درباره ما
دوستان
آخرين مطالب
آمار وبلاگ
 

جراحی بینی گوشتی

جراحی زیبایی بینی از بینی گوشتی چیست و چگونه آن انجام می شود؟ایا بینی گوشتی به قبل از عمل جراحی کوچک کردن برمی گردد؟در این مقاله تخصصی به شما پاسخ خواهیم داد.

  اول ما باید بینی گوشتی را تعریف کنیم. بینی با پوست ضخیم و مقدار زیادی از غدد سباسه و سوراخ باز در پوست بینی گوشتی به نام. در این نوع از بینی معمولا غضروف است بخشی ضعیف و عمده بینی شامل پوست و چربی زیر آن و غدد سباسه. در این نوع بینی معمولا نوک بینی پایین و alae (بال بینی) باز و ضخامت دارند. از آنجا که از هورمون جنسی مردانه و پوست چرب در مردان، این نوع از بینی به طور معمول در مردان دیده می شود. 

در گذشته، برای اصلاح و کوچک کردن این نوع از بینی و برای جراحی زیبایی بینی آنها بیش از حد قطعات غضروف برداشته می شود. نتیجه این عملیات فرورفتگی، زخم و اسکار پوست با توجه به فضای خالی در زیر آن است. معمولا به بیماران فکر می کنم که حذف پوست مفید است اما به نظر میرسد حذف پوست می تواند زخم شدید می شود، پس از آن توصیه نمی شود.

در تجربیات دکتر کاظمی، تقویت غضروف و با استفاده از غضروف تیغه میانی یا سپتوم برای تقویت نوک بینی و بافت به طور کلی غضروف است بهترین اثر. قدم زنی با تبختر Cullomella یک قطعه از غضروف سپتوم که جراح آن را می سازد در قالب تند و تیز است و آن را در زیر نوک بینی قرار داده و به این وسیله آن در تلاش است به منظور بالا بردن نوک بینی و تقویت آن است. 

. بهترین روش برای جراحی زیبایی بینی از بیماران با پوست ضخیم عمل جراحی باز است. در جراحی نزدیک به دلیل نوک بینی است که به خوبی دیده می شود نیست و دسترسی به نوک بینی محدود است،

در نتیجه جراحی زیبایی بینی گوشتی بینی است خیلی خوب نیست. بیماران با پوست ضخیم باید انتظار معقول نسبت به عمل جراحی داشته باشد، و آنها باید بدانند که بینی خود را هرگز خواهد شد مثل بینی از بیمارانی که از پوست مناسب است. 

آیا بعد از عمل جراحی بینی گوشتی ،بینی بعد از مدتی مثل قبل خواهد شد؟

یک سوال است که غالبا از دکتر کاظمی خواسته می کند که در جراحی زیبایی بینی از بینی گوشتی بینی بازگشت به حالت قبل از عمل یا نه؟ من باید پاسخ که در صورت گرفتن نتیجه کامل، پس از شش ماه هیچ تغییر عمده ای در بینی اتفاق می افتد و آن را به همان شکل باقی می ماند. 

به عنوان مثال در مورد این می توان گفت که آن را مانند یک توپ فوتبال است، هنگامی که توپ فوتبال ، به دلیل ضخامت چرم در اطراف آن، کاهش چین و چروک کامل و مدت زمان طولانی طول می کشد. همین اتفاق می افتد در بینی های گوشتی به دلیل پوست ضخیم است، کاهش اندازه بینی مدت زمان طولانی طول می کشد، بنابراین بیماران باید حداقل یک سال صبر برای به دست آوردن نتیجه نهایی است، اما معمولا پس از شش ماه به نتیجه پایدار است و به حالت سابق قبلی بر نمی گرداند.

 

آیا می دانید برای کوچک کردن بینی گوشتی در کوتاهترین زمان ممکن راه سریعتر و بدون دردسری نیز وجود دارد؟

آیا می دانید این روزها اکثر افراد از کرم کوچک کننده بینی گوشتی ihb استفاده می کنند

جهت اطلاعات بیشتر و سفارش روی تصویر زیر کلیک کنید

قیمت کرم کوچک کننده بینی ihb


نويسنده : با مدیریت امیری
تاريخ : جمعه 30 مهر 1395 
 
موضوعات
نويسندگان
آرشيو مطالب
امكانات جانبي