دلیل کم بودن مکش جاروبرقی آاگ چیست؟

دلایل مختلفی برای کم بودن مکش جاروبرقی آاگ AEG وجود دارند که در این مقاله از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ در منزل به آن پرداخته شده است.

  • پر شدن کیسه جاروبرقی آاگ AEG یکی از مهم ترین علل کم بودن مکش جاروبرقی آاگ میباشد. گاهی فراموش می شود کیسه را عوض نماییم و کم کم دیگر جایی برای آشغال ها باقی نخواهد ماند. کیسه زباله را عوض کنید تا به جاروبرقی شما فشار وارد نگردد. کیسه های پر سبب عدم مکش جاروبرقی خواهد شد. برخی از برندهای جاروبرقی دارای کیسه نیستند در این صورت محفظه آشغال را از نظر پر بودن چک نمایید.
  • لوله های جاروبرقی آاگ را از برای انسداد چک نمایید. وجود مانع و گرفتگی در لوله و خرطومی به شدت مکش جاروبرقی را کم میکند. تمیز بودن برس جاروبرقی آاگ  هم اهمیت بسیاری در مکش دارد. در بیشتر اوقات برس پر از مو شده و عملکرد درستی ندارد. به ویژه در صورتی که از سگ و گربه خانگی نگهداری می کنید، احتمال کثیف بودن برس و درگیری موها بسیار بیشتر میباشد.
  • سوراخ شدن لوله خرطومی هم یکی از علل کشش کم جاروبرقی  آاگ میباشد. در حقیقت قسمتی از قدرت مکش دستگاه از طریق همین سوراخ به هدر خواهد رفت. سوراخ و ترک های ریز روی خرطومی با چشم هم قابل مشاهده میباشند. در این باره می توانید با خرید یک خرطومی دیگر مشکل را حل نمایید.
  • گاهی فیلتر جاروبرقی بیش از حد کثیف شده و همه روزنه های آن مسدود است. شستن و تمیزکردن مرتب فیلتر جاروبرقی بر قدرت مکش دستگاه بسیار تاثیر خواهد داشت. جهت دسترسی به فیلتر، کاتالوگ دستگاه را بررسی نمایید. 
  • اگر موتور جاروبرقی نیم سوز باشد، قدرت مکش دستگاه به شدت کم میگردد. جهت بررسی این مشکل با تعمیرکار جاروبرقی آاگ AEG در تماس باشید.

همچنین متخصصان مجموعه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.[ سه شنبه 16 خرداد 1396  ] [ 12:01 AM ] [ حسن امامی ]
[ نظرات(0) ]