0
نظر

موسسه کنکوری حرف آخر + مشاوره رایگان

نويسنده : manoto

چرا انتخاب موسسه حرف آخر

حرف آخر با بهره گیری از قابلیت های نیمکره راست مغز که مطالب را به صورت طولانی مدت در ذهن نگاه می دارد، دی وی دی های آموزشی را تولید کرده و در اختیار دانش آموزان و کنکوری ها قرار داده است. در این موسسه ما در ۴ مرحله داوطلب را برای کنکور آماده می کنیم.

در حالت عادی با سیستم رایج آموزشی کنکور، اگر یک دانش آموز بخواهد جلو برود نمی تواند در زمان مناسب تمام دروس را بخواند و جمع بندی کند. ما در حرف آخر کاری انجام داده ایم که فقط در ۴ ماه کل دروس کنکور را بخوانید و تست بزنید! می پرسید چطور؟ اولین گام استفاده از الگو در آموزش هست.

الگو شاه کلیدی است که هزاران قفل را با هم باز می کند. یک کلید نیست که فقط یک قفل را باز کند (مانند بعضی از روش های منسوخ که برای هر تست یک راه حل گفته می شود برای هزاران تست هزاران راه حل!!). ما به الگو یک قانون مادر می گوییم. مثل الگوی a-x دکتر شیروانی که ۵۰% سوالات واکنش ها را حل می کند. هر سوالی که در بحث واکنش بیاید با این الگو حل می شود. نقشه راه کل مسائل دکتر شیروانی ۲ ساعت طول می کشد. یعنی در حقیقت ۱۵۰ صفحه کتاب در یک اسلاید دو ساعته آورده شده است. شما در دو ساعت آموزش را فرا می گیرید و در ۱۳ ساعت، ۴۲۶ سوال توسط دکتر شیروانی برای شما فقط با همان الگو حل می شود. برای تمام دروس به همین صورت می باشد. ۵۰۰ صفحه کتاب دین و زندگی را تصور کنید. ما این حجم از کتاب دینی را فقط با ۱۴ الگو یاد می دهیم طوری که یک بار بخوانید و برای همیشه در حافظه شما بماند. این الگو ها در تمام دروس به صورت تصویرسازی و یا انیمیشن می باشند.

تاریخچه حرف آخر

موسسه حرف آخر در سال 1390 با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی آموزش(پویا نمایی) کار خود را در زمینه آموزش دروس کنکور آغاز کرد. محصولات آموزشی حرف اخر چند تفاوت چشم گیر نسبت به دیگر موسسات کنکوری کشور دارد:

به منظور شهودی کردن مطالب و فعال سازی نیمکره راست خط به خط کتاب درسی به صورت فول انیمیشن اماده شده است همین امر باعث می شود که خط به خط کتاب درسی در نیمکره راست شما ثبت و برای مدت زمان بیشتری در ذهن شما باقی بماند .
تمامی آموزش های این موسسه کنکوری به این صورت است که برای حل یک تیپ سوال از تکنیک های متفاوت که اکثرا علمی نیستند، استفاده نشده و ما تمامی مطالب کتاب درسی را به صورت مفهومی و با یاد دادن چند الگو کامل به جای صد ها تکنیک غیر علمی مطالب را به شما آموزش خواهیم داد و بعد از آن تمامی تست های کنکور های سراسری سال های اخیر را با همین چند الگو به شما آموزش خواهیم داد .
موسسه حرف آخر، راهی نوین در آماده سازی دانش پژوهان گرامی برای شرکت در کنکور طراحی کرده است که می تواند برگ برنده کنکوری ها باشد.

شما در حرف آخر علاوه بر آموزش، بانک تست نیز خواهید داشت. در هر دی وی دی آموزشی تست های پرشماری قرار گرفته تا تسلط شما بر مبحث مورد نظر تثبیت شود. همچنین دی وی دی های حرف آخر دارای کتاب کار می باشد که با این وجود نیازی به نوشتن و اتلاف وقت نیست.

فروشگاه موسسه حرف اخر

اگر شما هم به دنبال کسب درصد بالا در کنکور ۹۸ و ۹۹ هستید تا به اهداف بزرگی که در ذهن پرورانده اید برسیئ در این بخش از سایت فروشگاه موسسه حرف اخر می توانید پکیج های مربوطه را که توسط اساتید خبره و کاربلد و همچنین نخبه کشوری تدریس شده است را به صورت آنلاین فراهم کنید و با استفاده از این ویدیو های آموزشی که بر پایه کاملا تصویر سازی شده ، انمیشنی و تکنیک به کارگیری نیم کره راست مغز و تکنیک های حرفه ای جهت مطالعه ، یادگیری تدریس شده است اهداف خود را عملی کنید و به رتبه برتر های کنکور دست یابید.

لیست قیمت محصولات حرف آخر

لیست قیمت محصولات حرف آخر نظام قدیم و جدید به صورت مداوم به روز رسانی شده و ما این قیمت ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد. همچنین این موسسه در زمان های مختلف برای رفاه حال شما کاربران عزیز تخفیف هایی را روی قیمت محصولات حرف آخر در نظر می گیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت حرف آخر از تخفیف هایی که به دانش آموزان پیشنهاد می شود مطلع شوید و پکیج های مورد نیاز خود را خریداری کرده و خریدی به صرفه داشته باشید. برای اطلاع از قیمت های به روز شده هر چند وقت یکبار به سایت حرف آخر رجوع کرده تا از تخفیف های شگفت انگیز محصولات این موسسه مطلع شوید و محصولات مورد نیازتان را با بهترین قیمت تهیه نمایید. ما در این جا لیست قیمت محصولات حرف اخر را برای تمامی دروس کنکوری در اختیار شما قرار خواهیم داد. موسسه حرف آخر به عنوان بهترین موسسه در ایران تلاش می کند تا با به کارگیری بهترین اساتید و ارائه بهترین و مناسب ترین قیمت ها به دانش آموزان کمک نماید تا با بهره گیری از این شیوه متفاوت و نوین آموزشی بهترین نتیجه را در کنکور سراسری کسب نمایند.

قیمت دی وی دی های حرف آخر

دی وی دی های حرف آخر با تدریس بهترین اساتید و با به کارگیری شیوه های متفاوت آموزشی تهیه شده و قیمت آن در سایت قرار داده شده است. با توجه به اینکه قیمت دی وی دی های حرف آخر هر چند وقت یکبار از سوی مدیریت به روز رسانی می شوند، ما نیز بروز رسانی های را در سایت قرار می دهیم تا شما از قیمت های جدید و تخفیف های محصولات مطلع شوید. اگر تمایل دارید با برقراری تماس از لیست قیمت محصولات حرف اخر مطلع شوید، می توانید از طریق شماره ای که در سایت قرار داده ایم با ما در ارتباط باشید. همکاران ما بروزترین و جدیدترین لیست قیمت محصولات حرف آخر را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید محصولات حرف آخر را به همراه تخفیفات ویژه آن تهیه نمایید.

https://harfe-akhari.ir/shop0
نظر

حرف آخر چیست و چرا حرف آخر را باید انتخاب کنیم؟

نويسنده : manoto

حرف آخر و در قبولی کنکور

می توان گفت در بین موسسات کنکوری ایران که در حال فعالیت هستند پکیج و شیوه های آموزشی جهت قبولی در کنکور را به صورت تضمینی ارائه نمی کند، در این میان موسسه حرف آخر قبولی در کنکور را دور از دسترس دانش آموزان خود نمیداند بلکه با کمک دی وی دی های این موسسه هر دانش آموززی قادر خواهد بود در کنکور قبول شوند، و هر یک از دانش آموزان که به جمع هزاران دانش آموز برتر کنکوری پیوندند به یقین در کنکور به رتبه برتر و ، رتبه عالی و نتیجه کاملا مناسب دست پیدا خواهد کرد زیرا این موسسه با نحوه تدریس و یادگیری و به کار گیری دو نیم کره راست و چپ مغز در راستای حفظ مطاعات تا روز کنکور و حتی بازه زمانی بلند مدت ، شیوه تدریس الگو سازی و شهودی ، تصویر سازی را به همراه دارد.

خدمات مشاوره رایگان حرف آخر + مشاورین رتبه برتر
از دیگر خدمات منحصر به فرد و تاثیر گذار موسسه و سایت حرف آخر مشاوره رایگان با مشاورین کارکشته و نخبه ساز می باشد از این رو شما دانش آموزان عزیز می توانید در هر روز است هفته و هر ساعت از روز حتی روزهای تعطیل با مشاورین در تماس بوده و هر گونه ابهام ، سوال ، راهنمایی ، آموزش ، برنامه ریزی مطالعه را دریافت کنید.حتما توجه داشته باشید که جهت دریافت مشاوره و هرگونه راهنمایی ، خرید محصول می بایست فقط با مشاورین ما و با شماره ای که در پایین قرار دادیم در تماس باشید.

موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر به عنوان بهترین و معتبر ترین موسسه کنکوری در ایران توانسته با استفاده از ارائه انواع پکیج ها برای دروس مختلف کنکور و همچنین و روش و نحوه تدریسی اعتماد بیش از هزاران کنکوری را به خود جلب و آنها را جزو رتبه برتری های کنکور در سال های مختلف تبدیل کند.اگر شما هم قصد دارید به مجموعه عظیم این موسسه پیوندید کافیست در این سایت حرف آخر با مشاورین ما در تماس بوده و محصولات خود را تهیه کنید و همچنین بعد از خرید محصول همواره مشاورین تا روز کنکور برای ارائه راهنمایی ، پاسخگویی به سوالات ، ارائه برنامه مطالعاتی و برنامه ریزی های مختلف در کنار شما خواهند بود.

چرا حرف آخر؟

اگر می خواهید برای کنکور ۹۹ یک نتیجه عالی کسب کنید و یک مشاور و برنامه ریز تحصیلی در این مسیر در کنار شما قرار داشته باشد، ادامه این مطلب را بخوانید چرا که سرنوشت کنکورتان را تغییر خواهید داد.

اگر می خواهید محصولات حرف آخر نظام جدید و نظام قدیم را تنها با چند کلیک سفارش دهید وارد فروشگاه شده و علاوه بر دریافت تخفیف ویژه، دی وی دی های مورد نظر خود را خریداری کنید.

اگر می خواهید با حرف آخر آشنا شوید و بدون شک و تردید محصولات را سفارش دهید، یک پیشنهاد عالی برای شما داریم! چند هدیه بی نظیر! ۵ روز با حرف آخر و محاسبات و هفت الگو به صورت رایگان!

فروشگاه حرف آخر

یعنی دانش‌آموزی می‌توانند در هر کجای ایران که در حال سکونت و زندگی هستند اقدام به خرید محصولات و دی وی دی های آموزشی بکنند یا به صورت حضوری یا به صورت اینترنتی که بستگی به محل سکونت آنها  دارد. برای مثال با توجه به اینکه دفتر رسمی موسسه آخر در تهران قرار دارد آن دسته از دانش آموزان که به این استان نزدیک هستند و یا اینکه در استان تهران زندگی می کنند به دو صورت یا حضوری و یا اینترنتی می توانند براحتی پکیج های مورد نیاز خود را خریداری کنند و دانش آموزانی که در خارج از حوزه استحفاظی تهران برای مثال در کرمان ، ارومیه ، تبریز ، سیستان و بلوچستان ، آبادان و …  در حال زندگی هستند می توانند با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی حرف آخر اقدام به خرید محصولات مورد نیاز خود بکنند. لازم به ذکر است تمامی خدمات ما یعنی مشاوره و … شامل حال دانش آموزان که به صورت اینترنتی و چه به صورت حضوری خریداری کرده‌اند می شود و جای هیچگونه نگرانی نیست.

همچنین می توانید از طریق لینک زیر صفحه لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه و تمامی قیمت ها به همراه تخفیفات باخبر شوید.

https://harfeakhr.com/product-price-list-harfeakhar/