آموزش سئو
آموزش رایگان سئو 
قالب وبلاگ

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) فرایندی برای بهبود رتبه وب سایت یا صفحه وب در صفحه نتایج موتورهای جستجو (SERP) است تا وب سایت  بیشتر نمایان شود (یعنی در اولین صفحه / صفحات) ، بنابراین  سئو کردن وب سایت مزایای پایداری را ارائه می دهد.

SEO اغلب شامل تلاش مشترک چندین بخش در سازمان ، از جمله تیم های طراحی ، بازاریابی و تولید محتوا است. البته در نهایت همه ی اینها توسط یک متخصص سئو بررسی می شود. در حالی که برخی از مشاغل SEO شامل تجزیه و تحلیل کسب و کار (به عنوان مثال ، مقایسه محتوای آن با رقبا) است ، اما بستگی زیادی به الگوریتم های رتبه بندی موتورهای جستجوی مختلف دارد ، که ممکن است در طول زمان تغییر کند. با این حال ، یک قاعده کلی این است که وب سایت ها و صفحات وب با محتوای با کیفیت بالاتر ، پیوندهای ارجاع خارجی بیشتر و مشارکت بیشتر کاربران در SERP رتبه بالاتری خواهند داشت.

فرآیند SEO شامل شش مرحله کلی است

  1.     تحقیقات شامل تحقیقات تجاری ، تجزیه و تحلیل رقبا ، ارزیابی وضعیت فعلی و جستجوی کلمات کلیدی
  2.     برنامه ریزی و استراتژی ، شامل تصمیم گیری در مورد نحوه مدیریت محتوا ، ایجاد پیوند به سایت ، مدیریت حضور رسانه های اجتماعی و استراتژی های پیاده سازی فنی
  3.     برنامه ای که در آن تصمیمات بهینه سازی در صفحات وب سایت و در کل سایت گرفته می شود
  4.     مانیتورینگ ، که فعالیت عنکبوت های وب ، ترافیک ، رتبه بندی موتورهای جستجو و سایر معیارها را مشاهده می کند تا گزارش هایی در مورد ارزیابی های انجام شده ایجاد کند.
  5.     ارزیابی ، که شامل بررسی اثرات خلاصه استراتژی (و اجرای آن) در برابر اهداف اعلام شده از فرایند SEO است
  6.     تعمیر و نگهداری ، در صورت بروز مشکلات جزئی یا عمده در عملکرد سایت (به عنوان مثال ، محتوای جدید که مطابق استراتژی نیاز به بهینه سازی دارد)


فرآیند SEO عمدتا برای پیوندهای ارگانیک و قرار دادن نتایج در موتورهای جستجو طراحی شده است. با این وجود ، اغلب با ابزارهای تهاجمی تر (به عنوان مثال ، تبلیغات جستجوی پولی) تکمیل می شود و اغلب بخشی از کمپین های بازاریابی سنتی است.

چرا به سئو (SEO) نیاز داریم
ابتدا نظر میچا سلیمان ، متخصص تجربه مشتری در Forbes را بدانیم:

    "مشارکت مشتری راه مستقیم رسیدن به هر هدف مهم تجاری است. این مسیری است که هر کسب و کاری می تواند بخواهد."

رقابت آنلاین شدیدتر از همیشه است - و اگر می خواهید وب سایتی بسازید که از عملکرد صنعت فراتر رود ، مهم این است که بدانید چگونه از مهارت های طراحی خود برای تشویق کاربران استفاده کنید. هرچه کاربران بیشتر مشارکت داشته باشند ، احتمال بیشتری وجود دارد که به مشتریان پولی تبدیل شوند - افرادی که بارها و بارها محصولات و خدمات شما را خریداری می کنند ، وفادار می مانند و سرانجام سفیران برند شما به صورت آنلاین و آفلاین می شوند.

تجارت الکترونیکی موفق آسان نیست: به گفته موسسه Baymard ، یک سازمان تحقیقاتی قابلیت استفاده در انگلستان ، 69 درصد از کاربران سبد خرید خود را قبل از خروج رها می کنند. بسیار ترسناک است ؛ در مورد خبر خوب خب ، بایمرد نیز کشف کرده است که بسیاری از مشکلات تجارت الکترونیکی را می توان با کمک تغییرات طراحی حل کرد.
عوامل زیادی در طراحی تجربیات عالی تجارت الکترونیک وجود دارد. شما باید بدانید چگونه توجه دیگران را جلب کنید و کالاها و خدمات خود را به بهترین شکل ارائه دهید. اگر مشتریان متعهد می خواهید ، باید داستانهای جذابی را بیان کنید و بدانید چگونه یک رابطه بلند مدت ایجاد کنید.

 

برای انجام همه اینها ، باید دانش را در روانشناسی انسان به دست آورید و به کار بگیرید. اگر درک می کنید که مشتریان شما چگونه فکر می کنند ، می توانید برای نیازهای آنها طراحی کنید. این دوره بر اساس تکنیک های روانشناسی اثبات شده است که با ترکیب محتوا و طراحی به ارائه نکات کاربردی در مورد نحوه بهبود طراحی وب سایت و افزایش تعامل با مشتریان می پردازد.

 

منبع : https://seo-journal.blogsky.com

[ دوشنبه 4 مهر 1390  ] [ 8:33 PM ] [ سیده ] [ نظرات 0 ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.