراشند.

انواع ماشین اصلاح نوسانی:

۱- تک کاتر(single): دارای یک کاتر (تیغه برنده) بوده که توسط یک فویل پوشیده گردیده است (برای افرادی که رشد موهای صورتشان کند است ایده آل میباشد)

۲-کاتر دوبل (double):دارای دو کاتر و دو فویل پوشاننده است.اثر بخش تر و سریعترازنوع تک کاتر میباشد.

۳-سه کاتر (triple):دارای ۳ آلت برنده و ۳ فویل پوشاننده مجزا میباشد.

۴-کاتر دوبل+ کاتر میانی(double+integrated cutter):مشابه ریش تراش برقی با کاتر دوبل میباشد، اما یک کاتر در بین دو کاتر اصلی تعبیه گردیده که وظیفه تراشیدن موهای بلند را به عهده دارد.

۲-روتاری و یا دوار (rotary razor): دارای ۳ تیغه برنده بوده که در پشت شبکه های فلزی معلق(گارد) با حرکت چرخشی موها را میتراشد. تیغه های برنده به فرم مثلث روی دستگاه تعبیه میگردد.

تقسیم بندی شیورهای برقی از نظر منبع نیرو:

۱-معمولی(mains):مستقیما به جریان برق متصل میگردند.

۲-باطری خور(battery):تنها با نیروی باطری کار میکنند.

۳-شارژی(rechargeable): قابلیت شارژ دارند و برای مسافرت ایده آل میباشند. برخی از مدلهای پیشرفته با هر بار شارژ تا ۳ هفته شما را از شارژ مجدد بی نیاز میکنند.

نکته:برخی شیورهای برقی کاملا ضد آب میباشند که به اصطلاح(wet and dry) نامیده میگردند.

نکته:برخی ریش تراش های برقی دارای سیستم شستشوی اتوماتیک میباشند.

نکته:سعی کنید ریش تراش فویل داری که خریداری میکنید حتما دارای سر متحرک (pivoting head) باشد. با این قابلیت خود تراش های برقی قدرت مانور شما روی پستی بلندی ها و فرم صورتتان بیشتر خواهد بود.

مقایسه ریش تراشهای فویل دار و دوار:

۱-نوع نوسانی و فویل دار اصلاحی یکدست تر و بهتری ارائه میدهد، اما درتراشیدن موهای بلند کارایی لازم را ندارد.

۲-نوع روتاری موهای بلند را بهترمی تراشد و قدرت مانور دادن با آن در نواحی دردسر ساز (مثل چانه و گردن) آسانتر میباشد.

۳-سر نوع فویل دار شکننده تر و حساس تر میباشد. بنابراین آسیب پذیرتر بوده و زود تر فرسوده و یا سوراخ میگردد.

۴-ریش تراش های فویل دار تحریک پوستی کمتری ایجاد میکنند.

۵-کسانی که عادت دارند بطورمرتب و روزانه ریش صورت خود را بتراشند بهتر است نوع فویل دار و افرادی که یک روز در میان و یا بیشتر موهای صورت خود را میتراشند، بهتر است از شیورهای دوار استفاده کنند.

نکته: نگهداری، تمیز کاری و روغن کاری ریش تراش های برقی بسیار حایز اهمیت است. سر و آلتهای برنده شیورها پس از مدتی فرسوده، معیوب و کند میگردند. بهتر است سالی یک مرتبه سر و آلت های برنده (تیغه ها) شیور خود را تعویض کنید. پس ازهر بار اصلاح نیز سر شیور را گشوده و درون آن را کاملا تمیز کنید و سپس بوسیله روان کننده های مخصوص تیغه ها را روغن کاری کنید.

نکته:شیورهای شارژی را ابتدا کاملا شارژ کنید و سپس تا موقعی که شارژ شیور کاملا خالی نشده از شارژ کردن مجدد آنها خودداری کنید.

ابزارهای دیگر:

* پیرایشگر ریش(beard trimmer): تریمرهای (مرتب کننده ها) ریش برای مرتب کردن ریش ها و سبیل های بلند و همچنین تنظیم خط ریش بکار میروند. البته برخی ماشین های ریش تراش دارای تریمر نیز میباشند.

* موزن های سر برقی (hair clippers):موزن ها همان ماشین های موزنی سلمانی میباشند.

انواع اصلاح:

۱-اصلاح تر(wet):همان اصلاح با خودتراش دستی میباشد.

۲-اصلاح خشک(dry):همان اصلاح با ماشین ریش تراش میباشد.

لوازم کمکی اصلاح:

۱-خمیر، ژل، کف (فوم) و صابون اصلاح.

۲-فرچه اصلاح.

۳-لوسین های پس از اصلاح یا همان افتر شیو(after shave): حاوی مواد ضد عفونی کننده،معطر و مرطوب کننده میباشند.

۴- لوسیون های قبل از اصلاح(pre-shave): حاوی مرطوب کننده و روغن میباشند.

۵-مرطوب کننده ها.

عوارض جانبی اصلاح صورت:

۱-بریدگی ها: ممکن است تا ۱۵ دقیقه خونریزی آنها ادامه داشته باشد.برای متوقف کردن خونریزی یک پنبه را به الکل آغشته کرده و روی محل بریدگی قرار دهید. و یا از قلم های (styptic) که حاوی ماده فعال زاج سفید(alum) میباشند استفاده کنید. زاج سفید یک نوع قابض میباشد.

۲-خراشیدگی و ساییدگی ها.

۳-تحریک پوست صورت.

۴-سوزش خود تراش(razor burn): به قرمزی، التهاب و احساس سوزش و تحریک پذیری پس از اصلاح اطلاق میگردد. علت آن فشار بیش از حد تیغ و ماشین ریش تراش بروی پوست هنگام اصلاح است. علل دیگر آن اصلاح با تیغ کند، اصلاح خشک، خیلی سریع تراشیدن موهای صورت، و تراشیدن مکرر یک ناحیه از صورت میباشند. در قسمت های از صورت و گردن که دارای پوست حساس تر و موهای زبر ترهستند احتمال این عارضه بیشتر میباشد. برای پیشگیری ازآن قبل و بعد از اصلاح از لوسیون های مخصوص اصلاح استفاده کنید. برای درمان آن نیز به صورت آب و یا ژل آلوئه ورا (aloe vera) و یا محلول رقیق اسید سالیسیلیک بزنید. هرگز روی پوست آزرده اودکلن و یا الکل نزنید.

۵- جوش های اصلاح(shaving rash/razor bumps): علت آن موهای درون روییده میباشد (فرو رفتن سر موها درون پوست) و علایم آن برآمدگی های قرمز، ملتهب، دردناک و چرکین است. موهای درون روییده اغلب در افرادی که موهای مجعد دارند بروز میکند. علل آن از ته تراشیدن زیاد موها، تراشیدن موها خلاف جهت رویششان و کشیدن زیاد پوست صورت حین اصلاح میباشد. پوست را حین اصلاح بیش از اندازه نکشید چراکه احتمال رویش موهای درون روییده افزایش می یابد. هنگامی که پوست را زیاد از حد میکشید موها از فولیکول (مجرای خروجی مو) بیرون زده میشوند و پس از اینکه نوک مو تراشیده و پوست به حالت نخست بر میگردد، مو بدرون فولیکول گیر افتاده وپس از رشد درون فولیکل فر میخورد.برای خارج ساختن موی درون روییده چند دقیقه حوله داغ روی صورت قرار دهید تا موی درون روییده نرم گردد. سپس میتوانید مو را توسط یک موچین استریل بیرون بکشید.همچنین میتوانید لوسیون های حاوی اسید گلیگولیک روی موضع بمالید.اسید گلیگولیک سلولهای مرده پوست را برمی دارد. و یا میتوانید توسط یک مسواک تمیز و با موهای نرم به ملایمت روی موی درون روییده بکشید تا خارج شود.

نحوه اصلاح صورت:

۱-تیغ باید تیز و تمیز و صورت نیز گرم، تمیز و مرطوب باشد.

۲-خود تراش یک تیغه بهتر است اما نوع دو تیغه و یا بیشتر آن اصلاح بهتر و تمیزتری را ارائه میدهد.

۳-صورت را کاملا با آب و صابون بشویید.

۴-یا یک حوله را با آب خیلی گرم (نه داغ آب داغ پوست صورت را خشک میکند) مرطوب کنید، و یا حوله را با آب مرطوب کرده وآن را به مدت ۳۰ ثانیه درون مایکروویو قراردهید. سپس حوله گرم را به مدت چند دقیقه روی صورت قرار دهید. این کار موها را نرم و پوست صورت را نرم و قابل انعطاف میکند. به همین خاطر بهتراست پس از استحمام اقدام به تراشیدن ریش کنید.

۵-خمیر و یا ژل ریش را توسط فرچه با حرکات دوار روی صورت پخش کنید.بیش از حد کف ریش به صورت نزیند چراکه باعث کاهش کارایی خود تراش میشود. خمیر اصلاح به قطر یک ۵ تومانی کافیست.

۶-تیغ را زیر آب داغ بگیرید و سپس سینک دستشویی را تا ۱/۳ از آب خیلی گرم پر کنید.

۷-توسط خود تراش و با حرکات ملایم و کوتاه شروع به تراشیدن موها کنید. موها را فقط در جهت رویششان بتراشید.

۸-هر از چند گاهی خود تراش را درون آب گرم فرو کرده و تمیز کنید.

۹-برای اصلاح خشک پس از شستن صورت آن را کاملا خشک کنید.

۱۰-ترتیب تراشیدن موی صورت: ۱-خط ریش و نواحی گونه ها.۲ -استخوان آرواره. ۳-گردن. ۴-چانه. ۵-بالای لب بالا (سبیل ها). این به این خاطر است که تراکم مو در چانه و قسمت فوقانی لب بیشتر بوده و هر چه بیشتر کف اصلاح روی آنها باقی بماند نرمتر میگردند.

۱۱-افرادی که دارای پوست حساس بوده و با ماشین اصلاح میکنند نیز بهتر است ابتدا قسمتهای حساس صورت مانند گردن و گونه ها و سپس دیگر قسمت ها را اصلاح کننده. چراکه هرچه سر ماشین اصلاح گرمتر باشد تحریک پوستی نیز بیشتر خواهد بود.

۱۲-در اصلاح خشک ریش را در خلاف جهت رویش موها بتراشید (اما بیش از حد فشار اعمال نکنید). اگر از نوع تیغه های دوار استفاده میکند با حرکات چرخشی و چنانچه از نوع فویل دار استفاده میکنید با حرکات مکرر و فواصل کوتاه موها را بتراشید.

۱۳-صورت را آب بکشید و قسمت هایی که جا انداخته اید را مجددا اندکی کف بزنید و بتراشید.

۱۴-در انتها صورت را با آب سرد بشویید تا منافذ پوست بسته گردند.

نکته: برای جلوگیری از بریدگی پوست، خود تراش را بطور افقی روی صورت حرکت نداده و هنگام تغییر موقعیت آن را به مقدار ۲ سانتی متر از پوست بلند کرده و در موقعیت جدید قرار دهید.

نکته: هنگام تراشیدن ریش (هم تر و هم خشک) با دست دیگر اندکی پوست صورت را بکشید.

نکته:چنانچه میخواهید صورت خود را کاملا از ته بتراشید قبل ازخمیر ریش زدن روغنهای قبل از اصلاح به پوست صورت خود بزنید تا پوست صورتتان نرم و لغزنده گردد.

نکته:هنگامی که با تیغ خودتراش اقدام به اصلاح صورت میکنید ،همواره مقداری از پوست صورت نیز همراه با مو کنده میشود به ویژه اگر از تیغ کند استفاده کنید.

نکته:حداقل ۲۰ دقیقه پس از برخاستن از خواب اقدام به اصلاح صورت کنید تا پف و ورم صورت بخوابد.

نکته:اگر پوست صورتتان زیاد جوش میزند بهتر است از ماشین ریش تراشی بجای تیغ خود تراش استفاده کنید.

مارک های معتبر ریش تراش برقی و پیرایشگرها:

منبع:انجمن پارسیان

آیا حتما باید از کرم های و لوسیون های ریش تراشی استفاده کرد؟
حتما لزومی ندارد. امروزه بازار پر است از انواع کرم های بیشمار ریش تراشی برای انوع پوستها، همچنین انواع ژل، صابون و کف صابون. شما می توانید انواع این محصولات را امتحان کنید تا ببینید کدامیک بیشتر مناسب پوست شما است. اما اگر هیچکدام از این محصولات در اختیار شما نبود، از به کاربردن یک قالب صابون معمولی صرفنظر کنید، به آشپزخانه بروید و مقداری روغن زیتون به صورت خود بمالید؛ آزمایشات ثابت کرده است که روغن زیتون نمونه مناسبی برای جایگزینی کرمهای ریش تراشی ساخت کارخانه ها است.
منبع دوخت (www.dukht.com)
 
چند مطلب جالب که دیدم :
۱-یک مرد معمولی ۳۰ هزار موی ریش در صورت خود دارد. بیشترین تراکم موی صورت در نواحی چانه و بالای لب بالا میباشد.

۲-مو روزانه در حدود ۰٫۸ میلی متر رشد میکند که این سرعت در طی روز بیشتر از شب است.

۳-بر خلاف تصور تعداد دفعات تراشیدن موهای صورت در سرعت و ضخامت موهای تازه روییده تاثیری ندارد.

۴-ایده آل ترین زاویه اصلاح با خود تراش دستی ۲۸-۳۲ درجه میباشد.

۵-موهای گردن موازی با پوست گردن رشد میکنند.

۶- ۴۲ درصد مردان یا کاملا فاقد موی صورت هستند و یا از کم پوشت بودن موهای صورت خود ابراز نارضایتی میکنند.

۷-چنانچه یک اصلاح معمولی تنها ۳٫۵ دقیقه بطول انجامد، یک مرد با تراکم موهای صورت معمولی سالانه ۱۰-۱۵ ساعت را صرف اصلاح موهای صورت خود میکند.

۸- مصریان باستان نخستین کسانی بودند که از تیغ های خود تراش استفاده میکرده اند. جنس تیغ ها در آن عهد از برنز بوده است. خود تراش های دستی کنونی توسط (kc.gillette) در سال ۱۹۰۳ ابداع گردید.

 


نويسنده : با مدیریت امیری
تاريخ : یک شنبه 5 مرداد 1393 

سلام من میخوام یه ریش تراش موزر بگیرم و خیلی برام مهمه اصل باشه روشی هست که بشه تشخیص داد که ریش تراش اصل هست ؟ قیمتش حدودا چقدره؟

ریش تراش موزر اصل , بهترین ماشین اصلاح موزر , سایت خرید ریش تراش موزر ساخت آلمان , فروشگاه ریش تراش موزر

moser3

این ریش تراش موزر رو همه جا استفاده میکنن خیلی ها از این ریش تراشها دارن مخصوصا ارایشگاههای مردانه سالهاست از این ماشین اصلاح سر موزر استفاده میکنن

بهترین ریش تراشی که تاکنون در جهان ساخته شده است این ریش تراش را همه استفاده کردند و می شناسند  در این فروشگاه اینترنتی ریش تراش اصل و درحه 1 به فروش می رود گول قیمت های پایین تر که دستگاه های ریش تراش درجه 2 و چینی را به شما عرضه می کنند را نخورید  فروشگاه اینترنتی پیام با سابقه طولاتی در فروش ریش تراش  و محصولات دیگر به شما اطمینان در خرید سالم و راحت را با پشتیبانی هدیه می دهدریش تراش موزر

از بهترین ریش تراش های تولید شده کشور آلمان ، قابل استفاده برای کوتاه کردن مو و ریش ،دارای سر فولادی ،دارای 7 دنده قابل تنظیم با یکسال گارانتی.

ریش تراش موزر

 

نويسنده : با مدیریت امیری
تاريخ : یک شنبه 5 مرداد 1393 
 
موضوعات
نويسندگان
آرشيو مطالب
امكانات جانبي