درباره ما
دوستان
آخرين مطالب
آمار وبلاگ
 

این مقاله زیبا که در مورد اصلاح صورت آقایان است  از سایت خارجی ترجمه شده است و ترجمه ماشینی می باشد:

بهترین اصلاح:

ریش

 

تکنیک های اصلاح مرطوب مناسب، محصولات با کیفیت و مراقبت از پوست بعد از اصلاح می تواند کمک به شما نگاه و احساس خود را بهتر و کمک به جلوگیری از سوختگی تیغ، ضربه تیغ و سوزش. خوب، اصلاح نزدیک دنبال شستشو راست صورت و پس از محصولات مرطوب کننده اصلاح دست در دست برای رسیدن به سلامت پوست مطلوب است.

و، می تواند سخت و طاقت فرسا را به یک مراسم صبح دلپذیر تبدیل شود. این راهنمای از کتاب آرایشگر حرفه ای ما اقتباس شده است - مورد استفاده در کلاس های کارشناسی ارشد ما که آموزش آرایشگران خدمات اصلاح مرطوب مناسب است.

چند دقیقه از خواندن ارزش آن است اما نه - این پاسخ است؟ پس از همه، صورت خود را اولین چیزی که آنها متوجه است ..

     اطمینان حاصل کنید که ریش خود را کاملا مرطوب است      یکی از کلید به اصلاح بزرگ نزدیک بدون سوزش و یا سوختگی تیغ است که مطمئن شوید ریش خود را به طور کامل مرطوب است.

موهای صورت رطوبت تا 30٪ از حجم آن جذب می کند. مو متورم با آب بسیار ضعیف و در نتیجه آسان تر برای کاهش شود. دوش گرفتن قبل از اصلاح راه ایده آل برای اطمینان شما ریش به درستی مرطوب است. اگر یک دوش ممکن نیست،

شستشو صورت خود را و سپس یک حوله مرطوب گرم به صورت خود را برای حداقل چند دقیقه. این روش که آرایشگران استفاده است. هرگز سرد اصلاح و یا درخواست محصولات اصلاح به صورت خشک - این یکی از علل اصلی سوختگی تیغ و راش اصلاح است.

استفاده از یک کرم اصلاح کیفیت استفاده از یک کرم اصلاح است که غلظت بالایی از گریس (به عنوان مثال سیلیکون) و مرطوب کننده. بهترین کرم تراشیدن ایجاد یک کف غنی خامه و کف نیست تا مانند مارک های ارزان تر از فروشگاه مواد مخدر است. کمتر "کف" در کرم تراشیدن بهتر است، آن را به عنوان چیزی است که در تماس با پوست و ریش که مهم - همه چیز به هدر می رود. مقاومت کمتر، سوزش کمتر و شکافهای کمتر نیز معنی یک تیغه طولانی مدت!

در حالی که کارکرد اصلی کرم اصلاح است به روان صورت خود را به طوری که تیغ هموار و بدون زحمت در سراسر سطح سر خوردن، آن را نیز در خدمت به قفل کردن رطوبت به داخل سبیل، نگه داشتن آنها را نرم و راست قامت، ابتدا برای برش. سناریوی ایده آل این است که ترک کرم اصلاح در صورت خود را برای حداقل یک دقیقه قبل از شروع برش، به طوری که ریش به عنوان نرم و مرطوب به عنوان امکان پذیر است.

یک قلم مو تراش یکی از بهترین ابزار است
نکته: استفاده از یک قلم اصلاح از بهترین ابزار شما می توانید برای رسیدن به اصلاح بهینه برس اصلاح است (به عنوان آرایشگران بالا انجام) استفاده کنید. برس اصلاح کند چند چیز است. اول، آن را کمک می کند تا افزایش مو به طوری که یک برش نزدیک تر امکان پذیر است.

دوم، آن کمک می کند تا ایجاد یک کف خامه غنی با کرم اصلاح که نزدیک به پوست باقی می ماند. و در نهایت، آن را کمک می کند تا حذف سلولهای مرده پوست (لایه برداری) که این شانس را از لکه، ضربه تیغ کاهش می دهد و همچنین کمک می کند نگاه های پوست و احساس صاف و سالم است. همیشه برای یک برس اصلاح نگاه با موی که تعادل بین حق نرمی (برای ایجاد یک کف خامه غنی است که باقی می ماند نزدیک به پوست) و مقاومت در برابر افزایش ریش (ساخت یک نزدیک تر قطع ساده تر!)

استفاده از یک تیغ کیفیت و تغییر تیغه
همیشه یک با کیفیت خوب تیغ تیز تیغ استفاده کنید. مطمئن باشید که تیغه تیز است. شما نه تنها قطع مو، شما نیز خراش دادن کردن تا دو لایه از سطح پوست زمانی که شما اصلاح. تیغه کسل کننده پس از سانحه بیشتر به پوست است، و صورت خود را احساس خارش و نگاه لک - یک تیغ صورت تراشی کسل کننده یکی از عوامل موثر در سوختگی تیغ و راش اصلاح است. بسته به سختی از ریش خود را، تغییر تیغه جایی بین هر سه و هر ده اصلاح آن را، اگر شما هر روز اصلاح کنید. دو هفته بیش از حد طولانی را بدون تغییر تیغه رفتن است. صرف نظر از تعداد اصلاح آن را، اگر تیغه کسل کننده می شود، آن خندق.

که به عنوان نام تجاری از تیغ برای استفاده - ما فکر می کنیم شما نمی توانید به اشتباه با هر یک از سری ژیلت ماخ. البته با کیفیت بسیار بالا و ریش تراش گران موجود در خرده فروشان تخصص که شما ممکن است نیاز به وجود دارد.

شستشو تیغه های خود را زیر آب گرم قبل از شروع به تراشیدن و بعد از هر چند سوایپ. این حذف کرم انباشته خاشاک، سبیل، و کثیفی و روغنی پوست. استفاده از آب گرم در اینجا این است برای کمک به روان،
بعد از اتمام:
شستشو تیغه به طور کامل قبل از شما آن را دور. (درجه حرارت آب در حال رفتن به هرگونه تاثیر آن بر باکتری؛ شما در حال شستشو تیغه به موهای، کرم اصلاح، روغن، و کثیفی و روغنی خلاص، برای کشتن باکتری ها نمی شما می باید به جوش تیغ برای آن است. و یا شستشو آن را در الکل، که لازم است) بعد از شستشو، لرزش تیغ، اما تیغه را با یک حوله یا بافت پاک کردن نیست - که فقط آن را کسل کننده سریع تر است.  پاک و تسکین پس از اصلاح پس از تراشیدن،
زمانی که پوست بیشتر آسیب پذیر است، شستشو صورت با آب گرم و استفاده از یک شستشو صورت است که غلظت بالایی از روغن درخت چای (یک ضد عفونی کننده طبیعی است که ایده آل برای کمک به پاک کردن و محافظت از نقاط و راش اصلاح) و جادوگر درخت فندق (برای تسکین دهنده، شفا و خواص قابض).  شستشو با جالبترین آب است که راحت و خشک را با یک حوله تمیز.
 
آیا به دنبال راهی سریع برای اصلاح صورت خود هستید؟
 
آیا از اینکه وقت زیادی را صرف آرایشگاه میکنید خسته شده اید؟
 
آیا می خواهید یک اصلاح حرفه ایی انجام دهید
 
ایا از مضرات اصلاح صورت با تیغ یا ژییلت آشنا هستید
 
استفاده از تیغ یا ژیلت باعث خراب شدن پوست صورت شما به مرور زمان می شود
 
آیا بهتر نیست از ماشین اصلاح صورت استفاده کنید
این روزها همه از ریش تراش موزر استفاده می کنند شما چطور؟!

نويسنده : با مدیریت امیری
تاريخ : پنج شنبه 17 تیر 1395 
 
موضوعات
نويسندگان
آرشيو مطالب
امكانات جانبي