موج خدمت

ما بر آنیم تا با ایجاد موج وسیعی از خدمت ،شادی همشهریانمان را شاهد باشیم.


نتیجه مشاهدات عینی:خدری پیروز انتخابات در دیلم و گناوه

امروز جمعه 5 اسفند 90 به همراه یکی از دوستان طلبه به قصد بررسی اوضاع آرای کاندیداهای حوزه انتخابیه بوشهر،گناوه،دیلم،خارک،بندر ریگ و...عازم این منطقه شدیم .
پیش از سفر به ما می گفتند که جناب شیخ پیروز قطعی انتخابات است که با توجه به توانایی های بالای آقای خدری آن را پذیرفته بودیم تا این که در این سفر میزان علاقه واشتیاق مردم دلیر خطه گناوه ودیلم بر ما آشکار شد.
امروز ما توفیق سفر به بوشهر را نداشتیم ولی طبق مشاهدات در دیلم وگناوه شیخ ما با قاطعیت پیشتاز است و با  اختلاف زیاد آقایان موسوی و جمیری در رتبه های بعدی بودند.
انشاالله در بوشهر و سایر نقاط این حوزه انتخابیه وضع به همین منوال باشد تا روز 13 اسفند شاهد قطعی شدن حضور این روحانی مومن،متعهد،شجاع،دلسوز ومهربان به عنوان نماینده مجلس در بهارستان در مجلس نهم باشیمجمعه 5 اسفند 1390  توسط سيدرضا پروری | نظرات (0)

نظرسنجی انتخابات مجلس نهم در حوزه انتخابیه بوشهر،گناوه ودیلم

در سمت راست همین صفحه ،نظرسنجی درباره رای شما در انتخابات مجلس نهم حوزه انتخابیه بوشهر،گناوه ودیلم قرار داده شده است که از شما دعوت می کنیم در ان شرکت فرمائید.
باتشکرجمعه 28 بهمن 1390  توسط سيدرضا پروری | نظرات (0)

زندگی نامه مختصر حجت الاسلام والمسلمین خدری

در سال 1357 هجری شمسی در روستای والفجر از توابع شهرستان گناوه ،در خانواده ای متدین و سخت کوش نوزادی چشم به جهان گشود که او را عبدالحمید نامیدند.فرزندی از خانواده بزرگ خدری که از همان ابتدا نشانه های نبوغ را در خود به نمایش گذاشت.فرزندی که از همان ابتدا فقر ونداری مردم را بخوبی لمس کرد و با مشکلات مردم آشنا گردید.
ایشان دوران تحصیل خود را در مقاطع ابتدایی ،راهنمایی و هنرستان در روستا وشهر زادگاه خود گذراندند و با مدرک دیپلم کشاورزی بخاطر شوق وعلاقه ای که به علوم دینی داشت راهی حوزه علمیه گردید و در حوزه های علمیه گچساران،کازرون،یاسوج وقم در محضر اساتید گرانقدری چون حضرات آیات عظام محقق داماد ،مکارم شیرازی،فاضل لنکرانی،سبحانی و ...تلمذ کردند و موفق شدند به عنوان طلبه ممتاز سطوح عالیه را به پایان برسانند.
شیخ عبدالحمید خدری با تحصیل در موسسه حقوق وقضای اسلامی موفق شدند کارشناسی ارشد پیوسته حقوق خود را گرفته و پس از چند سال تدریس در دانشگاه و ریاست دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده سما در گچساران به عنوان قاضی در دادگستری گچساران مشغول به قضاوت گردیدند که رضایت زیاد مردم شریف گچساران از ایشان بیانگر موفقیت شیخ عزیز ماست.
واینک حجت الاسلام خدری با تکیه برعلم و دانش حوزوی وحقوقی و سرشار از نیروی جوانی قصد دارند در جبهه ای جدید جهت احقاق حقوق مردم شریف بوشهر ،گناوه ودیلم تلاش کنند که امیدواریم مردم فهیم حوزه انتخابیه بوشهر،گناوه ودیلم با رای خود ایشان را در انجام این امر خطیر یاری گر باشند.پنج شنبه 27 بهمن 1390  توسط سيدرضا پروری | نظرات (0)

اعلام کاندیداتوری حاج اقا خدری

سالهاپیش،حدودا سال78 با طلبه جوانی آشنا شدم که سرشار از هوش ونبوغ وتلاش و پشتکار بود.کسی که به مرور زمان دلسوزی و مردم داریش برایم روشن واشکار شد.طلبه ای که مورد تحسین اساتید بزرگ خود در حوزه ی علمیه قم بود.
این دوست عزیز ما،جناب حجت الاسلام والمسلمین عبدالحمید خدری نام دارد که البته دوستان ونزدیکان به وی امیر نیز می گویند.
روحانی جوانی که با دلسوزی امورات مردم را در حد توان پیگیری و مشکلات آنان را بدون هیچ چشمداشتی حل می کند.
کسی که عزمی جزم برای برخورد با کسانی دارد که آسایش و آرامش مردم را با اعمال خود به مخاطره می اندازندو نیز قصد جلوگیری از رانت خواری و ویژه خواری ها را دارد.وایشان این قاطعیت و جدیت خود را در احکامی که در مسند قضا صادر واجرا می کند به خوبی نشان داده است و در کنار این قاطعیت با مظلومین مهربان بوده ویاور آنان است.
چند وقتی است که حاج آقا خدری در راستای حل مشکلات مردم زادگاه خویش با تلاش بیشتری گام بر می دارد و برای تحقق آرمان های خود جهت ساختن گناوه ودیلمی که مردم آن خطه انتظارش را دارند اعلام کاندیداتوری کرده و امیدوار است که بتواند با رای قاطع این مردم شریف ،در مجلس شورای اسلامی مدافع حقوق آنان باشد.
امیدواریم که ایشان بتوانند در مسیر سخت ودشواری که گام بر می دارند با حمایت مردم شریف گناوه ودیلم و حومه موفق و پیروز باشند.شنبه 15 مرداد 1390  توسط سيدرضا پروری | نظرات (3)

كل بازديدها : 12556
كل مطالب : 4

تعداد كل نظرات : 3

تاريخ ايجاد وبلاگ : شنبه 15 مرداد 1390 

آخرين بروزرساني : شنبه 23 مرداد 1395 

RSS 2.0