درباره ما
دوستان
آخرين مطالب
آمار وبلاگ
 

http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/721/2161909/us.JPG

ترس از عمل جراحی ، عوارض عمل زیبایی بینی ، هزینه های گزاف آن باعت شده خیلی افراد عمل کوچک کردن بینی را انجام ندن و حق هم دارند با این همه معایب .

 آیا میدانستید عمل جراحی فقط بر روی بینی های استخوانی موثر است و در مورد بینی های گوشتی هیچ کدام از جراحان پلاستیک نمی توانند رضایت مشتری را جلب کنند و در اکثر موارد بینی بعد از عمل از سایز اولیه خود بزرگتر شده !!!

در هنگام بررسی هر گونه روش جراحی، مهم است که درک خطرات مربوط به عمل جراحی. رینوپلاستی یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی است که هر ساله انجام می شود، اما این خطرات احتمالی همانند دیگر عملیات ها است. در حالی که دستیابی به اهداف زیباشناختی شما ایده آل است، حفظ سلامت کلی شما باید اولویت اول و جراح شما باشد. گرچه اکثر روش های رینوپلاستی بدون مشکالتی هستند، بیماران باید خود را در مورد عوارض بالقوه و خطرات رینوپلاستی و همچنین عوامل خطر شخصی خود آموزش دهند. بحث در مورد این خطرات با یک جراح با تجربه با تجربه و هیئت مدیره برای اطمینان از نتایج سالم حیاتی است.

اگر به دنبال روشی راحت برای کوچک کردن بینی هستید این روزها در برخی سایت ها از محصولی بنام کرم کوچک کننده بینی معرفی و فروش میشود که امتحان آن ضرری ندارد اگر که جواب دهد که شما برد کردید و اگر هم جواب ندهد به درصد کم باز هم ضرری نکردید چرا که این کرم باعث از بین بردن مشکلات پوستی مثل سیاهی روی بینی هست

در صورتی که مایل به ورود به سایت هستید روی نوشته زیر کلیک کنید

کرم کوچک کننده بینی گوشتی
 
 نويسنده : با مدیریت امیری
تاريخ : سه شنبه 15 خرداد 1397 
 
موضوعات
نويسندگان
آرشيو مطالب
امكانات جانبي