هیات ورزش باستانی اردبیل

پیامبر اکرم (ص): مؤمن نیرومند نزد خداوند بهتر و محبوبتر از مؤمن ضعیف است.

آیین ورزش باستانی مشترک استانهای اردبیل و آذربایجانشرقی در زورخانه علی ابن ابیطالب (ع) تبریز بمناسبت نهم ربیع الاول، سالروز امامت حضرت مهدی عجل الله تعالى فرجه الشریف با حضور مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و سردار کریمیان فرمانده سپاه عاشورا و رئیس هیئت ورزشهای زروخانه ای اردبیل برگزار شد.


[پنج شنبه 11 دی 1393 ]  [10:25 AM]  [ ]
 رسول اكرم صلى الله عليه و آله :

اَلتَّوبَةُ حَسَنٌ وَ لكِن فِى الشَّبابِ اَحسَنُ ؛

توبه زيباست، ولى در جوانی زيباتر .

نهج الفصاحه ص578 ، ح2006


[چهارشنبه 10 دی 1393 ]  [5:52 PM]  [ ]

بمناسبت گرامیداشت ۱۷ شوال، روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای و حمایت از مردم ستمدیده غزه، جمعی از پهلوانان و ورزشکاران زورخانه علی بن ابی طالب در محل یادمان شهدای به اجرای حرکات ورزشی پرداختند.


[چهارشنبه 10 دی 1393 ]  [5:42 PM]  [ ]

همزمان با روز فرهنگ پهلواني و ورزشهاي زورخانه اي همايش بزرگ پياده‌روي با خانواده در اردبيل برگزار شد.

ايوب بهتاج مدير کل ورزش و جوانان استان اردبيل در گفتگو با خبرنگار واحد مرکزي خبر گفت: اين همايش به مناسبت روز فرهنگ پهلواني و ورزش زورخانه اي با حضور دو هزار نفر و در دور درياچه شورابيل اردبيل به طول 7 کيلومتر برگزار شد .

 

 

وي افزود : در پايان اين همايش به قيد قرعه به شرکت کنندگان جوايز ارزنده اي اهدا شد.


[یک شنبه 6 مهر 1393 ]  [11:47 AM]  [ ]

رییس اداره ورزش شهرداری مراغه روز جمعه در حاشیه آغاز این مسابقات در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این همایش با حضور شش تیم از آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل و کردستان به مدت یک روز در سالن آزادی این شهرستان برگزار می شود.

ˈفرهاد آقاییˈ افزود: در این همایش تیم های اهر، سقز، بناب، بوکان و شهرداری الف و ب مراغه حضور دارند که شرکت کنندگان در رشته های سنگ، چرخ تیز، چرخ چمنی، میل بازی، میل سنگین و کباده برای کسب رتبه های برتر با هم به رقابت می پردازند.


[جمعه 27 تیر 1393 ]  [5:07 PM]  [ ]
تعداد کل صفحات : 3 ::      1   2   3