جمعه 18 دی 1394  ساعت 4:50 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

فرصتی برای بازی‌سازان جهت معرفی بازی‌های خود در کشوری هم‌زبان؛

فراخوان شرکت‌های فاوا برای حضور در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی در افغانستان

 

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، از تمامی شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی در کشور افغانستان دعوت به عمل می‌آورد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، هادی جعفری منفرد مسئول کارگروه بازی‌های رایانه‌ای سازمان نظام صنفی، با رایزنی بازرگانی ایران در افغانستان و سازمان توسعه تجارت ایران و نمایشگاه توانمندی اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در اوایل اسفندماه سال جاری در افغانستان برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه در کنار شرکت‌های مختلف ایرانی که به معرفی محصولات خود برای بازار رو به رشد افغانستان می‌پردازند قرار است تا شرکت‌های حوزه فنآوری اطلاعات و ارتباطات نیز با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور حضور داشته باشند.

بازار افغانستان به دلیل بکر و رو به رشد بودن از یک سو و دارا بودن زبان مشترک فارسی با ایران از سوی دیگر که موجبات حداقل تغییرات در نرم افزار ها را پدید می آورد می تواند بازاری جذاب برای شرکت های نرم افزاری خصوصا تولید کنندگان پکیج های آماده باشد. در این میان با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور این فرصت برای بازی سازان فراهم شده تا بتوانند بازار محصولات خود را به کشور افغانستان گسترش دهند.

جعفری منفرد ادامه داد: بنابراین از دوستان علاقمند به حضور در این نمایشگاه دعوت می‌شود تا با پر کردن این فرم آن را به نشانی الکترونیکی Info@irannsr.org نسبت به ثبت‌نام برای حضور در این نمایشگاه اقدام فرمایند. بدیهی است جزئیات حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی، پس از بررسی توسط کمیسیون بین‌الملل سازمان نظام صنفی و مشخص شدن جزئیات و راهکارهای اجرایی متعاقبا به ایشان اعلام خواهد گردید.عناوین آخرین مطالب