شهید حاج قباد شمس الدین
شامل خاطرات ، تصاویر ، زندگی نامه شهید حاج قباد شمس الدین
نوشته شده در تاريخ سه شنبه 16 مهر 1392  توسط محمدعلی پورشمس الدین
 
 
بسمه تعالی

ســـــــــــــــــــلام
علیکــــــــــــــــــــــم

با احترام، با توجه به اینکه فناوری های جدید به ویژه فناوری های مربوط به عرصه طلاعات و ارتباطات، زمینه تحولات سریع و غیر قابل برگشتی را در جهان فراهم آورده و این پیشرفت های جهانی باعث دسترسی آسان به منابع تحصیلی و آموزشی شده ست. لذا اینجانب به منظور استفاده از فناوری های مذکور وبلاگهای اموزشی ، علمی و فرهنگی و مذهبی را راه اندازی کرده است. این وبلاگ که شامل خاطرات ، تصاویر ، زنندگی نامه شهید حاج قباد شمس الدین و وبلاگهای دیگری مثل وبلاگ پورشمس:http://poorshams.blogfa.com/ شامل مطالب مذهبی ، فرهنگی ، عمومی ، علمی و...)
وبلاگ روستای زمین انجیر: http://zaminanjir.blogfa.com/
وبلاگ علــــــــــوم پورشمس الدیـــــــــــــن: http://poorshamsoloom.blogfa.com/
وبلاگ شیـــــــــــمی 86-پورشمس الدیـــــــــــــن : http://chemistpoorshams.blogfa.com/
وبلاگ شهید حاج قباد شمس الدین:http://shahid-qobad.persianblog.ir/
وبسایت روستای زمین انجیر:http://www.zaminanjir.ir/
در جهت گام برداشتن برای گسترش هر چه بیشتر فناوری در آموزش که شامل کتب علوم تجربی دوره راهنمایی ، پاسخ فکر کنیدها ، شیمی دانشگاهی (شیمی آلی ، شیمی فیزیک، شیمی معدنی ، شیمی تجزیه ، کاربردی و...) ، مطالب علمی ، دروس ازمایشگاهی، انیمیشن، پاسخ فکر کنیدها، توضیحات دروس همراه با انیمیشن، مطالب علمی(در زمینه علوم تجربی ، فیزیک و زمین شناسی ، شیمی و کاربردهای آن)، کتب شیمی دبیرستان و پیش دانشگاهی، نرم افزارهای شیمی ، فایل های فلش ، پاورپوینت آموزشی ، طرح درس ، نمونه سؤالات امتحانی و نیز راهنماهای مختلفی برای دبیران محترم شیمی و علوم تجربی دوره راهنمایی و دانشجویان عزیز رشته های شیمی محض ، کاربردی و سایر دانشجویان علاقمند به شیمی می باشد.

از دیگر نکات مثبت این وبلاگها این است که سعی شده اطلاعاتی را که در حد دانش آموزان ، دبیران و خوانندگان محترم باشد به طور خلاصه و مفید در اختبار آنان قرار دهد تا با مطالعه آن به اهداف مورد نظر برسند. حال انتظار می رود همکاران ارجمند ، انشجویان محترم ، دانش آموزان گرامی و خوانندگان محترم با ارائه نقطه نظرات ، پیشنهادات و تجارب خویش در پر بار تر شدن وبلاگها، ما را یاری نمایند.

با تشکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر
محـــــــــــــــمدعــــــــــــــــــــلی پور شـــــــــــــــمس الدین مطلق