درباره ما
دوستان
آخرين مطالب
آمار وبلاگ
 

 

در این مقاله سعی ما بر این است که بینی عقابی و مفهوم آن را ذکر کنیم

بینی عقابی که با عنوان بینی رومی نیز شناخته می شود، به حالتی از بینی گفته می شود که پل بینی برجسته است و ظاهری خمیده یا منحنی دارد. این نوع بینی به منقار عقاب شباهت دارد و ظاهری نامطلوب ایجاد می کند و همچنین جلوه ی لب ها را از بین می برد. در حالت ایده آل، زاویه بین لب بالایی و بینی (زاویه ی نازولابیال) باید در زنان بین 90 تا 105 درجه و در مردان بین 90 تا 95 درجه باشد. چنانچه این زاویه کمتر از 90 درجه باشد، باعث می شود که بینی در ظاهر افتادگی داشته باشد و همچنین باعث می شود که سن فرد بیشتر به نظر برسد.  

برای ایجاد زاویه ی مطلوب نازولابیال علاوه بر برداشتن قوز بینی، به تغییر شکل نوک بینی نیاز است. داشتن تجربه و هنر و مهارت زیاد برای ایجاد تعادل و هماهنگی در صورت به منظور دست یابی به نتیجه ای طبیعی ضروری است.

Image result for ‫بینی‬‎                     Image result for ‫بینی‬‎

متد جراحی بینی باید براساس میزان خمیدگی بینی، ارتفاع پل بینی و محل نوک بینی و غیره انتخاب شود. به طور کلی چنانچه حالت قلابی شکل بینی زیاد شدید نباشد و تنها بخشی از پل بینی دارای برآمدگی کمی باشد، می توان به سادگی با ساییدن برآمدگی، بینی عقابی را اصلاح کرد. چنانچه شکل قلابی بینی شدید باشد، باید غضروف و استخوان بینی را برش داده و بخش برآمده را صاف کرد. به علاوه، باید به طور همزمان عمل جراحی به منظور بالا بردن نوک بینی با توجه به ارتفاع پل بینی انجام شود.  

***آیا می دانید برای کوچک کردن بینی گوشتی در کوتاهترین زمان ممکن راه سریعتر و بدون دردسری نیز وجود دارد؟ آیا می دانید این روزها اکثر افراد از کرم کوچک کننده بینی گوشتی ihb استفاده می کنند و شما عزیزان استفاده مداوم یعنی سه بار از کرم کوچک کننده بینی راه بی خطری است برای داشتن بینی ایده آل پس با اطمینان خاطر این کرم را انتخاب و استفاده کنید.


نويسنده : با مدیریت امیری
تاريخ : پنج شنبه 18 آذر 1395 
 
موضوعات
نويسندگان
آرشيو مطالب
امكانات جانبي