خرید و سفارش آرد از سایت ترمن دشت

سلام در این بخش به معرفی کارخانه آرد ترکمن دشت می پردازیم. و در ادامه به نحوه خرید آرد و سفارش آرد از سایت این شرکت تولیدی آرد می پردازیم.

کارخانه آرد ترکمن دشت دارای 2 واحد توليدی مجموعا با ظرفيت روزانه 540 تن آرد و ذخيره 20 هزار تن گندم يكی از بزرگترين کارخانه های توليد آرد در استان گلستان و ایران می باشد.

از محصولات تولیدی این شرکت شامل: آرد نول، آرد ستاره، آرد سنگک، آرد فانتزی، آرد تافتون و لواش، آرد خبازی، آرد بربری و سبوس گندم می باشد. که شما در ادامه می توانید به مراجعه به سایت این شرکت، آرد مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سفارش دهید.

ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 18 مهر 1397  ساعت :07:19 ق.ظ   |   توسط : نظرات (0)

افتتاح کارخانه آرد ترکمن دشت در ترکمن صحرا

کارخانه آرد ترکمن دشت در استان گلستان، شهرستان بندرترکمن کیلومتر 2 جاده بندرترکمن به آق قلا واقع شده است. این شرکت در زمینی به مساحت 12 هزار متر مربع و با سرمایه ای بالغ بر 6.5 میلیارد تومان احداث و وارد عرصه ی تولید شده است. شرکت ترکمن دشت با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا به تولید انواع آرد گندم، حبوبات، غلات و سبوس گندم می پردازد.

شركت خرید آرد ترکمن دشت به عنوان يكی از شركت های خوشنام در عرصه توليد انواع آرد در استان گلستان با استقرار و ارتقاء سيستم های مديريت كيفيت و تضمين ايمنی مواد غذایی محصولات بر اسـاس استانداردهای بين المللی ISO9001:2008 ،ISO 22000:2005 و HACCP ويرايش کدکس 2003، می کوشد تا گامی بلند در راستای رضایتمندی ذینفعان و مشتریان خود بردارد.

ترکمن دشت در تاریخ 31 مرداد 1397 مصادف با عید سعید قربان با حضور میهمانان عالی مقام همچون با حضور گرانقدر معاون پارلمانی رئیس جمهور، استاندار محترم، نماینده محترم شهرستان بندرترکمن دکتر نور قلی پور و به همراه جمعی از میهمانان افتتاح و به طور رسمی آغاز به کار کرد. حال می توانید برای سفارش آرد به این سایت مراجعه نمایید.

ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 11 مهر 1397  ساعت :11:06 ق.ظ   |   توسط : نظرات (0)

درباره ما

بایگانی

آمار بازدیدها

  • کل بازديد : 182
  • تعداد کل مطالب : 2
  • تعداد کل نظرات : 0
  • تاریخ ایجاد وبلاگ : چهارشنبه 11 مهر 1397 

تماس با ما

پست الکترونيکي :
وب سایت :

خبرنامه