دانلود نرم افزار شماره تلفن مجازی Second Phone Number App

دانلود نرم افزار شماره تلفن مجازی Second Phone Number App

 

برنامه شماره تلفن دوم یکی از بهترین برنامه های تماس تلفنی و پیام کوتاه است. که شما را قادر می سازد شماره تلفن شماره 2 را به تلفن موجود خود اضافه کنید بدون اضافه کردن سیم کارت اضافی مانند شماره مجازی برای هر کشوری که شماره تلفن مجازی ایالات متحده و شماره تلفن کانادا است. ما در حدود 200+ شماره تلفن مجازی برای متن بدون متن تماس نامحدود و ارسال پیام کوتاه و مکالمه رایگان اضافه کردیم. بنابراین شماره تلفن شماره تماس و مکالمه نامحدود را به شما ارائه می دهد..

 

 

حاشیه چندگانه

برنامه شماره تلفن دوم به شما امکان می دهد در هر زمان از کشور انتخابی خود ، شماره تلفن حاشیه ای متعددی را اضافه کنید. ابتدا کشور را انتخاب کرده و سپس خط دوم موجود در آن کشور را پس از آن شماره رایگان با شماره مشعل را در آن کشور بررسی می کنید. بعد از آن شماره تلفن به لیست شماره 2 تلفن شما اضافه می شود.

🔥 به عنوان مشعل کار کنید

برنامه شماره تلفن دوم مانند شماره مشعل برای شماره تلفن خصوصی کار می کند که می تواند به روش دیگری استفاده شود. می توان از آن برای خرید و فروش آنلاین استفاده کرد و از شماره موقت آن استفاده کنید و در پایان فقط شماره خود را حذف کنید. همچنین هنگامی که در سفر هستید ، به شماره تلفن دوم یا پیام کوتاه برای تماس و ارسال پیام کوتاه به من نیاز دارید.

🌏 200+ کد منطقه

برنامه شماره تلفن دوم دارای تعداد محلی بیش از 200 کد منطقه در بیش از 100+ کشور است که ایالات متحده آمریکا ، کانادا و انگلیس حاشیه خصوصی خاموش را دارند. این امر باعث می شود که تجارت و قرارداد خصوصی شما از یکدیگر جدا شود ، زندگی شما آسان خواهد شد. بنابراین شماره تلفن دوم ایالات متحده آمریکا ، کالیفرنیا یا گیگابایت را برای پیامک و تماس رایگان و نامحدود در ایالات متحده به علاوه پادشاهی متحده دریافت کنید.

3 پوند در یک

برنامه شماره تلفن دوم توابع بسیاری دارد. این پشتیبانی از انتقال تماس برای ضبط تماس به علاوه شما همچنین می توانید پیام های متنی و تصویری ارسال کنید. بعلاوه مسدود کردن هرگونه تماس تلفنی ناخواسته با استفاده از خط 2 از شرکت های مختلف otp دریافت می کنید.


ویژگی های محبوب:

🚀 شماره تلفن نامحدود دوم

Phone مشعل تلفن رایگان

ts متن و تماس نامحدود

🚀 شماره تلفن های UAS و کانادا

🚀 بدون ثبت نام یا ورود به سیستم

🚀 استفاده از رابط کاربری ساده و آسان

🚀 تماس های با کیفیت

🚀 پشتیبانی 24/7


چگونه استفاده کنیم؟

the برنامه را نصب و باز کنید

plan طرح و شماره خط جانبی را انتخاب کنید

system سیستم ما پس از تأیید شماره را ارائه می دهد

calls تماس بگیرید و پیام کوتاه ارسال کنید

. از شماره تلفن حاشیه دوم لذت ببرید

 

لینک دانلود:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.number.app.second_phone_number.second_phone_number

 

 نوشته شده در : دوشنبه 18 مهر 1390  ساعت :9:10 PM   |   توسط :سینا پارسه نظرات (0)

درباره ما

بایگانی

آمار بازدیدها

  • کل بازديد : 735580
  • تعداد کل مطالب : 2
  • تعداد کل نظرات : 0
  • تاریخ ایجاد وبلاگ : سه شنبه 14 بهمن 1399 
دانلود زیرنویس
subf2m

تماس با ما

پست الکترونيکي :
وب سایت :

خبرنامه