روژان

درباره وبلاگ


مدير وبلاگ : امیر حسین صادقی

چگونه می توانیم به هضم سریع غذا کمک کنیم؟

 خوردن و آشامیدن مواد غذایی به دستگاه گوارش فرستاده می‌شود، آنجا این مواد غذایی به قطعات بسیار ریز تجزیه می‌شوند و مواد لازم برای سوخت و ساز بدن را تامین می‌کنند. برای بهبود عملکرد و هضم سریع غذا راهکارهای مناسبی وجود دارد که در این مطلب به آن‌ها اشاره شده است.

ادامه مطلب
نویسنده :
یک شنبه 9 اردیبهشت 1397  - 7:42 PM

ترفند تمیز کردن کاشی حمام به صورت سطحی و عمقی

تمیز کردن کاشی حمام بخش مهمی از کار نظافت و نگهداری خانه می‌باشد. برای تمیز کردن کاشی‌ ها می‌توانید از موادی که احتمالا در خانه دارید مانند آب لیمو، جوش شیرین و یا مواد پاک کننده شیمیایی استفاده کنید. درست است که برای تمیز کردن کاشی حمام به صورت معمولی از مواد خانگی می‌توان استفاده کرد، اما برای تمیز کردن کاشی‌ها به صورت اساسی بهتر است از بخارشور یا مواد تمیز کننده شیمیایی مانند وایتکس یا آمونیاک استفاده نمایید. فراموش نکنید که خطوط بین کاشی‌ها نیز باید به خوبی تمیز شود.

ادامه مطلب
نویسنده :
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397  - 12:38 PM

۱۹ خوراکی چاق کننده طبیعی و سالم را بشناسید

چاق شدن برای برخی افراد یک مسئله مهم است چرا که لاغری بیش از حد نیز خطرناک است و زیبایی زیادی هم ندارد. اما برای چاق شدن چه خوراکی هایی بخوریم که سلامت ما نیز به خطر نیفتد؟ در این مقاله ۱۹ خوراکی چاق کننده طبیعی و سالم را به شما معرفی خواهیم کرد پس با روژان همراه شوید.

ادامه مطلب
نویسنده :
سه شنبه 7 فروردین 1397  - 10:44 AM

چرا برای موفق شدن باید صبح زود بیدار شد؟

چرا برای موفق شدن باید صبح زود بیدار شد؟: بسیاری از افراد موفق در زمینه های مختلف شغلی در مورد صبح زود بیدار شدن ، قبل از همه برخاستن، و پیروزی بر روز صحبت میکنند. بسیاری از این افراد میگویند که ساعت ۴ صبح برای ورزش بیدار می‌شوند و بعد از ورزش و استحمام روز خود را شروع می کنند. حتی، اپلیکیشنی به نام ساعت راک برای بیدار شدن در صبح زود وجود دارد.

 

ادامه مطلب
نویسنده :
پنج شنبه 24 اسفند 1396  - 4:28 PM

۲۲ روش ساده برای جلوگیری از پرخوری

خودداری و خودکنترلی، به خصوص زمانی که صحبت غذا و خوراکی باشد، برای بسیاری از افراد یک مبارزه است. پرخوری یا خوردن به مقدار زیاد در یک وعده یا دریافت کالری زیاد در طول روز از عاداتی است که کنار گذاشتن آن کار آسانی نیست. حتما لازم نیست چاق باشید یا اضافه وزن داشته باشید که به پرخوری دچار شده باشید. شما در هر سنی و با هر شرایطی احتمال مبتلا شدن به پر خوری را دارا هستید. اما راه حل جلوگیری از پرخوری چیست؟

در طول زمان، خوردن زیاد می تواند به اضافه وزن منجر شود و شما را در معرض خطر بیماری های مزمنی مثل دیابت و بیماری های قلبی قرار دهد. به علاوه می تواند مانع رسیدن شما به اهداف سلامتی و تندرستی تان شود و ممکن است اثر منفی روی بهزیستی عاطفی تان بگذارد............

ادامه مطلب
نویسنده :
یک شنبه 23 اردیبهشت 1397  - 6:18 PM

۲۱ ترفند برای جلوگیری از ورود گرد و خاک به خانه

چگونه از شر گرد و خاک در منزل راحت شویم؟ گرد و خاک و ذرات معلق این روز ها مهمان نا خوانده خیلی از خانه های ما مخصوصا در نواحی جنوبی کشور هستند که مدام شما را برای تمیز کردن و تمیز نگه داشتن منزل به زحمت می اندازند. با ما همراه باشید تا روش های رهایی از این گرد و غبار را با هم برسی کنیم.

ادامه مطلب
نویسنده :
پنج شنبه 24 اسفند 1396  - 4:46 PM