اولین فیلم از انفجار در مرز دو کره

&

اولین فیلم از انفجار در مرز دو کره


 • اولین فیلم از انفجار در مرز دو کره

  گزیده‌ خبرهای «تابناک جوان» را اینجا بخوانید.

  ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزید‌ه‌ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و ... را تولید و/یا ارائه می کنیم. «تابناک جوان» برای انتشار مطالب ارسالی شما نیز آمادگی دارد! روی تیترها کلیک کنید تا گزارش کامل گزیده‌ خبرهای «تابناک جوان» را بخوانید.

 ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 28 خرداد 1399  ساعت :1:24 AM   |   توسط : نظرات (0)

مسیر رشد کشور با وجود تحریم‌ها و کرونا ادامه دارد

&

مسیر رشد کشور با وجود تحریم‌ها و کرونا ادامه دارد


 • مسیر رشد کشور با وجود تحریم‌ها و کرونا ادامه دارد
  به گزارش تابناک به نقل از فارس، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور عصر امروز در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی با ابراز خوشحالی از اینکه با تدابیر اتخاذ شده از سوی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی امکان برگزاری جلسه این شورا فراهم شده است، گفت: در مدتی که از شیوع کرونا در کشورمان می‌گذرد تمام جلسات را با هماهنگی و مجوز ستاد کرونا تشکیل دادیم و این جلسه نیز که برخی اعضاء در آن حضور داشته و برخی به شکل ویدئو کنفرانس در آن شرکت کردند با مجوز ستاد کرونا تشکیل شده است.

  رئیس جمهور همچنین به محمدباقر قالیباف رئیس مجلس یازدهم که برای اولین بار در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی حضور یافته بود، خوش‌آمد گفت.

  روحانی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه این جلسه در شب شهادت امام جعفر صادق (ع) تشکیل می‌شود که رئیس مذهب جعفری شناخته می‌شوند، اظهار داشت: پس از دوران پیامبر گرامی اسلام (ص) که مکتب اسلام تبیین و تشریح شد، تا زمان امام جعفر صادق (ع) و پدر بزرگوارش، فرصتی برای تبیین و تشریح دین اسلام و مباحثات علمی در این زمینه پیش نیامد تا اینکه در این دوران، مدینه به برکت حضور امام صادق (ع) به دانشگاه بزرگی تبدیل شد که افکار و اندیشه‌های مختلف در آن مورد بحث قرار می‌گرفت.

  رئیس جمهور ادامه داد: در مکتب امام جعفر صادق (ع) علاوه بر مسایل دینی علومی مثل نجوم، طب، هندسه و شیمی نیز مورد بحث قرار می‌گرفت و چنانچه گفته می‌شود امام صادق (ع) بیش از ۴ هزار شاگرد در زمینه‌های مختلف تربیت کرد که به عنوان مثال حوزه‌های علمیه حال حاضر در کشورمان نیز ادامه همان مجالس بحث و درس می‌باشند.

  روحانی با تأکید بر اهمیت فرهنگ و با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی منشأ فرهنگی داشت و نظام اسلامی نیز در سایه همان حرکت فرهنگی تداوم دارد، تصریح کرد: اگر فرهنگ غنی و ایمان راسخ مردم نبود، امروز جامعه نمی‌توانست در برابر فشار‌های سنگینی که به کشورمان وارد می‌شود، تاب بیاورد. این ایمان و استقامت در سایه همان مکتبی است که تحت نظر امام صادق (ع) بالنده شد.

  رئیس جمهور با بیان اینکه فرهنگ همیشه مؤثرتر و قدرتمندتر از قدرت نظامی نقش‌آفرینی کرده است، خاطر نشان کرد: در نظام اسلامی نیز سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) در چند مقطع به عنوان نقطه عطف و اوج‌گیری مبارزات اسلامی مردم نقش داشته است. اولین باری که در جریان نهضت اسلامی عده‌ای به شهادت رسیدند در مجلس تعزیت شهادت امام جعفر صادق (ع) در مدرسه فیضیه در دوم فروردین سال ۴۲ بود.

  روحانی اضافه کرد: همچنین در سال ۵۶ که نهضت اسلامی مردم اوج گرفت، باز هم آغاز این اوج‌گیری در مهرماه سال ۵۶ و در ایام شهادت امام جعفر صادق (ع) بود که بعداً به رخداد ۱۹ دی و پس از آن یادبود‌های چهلم هر یک از کشتار‌های رژیم بود تا اینکه به آستانه پیروزی انقلاب اسلامی رسیدیم و امیدوارم بتوانیم همواره تا رسیدن به اهداف نهایی انقلاب اسلامی، پیرو و رهرو مکتب امام صادق (ع) باشیم.

  رئیس جمهور در ادامه سخنان خود با اشاره به شرایط خاص امروز کشور، گفت: امروز برغم همه تلاش‌ها، مردم با مشکلات و فشار‌هایی در زندگی خود مواجه هستند و البته هیچ‌کس فکر نمی‌کرد پس از فشار‌ها و تحریم‌هایی که از ابتدای سال ۹۷ شروع شد، ملت ایران بتوانند ۳ سال در برابر فشار‌های روزافزون ایستادگی کند.

  روحانی ادامه داد: هیچ‌کس فکر نمی‌کرد، فشار‌های اقتصادی که در سال ۹۷ آغاز شد و به سرعت رشد اقتصادی کشور را منفی کرد، در سال ۹۸ با وجود تشدید فشار‌ها به رشد اقتصادی مثبت تبدیل شود و یا در حالی که بسیاری از کارشناسان پیش‌بینی کردند تا پایان سال ۹۸ تورم ۳ رقمی خواهد شد، از همان اواسط سال ۹۸ تورم در کشور سیر نزولی پیدا کند و از تورم بالای ۴۰ درصد به زیر ۳۰ درصد در حال حاضر برسد.

  رئیس جمهور اظهار داشت: این نشان و گواه آن است که برغم همه فشارها، مردم با مقاومت و ایستادگی تلاش درخشان و بزرگی کردند و نشان دادند که وقتی دست به دست هم دهیم، حتی اگر فشار سنگین تحریم‌ها با عوارض سخت کرونا همراه شود باز هم می‌توانیم کشور را به خوبی اداره کنیم.

  روحانی با اشاره به اینکه کاهش درآمد‌ها در اثر تحریم و پس از آن شیوع کرونا، باعث سختی‌ها و مشکلات مختلفی شده است، اما در مجموع توانسته‌ایم مسیر رشد کشور را ادامه دهیم، تصریح کرد: با وجود آنکه توانسته‌ایم بخش‌های زیادی از مشاغل تعطیل شده بر اثر کرونا را به مدار کار و فعالیت برگردانیم، اما همچنان بخش‌هایی مثل حمل و نقل و گردشگری، فعالیت‌های فرهنگی، علمی، آموزشی و هنری، تحت تأثیر شیوع کرونا نتوانستند به شرایط فعالیت عادی برگردند.

  رئیس جمهور ادامه داد: دنیای پس از کرونا، دنیایی کاملاً متفاوت است و اگر فکر کنیم که در کوتاه‌مدت می‌توانیم به شرایط پیش از کرونا بازگردیم اشتباه است چرا که هیچ کس نمی‌تواند بگوید چه زمانی راه درمان یا واکسنی برای پیشگیری از کرونا پیدا خواهد شد.

  روحانی با بیان اینکه همه دنیا با شرایط سختی مواجه هستند و آمار و ارقام گواه کوچک‌شدن اقتصاد کشور‌ها است، خاطر نشان کرد: با تلاش مسئولان در بخش‌های مختلف توانسته‌ایم صادرات غیرنفتی را در بخش‌های زیادی دوباره فعال کنیم و از اوایل خرداد به تدریج تعداد زیادی از مرز‌های کشور نیز بازگشایی شده و شرایط قدم به قدم در حال بهتر شدن است و امیدواری نسبت به بهبود شرایط افزایش یافته است.

  رئیس جمهور گفت: باید از همه مراکز علمی، دانشگاهی، بنگاه‌ها و مراکز دانش‌بنیان که در شرایط سخت شیوع کرونا تلاش کردند، برای جلوگیری از توقف چرخ تولید، راهکار‌های جدید ابداع کنند، تشکر کنم. در این شرایط سخت ایده‌های جدید مراکز دانش‌بنیان، ایران را به صادرکننده قدرتمند برخی محصولات جدید تبدیل کرد. همچنین از همه بخش‌ها و افرادی که در مدت سپری شده از آغاز شیوع کرونا در بخش‌های بهداشتی، پزشکی، امنیتی، اقتصادی و معیشتی به مردم و کشور کمک کرده‌اند، تشکر می‌کنم و امیدوارم خدا به همه ما توفیق دهد که این راه را قدرتمندتر از قبل ادامه دهیم.

 ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 28 خرداد 1399  ساعت :1:24 AM   |   توسط : نظرات (0)

پیشنهاد‌توقف‌همه‌طرح‌ها،‌تا‌تدوین‌نقشه‌راهبردی‌مجلس

&

پیشنهاد‌توقف‌همه‌طرح‌ها،‌تا‌تدوین‌نقشه‌راهبردی‌مجلس


 • پیشنهاد‌توقف‌همه‌طرح‌ها،‌تا‌تدوین‌نقشه‌راهبردی‌مجلس

  به گزارش تابناک به نقل از خانه ملت، ابوالفضل ابوترابی در توضیح نشست غیرعلنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان در نشست امروز پیشنهاد دادند تا در مرحله نخست اولویت‌های مجلس یازدهم مشخص شود سپس در راستای اصلاح ساختار، مدل منسجمی برای نحوه اداره جلسات، پیگیری تذکرات، سوالات، طرح و لوایح تعریف شود.

  نماینده مردم نجف آباد و تیران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان در پیشنهادات خود تاکید کردند که مجلس یازدهم نباید دچار روزمرگی شود. از این رو پیشنهاد دادند تا زمانی که مدل ثابتی تعریف نشده است تمام سوال‌ها، طرح‌ها و تحقیق و تفحص‌ها متوقف شود.

  وی افزود: ما به دنبال تعبیه مدل و شکلی هستیم که موضوعات به بهترین شکل دنبال شود؛ بنابراین در گام نخست اولویت‌های کشور و راهکار‌ها را مشخص می‌کنیم و نقشه راهی طبق نقشه راهبردی مقام معظم رهبری برای مجلس تهیه خواهیم کرد.

  ابوترابی معتقد است: نمایندگان باید در قالب نقشه راهبردی طرح بنویسند و سوالات و تذکرات خود را مطرح و پیگیری کنند. از این رو به احتمال در هفته‌های آتی جلسات غیرعلنی دیگری برگزار می‌شود تا نمایندگان برای تدوین نقشه راه به اجماع برسند.

  این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد: مجلس بر اساس دموکراسی و نقش آفرینی همه نماینده‌ها نقشه راهی را تدوین خواهد کرد و مصادیق اصلی و اولویت‌ها را طبق مدل و نقشه راه پیگیری می‌کند. اصلاح قانون آیین نامه داخلی مجلس یکی از راهکار‌های تهیه نقشه راهبردی است.

 ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 28 خرداد 1399  ساعت :1:24 AM   |   توسط : نظرات (0)

ادعای بی اساس فرمانده سنتکام در باره ایران

&

ادعای بی اساس فرمانده سنتکام در باره ایران


 • ادعای بی اساس فرمانده سنتکام در باره ایران
  به گزارش تابناک به نقل از  فارس، رئیس سازمان تروریستی فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا (سنتکام) در غرب آسیا سه شنبه بعد از ظهر بار دیگر به اتهام‌زنی علیه ایران پرداخت.

  به گزارش وبگاه شبکه خبری «العربیه» ژنرال «کنت مک‌کنزی»، فرمانده سنتکام ایران را بزرگترین تهدید علیه ثبات و امنیت منطقه خواند. ژنرال مک کنزی با اتهام‌زنی مدعی حمایت مالی ایران از تروریسم و گروه‌های تروریستی در منطقه شد.

  مک کنزی در سخنان خود ایران را به حمله به پالایشگاه‌های عربستان، نیرو‌های آمریکایی مستقر در عراق، ارسال تجهیزات پیشرفته نظامی برای انصار الله در یمن و حمایت مالی از دولت «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه متهم کرد.

  فرمانده نیرو‌های تروریستی آمریکا در غرب آسیا در روز‌های گذشته نیز گفته بود که فشار حداکثری علیه ایران مولفه نظامی ندارد. مک‌کنزی با بیان این ادعا که ارتش آمریکا صرفاً به دنبال «ایجاد بازدارندگی» علیه ایران است گفت: «در واقع فشار حداکثری علیه ایران هیچ مولفه نظامی ندارد.

  این در حالی است که مقامات ایران بار‌ها اعلام کرده‌اند که حضور نظامی بیگانکان در منطقه «منشاء ناامنی» در منطقه است. «محمد جواد ظریف» وزیر خارجه ایران چندی قبل در همین زمینه خلیج فارس را آبراه حیاتی برای ایران خواند و حضور نیرو‌های غیر منطقه‌ای و خارجی را «منشاء ناامنی» برشمرد.

 ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 28 خرداد 1399  ساعت :1:24 AM   |   توسط : نظرات (0)

هوک: می‌خواستم با ظریف دیدار کنم/ایرانی‌ها نپذیرفتند

&

هوک: می‌خواستم با ظریف دیدار کنم/ایرانی‌ها نپذیرفتند


 • هوک: می‌خواستم با ظریف دیدار کنم/ایرانی‌ها نپذیرفتند
  به گزارش تابناک به نقل از فارس، «برایان هوک»، نماینده آمریکا در امور ایران امروز سه‌شنبه مدعی شده در ماه دسامبر خواستار دیدار با «محمد جواد ظریف»، وزیر خارجه ایران شده، اما درخواست او از طرف ایرانی‌ها رد شده است.

  وی در ادامه گفت مایل است شخصاً با مقام‌های ایران دیدار و در خصوص مسائل کنسولی و آزادی زندانیان رایزنی کند.

  به نوشته رویترز هوک گفت: «ما دوست داریم برای گفتگو‌های کنسولی دیدار شخصی [با مقام‌های ایران]داشته باشیم تا بتوانیم سریع‌تر پیش برویم.»

  این در حالی است که «سید عباس موسوی»، سخنگوی وزارت خارجه ایران چند روز پیش گفته بود برایان هوک در مبادله زندانی میان طرف‌های ایرانی و آمریکایی کارشکنی کرده است. اشاره موسوی به مبادله «مایکل وایت»، شهروند آمریکایی بازداشت‌شده در ایران با «مجید طاهری»، پزشک ایرانی مقیم آمریکا بود.

  موسوی گفت: «ما تلاش کردیم تا آمریکایی‌ها، بهانه‌های جدیدی پیدا نکنند و از سویی، متاسفانه شاهد کارشکنی‌هایی از سوی آن‌ها بودیم. حتی آقای برایان هوک که مثلا مسوول این کار [تبادل زندانیان]بود، تلاش می‌کرد تا زندانیان ایرانی و حتی همین شهروند آمریکایی یعنی آقای وایت، آزاد و مبادله نشوند.»

  «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا که در کشورش به دلیل ناکامی در آوردن ایران پای میز مذاکره پس از خروج از برجام مورد انتقاد محافل سیاسی و کارشناسی قرار گرفته بعد از مبادله زندانیان با ایران تلاش کرد از آن برای زمینه‌چینی جهت مذاکرات بیشتر استفاده کند.

  رئیس‌جمهور آمریکا در توئیتر نوشت: «همین الان تماس تلفنی با گروگان آمریکایی مایکل وایت را قطع کردم. او بعد از آزادی از ایران اکنون در زوریخ است. اندکی دیگر سوار یک هواپیمای آمریکایی می‌شود و به خانه می‌آید... به ایالات متحده!»

  رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه نوشت: «ما الان بیش از ۴۰ نفر از گروگان‌ها و زندانیان را بعد از به قدرت رسیدن من به خانه برگردانده‌ایم. ممنونم ایران. این نشان می‌دهد توافق ممکن است.»

  دونالد ترامپ وعده داده بود با خروج از برجام و پیگیری سیاست موسوم به «کارزار فشار حداکثری» ایران را به حضور پای میز مذاکره برای رسیدن به «توافقی بهتر» -به زعم او- مجاب خواهد کرد.

  در حالی که بیش از ۲ سال از این وعده می‌گذرد او در تحقق این هدف ناکام مانده و به همین دلیل به خصوص در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری ماه نوامبر از سوی گروه‌های مختلف در آمریکا آماج انتقادات قرار گرفته است.

  منتقدان ترامپ او را به نداشتن راهبرد در قبال ایران، تشدید بی‌مورد تنش‌ها با این کشور و جدا کردن مسیر آمریکا از متحدانش متهم کرده‌اند.

 ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 28 خرداد 1399  ساعت :12:50 AM   |   توسط : نظرات (0)

دستور رسمی برای جلوگیری از ورود بانوان به زورخانه

&

دستور رسمی برای جلوگیری از ورود بانوان به زورخانه


 • دستور رسمی برای جلوگیری از ورود بانوان به زورخانه

  به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، در پی حضور چند روز پیش ۲ تن از بانوان ورزشکار به زورخانه، ولی عصر شهر قدس و انجام حرکات زورخانه‌ای نظیر کباده کشی که با حجاب کامل اسلامی صورت گرفت، هیات ورزش‌های زورخانه‌ای تهران بلافاصله حکم به برکناری مرشد و زورخانه دار این زورخانه داد.

  پس از این اقدام، عباس صباغی رییس هیات ورزش‌های زورخانه‌ای استان تهران در دستور کتبی به روسای هیات‌های شهرستان‌های استان تهران با محکومیت ورود زنان به زورخانه‌ها، بر لزوم جلوگیری از ورود بانوان برخورد جدی با متخلفان خبر داد.

  ممانعت هیات ورزش‌های زورخانه‌ای استان تهران با ورود و فعالیت بانوان در زورخانه، در شرایطی است که بنا بر اظهارات مجتبی جوهری رییس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای، برخی از مراجع تقلید سرشناس نظیر مکارم شیرازی، نوری همدانی و شبیری زنجانی و... فعالیت بانوان در ورزش‌های زورخانه‌ای با حفظ شئونات اسلامی را بدون اشکال شرعی عنوان کرده‌اند.

  به گزارش ایسنا، تصویر دستورنامه رییس هیات ورزش‌های زورخانه‌ای استان تهران به روسای هیات‌های شهرستان‌های استان تهران را در ذیل مشاهده می‌کنید:

  دستور رسمی برای جلوگیری از ورود بانوان به زورخانه

 ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 28 خرداد 1399  ساعت :12:50 AM   |   توسط : نظرات (0)

خفه شدن وحشتناک دو کودک در خودرو

&

خفه شدن وحشتناک دو کودک در خودرو


 ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 28 خرداد 1399  ساعت :12:50 AM   |   توسط : نظرات (0)

مهار آتش در باغات سعدآباد دشتستان

&

مهار آتش در باغات سعدآباد دشتستان


 • مهار آتش در باغات سعدآباد دشتستان
  به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، سرهنگ فرهاد آراوند در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی اعلام وقوع آتش سوزی در نخیلات روستای بشیرآباد از توابع بخش سعد آباد، سریعا عوامل انتظامی به همراه نیرو‌های امدادی برای مهار آتش سوزی به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

  این مقام انتظامی گفت: در بررسی‌های میدانی مشخص گردید شخصی در حال آتش زدن ضایعات باغ نخلستان خود بوده که با توجه به وزش باد آتش به باغ‌های همجوار سرایت و تعداد ۲۳۹۰ اصله نخل دچار آتش سوزی شده است.

  فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان عنوان کرد: با توجه به وسعت دامنه آتش سوزی با تلاش و کوشش نیرو‌های انتظامی و امدادی آتش سوزی مهار شد.

 ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 28 خرداد 1399  ساعت :12:50 AM   |   توسط : نظرات (0)

لغو مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی

&

لغو مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی


 • لغو مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی
  به گزارش تابناک به نقل از ایرنا؛ در نامه محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال به روسا و سرپرستان هیات‌های والیبال استان‌ها آمده است: با عنایت به شیوع موج دوم ویروس کرونا در کشور و نیاز به کنترل هرچه بیش‌تر آن و اهمیت وافر به لحاظ حفظ سلامت ورزشکاران و تمامی عوامل، تمامی مسابقات قهرمانی کشور والیبال سالنی و ساحلی در بخش مردان و بانوان تا اطلاع ثانوی لغو می‌شود.

  شیوع ویروس کرونا از دی ماه سال ۹۸ از شهر ووهان چین آغاز شد و تاکنون بیش از هشت میلیون نفر در جهان به این ویروس مبتلا شدند. همچنین آمار جان‌باختگان این بیماری، بیش از ۴۳۰ هزار نفر در جهان شده است.

 ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 28 خرداد 1399  ساعت :12:50 AM   |   توسط : نظرات (0)

صداوسیما اجازه پخش مذاکرات ستاد ملی کرونا را نداشت

&

صداوسیما اجازه پخش مذاکرات ستاد ملی کرونا را نداشت


 • صداوسیما اجازه پخش مذاکرات ستاد ملی کرونا را نداشت
  به گزارش تابناک به نقل از فارس،، در این جوابیه آمده است:‎

  ‎یک- پوشش رسانه‌ای جلسات رسمی و غیر علنی کشور -همچون جلسات ستاد ملی مبارزه با کرونا یا نشست شورای عالی امنیت ملی و مواردی از این قبیل- تابع ضوابط و روال‌های روشنی است و انتشار محتوا و مباحث این جلسات از قواعد خاصی پیروی می‌کند و رسانه‌های رسمی کشور به ویژه رسانه ملی به این ضوابط اشراف دقیقی دارند.

  ‎دو- موضوع مورد بحث در نامه مزبور مربوط به انتشار مباحث جلسه «ستاد ملی مبارزه با کرونا» و تخلف آشکار در انتشار محتوای این جلسه بر خلاف ضوابط انعکاس محتوای این نوع از جلسات است.

  سه-در این نامه از ریاست محترم سازمان صداوسیما درخواست شده تا نسبت به تخلف مسئولان بخش خبری که برای دومین بار محتوای جلسه را بدون هماهنگی پخش کرده‌اند رسیدگی شود و معلوم نیست از کجای این نامه خبرگزاری فارس استنتاج کرده که دولت صداوسیما را برای سانسور حداکثری جلسات دولت تحت فشار قرار داده است.

  ‎ چهار- عدم پخش تصاویری که به عنوان تست صدا و تصویر ضبط شده، به معنای سانسور یا ایجاد محدودیت نیست؛ بلکه اصرار بر ادامه تخلف و درز دادن مکاتبات اداری، اقداماتی زشت و قابل پیگیری است.

  ‎پنج- یک مقایسه سرانگشتی از میزان حضور دوربین‌های صداوسیما در جلسات رسمی رئیس‌جمهور با ادوار گذشته، به هر ناظر منصفی نشان خواهد داد که این دولت اتفاقا رکورددار شفافیت و گسترش پوشش رسانه‌ای جلسات در بالاترین سطح حکمرانی و سیاست‌گذاری بوده است. چنانکه در مواردی، نه تنها محدودیتی از جانب دفتر رئیس‌جمهور وجود نداشته بلکه علی رغم فراهم شدن زیرساخت‌ها، صداوسیما از پخش تصاویر استنکاف کرده است.

  ‎شش- دفتر رئیس‌جمهور در عین حال که همواره با تأسی از سیاست‌های مبنایی دولت تدبیر و امید در راستای بسط شفافیت و دسترسی آزاد به اطلاعات گام برداشته، اما در زمینه پوشش رسانه‌ای جلسات غیر علنی بر اساس ضوابط و روال‌های حرفه‌ای تصمیم می‌گیرد و با قیل‌وقال و اردوکشی رسانه‌ای، از اجرای این ضوابط عدول نخواهد کرد.

 ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 28 خرداد 1399  ساعت :12:45 AM   |   توسط : نظرات (0)

تعداد صفحات : 2   12

درباره ما

بایگانی

آمار بازدیدها

 • کل بازديد : 420
 • تعداد کل مطالب : 17
 • تعداد کل نظرات : 0
 • تاریخ ایجاد وبلاگ : یک شنبه 23 دی 1397 

تماس با ما

پست الکترونيکي :
وب سایت :

خبرنامه