فرش کاشان بدون ترنج شامل مدل های بسیار مختلف و زیادی است . طرح و نقش قالی های کاشان اقتباس شده از طرح های قالی های اصفهان است .

مدل و طرح های فرش کاشان تنوع بسیار زیادی دارد . به طوری که انتخاب را برای خریداران بسیار سخت کرده است .

فرش کاشان بدون ترنج اعلب طرح های افشان هستند . که بدون لچک و ترنج می باشند . و از طرح های بسیار پرفروش فرش کاشان محسوب می شوند .

محصولات فرش کاشان در سراسر ایران و جهان نام و آوازه ی آن پیچیده است . به طوری که بسیاری از مردم علاقه دارند خانه های خود را با قالی های کاشان تزیین کنند .

طرح های سنتی و مدرن فرش های ماشینی کاشان بسیار زیبا و چشم نواز هستند . فرش طرح افشان ، طرح شاه عباسی و اسلیمی و غیره از مدل های زیبای آن می باشند .
 

فرش طرح افشان کاشان

فرش طرح افشان کاشان خود نیز دارای مدل های متنوع و جذابی است . فرش های طرح افشان بدون ترنج می باشند .

اغلب اجزاء تشکیل دهنده طرح و نقشه فرش حالت پیوستگی و بدون انقطاع دارد . در حالی که در طرح های افشان گل و برگ های که در طرح فرش استفاده شده است . به صورت پراکنده و جدا از هم می باشند .

گل های فرش افشان حالتی پراکنده و افشان دارند . به همین خاطر نیز این فرش را طرح افشان نامیده اند .

فرش ماشینی جدید تولید شده در این شهر طرح های بسیار زیادی دارد . یکی از زیباترین و پرفروش ترین این طرح ها مدل افشان است . که در هر جایی که پهن شود . باعث زیبایی و آرامش فضای محیط می شود . زیرا که طرح افشان طرحی آرامش بخش و جذاب است .

مدل های مختلف فرش افشان عبارتند از طرح افشان دست گل ، طرح افشان اسلیمی ، طرح افشان شاه عباسی و افشان ترنجي ، افشان ختايی و غیره . هر یک از این طرح و مدل ها زیبایی خاص خود را دارند .

طرح های افشان بسیار شیک و مدرن هستند . طرح و مدلی است که برای هر نوع دکوراسیونی مناسب است .

نقشه فرش افشان به گونه ای است . که در هر مکانی که پهن شود . باعث زیباتر شدن و دلنشین تر شدن آن محیط می شود .

رنگبندی های متنوع و مختلف این طرح تولید و بافته می شود . رنگ کرم از رنگبندی های بسیار روشن و جذاب فرش افشان است .

رنگ کرم رنگی آرامش بخش است . و با هر نوع رنگبندی هم خوانی دارد . فرش افشان کرم رنگ هم در دکوراسیون های کلاسیک و هم مدرن و جدید کابرد دارد . این فرش باعث زیباتر شدن فضای دکوراسیون داخلی خانه خواهد شد .


ادامه مطلب


تاريخ : چهارشنبه 20 خرداد 1394  | 6:40 PM | نویسنده : |