تردمیل دست دوم خانگی پرومستر ام تی هزار و پانصد

تردمیل دست دوم خانگی پرومستر ام تی هزار و پانصد، تسمه ای با ابعاد صد و سی در چهل و شش سانتی متر دارد که می توان بر روی آن دوید. مانیتور این تردمیل نمایشگر سرعت، زمان، مسافت ، کالری ، درجه شیب، برنامه در حال اجرا و ضربان قلب می باشد. تردمیل دست دوم خانگی پرومستر ام تی هزار و پانصد، دارای ویبراتور برقی، مسگری و پایه درازنشست است. این تردمیل قابلیت تاشوندگی دارد که می توان آن را بست. 

ادامه مطلب

نوشته شده در : یک شنبه 18 شهریور 1397  ساعت :03:41 ب.ظ   |   توسط :hyper gym نظرات (0)

تردمیل دست دوم تک کاره پرومستر ام تی هزار

تردمیل دست دوم تک کاره پرومستر ام تی هزار، دارای مانیتور است که نمایشگر سرعت، زمان، مسافت ، کالری مصرف شده، درجه شیب، برنامه در حال اجرا و ضربان قلب می باشد. این تردمیل محصول تایوان است که شامل سه ماه گارانتی می شود. تردمیل دست دوم تک کاره پرومستر ام تی هزار، افراد تا وزن صد و بیست و پنج کیلوگرم را تحمل می کند و موتوری با قدرت دو و هفت اسب بخار دارد. کاربر می تواند تا نهایت سرعت شانزده کیلومتر بر روی این تردمیل بدود.

ادامه مطلب

نوشته شده در : یک شنبه 18 شهریور 1397  ساعت :03:33 ب.ظ   |   توسط :hyper gym نظرات (0)

تردمیل دست دوم چند کاره پرومستر ام تی چهارصد

تردمیل دست دوم چند کاره پرومستر ام تی چهارصد، قابلیت تاشوندگی دارد که می توان آن را بست و دوباره با جک گازی باز کرد. ابعاد تسمه تردمیل صد و بیست و دو در چهل و شش سانتی متر دارد که می توان روی آن دوید. تردمیل دست دوم چند کاره پرومستر ام تی چهارصد، موتوری با قدرت دو و نیم اسب بخار دارد. این تردمیل مجهز به مانیتور است که نمایشگر سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب و کالری میباشد. 

ادامه مطلب

نوشته شده در : یک شنبه 18 شهریور 1397  ساعت :03:30 ب.ظ   |   توسط :hyper gym نظرات (0)

درباره ما

بایگانی

آمار بازدیدها

  • کل بازديد : 180
  • تعداد کل مطالب : 3
  • تعداد کل نظرات : 0
  • تاریخ ایجاد وبلاگ : یک شنبه 18 شهریور 1397 

تماس با ما

پست الکترونيکي :
وب سایت :

خبرنامه