به همت روابط عمومی الکترونیک راسخون

با حکم حجت الاسلام خاموشی؛ مدیرکل روابط عمومی و روابط بین الملل سازمان اوقاف معرفی شد
نظرات(0) | ادامه مطلب


به گزارش روابط عمومی پایگاه فرهنگی اطلاع رسانی راسخون از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی، رئیس جدید سازمان اوقاف و امورخیریه طی حکمی، عباس لهراسبی را به عنوان مدیرکل روابط عمومی و روابط بین الملل سازمان اوقاف و امورخیریه منصوب کرد.
عباس لهراسبی پیش از این ریاست روابط عمومی و مدیریت سایت اطلاع رسانی سازمان تبلیغات اسلامی را بر عهده داشت.

مرتبط:
برگزاری آیین تودیع و معارفه روسای سازمان اوقاف و امور خیریه
گزارش تصویری تودیع و معارفه روسای سازمان اوقاف و امور خیریه
حجت‌الاسلام سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه شد

نویسنده : محمد رضا فرزین
تاریخ : شنبه 28 مهر 1397 
زمان : 6:00 PM
مجید فروغی مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.
نظرات(0) | ادامه مطلب

 به گزارش شارا به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری، با حکم سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجید فروغی به عنوان مدیر روابط عمومی این معاونت منصوب شد.

حسینی در این حکم نوشته است: «نظر به تجربه و سوابق موثر شما در امور روابط عمومی و ارتباط با رسانه به موجب این حکم به سمت «مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری» منصوب می شوید.نویسنده : محمد رضا فرزین
تاریخ : پنج شنبه 19 بهمن 1396 
زمان : 2:38 PM
سایت "اقتدار ملی"همزمان با چهلمین جشن انقلاب اسلامی رونمایی می شود
نظرات(1) | ادامه مطلب

مقام معظم رهبری: دام ظله العالی
باید عناصر قدرت را در جمهوری اسلامی افزایش دهیم/ دشمن، با اقتدار جمهوری اسلامی مخالف است.

جمهوری اسلامی ایران دارای بیشترین مولفه های اقتدار ملی است، اما تاکنون در معرفی این دستاوردهای بزرگ به فضای بین المللی برای ایجاد بازدارندگی، جذب سرمایه و تقویب بیشتر این ظرفیت بزرگ و فضای داخلی برای ایجاد هیجان، افتخار و غرور ملی کمتر توفیق داشته ایم.
از این رو"
پرتال فرهنگی اطلاع رسانی راسخون" وابسته به معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه، به پشتوانه جایگاه و توانمندی در ارائه بسته های فرهنگی و طراحی بنا دارد همزمان با آغاز چهلمین سال جشن پیروزی انقلاب اسلامی اقدام به راه اندازی"سایت اقتدار ملی"با مولفه های اقتدار؛ علمی، فرهنگی، نظامی، اجتماعی- امنیتی، تاریخی، اقتصادی، سیاسی - دیپلماسی و بین المللی برای معرفی ظرفیت های عظیم انقلاب اسلامی با مشارکت مراکز اقتدارآفرین نماید.
اطلاعات بیشتر بزودی منتشر می شود.

نویسنده : محمد رضا فرزین
تاریخ : چهارشنبه 11 بهمن 1396 
زمان : 7:31 PM
آغاز پذیرش تبلیغات در سایت راسخون
نظرات(0) | ادامه مطلب

پرتال فرهنگی راسخون با داشتن مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بیش از 8 میلیون بازدید ماهیانه، در زمره پربازدیدترین سایت های فرهنگی قرار دارد که این میزان بازدید جایگاه مناسبی را برای عرضه و فروش محصولات فرهنگی و فعالیت های فرهنگی فراهم نموده است. صاحبان مراکز فرهنگی، محصولات فرهنگی و مشاغل فرهنگی می توانند جهت معرفی محصولات ، شرکت ، شغل و فعالیت های خود از این طریق اقدام نمایند

ضوابط و استاندارد بنرهای تبلیغاتی پرتال راسخون:

سایز بنرهابنرهای موجود در پرتال راسخون در حال حاضر در 5 سایز 65 * 624 پیکسل (بنر A) و 65 * 200 پیکسل (بنر B) و 240 * 200 پیکسل (بنر C) و 60 * 490 پیکسل (بنر E) و 60 * 240 پیکسل (بنر F) می باشند.نویسنده : محمد رضا فرزین
تاریخ : پنج شنبه 5 بهمن 1396 
زمان : 10:55 AM
تقویم رومیزی 97 راسخون منتشر می شود
نظرات(1) | ادامه مطلب

تا پایان بهمن ماه 96 تقویم رومیزی 97 راسخون منتشر می شود. هواداران و کاربران راسخون منتظر این تقویم گرافیکی باشند.

طرح های تقویم رومیزی منتشر شده 95 و 96 راسخون به شرح زیر است.نویسنده : محمد رضا فرزین
تاریخ : دوشنبه 2 بهمن 1396 
زمان : 7:01 PM
انتصاب مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف
نظرات(1) | ادامه مطلب

همزمان با همایش سراسری مدیران ومعاونان ادارات اوقاف وامورخیریه سراسر کشور ،حجت الاسلام حسین سلیمانی به عنوان مدیر کل جدید روابط عمومی واموربین الملل سازمان اوقاف منصوب شد.
همزمان با همایش سراسری مدیران و معاونان ستادی و مدیران کل ادارات اوقاف وامور خیریه سراسر کشور، نماینده ولی فقیه ورئیس سازمان اوقاف با صدور حکمی با قدردانی از تلاشهای مسعود رحمتی مدیر کل سابق روابط عمومی، حجت الاسلام حسین سلیمانی را به سمت مدیرکل جدید روابط عمومی و اموربین الملل سازمان اوقاف منصوب کرد.نویسنده : محمد رضا فرزین
تاریخ : دوشنبه 2 بهمن 1396 
زمان : 1:14 PM
سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران 1397 منتشر می شود
نظرات(0) | ادامه مطلب

سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران (1397)،هفتمین شماره از آن توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی در قطع خشتی با طراحی خوب و نفیس به صورت کاملا تخصصی در حوزه روابط عمومی منتشر می شود.

مشخصات سالنامه
در این سالنامه مخاطب با کامل ترین روزنگار و وقایع، مناسبت ها و رویدادهای حوزه روابط عمومی مواجه می شود که منطبق بر دانایی محوری بوده و با رویکردی آموزشی به ارایه نکات کاربردی و موردنیاز اعضای خانواده روابط عمومی کشور پرداخته شده است.نویسنده : محمد رضا فرزین
تاریخ : دوشنبه 2 بهمن 1396 
زمان : 1:07 PM
حرکت به سمت تک رقمی شدن رتبه راسخون
نظرات(1) | ادامه مطلب

حجت الاسلام سجادی 30 مهرماه 96 در آخرین پست راسخونی شون نوشتن:

دوست عزیزم معاون محترم فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف جناب حجت الاسلام شرفخانی در جلسه معارفه در جمع کارکنان سایت، وعده دادند که قصد دارند رتبه سایت را به رتبه ارزشمند تک رقمی افزایش دهند و در این راه از همه توان خود و همه کارمندان و همکاران سایت و قابلیت‌های سازمان اوقاف استفاده خواهند کرد، که نویدی بسیار عالی است.
من نیز ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان از همه همکاران عزیز و کاربران خوبم درخواست دارم با ایشان برای تحقق چنین هدف والایی کمال همراهی و همکاری را داشته باشند.
امروز افتخار دارم که سایت راسخون دارای میلیون‌ها مطلب ارزشمند در قالب مقاله، مشاهیر، صوت، فیلم، پوستر و .... است که به نوبه خود توانسته پاسخگویی بخشی از نیازهای فرهنگی جامعه باشد و با اندک هزینه‌ای توانسته پشتیبان علمی و فرهنگی گروه‌های مختلف جامعه باشد.
برای همه شما که با من همراه بودید آرزوی موفقیت دارم.

نویسنده : محمد رضا فرزین
تاریخ : دوشنبه 2 بهمن 1396 
زمان : 11:48 AM
با روابط عمومی الکترونیک در خدمتیم
نظرات(0) | ادامه مطلب

سلام به هواداران و کاربران خوب راسخون:

با رویکرد "روابط عمومی الکترونیک" وابسته به مدیریت روابط عمومی پرتال فرهنگی راسخون در خدمت خواهیم بود

نویسنده : محمد رضا فرزین
تاریخ : دوشنبه 2 بهمن 1396 
زمان : 11:22 AM
 

 
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.