دستگاه تصفیه هوا

دستگاه تصفیه هوا چیست

به طور کلی دستگاه تصفیه هوا هوای اطراف شما را از آلاینده ها و ذرات مضر پاک می کند و این کار را با استفاده از فیلترهایش انجام می دهد. با کاهش ذرات آلاینده در هوا، احتمال اینکه آن ها را وارد ریه های خود کنید کمتر خواهد بود. بدون دستگاه تصفیه هوا تنها فیلر ریه های شما خواهد بود و به همین دلیل است که خیلی از بیماری ها وجود دارند. زیرا هوای سالم تاثیر مستقیمی بر بدن سالم دارد. اگر از آلرژی یا آسم رنج می برید، بیشتر تاثیر هوا را بر سلامتی تان متوجه می شوید. تصفیه کننده هوا درکاهش علائم آلرژی، بهبود آسم، بهبود کیفیت خواب، تنفس راحت تر و بالا بردن استاندارد زندگی تاثیر بسزایی دارد.

 

ادامه مطلب

نوشته شده در : دوشنبه 4 خرداد 1394  ساعت :11:40 AM   |   توسط :مژده آفاق نظرات (0)

روش های زیبایی صورت و ابرو

زیبایی صورت علاوه بر تک تک اجزای آن مانند چشم ها، لب ها، گونه ها و غیره، به فرم صورت نیز بستگی زیادی دارد. افرادی که با اصلاح فرم فک و چانه خود فرم کلی صورتشان را بهبود می بخشند، زیبایی صورتشان به صورت چشمگیری افزایش می یابد. یکی از اقداماتی که باعث بهبود فرم صورت می شود از بین بردن غبغب های بزرگ است. غبغب معمولا بر روی زیبایی صورت تاثیر منفی می گذارد. همچنین، در صورتی که ابروهای کم پشت و نا منظمی دارید، تقویت و منظم کردن فرم ابروها نقش زیادی در زیبا تر شدن صورتتان خواهد داشت.

رفع غبغب فوری

رفع غبغب با روش هایی مانند نخ لیفت، هایفوتراپی، مزوتراپی، ساکشن و همچنین عمل جراحی که پر خطرترین آنهاست، انجام می شود. برای اینکه بدانید چه روشی برای شما مناسب ترین است، باید با پزشک مشورت کنید. اگر بیشتر بافت غبغب چربی باشد، احتمالا روشی مانند ساکشن و یا مزوتراپی مناسب است که چربی ها سوزانده شوند. اما در صورتی که بیشتر غبغب پوست اضافی باشد، و در واقع افتادگی پوست فرد باعث ایجاد غبغب شده باشد، روش هایی برای لیفت پوست مانند هایفو و یا نخ لیفت برای از بین بردن غبغب مناسب هستند. برای کسانی که مشکل فرم فک و چانه دارند، ممکن است پزشک روش عمل جراحی را پیشنهاد کند. عمل جراحی یک روش ماندگار و در عین حال تهاجمی و با ریسک بالا است. در حالی که روش هاش غیر جراحی خطر و عوارض کمتری دارند، اما اغلب نیاز به تمدید و ترمیم بعد از گذشت زمانی معینی دارند.

هایفوتراپی برای جوانسازی و لیفت

در روش هایفوتراپی جوانسازی و لیفت پوست با استفاده از امواج مافوق صوت انجام می شود. این امواج با دستگاه هایفو تراپی وارد بافت میانی پوست شده و آن را تحریک می کنند. با تحریک پوست، کلاژن سازی که اساس جوانسازی پوست است افزایش می یابد. علاوه بر لیفت، اثبات شده است که هایفو در پوست عمل چربی سوزی را نیز انجام می دهد و چربی های زیر پوست را می سوزاند. به همین دلیل این روش در از بین بردن غبغب نیز مورد استفاده قرار می گیرد. هایفوتراپی در رفع غبغب هم چربی ها را آب کرده و هم پوست غبغب را لیفت می دهد. البته پس از انجام هایفو معمولا 1 ماه زمان می برد تا نتیجه کار کامل شود. به همین دلیل استفاده از این روش نیازمند صبر و حوصله است.

اصلاح فرم ابرو

همه دوست دارند ابروهای پر و زیبا داشته باشند و برای رسیدن به این خواسته از روش هایی مختلفی استفاده می کنند. روش هایی هستند که با استفاده از داروها و محلول های مختلف رشد ابرو را تحریک می کنند و برای نتیجه گرفتن از ان ها باید یک زمان طولانی به طور مرتب از آن داروها استفاده کرد. کسانی که استعداد رشد ابرو داشته باشند این روش ها برایشان کارساز است. اما کسانی هستند که به صورت ژنتیکی ابروی کم پشتی دارند و یا بر اثر حادثه ای یک قسمت از ابرویشان را از دست داده اند. این افراد کاندایدای مناسبی برای کشت ابرو هستند. کاشت ابرو با روش هایی مانند SUT و FIT  انجام می شود و به صورت مادام العمر ابروهای پرپشتی برای شما فراهم می کند.

ادامه مطلب

نوشته شده در : دوشنبه 14 دی 1394  ساعت :1:36 PM   |   توسط :مژده آفاق نظرات (0)

در مورد کاشت ریش و سبیل بیشتر بدانید

بیماران در کاشت ریش و سبیل همان مزایای استفاده از روش FUE را دارند. با روش میکرو FUE ، پیوند مو از پشت سر شما بین دو گوش یک به یک گرفته می شود و به ناحیه گیرنده پیوند می شود.

عملیات پیوند صورت FUE تحت بی حسی موضعی انجام می شود ، و دقیقاً مانند کاشت مو ، هیچ درد و درد شدید تجربه نمی شود. بعد از عمل هیچ زخمی یا بخیه وجود نخواهد داشت.

مراحل پیوند ریش و سبیل

مشاوره: این عمل با تمام معاینات پزشک مانند کلیه اقدامات پیوند آغاز می شود. دو مورد اصلی در مشاوره در نظر گرفته شده است. اول ، نیاز به منطقه گیرنده و دوم تعداد گرافت هایی که از ناحیه اهدا کننده بدست می آید.

عمل: جهت رشد طبیعی مو ، جهتهای رشد مو در طول عمل مورد توجه قرار می گیرد.

دو قسمت اصلی این روش مانند سایر کاشت مو وجود دارد. به ترتیب استخراج پیوند و اجرای پیوند به ناحیه گیرنده. موهای اهدا کننده از ناحیه بین دو گوش در پشت گردن گرفته می شود و با روش FUE دکتر سرکان ایگان یک به یک کاشته می شود.

تمیز کردن  PRP: روز بعد از عمل ، بیماران در کلینیک تحت درمان تمیز کردن و PRP قرار می گیرند.

کاندیداهای مناسب چه کسانی هستند؟

مردانی که تمایل به ریش یا سبیل فشرده به دنبال طبیعی دارند ، ممکن است تصمیم به انجام عمل پیوند ریش در کلینیک بگیرند. مردانی که از ریزش موی ریش رنج می برند یا دارای ریش وصله ای هستند که موهای اهدا کننده کافی دارند ، نامزدهای مناسب این روش هستند.

بهبود: بعد از گذشت یک هفته ، منطقه پیوند شده بسیار طبیعی به نظر می رسد. احیای ناحیه اهدا کننده نیز سریع انجام می شود ، در 15 روز ظاهر شما قبل از عمل ظاهر می شود. دستورالعمل ترمیم همان روش کاشت مو FUE است.

بعد از شش ماه بیماران بیشترین نتیجه نهایی را مشاهده می کنند ، و در 12-18 ماه می توان موهای صورت و با ظاهری طبیعی و طبیعی مشاهده کرد.

ادامه مطلب

نوشته شده در : پنج شنبه 14 آبان 1394  ساعت :3:04 PM   |   توسط :مژده آفاق نظرات (0)

انواع پماد های موضعی

انواع پماد های موضعی

پماده و کرم در گروه داروهای موضعی می باشند که در درمان بسیاری از بیماری ها به خصوص بیماری های پوستی موثر می باشند، به عبارت دیگر داروهای موضعی داروهایی هستند که بر روی پوست و به صورت موضعی در قسمتی از بدن که آسیب دیده است استفاده می شود. پمادهای کلوبتازول، بتامتازون و زینک اکساید از جمله  پرمصرف ترین پمادها می باشند در ادامه ی مطلب درباره ی هر کدام از این پمادها،  موارد مصرف و عوارض هر یک توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

پماد کلوبتازول

این پماد به صورت موضعی و برای مشکلاتی از قبیل حساسیت های پوستی و خارش ایجاد شده بر اثر نیش زدگی حشرات مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از بیماری های پوستی مانند آرتریت  و اگزما با مصرف پماد کلوبتازول درمان می شوند. البته این پماد باید با دستور پزشک مورد استفاده قرار گیرد چرا که ممکن است برای فرد عوارضی از قبیل خشکی پوست، رشد موهای زائد، کچلی موضعی، آکنه ، پوکی استخوان و... ایجاد کند.

پماد بتامتازون
پماد بتامتازون در گروه پمادهای ضد خارش قرار دارد که برای درمان بیماری های پوستی مانند اگزما و پسوریازیس مورد استفاده قرار می گیرد این پماد تنها می تواند علائم ناشی از بیماری های پوستی و حساسیت ها را به طور موقت کنترل کرده و علائم آن را کاهش دهد. میزان مصرف این پماد با توجه به شدت بیماری و سن افراد متفاوت خواهد بود بهتر است قبل از استفاده از پماد بتامتازون با پزشک مشورت کنید.

پماد زینک اکساید

این کرم برای محافظت از پوست در برابر آفتاب سوختگی و درمان التهابات پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. این پماد نسبت به کرم های ضد آفتاب عوارض کمتری داشته و ضرری به پوست فرد نمی رساند. از دیگر موارد مصرف این پماد درمان سوختگی نوزادان و سوزش ناشی از نیش زدگی حشرات می باشد.

منبع : فروشگاه تجهیزات پزشکی آرادرما

 

ادامه مطلب

نوشته شده در : پنج شنبه 18 تیر 1394  ساعت :12:08 PM   |   توسط :مژده آفاق نظرات (0)

درمارولر چیست

درمارولر (Dermarolling) نام دستگاه زیبایی و جوان سازی پوست می باشد که از سوزن های  زیاد و بسیار ریزی تشکیل شده است این سوزن ها با حرکت بر روی پوست سوراخ های بسیار ریزی ایجاد می کنند که این امر سبب ساخت کلاژن خواهد شد، سوزن های این دستگاه در حدود 0.1 میلیمتر می باشند و اگر از جنس تیتانیوم باشند خیلی بهتر است. با استفاده از دستگاه درمارولر تیتانیومی محصولات مراقبت از پوست به راحتی در سطح پوست شخص نفوذ می کند. اشخاصی که دارای لکه های پوستی، آثار بخیه، سوختگی، چین و چروک روی پوست خود هستند می توانند از این دستگاه استفاده کنند.

نحوه ی استفاده از دستگاه درمارولر

این دستگاه از یک صفحه ی غلطان با سوزن های زیاد و خیلی نازک تشکیل شده و شبیه به ماساژور می باشد. بهتر است  قبل از استفاده از این دستگاه پوست صورت به طور کامل ضد عفونی شده و از بی حس کننده ی موضعی استفاده شود. دستگاه درمارولر باید به آرامی در تمامی جهات روی سطح پوست شخص حرکت داده شود. بهتر است افرادی که دارای التهابات پوستی، آلرژی، زخم های سر باز، بیماری های التهاب خون و دیابت هستند قبل از استفاده از این دستگاه با پزشک مشورت کنند. این دستگاه برای هر سنی قابل استفاده خواهد بود. از آن جا که یکی از دلایل ایجاد چین و چروک روی پوست اشخاص کمبود کلاژن می باشد این دستگاه با تحریک پوست سبب تولید کلاژن شده و چین و چروک های پوست را کاهش می دهد.

 

فواید استفاده از دستگاه درمارولر

استفاده از درمارولر تیتانیومی سبب از بین رفتن ترک های شکم که بر اثر بارداری و ... به وجود آمده است می شود علاوه بر این استفاده از این دستگاه باعث افزایش جریان خون و شفافیت پوست، بهبود جای زخم و جوش، رویش مجدد مو، درمان تیرگی پوست، خط لبخند، رفع آثار ناشی از جراحی، خط اخم و رفع چین و چروک های پوستی خواهد شد.

 


منبع : فروشگاه تجهیزات پزشکی آرادرما

ادامه مطلب

نوشته شده در : دوشنبه 18 خرداد 1394  ساعت :5:34 PM   |   توسط :مژده آفاق نظرات (0)

دستگاه تصفیه هوا

 

برای برطرف کردن هر مشکلی باید از دستگاه مخصوص به آن استفاده کرد. از همین رو در نظر داریم در این مقاله برخی از ویژگی ها و کارآیی چند دستگاه جوانسازی را خدمت شما معرفی کنیم.

 • دستگاه هیدرودرمی

با استفاده از دستگاه هیدرودرمی در این روش درمانی پزشکان تلاش می کنند تا با استفاده از دستگاه زیبایی مورد نظر خود التهابات را کاهش داده و روند بهبود زخم را سرعت بخشند. در این روش دستگاه فرکانس بالایی از ارتعاشات برای ایجاد جریانات و اثرات حرارتی منتشر می کنند که این فرآیند منجر به درمان های پوستی خواهد شد.

 • دستگاه میکرودرم

یکی از شایع ترین و بدترین مشکلاتی که افراد میتوانند با آن روبرو شوند، جوش های سرسیاه هست. خوشبختانه دستگاه میکرودرم امروزه این توانایی را دارند که با قدرت مکش بالا تاثیر مفیدی بر روی پوست گذاشته و آنها را از داخل پوست خارج نمایند. برای استفاده دستگاه تنها لازم است که آن را در نقطه مورد نظر بگذارید و دکمه کنترل را تنظیم کنید.

دستگاه میکرودرم ابریژن برای پاکسازی و جوانسازی پوست استفاده می شود. واژه میکرودرم ابریژن  یعنی برداشتن قسمتی از لایه پوست (درم) از طریق ذرات ریز سایش دهنده. این روش، یک روش غیرتهاجمی (بدون نیاز به عمل جراحی) به منظور جوانسازی پوست و برطرف نمودن برخی از عارضه های پوستی است.

دستگاه میکرودرم انزو از جمله بهترین میکرودرم های موجود در بازار می باشد که این میکرودرم درای  سه درجه قدرت متفاوت برای مکنندگی می باشد. این میکرو درم مجهز به سیستم تولید بخار سرد بوده که همزمان با شروع به کار مکش میتوان از بخار سرد آن نیز استفاده کرد.  وجود بخار سرد در این میکرودرم باعث بازشدن منافذ پوست و کسب نتیجه مطلوب تر بر روی پوست می شود.

 • خالبرداری

خال گوشتی قهوه ای رنگ که بصورت یک نقطه است (توصیه می شود توسط یک متخصص انجام شود)، لطفا توجه کنید: محتویات موجود در کیف این کیت قلمی برای جاروب کردن خالهای شفاف عبارت است از: یک قلم، یک نگه دارنده سوزن (به قلم متصل می شود)، سه عدد سوزن، یک سوزن. از آنجایی که سوزن ها کوچک هستند، استفاده از آن برای مشتری آسان است.

 • دستگاه میکرونیدلینگ

در واقع دستگاه میکرونیدلینگ نوعی روش تحریک مکانیکال پوست است که در این روش با استفاده از سوزن های بسیار ریز میلیون ها میکروکانال در پوست ایجاد می کنند و با تحریک کلاژن سازی باعث ترمیم ساختار و عملکرد پوست آسیب دیده شده و در نهایت باعث تغییر آن می شود. پزشکان از میکرونیدلینگ صورت به عنوان یک ابتکار جدید در زمینه درمان‌های پوست یاد می کنند که می تواند خطوط ظریف پوست، اسکارها و ترک‌ های پوستی را به طور قابل توجهی کاهش ‌دهد.

دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن یکی از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های زیبایی ست که برای مصارف خانگی و در کلینیک های پوست و مو مورد استفاده قرار می گیرد.

 • دستگاه خال بردار بیوتی پن

خال گوشتی قهوه ای رنگ که بصورت یک نقطه است (توصیه می شود توسط یک متخصص انجام شود)، لطفا توجه کنید: محتویات موجود در کیف این کیت قلمی برای جاروب کردن خالهای شفاف عبارت است از: یک قلم، یک نگه دارنده سوزن (به قلم متصل می شود)، سه عدد سوزن، یک سوزن. از آنجایی که سوزن ها کوچک هستند، استفاده از آن برای مشتری آسان است. دستگاه بیوتی پن یکی از مفیدترین و محبوب ترین دستگاه ها برای برداشتن خال های کوچک تا متوسط می باشد.

 • دستگاه مینی هایفو

هایفو یکی از روش های جوانسازی پوست می باشد که به فرم دهی صورت و... کمک می کند. برای جوانسازی پوست با دستگاه مینی هایفو از امواج مافوق صوت به لایه های عمیق پوست نفوذ می کنند و  با مترکز شدن در آن نقطه به جوانسازی و لیفت پوست بدون هیچگونه زخم منجر میگردد. این روش برای جوانسازی پوست بسیار کاربردی می باشد و تاکنون هیچ عارضه ای از هایفوتراپی گزارش نشده است بیمار هیچگونه دردی را حس نخواهد کرد.

 • اتوی صورت درما اف

اتوی صورت وسیله ای است که با تولید ارتعاشات صورتی البته در فرکانس بسیار پایین، به عمق پوست افراد نفوذ کرده و تلاش می کند تا آلودگی های موجود در بافت های پوست را از بین ببرد. باید بدانید که این روش کاملا بی خطر و موثر بوده و هیچ گونه قرمزی، درد و ناراحتی را برای افراد به همراه ندارد.

 

منبع : فروشگاه تجهیزات پزشکی آرادرما

ادامه مطلب

نوشته شده در : پنج شنبه 7 خرداد 1394  ساعت :4:08 PM   |   توسط :مژده آفاق نظرات (0)

ژل فیلر برای تزریق در صورت

هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی در بدن شما است. غلظت های بالا در بافت نرم همبند و در مایع اطراف چشم شما یافت می شود. این نیز در برخی از غضروف و مایع مفصلی، و همچنین بافت پوست است. این استخراج و اصلاح می شود و در حال حاضر تبدیل به یکی از پرطرفدار ترین نوع پرکننده های تزریقی است. اگر این اصطلاح به نظر می رسد آشنا، به همین دلیل است که همان ماده اغلب به مفاصل دردناك افراد مبتلا به آرتریت تزریق می شود تا درد را تسکین دهند و آرامش بیشتری به همراه داشته باشند. فروشگاه تجهیزات پزشکی آرادرما انواع ژل فیلر را با بهترین کیفیت و مجوز وزارت بهداشت به شما عزیزان عرضه می کند.

ادامه مطلب

نوشته شده در : شنبه 2 خرداد 1394  ساعت :10:56 AM   |   توسط :مژده آفاق نظرات (0)

درباره ما

بایگانی

آمار بازدیدها

 • کل بازديد : 285
 • تعداد کل مطالب : 7
 • تعداد کل نظرات : 0
 • تاریخ ایجاد وبلاگ : پنج شنبه 2 خرداد 1398 

تماس با ما

پست الکترونيکي :
وب سایت :

خبرنامه