در دو هفته گذشته بیشتر از ۳۰ شرکت خارجی در سایت ایکسب ثبت نام کرده و ۳۵۰ محصول خود را برای فروش و بازاریابی در سایت ایکسب معرفی کرده اند.

ایکسب اولین و بزرگترین پلتفرم مارکت پلیس B2B دو زبانه در ایران است که به دو زبان فارسی و انگلیسی به کسب و کارها سرویس ارائه می دهد.

در حال حاضر بیشتر از ۱۱ هزار شرکت در ایکسب عضو هستند و از خدمات بازاریابی و فروش آن استفاده می کنند.

 

 

ثبت نام حداقل ۳۰ شرکت و ثبت بیش از ۳۵۰ محصول فقط در دو هفته

گزارش‌ ایکسب نشان می‌دهد که در دو هفته اخیر بالغ بر ۳۰ شرکت خارجی در سایت ایکسب ثبت نام کرده و بالای ۳۵۰ محصول نیز برای فروش و بازاریابی ثبت کرده اند. کسب و کارهای ایرانی نیز می توانند برای دیده شدن در بازارهای بین المللی و داخلی در پلتفرم مارکت پلیس B2B ایکسب به دو زبان فارسی و انگلیسی ثبت نام کنند.

 

آینده روشن مارکت پلیس های B2B در ایران

وحید قلیزاده مدیر فروش و مارکتینگ ایکسب درباره مارکت پلیس های B2B در ایران گفت که متاسفانه از مارکت پلیس های B2B در ایران نسبت به کشورهای دیگر زیاد استقبال نشده است و این حوزه بکر و دست نخورده باقی مانده است.

همین در کشورهای اطراف مثل پاکستان و هند چند تا پلتفرم B2B بزرگ به صورت جهانی فعالیت می کنند و پیشرفت های خوبی نیز داشته اند.

قطعا این روند رشد و فراگیری استفاده از پلتفرم های مارکت پلیس B2B در آینده نزدیک در ایران هم ترند خواهد شد و شرکت های برای کاهش هزینه های مارکتینگ و فروش به سمت پلتفرم های مطرح مثل ایکسب روی خواهند آورد.

بخش مارکت پلیس های B2B در ایران نسبت به مارکت پلیس های B2C از نظر رشد و فراگیری خیلی عقب افتاده و فاصله زیادی بین این دو در ایران ایجاد شده است در حالی که در کشورهای دیگر این دو بخش و مدل های دیگر تجارت الکترونیکی پا به پای هم پیشرفت می کنند و رشد های حیرت انگیزی را تجربه می کنند.

 

وحید قلیزاده در ادامه اضافه کردد که این فاصله بین این دو بخش و بخش های دیگر در ایران با رشد پلتفرم کامل و تخصصی ایکسب در یک و دو سال آینده جبران خواهد شد.

مارکت پلیس ها در ایران آینده روشنی را تجربه خواهند کرد چون رفتار مصرف کننده در همه ی زمینه ها در حال تغییر است و این تغییر با گسترش کرونا در بخش B2B به شدت احساس شد و احتمالا با شروع رشد اقتصادی در کشور شاهد اتفاقات مثبت در ایرن زمینه نیز خواهیم بود.

 

مهمترین خدمات ایکسب برای کسب و کارها:

نمایش محصولات و کسب و کارها در صفحه اول ایکسب

بازاریابی و فروش محصولات شرکت های ویژه

ارائه پروفایل تجاری به رایگان همراه با یک لینک فالو

پوشش اخبار و محتوای شرکت ها در مجله خبری ایکسب

پوشش کمپین ها و معرفی شرکت ها در شبکه های اجتماعی

 

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های دفتر تماس حاصل نمایند و یا به رایگان ثبت نام خود در سایت ایکسب را انجام دهند.

تاريخ : سه شنبه 19 اسفند 1399  | 12:14 PM | نويسنده : وحید قلیزاده | نظرات 0
.: Weblog Themes By VatanSkin :.