هدیه و کادو سر عقد محضری

دوران عقد و نامزدی جزو شیرین‌ترین دوران زندگی هر عروس و دامادی است که خاطرات آن دوره برای همیشه در ذهن زوج جوان و خانواده‌ها باقی خواهد ماند.

مراسمات عقد و ازدواج ایرانیان دارای آداب و رسومات و سبک‌های مختلف بوده که با گذر سال‌ها، اکثراً این رسم‌ها به دست فراموشی سپرده شده‌اند. ولی هدیه دادن سر عقد جزو رسوماتی می‌باشد که همچنان پابرجا مانده است. امروزه خانواده ها در کنار عقد در محضر مراسمی نیز برگزار میکنند که اخیرا سالن عقد هایی که برخی از دفاتر ازدواج دارند محلی مناسب برای این مراسم است.

طبق اکثر رسومات و مراسمات ما ایرانی‌ها، باید هنگام عقد تا عروسی و خصوصاً سر عقد محضری هدایا و کادوهایی برای عروس و داماد در نظر گرفته شود. البته گاهی اوقات و طی برخی رسومات، خانواده‌ها نیز به رسم صمیمیت سر عقد هدایایی را میان همدیگر رد و بدل می‌کنند.

همچنین ببینید : عقد در فضای باز

آداب و رسوم دوران عقد و نامزدی در میان عامه مردم متفاوت می‌باشد. هر خانواده و منطقه‌ای از ایران، دارای رسومات و سنت‌های خاص خود برای هدایا و مراسمات دوران عقد و عروسی است.

کادو عقد محضری

در ادامه مطلب در جهت راهنمایی شما درباره اصول و روش دادن چنین هدیه‌هایی، راهکارهایی ارائه داده خواهد شد.

کادو دادن سر عقد یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های جشن عقد کنان است. در این مواقع خانواده‌ها و نزدیکان درجه اول عروس و داماد هنگام جاری شدن خطبه عقد باید هدیه‌ای به عروس و داماد تقدیم کنند. همچنین ببینید : عروسی بازیگران

چراکه هدیه و کادو سر عقد یکی از مهم‌ترین هدایای دوران عقد و عروسی عروس و داماد است. بنابراین با توجه به  سنت و رسومات خانوادگی و منطقه  زندگی خودتان و با در نظر داشتن وسع مالی و شرایط اقتصادی و میزان بودجه در نظر گرفته شده، هدیه‌هایی تهیه کنید که مهر و علاقه و میزان صمیمیت شما به زن و شوهر جوان را نشان دهد.

یادتان باشد که هدیه و کادوی سر عقد جدای از نشان دادن محبت و ارزش معنوی عروس و داماد پیش خانواده‌ها، پشتوانه‌ای مالی برای شروع زندگی مشترک آنها نیز است.

اغلب اوقات برادران عروس و داماد با در نظر گرفتن توان مالی خود، نیم ست طلا یا النگو هدیه می‌دهند.

خواهران عروس و داماد نیز با توجه به شرایط اقتصادی خودشان النگو یا سکه طلا یا سکه پارسیان را به عنوان کادو به عروس و داماد تقدیم می‌کنند.

خواهر و برادران مجرد نیز اکثراً سکه گرمی یا پول نقد هدیه می‌دهند.

بزرگان فامیل و اقوام نزدیک نیز سکه طلا یا کارت هدیه یا کادوهایی دیگر را تهیه می‌کنند.

هدیه دادن سر عقد به دو مناسبت می‌باشد، یکی همان هدیه سر عقد و دیگری زیر لفظی!

کادو عقد محضر

عروس خانم برای بله دادن به داماد زیر لفظی می‌خواهد! زیر لفظی به هدیه‌ای اطلاق می‌شود که برای بله گرفتن از عروس، توسط داماد یا پدر و مادر داماد به عروس داده خواهد شد. طبق رسومات سنتی هنگام عقد بعد از سه بار خواندن خطبه عقد توسط عاقد، زیر لفظی توسط پدر و مادر داماد یا شخص داماد به عروس داده میشود تا اصطلاحا بله را از عروس خانم بگیرند. هدیه  زیر لفظی با توجه به بودجه در نظر گرفته شده از سوی خانواده داماد تهیه می‌شود.

انتخاب و تهیه زیر لفظی همیشه یکی از دغدغه‌های خانواده داماد بوده است. در ادامه مطلب در مورد نوع هدیه زیر لفظی به نکاتی چند اشاره خواهیم کرد.

برای زیر لفظی چی هدیه بدیم؟!

شاید این سوال که برای زیر لفظی چی هدیه بدهیم یکی از دلهره آورترین دغدغه‌های خانواده‌ها باشد. برای سهولت در انتخاب کادو سر عقد و زیر لفظی عروس چند مورد هدیه را پیشنهاد می‌کنیم.

اگر طبق رسومات و سنت پیش می‌روید و خواهان هدیه‌ای هستید که به یادماندنی باشد طلای سبک انتخاب کنید.( شامل دست بند ، انگشتر یا گوشواره )

کادو هنگام عقد محضر

طبق رسم رایج ما ایرانیان طلا دادن به عروس مرسوم است حتی اگر قطعه‌ای بسیار کوچک باشد.

برای زیر لفظی عروس با توجه به رسم خانواده‌ها اگر محدودیتی برای خرید نداشته باشند معمولاً طلا ( گوشواره، نیم ست طلا، ساعت، انگشتر، گردنبند یا سکه طلا ) هدیه داده می‌شود. البته برخی خانواده‌ها قبل از تهیه زیر لفظی عقد از قبل با عروس مشورت می‌کنند و هدیه‌ای درخور توان خود و مورد پسند و نیاز عروس تدارک می‌بینند. در صورت نداشتن توانایی خرید طلا، زیور آلات نقره و سکه نقره نیز انتخاب خوبی می‌باشد.

اگر هم اطلاعاتی از سلیقه عروس در دسترس نمی‌باشد، شما می‌توانید با هدیه دادن سکه طلا‌ عروس را شگفت زده کنید. پول نیز می‌تواند انتخاب دیگری برای هدیه دادن زیر لفظی باشد البته نه به صورت نقدی و در پاکت! برای ارائه چنین کادویی از کارت‌های هدیه تزیین شده استفاده کنید. البته هدیه نقدی و کارت هدیه برای زیر لفظی زیاد پسندیده نیست. ولی اگر انتخاب شما می‌باشد بهتر است با تزییناتی شکیل آن را اهدا کنید.

لازم به ذکر است که نوع و میزان هدیه  زیر لفظی در اصل اهمیت چندانی ندارد و از قبل تعیین نشده است. فراموش نکنید که هدیه دادن زیر لفظی بیشتر جنبه هیجانی و تفننی دارد و جذابیت و گرمی عقد را افزایش می‌دهد. بنابراین شکل و نوع  و میزان کادوی زیر لفظی به بودجه و سلیقه داماد و خانواده او بستگی دارد. از این جهت برای تهیه آن خانواده‌ها تحت فشار قرار نخواهند گرفت.

همچنین ببینید : چه نوع حلقه ای برای حلقه نامزدی یا حلقه عروسی مناسب است ؟

هدیه و کادو سر عقد در محضر

هنگام برگزاری مراسمات عقد و عروسی، خانواده‌ها و فامیل دور و نزدیک دعوت شده به محفل، در قسمت‌هایی از مراسم که به کادو دادن به عروس و داماد اختصاص داده شده است هدیه و کادو های خودشان را تقدیم عروس و داماد می‌کنند.‌ از همین جهت هدیه سر عقد جزو رسم‌های مهم جامعه ایرانی است و برای خانواده‌ها و عروس و داماد بسیار با اهمیت است.

سالن عقد

یکی از جذاب ترین قسمت‌های مراسم عقد و عروسی برای عروس و داماد هنگام کادو دریافت کردن است.

با توجه به شرایط اقتصادی و اوضاع مالی جامعه ما، باید هدیه‌ای انتخاب کنید که هم مقرون به صرفه باشد و هم اینکه برای عروس و داماد کاربرد داشته باشد.

همچنین ببینید : ازدواج سفید در ایران

سکه یک انتخاب مناسب برای هدیه دادن سر عقد محضری است. با توجه به وسع خودتان می‌توانید سکه تمام،  نیم سکه یا ربع سکه یا حتی طرح ربع سکه هدیه دهید.

اگر در انتخاب هدیه دستتان باز است، سرویس طلا گزینه‌ای دیگر برای هدیه خواهد بود. سرویس طلا با توجه به قیمت بالای آن برای آینده عروس و داماد بسیار کارایی خواهد داشت. در واقع اغلب اوقات سرویس طلا توسط عروس نگهداری می‌شود و از تقدس ویژه‌ای برخوردار است.

توجه داشته باشید که یک آپشن عالی برای هدیه سر عقد تورهای مسافرتی است!

برای زوج‌های جوان سفر رفتن جزو بهترین هدیه‌ها خواهد بود که هرگز فراموش نخواهند کرد. البته برخلاف باور عموم، تورهای مسافرتی و سفرهای چند روزه همیشه گران قیمت نیستند. با یک سرچ کوچک در اینترنت، بهترین هتلها و تورهای مسافرتی که تخفیف ویژه خورده‌اند را می‌توانید برای آنها رزرو کنید.

یادتان باشد که همیشه مجبور نیستید سر عقد و حتی عروسی کادو های گران بدهید. با توجه به میزان وسع مالی خودتان اسکناس های پنج، ده و پنجاه هزار تومانی را به شکلی زیبا و لاکچری به شکل گل و سبد گل تزیین کنید و سلیقه خودتان را به رخ کسانی که دنبال چشم و همچشمی هستند بکشید! و البته عروس و داماد را نیز به وجد بیاورید!

یکی دیگر از آپشن‌های هدیه سر عقد شاخه گل‌های نقره‌ای است. این گل‌ها خاصیت تزییناتی داشته و شکل زیبایی دارند. با توجه به میزان نقره به کار رفته در ساخت آن دارای قیمت های گوناگونی هستند و به عنوان کمک هزینه نیز مورد استفاده عروس و داماد قرار خواهند گرفت.

هدیه عروس عقد محضر

کارت هدیه نیز گزینه‌ای دیگر برای هدیه سر عقد می‌باشد.

بسته به توانایی مالی تان کارت هدیه را شارژ کنید. روی کارت، جمله یا شعری زیبا درج کنید و با تزییناتی شکیل و زیبا به عروس و داماد تقدیم کنید.

سکه نقره نیز انتخابی فوق‌العاده خواهد بود چرا که بعداً نقد می‌‌شود.

ساعت نیز گزینه‌ای هیجان انگیز است. معمولاً قبل از عقد برای عروس و داماد ست ساعت مچی اصل و شیک تهیه می‌شود. ولی اگر شما چنین رسمی ندارید می‌توانید سر عقد به داماد ساعت هدیه بدهید.

اگر برای تهیه موارد ذکر شده در بالا در جهت هدیه دادن در مضیقه هستید گزینه‌های دیگری برای کادو دادن وجود دارند که بسیار مورد استفاده و کاربردی هستند.

نگران نباشید با توجه به مقدار بودجه‌ای که در نظر گرفته اید می‌توان کادو های مفیدی تهیه کرد.

کادو عقد محضر

آلبوم عکس خانوادگی گزینه خوبی است. تهیه چمدان برای ماه عسل نیز انتخابی جالب و فراموش نشدنی می‌باشد.

کمک هزینه خرید یکی از وسایل خانه آپشنی دیگر برای هدیه دادن است.

خریدن اجزای کوچک جهاز عروس نیز بسیار مفید و مقرون به صرفه خواهد بود.

برای هدیه به عروس و داماد دنبال چیزهای غیر معقول و چشم و همچشمی نباشید. از قبل عقد با عروس و داماد مشورت کنید و با توجه به نیاز و خواسته آنان کادویی تهیه کنید و سایر حاضران در محضر را حیرت زده کنید.

این سوالی است که برای بیشتر عروس و دامادها و خانواده های آنان مطرح می‌شود.

معمولاً بعد از پایان مراسم عقد کنان این سوال مطرح می‌شود که هدیه‌های پای عقد برای کی باشد؟

بنا به رسوم بعضی از خانواده‌ها هدیه‌های دریافت شده از طرف اقوام داماد به خانواده داماد تعلق می‌گیرند و برای هزینه عروسی و مسکن عروس و داماد هزینه می‌شود. کادو های دریافتی از طرف فامیل عروس نیز به عروس و خانواده اش تعلق گرفته و صرف هزینه‌های جهیزیه و خرج عقد کنان خواهد شد.

طبق رسم برخی دیگر از خانواده‌ها کادوهایی مانند سرویس‌ طلا، نیم ست و گوشواره ، النگو و دست بند و انگشتر برای عروس است. هدایای نقدی و سکه، پلاک و زنجیر طلا و ساعت نیز از آن داماد می‌باشد.

شاباش عروس نیز اکثراً برای عروس و بعضی اوقات برای مادر عروس میباشد. شاباش داماد نیز برای داماد و پدر داماد می‌باشد البته اگر هزینه برگزاری مراسم بر عهده ایشان بوده باشد.

ولی در کل هدیه سر عقد و عروسی متعلق به شخص عروس و داماد است و باید برای ساختن زندگی مشترک کنار بگذارند.

خاطر نشان می‌سازیم که در چنین مواقعی باید از گفتن من و تو پرهیز کنید و موجبات دلخوری و مشکلاتی دیگر را فراهم نسازید. چرا که بعضی اوقات مشکلاتی از این دست، موجبات جدایی و بهم خوردن ازدواج جوانان را فراهم کرده است. بنابراین به منظور جلوگیری از چنین پیامدهایی قبل از عقد و در هنگام مراسم بله برون در مورد رسومات خانوادگی خود و توقعات از طرفین و چگونگی تقسیم و مدیریت هزینه‌ها مشورت کنید و به توافقات لازم برسید.

یادتان باشد که هدیه و کادو سر عقد به هر کسی که تعلق بگیرد در آخر صرف ساختن زندگی مشترک عروس و داماد می‌شود و برای آینده آنان صرف خواهد شد. البته ناگفته نماند که بعضی از هدیه‌های عقد و عروسی در شرایط مشابه در مراسمات به عنوان هدیه باز پس داده می‌شود.ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 13 اسفند 1399  ساعت :10:29 AM   |   توسط : نظرات (0)

14 لوکیشن عکاسی عروسی در تهران مدلینگ و کودک

یکی از مهم ترین بخش های عروسی برای عروس و داماد ها و همینطور خاطره انگیزترین قسمت های آن، گرفتن عکس و انتخاب بهترین لوکیشن برای عکاسی عروسی در تهران است و همینطور برای کسانی که میواهند عکس هایی با موضوعات دیگر ثبت کنند عکاسی عروسی تهران آن هم با لوکیشنی خاص حائز اهمیت است.

بیشتر زوج ها برای اینکه عکس های با کیفیت تر و همچنین زیباتری برای خود ثبت کنند بدین منظور باغ ها و فضاهای سبز را برای عکاسی انتخاب میکنند. به بهترین لوکیشن باغ  و عمارت عروسی برای عکاسی عروسی در تهران نمیتوان در مقاله ای کوتاه پرداخت اما برای راهنمایی بهتر شما عروس و داماد های عزیز برخی از بهترین آنان را جمع آوری و معرفی کرده ایم.

امروزه عروس داماد ها قبل از عروسی خود عکاسی فرمالیته و عکاسی مدلینگ را نیز انجام می دهند. از این جهت ممکن است نیاز داشته باشند تا باغ ها و عمارت هایی که بهترین لوکیشن ها را برای عکاسی ارائه میدهند بشناسند.

سر فصل‌هایی که در این مطلب میخوانید:

 • وجود لوکیشن های متعدد

باید بدانید که پیش از انتخاب مکان یا لوکیشنی برای عکاسی عروسی در تهران، قبل از هر چیز تنوع لوکیشن های مکان مورد نظر اهمیت پیدا خواهد کرد. البته این نکته که زیبایی آن هم مطمئنا از اهمیت بالایی برخوردار است حائز اهمیت است اما میتوان گفت مکانی برای عکاسی و ثبت عکس های شما میتواند ایده آل و مناسب باشد که بشود در تعداد زیاد و متنوع لوکیشن های آن به امر عکاسی پرداخت.

 • اکسسوری های لازم جهت عکاسی و فیلم برداری

اکسسوری های متنوع و زیادی را میتوان برای امر عکاسی عروسی انتخاب و استفاده کرد اما بعضی از آنها از جذابیت بیشتری برخوردارند و میتوان گفت جلوه خاص تری به عکس های ثبت شده شما خواهند داد.

کلاه یکی از بهترین اکسسوری های زیبا و خاص برای عکاسی به ویژه عروس است. همچنین استفاده از دستبندها و پابندها برای عروس میتواند زیبایی خوب و ایده آلی به عکس شما ببخشد.

همینطور به یاد داشته باشید برای ثبت عکس های فرمالیته حتما از چترهای خاص و همچنین بادکنک های تزیینی و ویژه بهره بگیرید زیرا وجود این نوع اکسسوری های جذاب و پرکاربرد عکس های ماندگاری را برای عروسی شما به ارمغان میاورند.

 • امکانات و تجهیزات لازم و تخصصی

شاید در نگاه اول این طور به نظر برسد که این موضوع یک عنوان تخصصی است و بیشتر به امور کاری عکاس مورد نظر شما مربوط باشد؛ اما باید دانست که خیلی از زوج ها به واسطه دوربین های خوب و با کیفیتی که خود دارند به دنبال این هستند که تا حد ممکن خیلی از عکس های خود را، با کمک یکدیگر و یک پایه دوربین ثبت کنند.

در همین راستا اگر از این دسته از زوجین هستید لازم است بدانید که موارد زیادی را برای ثبت عکس های با کیفیت و مناسب نیاز دارید که این امر کمی تخصصی است و خیلی از این موارد و تهیه آن برای شما شاید دشوار باشند.

ضروری ترین لوازم های مورد نیاز شما برای امر عکاسی عبارتند از: کیف دوربین-سه پایه-هد سه پایه-ریموت شاتر-فلاش اکسترنال و… که توضیح کاربرد های هر یک از آن ها از حوصله این مقاله خارج است و میتوانید برای اطلاعات بیشتر درباره آنها تحقیق و مطالعه کنید.

 • وجود کریل و هلی شات برای عکاسی

این روزها یکی از جذاب ترین بخش های جشن های عروسی، به خصوص مراسم و جشن هایی که در باغ تالار ها برگزار میشوند،عکس برداری با هلی شات یا هلی کم ها است.

شاید این پرسش بوجود بیاد که کابرد موارد مذکور و اصلا ماهیت آنها چیست؛ هلی شات یا هلی کم، کواتکوپتر هایی مجهز به دوربین های عکاسی خاص هستند که با نحوه عکاسی معلق خود در آسمان میتوانند خاطره انگیز ترین عکس های عمرتان برای زندگی مشترکتان را ثبت کنند.

 • قیمت ورودی باغ و عمارت بر اساس زمان حضور

یکی از مهم ترین نکاتی که باید پیش از رزرو مکان یا باغی برای ثبت عکس های عروسیتان بدانید و آن را کاملا به خوبی بررسی کنید هزینه های مکان مورد نظر شما برای انتخاب آن است.

فرقی نمیکند که از چه قشری از جامعه هستید، زیرا بررسی این موضوع کمک میکند مناسب ترین جا را برای عکاسی عروسی در تهران و مهمترین روز زندگی مشترکتان برگزینید. باید توجه داشته باشید که باغ یا لوکیشن مورد نظر شما برای عکسی چه خدماتی را متناسب با هزینه های دریافتی خود به شما ارائه خواهد کرد.

یکی از موضوعاتی که باید قبل از رزرو باغی برای عکاسی بدانید این است که خیلی از این لوکیشن ها برای عکاسی شما هزینه های مختلفی نظیر ورودی دریافت میکنند و ممکن است که این موضوع متناسب با نظر و سلیقه شما نباشد و در لیست هزینه ها و برنامه ریزی های قبلی شما نباشد. پس حتما قبل از رزرو لوکیشنی برای ثبت عکس هایتان کاملا هزینه های آنرا متناسب با بودجه خود ارزیابی و مورد بررسی دقیق قرار دهید.

باغ عمارت مدوسا

باغ عمارت مدوسا واقع در غرب تهران، منطقه شهران، مرکز کوهسار است. این باغ عمارت بیشتر برای عکاسی کودک در نظرگرفته شده و به نوعی به طور تخصصی به این موضوع میپردازد اما یکی دیگر از بهترین لوکیشن های زیبا برای عکاسی عروسی در تهران نیز به شما میرود و به همین دلیل در این لیست حضور دارد.

درخت های بسیار قدیمی و قدمت دار این باغ برای عکاسی عروس و داماد میتواند بسیار خاطره انگیز باشد.

همچنین پارکینگ اختصاصی، سنگ فرش زیبا، قابلیت تصویربرداری هوایی، دسترسی ساده و راحت و مدیریت با تجربه و خوب این باغ، مطمئنا برای عکاسی بهترین روز زندگی مشترکتان تجربه ای بی نظیر و عالی خواهد بود.

باغ عمارت عکاس‌باشی (غرب تهران)

باغ عمارت عکاس‌باشی یکی از لوکس ترین باغ های واقع در غرب تهران به شمار میرود. مساحت بزرگ و درختان کهنسال آن لوکیشن جذابی را برای عکاسی در تهران فراهم کرده است.

این باغ عمارت لوکس  و تشریفاتی برای عکاسی های صنعت مدلینگ نیز بسیار مناسب و حرفه ای است اما جلوه های تشریفاتی آن بیشتر برای عروس و دامادهای سخت پسند کاربرد دارد.

دسترسی به این باغ برای ساکنین شهر تهران به ویژه غرب آن راحت و سریع است؛ این عمارت در انتهای خیابان اشرافی و پس از میدان دانشگاه قرار گرفته که به تنهایی جلوه خاصی نیز به این منطقه داده است. باغ عمارت عکاس‌باشی یکی از لوکیشن های خوب عکاسی عروسی در تهران به شمار میاید.

باغ عمارت کاج (غرب تهران)

فضای سبز عمارت کاج تهران

باغ عمارت کاج یکی دیگر از بهترین و شاید زیباترین باغ های عکاسی عروسی در تهران است. این باغ عمارت با مساحت 40 هزار متری خود متنوع ترین لوکیشن ها را برای ثبت و گرفتن هر نوع عکس هایی به شما میدهد.

این باغ عمارت با طراحی منحصر به فردی که داراست به شما امکان ثبت عکس هایی با کیفیت در دریاچه کوچک خود را میدهد و میتوانید از تمام فضای باز بی نظیر این مجموعه شیک بهره ببرید. همچنین اگر علاقه به گرفتن عکس هایی روی پل دارید میتوانید از پل سنکی زیبای این باغ عمارت هم استفاده و به پس زمینه عکس های خود جلوه خاصی ببخشید.

باغ عمارت زیبای اردیبهشت (غرب تهران)

عکاسی عروس تهران باغ عمارت

اگر به دنبال باغ عمارتی جذاب و دانشین برای عکاسی عروسی در تهران هستید و هنوز تصمیم قطعی خود را در این زمینه نگرفتید باید این اطمینان را به شما بدهیم که آخرین باغ عمارت معرفی شده در این مقاله قطعا نظر شما را جلب خواهد کرد.

باغ عمارت زیبا و جذاب اردیبهشت واقع در شمال تهران و انتهای خیابان اشرفی اصفهانی، یکی از لوکیشن هایی است که شاید هر کسی برای عکاسی عروسی در تهران باید به سراغش برود. این باغ عمارت با فضای سبزی وسیع و زیبا لوکیشن های خوبی برای عکاسی به شما خواهد داد.

همچنین این باغ عمارت برای عکاسی های گوناگون و مختلف در زمینه های عکاسی کودک و مدلینگ و همینطور موضوعاتی نظیر ثبت عکس های عروسی، طراحی های منحصر به فرد و خاصی را برای شما فراهم کرده است؛ فضاهای متفاوت در موضوعات اسپرت، کلاسیک، سنتی و اعیانی در اختیار شما قرار دارند و وسایل و اکسسوری های زیادی چون ماشین های قدیمی و… برای عکاسی شما تدارک دیده شده است.

باغ تالار عقیق فضایی زیبا برای عکاسی عروس (غرب تهران)

فضای باز باغ تالار عقیق

یکی دیگر از باغ عمارت های شیک و پر از تنوع برای عکاسی عروسی در تهران باغ تالار عقیق واقع در شرق تهران است. این باغ علاوه بر لوکیشنی جذاب برای عکاسی در هر زمینه ای، میزبان بهترین جشن های عقد و عروسی نیز هست.

اگر بیشتر به معماری و سبک دکوراسیون مدرن اما الهام گرفته شده از سبک کلاسیک علاقه دارید این باغ عمارت زیبا مکانی فوق العاده برای ثبت عکس های شماست.

مدیریتی بسیار با تجربه و حرفه ای، طراحی دکوراسیون شیک و متنوع، دسترسی ساده و ده ها امکانات دیگر از این باغ عمارت عکاسی شما را تبدیل به تجربه ای دلچسب و شیرین خواهد کرد.

همچنین اگر علاوه بر عکاسی در تهران به دنبال باغ تالاری زیبا و همینطور مناسب و حرفه ای برای برگزاری جشن های عقد و عروسی هستید میتوانید با کلیک روی باغ تالار عقیق به اطلاعات کامل و عکس های بیشتری دسترسی داشته باشید.

باغ عمارت صدرا

باغ عمارت صدرا یکی از لوکیشن هایی است که خیلی از زوج ها و عروس و دامادها برای عکاسی عروسی در تهران و ثبت عکس های عروسیشان به آنجا میروند.

سبک طراحی و معماری این باغ عمارت مدرن و گاها هم در بعضی از چیدمان خود از المان های کلاسیک بهره برده است که در کل پس زمینه و مکان مناسب و زیبایی برای ثبت عکس هایتان خواهد بود.

این باغ در میان فضای باز تقریبا بزرگ خود عمارتی با دو طبقه دارد که میتواند ایده های خوب و جالبی را در زمینه عکاسی اجرایی کند.

همچنین فضای سبز وسیع این مجوعه از کمیاب ترین باغ هایی است که در آن از گیاهان و درختان تزیینی بسیار خاص استفاده شده و آن را به یکی از بهترین لوکیشن های فضای باز خوب برای عکاسی عروسی در تهران تبدیل کرده است.

قیمت مناسب، امکان اجاره کاملا خصوصی برای عروس های محجبه، پرسنل با تجربه و حرفه ای، قابلیت عکاسی در هر چهار فصل سال و دسترسی راحت شهری به این باغ عمارت از دیگر ویژگی های بارز و منحصر به فرد آن به شمار  میرود.

باغ عمارت ورسای لوکشین عکاسی عروس (شرق تهران)

باغ عمارت ورسای

به جرئت میتوان گفت یکی از حرفه ای ترین و زیباترین لوکیشن های خاص برای عکاسی عروس و دامادها باغ عمارت با شکوه ورسای است.

این باغ عمارت زیبا و فوق العاده با الهام از طراحی سبک معماری خاص کاخ ورسای فرانسه و همچنین کلیسای سن سباستین خود را به یکی از بهترین لوکیشن باغ ها برای عکاسی درتهران تبدیل کرده است.

اگر به دکوراسیون و سبک معماری پسا مدرن و با ریشه های کلاسیک، چون  ساختمان های زیبا و با شکوه فرانسه علاقه مند هستید بدون تردید باغ عمارت زیبای ورسای بهترین انتخاب شما خواهد بود.

این باغ در شرق تهران واقع شده که دسترسی به آن را برای ساکنین این استان تا حد ممکن ساده کرده است؛ همچنین مدیریت با سابقه و با تجربه آن امکاناتی نظیر جایگاه پارکینگ مناسب، امکان عکاسی در همه ی فصول سال و ده ها ویژگی دیگر را برای عروس و داماد های مشتاق فراهم کرده است.

باغ عکاسی عروس شیلات (شرق تهران)

باغ عمارت شیلات

باغ عمارت زیبا و چشم نواز شیلات واقع در شرق استان تهران یکی از باغ هایی است که برای انواع عکاسی در فضای باز کاملا مناسب و برای زوج ها انتخاب خوبی است.

این باغ عمارت با تنوع های زیادی که در اختیار شما و عکاستان میگذارد قطعا رضایت خاطرتان را به طور کامل فراهم میکند؛ امکان عکاسی در قایق های زیبایی که در دریاچه کوچک خود دارد، عکاسی در حین اسب سواری، کوه و… لوکیشن های بسیار متنوع و همچنین جذابی که شما و همسرتان میتوانید برای ثبت بهترین لحضات زندگی مشترکتان از آن ها استفاده و بهترین عکس ها را ثبت کنید.

باغ عمارت زیبای دل آرا (شرق تهران)

در میان درختان بسیار بلند و قدیمی سال این باغ سه عمارت با شکوه و مجلل واقع شده که امکان بیشترین تنوع در عکاسی را برای شما به ارمغان میاورد.

همچنین این باغ عمارت قدیمی و زیبا با فضای شیک و منحصر به فرد خود قطعا یکی از بهترین لوکیشن باغ ها برای عکاسی عروسی در تهران به شما میرود.

فضای باز باغ تالار موگه

یکی از مجلل ترین و زیباترین باغ های اطراف تهران که با مساحت 70000 متری خود میتوان گفت لوکیشنی بی نظیر برای عکاسی های متنوع است.

این باغ عمارت فوق العاده، با دیزاینی شیک و حرفه ای و اکسسوری های خاص و جذاب میتواند برای انواع عکاسی در فضای باز مناسب باشد اما از جهت اینکه این باغ عمارت خود برگزارکننده بهترین جشن های عقد و عروسی نیز هست بیشتر زوج های جوان برای ثبت عکس های عروسی خود به آن مراجعه میکنند اما همه افرادی که علاقه دارند در موضوعات دیگری عکس های خود را ثبت کنند برای عکاسی عروسی در تهران لوکیشنی عالی به حساب میاید.

از امکانات این باغ عمارت برای امر عکاسی میتوان به درختان بلند و قدیمی، دکوراسیون مدرن و جذاب و در کنار اینها به مدیریت با سابقه و درخشان آن اشاره کرد. این باغ در ابتدای مسیر شهریار در داغستان واقع شده است.

باغ عمارت موسوی (شهریار) مناسب عکاسی عروسی

باغ عمارت موسوی شهریار

اگر عروس و داماد به اتفاق علاقه خاصی به بناهای اروپایی و معماری بدان سبک دارید، میتوان گفت یکی از بهترین انتخاب ها برای عکاسی شما باغ عمارت موسوی واقع در شهریار است.

این باغ عمارت یکی از زیباترین و همچنین با شکوه ترین باغ ها در اطراف تهران است.  معماری این باغ به سبک عمارت ها و سازه های قرن هفدهم و مشابه با سبک های رایج طراحی در دوره رنسانس در اروپا است.

این باغ عمارت از وسعت بسیار بزرگی برخوردار نیست اما فضای بازی که در اختیار شما میگذارد به اندازه ای است که حتی قادر به گرفتن عکس های فرمالیته نیز خواهید بود.

البته شاید مسافت کمی دور آن از تهران برای شما خوشایند به نظر نرسد اما باید خاطرنشان کرد که بهترین باغ ها و لوکیشن های فضای باز برای این نوع عکاسی چه در این مقاله و چه در خارج از آن بیشتر در اطراف تهران یافت میشوند.

باغ عمارت شاهی(شهریار)

باغ عمارت شاهی

میتوان شهریار را یکی از بهترین مناطق برای هر نوع عکاسی عروسی در تهران و به خصوص در فضای باز و سبز نامید؛ که باغ عمارت شاهی نیز مانند باغ عمارت موسوی در همین منطقه واقع شده است.

حتی از نام این عمارت شاهانه بودن فضای آن برای خواننده قابل حدس است. فضای تجملی و بسیار گران قیمت آن، این باغ عمارت را به یکی از لوکس ترین و همینطور گران قیمت ترین باغ عمارت های در اطراف استان تهران بدل کرده است. دکوراسیون بسیار تجملاتی و کلاسیک آن برای زوج هایی که به این نوع از چیدمان ها علاقه دارند بسیار مناسب و زیباست.

باغ عمارت شاهی بر خلاف باغ عمارت مذکور در آغاز مقاله فضای بسیار وسیع و بزرگی دارد. این باغ عمارت بزرگ و شاهانه در واقع متشکل از دو عمارت است. هر دو عمارت از نظر نحوه چیدمان و دکوراسیون با هم متفاوت اند اما در ساختار ظاهری کلی هر دو از سبک معماری و دکوراسیون کلاسیک پیروی میکنند. فضای بزرگ عمارت ها و همینطور باغ این باغ عمارت امکان عکاسی هوایی و انواع عکاسی برای عروس و داماد ها فراهم کرده است.

همچنین از امکانات زیاد و متنوع این باغ عمارت میتوان به سنگ فرش خاص و زیبای آن، پارکینگ اختصاصی و روف گاردن نیز اشاره کرد که همه این ها به زوج ها این امکان را میدهند که در فضایی بزرگ و متنوع به عکاسی به یادماندنیشان بپردازند.

باغ عکاسی عروس درخشان ( شهریار)

فضای باز باغ عمارت عکاسی درخشان

اگر به دنبال مکانی برای ثبت عکس های خود هستید که تا سال های سال لحظه ای از انتخاب خود پشیمان نشوید باغ عمارت درخشان میتواند یکی از بهترین انتخاب های شما و همسرتان باشد.

این باغ عکاسی عروسی در تهران با در اختیار داشتن فضای سبزی بسیار وسیع و همچنین دو عمارت و دو اتاق ویژه آماده سازی میتواند بهترین لوکیشن ها را برای ثبت عکس های شما رقم بزند. این باغ عمارت واقع در شهریار است و شاید از نظر دسترسی کمی دور به نظر برسد اما با امکانات خاص و منحصر به فردی که برای شما فراهم کرده قطعا میتواند انتخاب مناسبی برای عکاسی عروسی زوجهای جوان باشد.

همچنین لازم به ذکر است که این مجموعه با مدیریتی 15 ساله اداره میشود و میتوانید با انتخاب این باغ عمارت برای عکاسیتان از بهترین تیم مدیریتی و پرسنل انتخابی آن بهره مند شوید.

در همین رابطه ببینید : ده نکته برای انتخاب لباس نامزدی مناسب برای عکاسی

باغ عمارت عکاسی عروس مانلی (شهریار)

باغ عمارت عکاسی عروس تهران

اگر به دنبال عکس هایی در دالان ها و راه‌پله های شگفت انگیز و زیبا هستید باغ عمارت مانلی مناسب‌ترین انتخاب شما خواهد بود. این باغ عمارت واقع در شهریار است و با راه‌پله های پیچ در پیچ و معروف خود مناسب برای هر نوع عکاسی اعم از مدلینگ و عکاسی کودک و همچنین عروس خواهد بود.

عکاسی عروسی در تهران شاید مقوله‌ای باشد که پیش از برنامه‌ریزی های گوناگون در ذهن زوج های جوان برای ثبت عکس های خاطره‌انگیزشان تبدیل به دغدغه‌ای شود. بعضی از باغ عمارت های معرفی شده در این مقاله برای عکاسی میتوانند گزینه هایی تقریبا کاملی برای عکاسی شما باشند؛ همچون باغ عمارت مانلی که با فضای وسیع و دکوراسیونی خیره کننده رضایت خاطر شما را قطعا فراهم میکند، باغ عمارت ذیل هم یکی دیگر از باغ عمارت های فو العاده برای عکاسی عروسی در تهران خواهد بود که در ادامه بیشتر به آن میپردازیم.

اگر مایلید که عکس های فزرند و دلبندتان را، زحمت ثبت عکس هایش را خود به گردن بگیرید باید برخی نکات اولیه و شاید پایه‌ای را فرا بگیرید.

 • وسیله عکاسی و شناخت کاربردهای آن

برای عکاسی و ثبت عکس کودک خود باید قبل از هر چیز بدانید که از چه نوع دوربینی برای عکاسی استفاده خواهید کرد. اگر به دنبال عکس هایی ساده و با کیفیتی معمول و رایج هستید میتوانید از گوشی هوشمند خود بدین منظور استفاده کنید؛ اما اگر ثبت عکس هایی درخور و با کیفیت را در نظر دارید باید از دوربین های مخصوص و حرفه‌ای تر بهره بگیرید و عکس کودک خود را با استفاده از آن ثبت کنید.

 • اصول اولیه عکاسی کودک و ثبت عکس کودک

برای گرفتن عکس کودک باید شناخت پایه‌ای از ویژگی های این نوع عکاسی داشته باشید. اگر هنوز شناختی از نحوه نورپردازی، کادربندی درست و صحیح، پس زمینه، رنگ شناسی و نظایر این موضوعات ندارید در ابتدا باید به طور کلی مطالعه‌ای ابتدایی و سطحی از چگونگی این موارد ذکر شده و همچنین چگونگی ثبت یک عکس کودک خوب و با کیفیت داشته باشید.

 • شناخت ژست های عکاسی کودک، حالت ها  و پوزهای مختلف عکس کودک

اگر به دنبال ثبت عکس هایی خاطره‌انگیز از کودک خود هستید باید بدانید که حالت های مختلف ژست و همچنین فیگورهای مخصوص کودکان در عکاسی کودک و همینطور گرفتن عکس کودک به چه نحوی است؛ همینطور باید ارتباط آن با اجزای دیگر عکاسی کودک را مد نظر قرار دهید که برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین تخصصی‌تر میتوانید از منابع معتبری نظیر وبسایت (digital photography school) استفاده کنید.

در همین راستا به معرفی یکی از بهترین باغ ها و فضای باز عکاسی کودک و ثبت عکس کودک میپردازیم:

باغ عکاسی کودک حلما

عکاسی کودک باغ عکاسی کودک

یکی از بهترین و کامل ترین آتلیه باغ ها و باغ عکاسی های تهران که میتوانید اطمینان داشته باشید که در آن عکس کودک شما با بهترین کیفیت ممکن ثبت میشود. این باغ عکاسی کودک با فضای باز وسیع و بزرگ خود و همچنین طراحی هایی خاص که برای گرفتن عکس کودک شما با لوکیشن های مختلف و زیبا تدارک دیده است، میتواند بهترین . تقریبا کامل ترین انتخاب شما باشد.

همچنین باغ عکاسی حلما برای این که در لوکیشن‌ها و فضای متفاوتی که در اخیار شما میگذارد بتوانید عکس هایی خلاقانه‌تر ثبت کنید ، اکسسوری های جذابی نیز فراهم کرده که استفاده از آن ها قطعا در عکس های دلبندتان تاثیر بسزایی میتواند داشته باشد.

پرداختن به موضوع عکاسی مدلینگ و در کل عکاسی در صنعت مدلینگ شاید تا حدودی از حیطه‌ی محتوایی این مقاله خارج باشد اما لازم به ذکر است که باغ تالار‌ها و همینطور باغ عمارت های معرفی شده در این مقاله همگی برای ثبت انواع و اقسام عکس های مدلینگ و در کل برای عکاسی مدلینگ کاملا مناسب هستند.

در واقع از ویژگی‌های اصلی این باغ عمارت ها این است که برای ثبت انواع عکس‌ها در موضوعات مختلف و گوناگون محسنات خاصی را ارائه میکنند و برای تمام موضوعات مناسب می‌باشند.

سخن آخر

شاید برای عکاسی عروسی در تهران و ثبت عکس هایی در زمینه مدلینگ و کودک لوکیشن ها و مکان های مختلفی را مد نظر داشته باشید، اما باغ عمارت ها و لوکیشن های متعدد معرفی شده در این مقاله از ویژگی هایی برخوردارند که به نوعی باعث تمایز آن ها از مکان های دیگری برای عکاسی عروسی در تهران شده است که ما سعی بر این داشتیم تا حد ممکن آن را به شما معرفی کنیم.ادامه مطلب

نوشته شده در : یک شنبه 24 اسفند 1399  ساعت :10:57 AM   |   توسط : نظرات (0)

7 نشانه زندگی و ازدواج ناموفق

ازدواج همواره با خوبی و بدی های بیشماری، هم برای مرد و هم برای زن، همراه است. اما گاهی تحمل زندگی مشترک چنان سخت می شود که سلامت روح و جسم هر دونفر و گاها فرزندان را تهدید می کند. به همین دلیل نیز همه ی افراد باید نشانه های یک ازدواج نا موفق و مشکل دار را بشناسند و در صورت لزوم از یک روانشناس خانواده کمک بگیرند.

حتی ممکن است طرفین یک ازدواج ناموفق مجبور به اتمام زندگی مشترک باشند تا به آسیب های روحی خود خاتمه دهند. اگر شخصی اصرار به ادامه ی زندگی با همسر خود دارد، آن هم در حالی که تمام نیازهای بنیادین او نادیده گرفته می شود، به احتمال زیاد به صورت مکرر علایم اضطراب و افسردگی را تجربه می کند.

ازدواج ناموفق

مشاوران و روانشناسان خانواده معتقدند نشانه های ازدواج ناموفق ممکن است در افراد مختلف به طرق متفاوت ظهور کند. برای مثال استرس و اضطراب ناشی از زندگی مشترک سرشار از تنش ها ی روحی ممکن است اختلالات دستگاه گوارش را همراه داشته باشد و یا حتی تپش قلب را تحت تاثیر قرار دهد. اما افسردگی ناشی از یک ازدواج سرشار از مشکل خود را با اضافه وزن و بی انگیزگی نشان می دهد.

در حالی که ازدواج های همراه با درگیری و مشکل باعث می شود یکی از طرفین و یا هر دو طرف چنین احساسات و اختلالاتی را تجربه کنند، ادامه دار شدن چنین مشکلاتی حتما نیازمند مشاوره های تخصصی برای یافتن راه حل مناسب هستند. در غیر این صورت ازدواج های ناموفق آثار مخرب جبران ناپذیری خواهند داشت. برای رهایی از یک زندگی مشترک اشتباه، مطالعه و کسب آگاهی تا حد زیادی به شما کمک می کند. پس با ادامه ی این مطلب همراه باشید.

نشانه های یک ازدواج ناموفق چیست؟

وقتی احساس می کنید در زندگی نادیده گرفته شدید

ممکن است رفتار فرد مقابل خود را آزاردهنده بدانید، تا حدی که در برخی مواقع این رفتارها شما را عصبی کند. برای مثال وقتی در حال صحبت هستید همسرتان از نگاه کردن به شما می پرهیزد و یا واکنش های ناخوشایندی همراه با پرخاشگری از خود نشان می دهد. یا گاهی هرآنچه که می گویید از نظر همسر شما بی معنی است و نتیجه ای جز وقت تلف کردن ندارد.

احساس نادیده گرفته شدن ممکن است تا حدی شدید شود که یکی از طرفین ازدواج و یا هر دو علی رغم اینکه همیشه در حال فرار از یکدیگر هستند، خود را مجبور به ادامه ی زندگی مشترک نمایند. گاهی حتی ممکن است هیچ نکته ی مثبتی را در رفتار همسر خود نبینید و در چنین شرایطی کلا وجود او را نادیده می گیرید.

شاید با خود فکر کنید همسر شما لایق توجه و محبت نیست. خصوصا اگر نشانه هایی از خیانت در رفتار او پیدا کنید. چنین مشکلی اگر تحت درمان قرار نگیرد، سرانجام آن یک ازدواج ناموفق و شکست خواهد بود. اگر دیگر نمی توانید نقاط قوت پارتنر خود را در زندگی مشترک ببینید، باید به فکر راه چاره باشید. همسرتان شاید از نظر شما ایرادات متعددی داشته باشد، اما ممکن است بتوانید با یافتن نکات مثبت در زندگی مشترک خود دست از تحقیر ناخودآگاه او بردارید.

جدایی

وقتی همسرتان باعث شده احساس بدی نسبت به خود پیدا کنید

محققان معتقدند در یک زندگی مشترک سالم و موفق، به ازای هر نکته ی منفی باید پنج نکته ی مثت وجود داشته باشد تا تحمل مشکلات برای هر دو طرف امکان پذیر شود. اگر در نتیجه ی محدودیت هایی که در زندگی مشترک دارید احساس بدی نسبت به خود پیدا کرده اید، بهتر است در درجه ی اول به صورت انفرادی به دنبال مشاوره های تخصصی روانشناسی باشید تا عوامل انتشار دهنده ی استرس را بیابید. ممکن است علت این احساس شما چیزی غیر از همسرتان باشد. برای مثال ممکن است یک رابطه ی اشتباه در گذشته موجب ایجاد آسیب روحی در شما شده باشد.

اما اگر رفتار پارتنر شما دلیل این احساس بد نسبت به خودتان است، مثلا اگر از شما انتقادهای تند و نابجا می کند، احساسات و توانایی های شما را زیر سوال می برد و یا القاب ناپسند به شما نسبت می دهد، باید از او بخواهید تا هرچه سریعتر در رفتار خود تجدید نظر کند. اگر همسر شما با صحبت و یا مشاوره از رفتار ناپسند خود دست برنداشت، رابطه ی شما دیگر یک ازدواج موفق و سالم محسوب نمی شود.

وقتی همسرتان شما را کنترل می کند

در یک زندگی مشترک سالم و موفق، هر دو طرف باید بتوانند روی نگرش دیگری تاثیر بگذارند و درباره ی احساسات خود با یکدیگر صحبت کنند. درک متقابل مهمترین عامل موفقیت یک ازدواج محسوب می شود. شما باید گاهی از دیدگاه همسرتان به زندگی بنگرید و متقابلا او نیز باید به دیدگاه شما از زندگی احترام بگذارد. اگر همسرتان بخواهد همیشه نظرات خود را به زندگی مشترکتان تحمیل کند و عقاید شما را محدود و کنترل نماید، ازدواج تعادل خود را از دست داده و در صورت عدم تغییر به شکست خواهد انجامید.

کنترلگری یکی از طرفین در ازدواج ممکن است به شکل ایجاد محدودیت های اقتصادی، چک کردن گوشی تلفن همراه همسر و محدود کردن روابط اجتماعی همسر با دوستان نمود پیدا کند. همسرتان ممکن است از شما بخواهد با برخی از دوستان و آشنایان و یا حتی همه ی آنها صحبت نکنید، اما این شما هستید که باید درباره ی روابط اجتماعی، با وجود احترام به پارتنرخود، تصمیم بگیرید.

برخی مواقع حتی ممکن است همسرتان با لجبازی شما را وادار به انجام رفتار خاصی در زندگی مشترک نماید. مثلا شاید وقتی برای یک مصاحبه ی کاری حاضر می شوید و او مخالف اشتغال شماست از نگهداری فرزندتان در طول مصاحبه خودداری نماید. در چنین شرایطی بهتر است برای سلامت ازدواج خود به دنبال راه درمان باشید.

ازدواج ناموفق

وقتی بیش از حد نگران دیگران هستید

اگر کمی نگران نظر دیگران درباره ی انتخاب های خود در زندگی مشترک و ازدواج هستید، این واکنش طبیعی است. اما نباید نظر دیگران اولویت زندگی شما باشد. وقتی زندگی مشترک ناموفق خود را پذیرفته اید تنها برای آنکه از استرس خانواده ی خود بکاهید و یا تنها به این دلیل که فرزندانتان مجبور به تحمل آسیب های ناشی از جدایی شما نباشند، یعنی بیش از خودتان به بقیه فکر می کنید. این کار ممکن است به روح و جسم شما صدمات جدی وارد کند. بهتر است قبل از آنکه دیر شود به فکر راه چاره ای برای ازدواج خود و رهایی از این وضع باشید.

وقتی روابط احساسی خارج از ازدواج دارید

شاید صحبت با افراد مختلف در محیط کار و یا حتی خارج از منزل تهدیدی برای ازدواج شما نباشد، اما فراموش نکنید شما باید همیشه به تعهدات خود در زندگی مشترک عمل کنید. اگر با فردی صحبت می کنید و مجبور هستید به صورت مداوم روابط دوستانه ی خود را از همسرتان مخفی کنید، اگر وقتی که با این شخص سپری می کنید به شما آرامشی بیش از صرف وقت با همسرتان می بخشد، و اگر ازدواج شما اولویت خود را در زندگی شخصیتان از دست داده و جای آن را دوست جدیدتان پر کرده است، زمان آن رسیده که فکری به حال زندگی مشترک خود کنید.

وقتی دیگر هیچ تمایلی به بحث و جدل ندارید

تعارضات و درگیری ها در ازدواج می توانند روح و روان شما را آزار دهند. اما ممکن است همین بحث و جدل های آزار دهنده یاس و ناامیدی مطلق را از زندگی شما دور کنند. این یعنی ازدواج و زندگی مشترک هنوز هم برای شما مهم است و برای تغییر شرایط تلاش می کنید. اگر همه ی مسائل ازدواج اهمیت خود را برای شما از دست داده، احتمالا یک ازدواج ناموفق و ناسالم دارید. احتمالا فکر می کنید زندگی مشترک شما دیگر ارزش صرف وقت و انرژی را ندارد و در همین زمان باید از یک مشاور کمک بگیرید.

طلاق

وقتی زبان بدن گویای عدم رضایت شما است

گاهی برای صحبت کردن نیازی به کلمات ندارید، زبان بدن شما خود گویای همه چیز است. اگر زن و مرد هنوز هم به نجات زندگی مشترک خود امیدوار باشند در کنار یکدیگر می نشینند تا با هم صحبت کنند، حتی اگر نگاهی بین آنها رد و بدل نشود. در مقابل اما، در یک ازدواج ناموفق دو طرف یا یکی از طرفین سعی می کنند هنگام صحبت از هم فاصله بگیرند و یا به راحتی و آسایش یکدیگر فکر نمی کنند.ادامه مطلب

نوشته شده در : پنج شنبه 21 اسفند 1399  ساعت :3:26 PM   |   توسط : نظرات (0)

مدل حلقه عروسی سلبریتی ها و بازیگران هالیوود

استایل و پوشش سلبریتی ها و بازیگران مختلف گاهی چنان خاص و جذاب است که همه را به تحسین وا میدارد. خصوصا بسیاری از عروس و دامادها از مراسم عروسی سلبریتی ها ایده و الگو می گیرند.  لباس عروس، مدل آرایش عروس و از همه مهمتر حلقه عروسی بازیگران معروف و سرشناس همیشه سوژه ی عکاسان و مجلات مد و زیبایی در سراسر جهان می باشد. وقتی صحبت از انگشتر نامزدی و حلقه عروسی به میان می آید، بازیگران هالیوودی در صدر لیست بهترین ها و شیک ترین ها قرار می گیرند.

اگر برای دیدن مجموعه ای خیره کننده از انگشترهای نامزدی و حلقه عروسی بازیگران و سلیریتی های هالیوودی آماده هستید با ادامه ی این مطلب همراه باشید.

بهترین مدل های حلقه عروسی سلبریتی ها و بازیگران هالیوود

حلقه عروسی لی لی کالینز

حلقه عروسی سلبریتی ها

کارگردان و بازیگر مشهور هالیوودی، چارلی مک داول در سپتامبر سال 2020 از لی لی کالینز خواستگاری کرد و این حلقه عروسی جواهر خاص با الماس تراش رز را در نیو مکزیکو به نشانه ی پیوند عشقشان در دستان او انداخت.

همچنین ببینید : عروسی بازیگران معروف

حلقه ازدواج جنیفر لوپز

حلقه نامزدی جنیفر لوپز

جنیفر لوپز و الکس رودریگز نیز سرانجام تصمیم به ازدواج گرفتند. در مارچ سال 2019 و در کنار ساحل این بازیکن سابق بیس بال با یک حلقه الماس تراش امرالد بیست قیراطی از جنیفر لوپز خواستگاری کرد. قیمت این حلقه عروسی الماس یک میلیون دلار تخمین زده می شود.

حلقه عروسی بازیگر مشهور هالیوود، جنیفر لارنس

حلقه عروسی سلبریتی

جنیفر لورنس هیچ اکانتی در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ندارد و به همین دلیل نیز تا کنون عکس سلفی با حلقه عروسی خود منتشر نکرده است. اما حلقه ازدواج این بازیگر هالیوودی از نگاه خبرنگاران و دوربین ها دور نمانده است. حلقه جواهر با الماس مستطیل شکل و رکاب طلای کلاسیک. ازدواج رسمی جنیفر لورنس و همسر او در ماه اکتبر سال 2019 انجام شد.

حلقه نامزدی کیتی پری

انگشتر نامزدی کیتی پری

در روز ولنتاین سال 2019، اورلاندو بلوم با یک حلقه عروسی جواهر به شکل گل و در میان اعضای خانواده و دوستان و بادکنک های قلبی شکل از کیتی پری خواستگاری کرد. مراسم عروسی آنها که قرار بود در ماه مارچ 2020 و در ژاپن برگزار شود فعلا به تعویق افتاده است.

حلقه نامزدی پریانکا چوپرا و نیک جوناس

حلقه عروسی پریانکا

پریانکا چوپرا بازیگر سرشناس هالیوود خبر نامزدی خود با نیک جوناس را اولین بار در سال 2018 اعلام کرد. هرچند این زوج مشهور تا به حال چندین بار و در مراسم با سبک های مختلف مثل مراسم عروسی هندی ازدواج خود را جشن گرفته اند، آنچه در طول این مدت تغییری نکرده حلقه عروسی پریانکا است. حلقه پلاتین الماس با تراش بالشی که دورتا دور آن با الماس های ریز سفید احاطه شده است.

حلقه عروسی بازیگر هالیوود هیلی بالدوین و جاستین بیبر

حلقه نامزدی هیلی بیبر

خبر نامزدی هیلی و جاستین بیبر یکی از پر سر و صداترین خبرهای هالیوودی بود که در سال 2018، یعنی زمانی که هیلی تصمیم گرفت حلقه نامزدی بی نظیر خود را در دست بیاندازد، به گوش همه رسید. حلقه ازدواج هیلی بیبر حلقه جواهری با الماس بیضی شکل است که قیمت آن دست کم دویست و پنجاه هزار دلار تخمین زده می شود. جاستین و هیلی در سپتامبر و طی یک مراسم عروسی خصوصی با یکدیگر ازدواج کردند.

حلقه عروسی مگان مارکل

حلقه عروسی مگان مارکل

در حالی که پرنس ویلیام، شاهزاده ی انگلستان تصمیم گرفت حلقه عروسی پرنسس دایانا را به همسر خود کیت میدلتون بدهد، پرنس هری اما یک حلقه ازدواج سفارشی را به نشانه نامزدی با مگان مارکل انتخاب کرد. حلقه عروسی مگان مارکل متشکل از سه قطعه الماس، یک الماس بزرگ که از کشور بوتسوانا آورده شده و دو الماس کوچکتر در اطراف، می باشد.

حلقه عروسی سلبریتی معروف، اوا لونگوریا

حلقه عروسی یاقوت

همسر فعلی اوا لونگوریا، خوزه آنتونیو باستون، از او در سال 2015 و در شهر دوبی خواستگاری کرد. یک انگشتر نامزدی یاقوت سرخ نیز نشان پیوند این دو سلبریتی معروف است. اوا و خوزه آنتونیو طی یک مراسم عروسی کاملا خصوصی در کشور مکزیک با یکدیگر ازدواج کردند.

حلقه نامزدی مایلی سایرس

حلقه عروسی سلبریتی هالیوود

در سال 2015، مایلی سایرس برای اولین بار با انگشتر نامزدی جواهر خود که یک حلقه طلا تک نگین بود روی فرش قرمز ظاهر شد. این حلقه جواهر شیک خبر از نامزدی او با لیام همسورث میداد. این زوج شناخته شده در سال 2018 ازدواج خود را رسمی کردند، اما این ازدواج در سال 2020 سرانجامی جز جدایی نداشت.

حلقه عروسی سلبریتی هالیوودی، آنا کمپ

حلقه ازدواج آنا کمپ

آنا کمپ، بازیگر و خواننده ی آمریکایی، واسکایلر آستین اوایل سال 2016 با یکدیگر ازدواج کردند. حلقه نامزدی آنا با الماس شامپاین تمامی چشم ها را به خود خیره می کند. اما ازدواج این زوج هالیوودی نیز دوام نداشت و در سال 2019 به جدایی انجامید.

حلقه عروسی کیم کارداشیان

حلقه عروسی کیم کارداشیان

تقریبا تمام دنیا مجذوب حلقه ازدواج کیم کارداشیان در روز نامزدی او بودند. حلقه الماس پانزده قیراطی با تراش بالشی که بیش از هشت میلیون دلار قیمت دارد.

حلقه عروسی ناتالی پورتمن

حلقه عروسی ناتالی پورتمن

ناتالی پورتمن حلقه عروسی جواهر خود را از سال 2011 و زمانی که بنجامین میلپید از او خواستگاری کرد در دست دارد. حلقه ازدواج الماس با تراش گرد که رکاب آن با ظرافت و و زیبایی تمام با الماس های کوچکتر تزیین شده است. طبق گزارش رسانه ها، این حلقه جواهر زیبا حدودا سی و پنج هزار دلار قیمت دارد. ناتالی و بنجامین در سال 2012 و در کالیفرنیا به صورت رسمی با یکدیگر ازدواج کردند.

حلقه عروسی جسیکا سیمپسون

حلقه عروسی بازیگران

اریک جانسون یک حلقه ازدواج خاص را برای خواستگاری از جسیکا سیمپسون در سال 2010 انتخاب کرد. سنگ جواهر روی این انگشتر زیبا یک یاقوت سرخ به همراه دو الماس با تراش اشکی است. آنها مراسم عروسی خود را دو سال بعد، یعنی در سال 2014 برگزار کردند.

حلقه ازدواج کیت میدلتون

حلقه عروسی کیت میدلتون

کیت میدلتون و پرنس ویلیام، شاهزاده ی انگلستان، در سال 2011 با یکدیگر ازدواج کردند. اما حلقه عروسی کیت یک حلقه جدید و طراحی شده نبود. در واقع پرنسس دایانا، مادر ویلیام، اولین کسی بود که این حلقه ی عروسی را در دست خود انداخت. حلقه جواهر متشکل از یک سنگ یاقوت کبود بسیار بزرگ و الماس های ریز در اطراف آن که در سال 1981 طراحی شده بود. البته حلقه عروسی کیت میلدلتون این روزها یکی از مشهورترین و خبرسازترین حلقه های ازدواج در میان سلبریتی ها محسوب می شود.

حلقه عروسی کری آندروود

حلقه ازدواج کری آندروود

حلقه ازدواج الماس زرد و با تراش گرد که توجه تمامی جواهرسازان را در سراسر دنیا به خود جلب کرده است. مایک فیشر، بازیکن هاکی ، با این حلقه الماس پنج قیراطی در سال 2010 از کری آندروود خواستگاری کرد.ادامه مطلب

نوشته شده در : پنج شنبه 21 اسفند 1399  ساعت :1:35 PM   |   توسط : نظرات (0)

چگونگی اخذ مجوز ازدواج و ثبت رسمی ازدواج در آمریکا

به نظر شما ثبت ازدواج رسمی نیز به اندازه ی یافتن مسیرهای متروی شهر نیویورک در کشور امریکا پیچیده و دشوار است؟ به هیچ وجه! البته همه ی ما می دانیم قوانین ازدواج ممکن است در هر ایالت متفاوت باشد، اما به طور کلی پروسه ی ثبت ازدواج در دفترخانه و دریافت مجوز ازدواج ساده به نظر می رسد.

با این حال که برگزاری مراسم عروسی شاد و بی نقص برای تمام عروس و دامادها در اولویت قرار دارد، ثبت ازدواج به صورت رسمی و دریافت گواهی ازدواج نیز جزو مراحلی است که زوج باید به آن رسیدگی کنند. سند ازدواج نشان دهنده ی آن است که زوج امریکایی به صورت رسمی با یکدیگر ازدواج کرده اند و ازدواج آنها به ثبت رسیده است.

ثبت ازدواج رسمی در امریکا

البته نکته ای وجود دارد که باید همیشه به خاطر بسپارید، مجوز ازدواج یعنی شما اجازه ی ازدواج رسمی در کشور امریکا را دارید. چند روز بعد از دریافت مجوز، یک مقام مسئول با اختیارات دولتی، مجوز را که به امضای خود او، عروس و داماد و دو شاهد بالای هجده سال رسیده، بایگانی می کند تا ازدواج زوج به صورت رسمی ثبت شود. در بیشتر موارد نیز سند رسمی ازدواج از طریق پست ارسال می گردد.

در ادامه ی مطلب نیز به اختصار مراحلی را که زوج ها برای ثبت رسمی ازدواج خود در امریکا طی می کنند را توضیح داده ایم:

مجوز ازدواج در امریکا چیست؟

مجوز ازدواج در امریکا مدرکی است که طبق آن به زوج امریکایی اجازه ی ثبت رسمی ازدواج داده می شود. وقتی مجوز به امضای طرفین ازدواج رسید، مراحل ثبت ازدواج رسمی در کشور امریکا آغاز می گردد.

مجوز ازدواج در امریکا

تفاوت بین مجوز ازدواج و سند ازدواج در امریکا

مجوز ازدواج در واقع فرم رسمی است است که زوج امریکایی درابتدا دریافت می کنند و پس از پر کردن اطلاعات آن، مراحل ثبت ازدواج رسمی در امریکا آغاز می گردد. پس از ثبت رسمی ازدواج نیز زوج امریکایی سند ازدواج خود را دریافت خواهند کرد.

مراحل اداری ثبت ازدواج رسمی در امریکا

قبل از اقدام برای ثبت رسمی ازدواج در امریکا، زوج باید مدارک مورد نیاز را آماده کنند و با مدارک کامل امور ثبت را پیگیری نمایند. کارت شناسایی اولین مدرکی است که برای به ثبت رساندن قانونی ازدواج خود در امریکا به آن نیاز خواهید داشت. گواهینامه ی رانندگی، پاسپورت، کارت شهروندی کشور امریکا، و کارت عضویت در ارتش همگی مدارک شناسایی مورد قبول در دفاتر ثبت ازدواج رسمی در امریکا هستند. اگر یکی از زوجین قبلا ازدواج کرده و جدا شده، باید اثبات کند که مراحل قانونی طلاق او به پایان رسیده است. در واقع هر دو طرف باید اطلاعات ازدواج های قبلی خود را در فرم درخواست مجوز ازدواج ذکر نمایند.

ازدواج در امریکا

پر کردن فرم درخواست ثبت رسمی ازدواج در امریکا

پس از آماده سازی مدارک مورد نیاز می توانید برای ثبت رسمی ازدواج خود در امریکا درخواست دهید. فرم مجوز ازدواج به صورت آنلاین نیز ارائه می شود. در حال حاضر به دلیل همه گیری ویروس کرونا، دفاتر ثبت ازدواج در امریکا تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشند و به همین دلیل نیز بسیاری از عروس و دامادها مجبور هستند تا فرم درخواست ثبت ازدواج را به صورت آنلاین پر کنند. در صورت باز بودن دفاتر در امریکا نیز هر فرد پس از مراجعه ی حضوری فرم درخواست را شخصا پر می کند. بدین ترتیب هم عروس و هم داماد باید در دفتر حضور پیدا کنند.

هزینه ی درخواست صدور مجوز ازدواج در امریکا

برای هر زوج هزینه ی مجوز ازدواج سی و پنج دلار امریکا خواهد بود. زوج های امریکایی می توانند این مبلغ را با کارت اعتباری نیز پرداخت کنند. بنابراین نیازی به پرداخت پول نقد نیست.ادامه مطلب

نوشته شده در : یک شنبه 17 اسفند 1399  ساعت :1:23 PM   |   توسط : نظرات (0)

چگونگی اخذ مجوز ازدواج و ثبت رسمی ازدواج در آمریکا

به نظر شما ثبت ازدواج رسمی نیز به اندازه ی یافتن مسیرهای متروی شهر نیویورک در کشور امریکا پیچیده و دشوار است؟ به هیچ وجه! البته همه ی ما می دانیم قوانین ازدواج ممکن است در هر ایالت متفاوت باشد، اما به طور کلی پروسه ی ثبت ازدواج در دفترخانه و دریافت مجوز ازدواج ساده به نظر می رسد.

با این حال که برگزاری مراسم عروسی شاد و بی نقص برای تمام عروس و دامادها در اولویت قرار دارد، ثبت ازدواج به صورت رسمی و دریافت گواهی ازدواج نیز جزو مراحلی است که زوج باید به آن رسیدگی کنند. سند ازدواج نشان دهنده ی آن است که زوج امریکایی به صورت رسمی با یکدیگر ازدواج کرده اند و ازدواج آنها به ثبت رسیده است.

ثبت ازدواج رسمی در امریکا

البته نکته ای وجود دارد که باید همیشه به خاطر بسپارید، مجوز ازدواج یعنی شما اجازه ی ازدواج رسمی در کشور امریکا را دارید. چند روز بعد از دریافت مجوز، یک مقام مسئول با اختیارات دولتی، مجوز را که به امضای خود او، عروس و داماد و دو شاهد بالای هجده سال رسیده، بایگانی می کند تا ازدواج زوج به صورت رسمی ثبت شود. در بیشتر موارد نیز سند رسمی ازدواج از طریق پست ارسال می گردد.

در ادامه ی مطلب نیز به اختصار مراحلی را که زوج ها برای ثبت رسمی ازدواج خود در امریکا طی می کنند را توضیح داده ایم:

مجوز ازدواج در امریکا چیست؟

مجوز ازدواج در امریکا مدرکی است که طبق آن به زوج امریکایی اجازه ی ثبت رسمی ازدواج داده می شود. وقتی مجوز به امضای طرفین ازدواج رسید، مراحل ثبت ازدواج رسمی در کشور امریکا آغاز می گردد.

مجوز ازدواج در امریکا

تفاوت بین مجوز ازدواج و سند ازدواج در امریکا

مجوز ازدواج در واقع فرم رسمی است است که زوج امریکایی درابتدا دریافت می کنند و پس از پر کردن اطلاعات آن، مراحل ثبت ازدواج رسمی در امریکا آغاز می گردد. پس از ثبت رسمی ازدواج نیز زوج امریکایی سند ازدواج خود را دریافت خواهند کرد.

مراحل اداری ثبت ازدواج رسمی در امریکا

قبل از اقدام برای ثبت رسمی ازدواج در امریکا، زوج باید مدارک مورد نیاز را آماده کنند و با مدارک کامل امور ثبت را پیگیری نمایند. کارت شناسایی اولین مدرکی است که برای به ثبت رساندن قانونی ازدواج خود در امریکا به آن نیاز خواهید داشت. گواهینامه ی رانندگی، پاسپورت، کارت شهروندی کشور امریکا، و کارت عضویت در ارتش همگی مدارک شناسایی مورد قبول در دفاتر ثبت ازدواج رسمی در امریکا هستند. اگر یکی از زوجین قبلا ازدواج کرده و جدا شده، باید اثبات کند که مراحل قانونی طلاق او به پایان رسیده است. در واقع هر دو طرف باید اطلاعات ازدواج های قبلی خود را در فرم درخواست مجوز ازدواج ذکر نمایند.

ازدواج در امریکا

پر کردن فرم درخواست ثبت رسمی ازدواج در امریکا

پس از آماده سازی مدارک مورد نیاز می توانید برای ثبت رسمی ازدواج خود در امریکا درخواست دهید. فرم مجوز ازدواج به صورت آنلاین نیز ارائه می شود. در حال حاضر به دلیل همه گیری ویروس کرونا، دفاتر ثبت ازدواج در امریکا تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشند و به همین دلیل نیز بسیاری از عروس و دامادها مجبور هستند تا فرم درخواست ثبت ازدواج را به صورت آنلاین پر کنند. در صورت باز بودن دفاتر در امریکا نیز هر فرد پس از مراجعه ی حضوری فرم درخواست را شخصا پر می کند. بدین ترتیب هم عروس و هم داماد باید در دفتر حضور پیدا کنند.

هزینه ی درخواست صدور مجوز ازدواج در امریکا

برای هر زوج هزینه ی مجوز ازدواج سی و پنج دلار امریکا خواهد بود. زوج های امریکایی می توانند این مبلغ را با کارت اعتباری نیز پرداخت کنند. بنابراین نیازی به پرداخت پول نقد نیست.ادامه مطلب

نوشته شده در : یک شنبه 17 اسفند 1399  ساعت :1:23 PM   |   توسط : نظرات (0)

15 مدل حلقه جواهر عروسی پلاتین زیبا

پلاتین با درخشندگی بالا و رنگ نقره ای مایل به سفید یکی از محبوب ترین فلزات در جواهرسازی محسوب می شود. وقتی صحبت از حلقه ی عروسی پلاتین به میان می آید، بسیاری از عروس و داماد ها از ویژگی های آن اظهار بی اطلاعی می کنند. اما در این مطلب قصد داریم شما را بیشتر با حلقه عروسی و انگشتر نامزدی پلاتین آشنا کنیم.

پلاتین چیست؟

همانطور که پیشتر هم گفتیم، پلاتین فلزی به رنگ نقره ای مایل به سفید و گرانبها است که به درخشندگی زیاد شهرت دارد. این فلز به دلیل جلوه ی خیره کننده، استحکام و دوام خارق العاده یکی از گران ترین فلزات در سراسر جهان بشمار می رود.
در واقع جواهر ساز مشهور لوییز کارتیر اولین کسی بود که تصمیم به استفاده ی گسترده از پلاتین در صنعت جواهر سازی گرفت. او در طراحی جواهرات پلاتینیوم تبحر بالایی داشت.

مقایسه ی حلقه عروسی پلاتین با حلقه عروسی طلا و نقره

بسیاری تصور می کنند پلاتین و طلا سفید فلزاتی کاملا مشابه در صنعت جواهر سازی و ساخت حلقه های عروسی هستند، و یا طلا سفید ارزش بالاتری نسبت به پلاتینیوم دارد. علی رغم ظاهر مشابه، پلاتین و طلا سفید متفاوت می باشند. طلا سفید در واقع همان طلای زرد است که با آلیاژ خاصی آبکاری شده تا به رنگ سفید درآید. اما جواهرات پلاتین به صورت طبیعی نقره ای مایل به سفید هستند. همچنین حلقه عروسی پلاتین گران تر از حلقه جواهر طلا سفید است.

پیش از انتخاب فلز مناسب برای حلقه عروسی از خود بپرسید آیا در نگهداری از آن به اندازه کافی کوشا هستید یا خیر. پلاتین فلزی است که به ندرت نیاز به تعمیر پیدا می کند. اگر با قیمت حلقه ازدواج پلاتین مشکل ندارید، این جنس حلقه عروسی دوام بیشتری از سایر فلزات خواهد داشت.

پلاتین، برخلاف طلا، فلز انعطاف پذیری نیست و همچنین درخشندگی بسیار بیشتری از نقره دارد. اگر پوست دست شما به نیکل حساسیت دارد، حلقه عروسی طلا سفید انتخاب خوبی نیست. اما حلقه عروسی پلاتین ضد حاسسیت است و برای پوست شما مشکلی ایجاد نمی کند.

حال که با فلز پلاتین در جواهر سازی آشنا شدید، اجازه دهید نگاهی به چند مدل حلقه عروسی پلاتینیوم بیاندازیم.

بهترین مدل های حلقه عروسی پلاتین

حلقه جواهر پلاتین با تراش سنگ گلابی شکل

حلقه جواهر پلاتین

الماس تراش گلابی شکل روی این حلقه ازدواج پلاتین نمادی از مد و زیبایی در جواهرسازی است. درحالی که برلیان های ریز روی رکاب انگشتر جلوه ای خیره کننده به این حلقه عروسی پلاتین بخشیده اند.

حلقه عروسی و انگشتر نامزدی پلاتین با رکاب طنابی شکل

انگشتر جواهر

الماس تراش بالشی در مرکز این حلقه ازدواج پلاتین اولین چیزی است که نظر ها را به خود جلب می کند. اما رکاب طنابی شکل و الماسهای ریزی که روی آن قرار دارند این مدل حلقه ازدواج را به یک مدل خاص تبدیل کرده است.

حلقه عروسی پلاتینیوم قلبی شکل

حلقه عروسی پلاتین

به درخشش الماس با تراش قلبی در کنار فلز پلاتین نگاه کنید. این حلقه عروسی پلاتین یک انتخاب عاشقانه و جذاب برای عروس و دامادها خواهد بود.

حلقه عروسی ساده از جنس پلاتین

حلقه ازدواج پلاتین

حلقه ساده عروسی با الماس دایره ای شکل در مرکز. این مدل حلقه ازدواج پلاتین یکی از زیباترین حلقه های فلاور موجود در بازار است که به دلیل شیک بودن در عین سادگی بسیار پر طرفدار می باشد.

ست حلقه عروسی و پشت حلقه ای از جنس پلاتین

حلقه جواهر پلاتین

با یک الماس تراش پرنسسی در مرکز و دو الماس دایره ای در اطراف، این حلقه ازدواج پلاتین طرح کلاسیک و زیبایی خیره کننده ای دارد. اگر بدنبال ست حلقه عروسی و پشت حلقه ای مجلل هستید، این مدل را فراموش نکنید.

حلقه جواهر پلاتین یاقوت کبود

حلقه جواهر یاقوت کبود

تضاد رنگ الماس و یاقوت کبود در این حلقه عروسی پلاتین تمامی نظرها را به خود جلب می کند.

حلقه عروسی پر زرق و برق از جنس پلاتین

حلقه عروسی زیبا

تراش الماسی که در مرکز این حلقه عروسی پلاتین قرار گرفته تراش پله ای نام دارد. در طراحی این حلقه جواهر مجلل جزییات و ظرافت خاصی بکار رفته و البته قیمت نسبتا بالایی نیز دارد.

حلقه جواهر پلاتینیوم با تراش اشکی

حلقه عروسی پلاتین

طرحی کلاسیک و در عین حال مدرن و به نوعی یکی از برترین طراحی های کارتیر برای حلقه ازدواج پلاتینیوم. این حلقه عروسی از جنس پلاتین و الماس با تراش اشکی شکل است.

انگشتر تک تاش پلاتین با الماس تراش برلیان

حلقه عروسی ساده و شیک

یک مدل پر طرفدار از انگشتر های تک نگین جواهر با طراحی جذاب و خیره کننده. این حلقه نامزدی پلاتین را می توانید در اندازه های مختلف سفارش دهید.

حلقه الماس پلاتین با طراحی متفاوت

حلقه جواهر خاص

اگر دنبال طرحی متفاوت از مدل های حلقه عروسی پلاتینیوم هستید، نگاهی به این عکس بیاندازید.

حلقه ازدواج پلاتین با سنگ الماس

حلقه عروسی پلاتین

این مدل حلقه عروسی پلاتین طراحی رومانتیک و زنانه ای دارد و الماس مرکز آن به دلیل تراش خاص درخشندگی خیره کننده ای پیدا کرده است.

حلقه عروسی پلاتین و سنگ الماس

حلقه جواهر زیبا

تراش سنگ الماس در مرکز این حلقه ازدواج زیبا مارکیز نام دارد و رکاب پلاتین آن نیز با جزییات و دقت زیادی طراحی شده است.

حلقه ازدواج پلاتین با پشت حلقه ای

حلقه عروسی

این حلقه عروسی کلاسیک هماهنگی بی نقصی با ست پشت حلقه ای خود دارد و بیشتر به درد مراسم های ازدواج سلطنتی می خورد. به همین دلیل نیز با انتخاب این حلقه عروسی پلاتین ظاهری شبیه به ملکه ها خواهید داشت.

حلقه ازدواج پلاتین با طراحی خاص

انگشتر نامزدی خاص

اگر بودجه ی شما برای خرید حلقه عروسی و یا انگشترنامزدی محدود نیست، این مدل حلقه پلاتین را فراموش نکنید. در ساخت این حلقه یک الماس دایره ای در مرکز و تزیینات الماس برگ شکل در اطراف آن بکار رفته و طراحی کلاسیک دارد.

انگشتر پشت حلقه ای و حلقه عروسی پلاتین

حلقه عروسی پلاتین

این مدل ساده و کلاسیک از حلقه های جواهر پلاتین با ست انگشتر پشت حلقه ای و تراش الماس پرنسسی، مدلی است که تمام عروس خانم ها آن را می پسندند.ادامه مطلب

نوشته شده در : شنبه 16 اسفند 1399  ساعت :11:14 AM   |   توسط : نظرات (0)

آداب و رسوم مراسم عروسی هندی

بسیاری از ما تا حدی با فرهنگ و آداب و رسوم هند آشنایی داریم. کشوری که با ادویه های متنوع، لباس های رنگارنگ و جشن های سراسر رقص و شادی خود شناخته می شود. مراسم عروسی هندی نیز متاثر از همین فرهنگ شاد و سرشار از آداب و رسوم خاص و جذاب است. حتی اگر شانس این را داشته اید که در یک جشن عروسی هندی شرکت کنید، بهتر است بدانید هیچ دو مراسمی کاملا شبیه به هم نخواهند بود.

شاید با خود فکر کنید عروسی هندی همان چند تصویر کوتاهی است که در فیلم های اغراق آمیز هندی می بینید. اما عوامل زیادی، همچون منطقه ای که خانواده در آن زندگی می کنند، در چگونگی برگزاری یک مراسم عروسی هندی تاثیر گذار هستند. در هر حال جشن عروسی در کشور هند همیشه برای مهمانان جذاب بوده و مردم سراسر دنیا نیز از تماشای چنین مراسمی لذت می برند. با ادامه ی این مطلب همراه باشید تا برخی از مهمترین و زیباترین سنت های جشن عروسی در هند را برای شما توضیح دهیم:

تاریخ مراسم عروسی هندی را بر اساس طالع بینی هندی تعیین می کنند

مراسم عروسی هندی

پاندیت، یا همان روحانی هندی، اجرای آیین جشن عروسی را به عهده دارد و تاریخ مراسم را برای عروس و داماد بر اساس ستاره شناسی تعیین می کند. در واقع این طالع عروس و داماد در آسمان ها است که خوش یمن ترین تاریخ را برای جشن عروسی آنها بر می گزیند. همه ی عروس و دامادها در سراسر دنیا به فکر برگزاری مراسم در بهترین فصل سال و یا آخر هفته ها هستند. اما عروس و داماد هندی هر روز و فصلی را که ستاره ها بگویند را برای جشن خود انتخاب می کنند.

بارنی باندوا

آیین مراسم عروسی در هند

بارنی باندوا در واقع مراسمی مذهبی است که طی آن پاندیت از گانش، خدای هندو، می خواهد تا جشن عروسی بدون مشکل برگزار شود. این مراسم پانزده روز قبل از جشن انجام می شود.

مراسم تیلاک

جشن عروسی در هند

تیلاک را معمولا به عنوان اولین گام در جهت آشنایی خانواده ی عروس و داماد در نظر می گیرند و توسط مردان در هر دو خانواده اجرا می شود. خانواده ی عروس از خانه ی داماد بازدید می کنند و سپس تیلاک، یا همان پودر رنگی، را روی پیشانی داماد می زنند.

مراسم عروسی در هند به رنگ قرمز

جشن عروسی هندی

قرمز در مراسم عروسی هندی رنگ شادی است و به همین دلیل نیز عروس و داماد و بسیاری از مهمانان لباس های قرمز رنگ می پوشند. ساری یا همان لباس سنتی هندی، گل آرایی جشن عروسی، دکوراسیون تالار عروسی و کارت های دعوت عروسی همه و همه معمولا به رنگ قرمز هستند. آرایشگر عروس حتی گاهی کمی رنگ قرمز روی موهای عروس می پاشد تا شادی جشن تکمیل شود.

تمام اعضای فامیل به جشن عروسی هندی دعوت می شوند!

آداب و رسوم عروسی در هند

مراسم عروسی هندی همیشه یکی از شلوغ ترین و پرجمعیت ترین جشن ها است! خانواده های هندی همه ی دوستان و آشنایان و اعضای فامیل را به جشن عروسی خود دعوت می کنند. آنها با اینکار در واقع قصد دارند به تمام آشنایان خود ادای احترام کنند. در مقابل نیز تمام مهمانانی که به مراسم عروسی هندی دعوت می شوند به نشانه ی احترام حتما در جشن شرکت می کنند.

مراسم هالدی در جشن عروسی هندی

سنت های مراسم عروسی هندی

مراسم هالدی معمولا اولین مراسمی است که در جشن عروسی اجرا می شود. در باور هندیان خمیر زردچوبه، یا همان هالدی، خاصیت شفابخشی، پاک کنندگی و زیبایی بخشی دارد. به همین دلیل نیز در مراسم هالدی برای رهایی عروس و داماد از آلودگی ها از خمیر زردچوبه استفاده می کنند. اعضای خانواده به نوبت خمیر زردچوبه را روی سر و صورت عروس و داماد می زنند و برای آنها آرزوی خوشبختی می کنند و آواز می خوانند.

مراسم مهندی در جشن عروسی هندی

مراسم عروسی در هند

مهندی در واقع جشنی زنانه است که در آن عروس و دوستان او به جای لاک زدن به ناخن ها، روی دست های خود نقش های زیبا با حنا می کشند. از نظر هندیان نقش حنا هر چه پررنگتر باشد، دست ها زیباتر خواهند بود.

لباس تازه عروس و تازه داماد هندی

لباس عروس هندی

عروس و ساقدوش های او در جشن عروسی هندی ساری به تن دارند. داماد و ساقدوش های او نیز شروانی می پوشند. شروانی در واقع لباسی کت مانند و بلند است که با شلوار مناسب خود ست می شود. داماد معمولا کلاهی عمامه مانند به سر دارد.

آیین مراسم عروسی هندو

جشن عروسی در هند

مراسم عروسی واقعی در روز سوم آغاز می شود. اکثر خانواده های هندی ترجیح می دهند جشن عروسی خود را در فضای باز و یا ترجیحا در یک باغ تالار برگزار کنند. اما سالن های عروسی مناسب یک مراسم عروسی هندی نیز می توانند جزو گزینه ها باشند.

لباس جشن عروسی هندی

لباس عروس و داماد هندی

بی اغراق باید بگوییم مراسم عروسی هندی به طور کلی به یک فشن شو شباهت دارد! عروس، ساقدوش های عروس، بسیاری از مهمانان و حتی داماد هم ساعت به ساعت لباس های خود را عوض می کنند. البته لباس های مهمانان به تعداد لباس های عروس و داماد نیست. برای جشن عروسی اصلی نیز معمولا عروس لباس رنگ روشن تزیین شده می پوشد.

مراسم بهارات در جشن عروسی هندی

مراسم عروسی هندی

مراسمی که طی آن داماد به جشن عروسی قدم می گذارد. معمولا داماد با یک ماشین فانتزی، اسب و یا فیل وارد سالن می شود.

ورود عروس

جشن عروسی در هند

ساقدوش ها و فردی که مسئول حمل حلقه است همگی از راهروی ورودی و پیش از عروس وارد مراسم می شوند. سپس عروس، معمولا به همراه پدر و یا عموی خود، در سالن حاضر می شود.

مهمانی اصلی در جشن عروسی هندی

رقص هندی

پس از برگزاری آیین های ازدواج، جشن عروسی اصلی آغاز می شود. حتما در فیلم های بالیوودی نمونه ای از جشن عروسی هندی را دیده اید. یک مهمانی سرشار از رقص، آواز، رنگ و شادی! جشن عروسی معمولا از هفت بعد از ظهر آغاز و تا نیمه شب ادامه می یابد.

 ادامه مطلب

نوشته شده در : شنبه 16 اسفند 1399  ساعت :10:36 AM   |   توسط : نظرات (0)

10 آهنگ جدید اسپانیایی برای رقص و عروسی

هنگ های لاتین و اسپانیایی قابلیت این را دارند که در لیست پخش آهنگ های عروسی شما قرار بگیرند، چرا که با ریتم خاص خود حال و هوای جشن عروسی را تغییر می دهند. موزیک های اسپانیایی را می توانید برای رقص سالسا، رقص تانگو عروس و داماد، و در بسیاری از مواقع، شادتر کردن فضای جشن عروسی و کشاندن مهمانان به استیج رقص مورد استفاده قرار دهید. برای آنکه برای انواع رقص ها و تم های عروسی آمادگی پیدا کنید، آهنگ های جشن عروسی شما باید تنوع لازم را داشته باشد.

محبوبیت آهنگ های زیبای اسپانیایی باعث شده بسیاری از شیندن آنها به وجد آیند و تمایل داشته باشند از این آهنگ ها در مراسم عروسی خود و در رقص تانگو یا سالسا استفاده نمایند.

همچنین ببینید : جدیدترین آهنگ های شاد عروسی

همیشه جوان تر ها از آهنگ های جدید در جشن عروسی استقبال می کنند، اما مسن تر ها ممکن است از موزیک های ملایم تر و کلاسیک لذت ببرند. پس فراموش نکنید همیشه باید برای لیست پخش آهنگ های عروسی خود موزیک های متنوعی انتخاب کنید. با ادامه ی این مطلب همراه شوید تا ده آهنگ اسپانیایی برای جشن عروسی را با هم بشنویم:

بهترین آهنگ های اسپانیایی برای رقص تانگو و سالسا در عروسی

آهنگ های جدید و زیبای اسپانیایی برای رقصیدن در عروسی

آهنگ Vivir Mi Vida از مارک آنتونی

پخش‌کننده صوت

00:00

00:00

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

متن آهنگ: ” Voy a vivir el momento/Para entender el destino ”
ترجمه ی متن آهنگ: “همیشه در لحظه زندگی می کنم تا به درک درستی از سرنوشت برسم.”
دانلود

آهنگ Bailando از انریکه ایگلسیاس

متن آهنگ : “Yo te miro, se me corta la respiración/Cuando tú me miras se me sube el corazón (me palpita lento el corazón)”
ترجمه ی متن آهنگ: ” به تو نگاه می کنم، نفسم بند می آید. به من نگاه می کنی، ضربان قلبم متوقف می شود.”

آهنگ La Vida Es Un Carnaval از سلیا کروز

پخش‌کننده صوت

00:00

00:00

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

متن آهنگ: ” Ay, no hay que llorar (No hay que llorar)/Que la vida es un carnaval ”
ترجمه ی متن آهنگ: ” هی تو! نباید گریه کنی. زندگی یک کارناوال شاد است.”
دانلود

دانلود آهنگ اسپانیایی Danza Kuduro از دون عمر

پخش‌کننده صوت

00:00

00:00

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

متن آهنگ: ” No te quites ahora, que esto solo empieza/Mueve la cabeza y sacude duro ”
ترجمه ی متن آهنگ: ” زود خسته نشو، هنوز در شروع راهیم، سرت را محکم و محکم تر تکان بده”
دانلود

دانلود آهنگ Addicted To You از شکیرا

پخش‌کننده صوت

00:00

00:00

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

متن آهنگ: ” Porque es un vicio tu piel/Baby I’m addicted to you ”
ترجمه ی متن آهنگ: ” پوست تو خود شیطانه، من به تو معتادم ”
دانلود

دانلود آهنگ Despacito از لوییس فونسی و ددی یانکی

پخش‌کننده صوت

00:00

00:00

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

متن آهنگ: ” Tú, tú eres el imán y yo soy el metal/Me voy acercando y voy armando el plan ”
ترجمه ی متن آهنگ: ” تو آهن ربایی و من آهن. بهت نزدیک میشم و برات نقشه می کشم ”
دانلود

دانلود آهنگ MIA از بدبانی و دریک

پخش‌کننده صوت

00:00

00:00

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

متن آهنگ: ” Lo que no saben es que hoy yo te voy a buscar (yeh-yeh)/Dile que tú eres mía, mía ”
ترجمه ی متن آهنگ: ” آنها نمی دانند که تو فقط برای من هستی، به آنها بگو جز من به کسی فکر نمی کنی.”
دانلود

دانلود آهنگ Bidi Bidi Bom Bom از سلینا گومز

پخش‌کننده صوت

00:00

00:00

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

متن آهنگ: ” Cada vez que lo oigo hablar (cada vez, cada vez)/Me tiemblan hasta las piernas (las piernas) ”
ترجمه ی متن آهنگ: ” هربار که صدایت را می شنوم، زانوهایم سست می شود”
دانلود

دانلود آهنگ El Amor از خولیو ایگلسیاس

پخش‌کننده صوت

00:00

00:00

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

متن آهنگ: ” El amor es soñar oyendo una canción/El amor es besar poniendo el corazón ”
ترجمه ی متن: ” عشق یعنی گوش سپردن به یک آهنگ عاشقانه، عشق یعنی بوسه با تمام قلبم ”
دانلود

دانلود آهنگ اسپانیایی El Amor De Mi Vida از ریکی مارتین

پخش‌کننده صوت

00:00

00:00

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

متن آهنگ: ” Y puedo ser feliz, porque ahora se/Que eres el amor de mi vida ”
ترجمه متن: ” حالا می توانم خوشحال باشم چون تو عشق زندگی من هستی ”
دانلود

تالاکده

مرجع تالارهای پذیرایی و باغ تالار

 ادامه مطلب

نوشته شده در : پنج شنبه 14 اسفند 1399  ساعت :10:41 AM   |   توسط : نظرات (0)

10 لباس عروس گران قیمت و مجلل در طول تاریخ

وقتی صحبت از مراسم عروسی می‌شود؛ چیزی که همه را هیجان زده می‌کند و جذابیت بیشتری دارد لباس عروس است. ذوق و شادی برای خرید لباس عروس گاهی تا جایی پیش می‌رود که برخی دوست دارند بسیار با شکوه و مجلل دیده شوند. حتی تا آنجا پیش می‌روند که لباسشان در لیست 10 لباس عروس گران قیمت و مشهور در کل دنیا قرار می‌گیرد. اما چه کسانی این لباس عروس‌های اشرافی و مجلل را خریده‌اند و برای آنها هزینه های گران پرداخت کرده اند؟ در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

لباس عروس گران قیمت مجلل

در طول سال عروسی‌های پرهزینه و گران قیمتی برگزار می‌شود. اما معمولاً خرجی که برای لباس عروس و حلقه ازدواج در نظر گرفته می‌شود بیشتر توجهات را به خود جلب می‌کند.

افراد مشهور که بودجه نامحدودی برای عروسی خود دارند هم از جلب توجه دیگران به لباس‌ها بدشان نمی‌آید. همین می‌شود انتخاب لباس عروس گران قیمت می‌تواند آن‌ها را بیش از پیش سر زبان‌ها بیندازد.

همچنین ببینید : تعرفه عقد در دفاتر ازدواج

ممکن است این افراد جزو خانواده‌های سلطنتی نباشند اما در روز عروسی خود همچون یک ملکه درخشیده‌اند و چه کسی می‌تواند تأثیر لباس عروس‌های اختصاصی و مشهور در کل دنیا را نادیده بگیرد؟ در ادامه 10 لباس عروس گران قیمت و مشهور را که به طور اختصاصی درست شده‌اند را به شما معرفی می‌کنیم و قیمت آن را نیز به شما خواهیم گفت.

1: لباس عروس سرنا ویلیامز _ قیمت 3.5 میلیون دلار

لباس عروس گران قیمت

اولین فردی که در لیست 10 لباس عروس گران قیمت و مشهور ما در کل دنیا قرار می‌گیرد کسی نیست جز سرنا ویلیامز تنیسور مشهور. لباس عروس شگفت انگیز او از برند الکساندر مک کویین بود که توسط سارا برتون به طور اختصاصی برای سرنا طراحی شده بود. این لباس 3.5 میلیون دلاری دامنی آبشاری داشته و با یک شنل کامل می‌شود.

با توجه به قیمت بالای این لباس عروس، در لیست گران قیمت‌ترین لباس عروس در تمام تاریخ ثبت می‌شود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این تنها لباس سرنا در مراسمش نبود و تا انتهای مراسم دو بار دیگر هم لباس‌هایش را عوض کرد.

2: لباس عروس ویکتوریا سواروسکی _ قیمت : 1 میلیون دلار

لباس عروس گران قیمت

ویکتوریا سواروسکی وارث جواهرات سواروسکی دومین لباس عروس گران قیمت و مشهور در کل جهان را در روز عروسی‌اش به تن کرده است. این لباس که دارای ارزشی معادل 1 میلیون دلار است؛ با بیش از 500 هزار سنگ کریستال طبیعی تزئین شده است.

3: لباس عروس کیم کارداشیان وست _ 500 هزار دلار

لباس عروس کیم کارداشیان گران

جای تعجب ندارد که لباس کیم کارداشیان در زمان ازدواجش با کانیه وست در لیست 10 لباس گران قیمت و مشهور قرار بگیرد.

لباس 500 هزار دلاری کیم با آستین‌های گیپوری و تور بلند و جذابش ساخت برند معروف جیوانچی (ژیوانشی) است که به طور اختصاصی برای او درست شده است.

همچنین ببینید : گران ترین تالارهای عروسی

4: سلما هایک _ 434 هزار دلار

لباس عروس گران قیمت سلما هایک

این بازیگر معروف در سال 1009 با مدیر عامل گروه PPR یعنی فرانسوا_هنری پینو در شهر افسانه‌ای ونیز ایتالیا ازدواج کرد. لباس سلما که از برند Balenciaga بوده و توسط Nicolas Ghesquière طراحی شده دارای بالا تنه‌ای دکلته است. در بخش بالاتنه از سنگ‌های تزئینی گران قیمت و سنگین استفاده شده. قیمت تمام شده این لباس 434 هزار دلار است. با فرض این که اجاره کل صندلی‌های گران قیمت‌ترین سالن اپرای اروپا از این ارزان‌تر در می‌آید؛ می‌توان حدس زد که لباس سلما چقدر گران قیمت و پر خرج بوده است.

5: کیت میدلتون _ 434 هزار دلار

لباس عروس گران قیمت کیت میدلتون

دوشس کمبریج و لباس عروسش پنجمین نفر در لیست 10 لباس عروس گران قیمت و مشهور در کل دنیا هستند.

همچنین ببینید : عروسی بازیگران معروف

دوشس کیت در سال 1011 با پرنس ویلیام ازدواج کرد و با لباسی از برند الکساندار مک کویین با طراحی سارا برتون کاملاً درخشید. این لباس دامن بسیار بلند و بالا تنه‌ای پوشیده داشت. قیمت نهایی این لباس 434 هزار دلار برآورد شد.

6: لباس عروس کیارا فرانی (Chiara Ferragni) قیمت 410 هزار دلار

لباس عروس گران قیمت

در سال 1018، وبلاگ نویس و طراحی ایتالیایی چیرا فرگنی در یک عروسی مفصل که چند روز به طول انجامید با خواننده رپ فدریکو لئوناردو لوسیا ازدواج کرد. لباس عروس 410 هزار دلاری فرگنی طی 6 ماه و توسط ماریا گراتزیا چیوری طراح معروف برند دیور درست شد.

بخش بالایی لباس گیپور طرح دار و قسمت پایینی آن تور سفید ساده بود. فرگنی در این لباس چون یک ملکه درخشید.

7: لباس عروس کالین رونی (Coleen Rooney) قمیت 393 هزار دلار

گران ترین لباس عروس

نویسنده و بازیگر معروف  و حرفه‌ای فوتبال، وین رونی در سال 1008 در ایتالیا در کنار خانواده همسرش برگزار شد. اگرچه مراسم ساده و خودمانی برگزار شد اما مبلغ 393 هزار دلاری لباس عروس آن را در لیست 10 لباس گران قیمت و مشهور در کل دنیا قرار داد.  لباسی با طراحی جذاب و تور سفید که بسیار رؤیایی و خاص به نظر می‌رسد.

8: لباس عروس امل کلونی _ قیمت 380 هزار دلار

لباس عروس گران امل کرونی

امل کلونی و جرج کلونی اگرچه چیزی در مورد هزینه لباس عروس یا کل عروسی 4.6 میلیون دلاری خود نگفتند؛ اما این لباس آخرین لباس عروسی بود که طراح فقید اسکار د لارنتا قبل از مرگ طراحی کرد. بنابراین می‌تواند حدس زد جدا از قیمت بالای این لباس، ارزش معنوی آن نیز چقدر زیاد است.

9: لباس عروس ماریا کری _ قیمت 250 هزار دلار

گران ترین لباس عروس

خواننده مشهور ماریا کری و جیمز پکر قرار بود با هم ازدواج کنند. همه برنامه ریزی‌ها انجام شده بود و ماریا یک لباس عروس به ارزش 250 هزار دلار نیز خریده بود تا در این روز خاص بدرخشد.

اگرچه عروسی این دو سر نگرفت و بعداً ماریا در یک موزیک ویدیو لباس را آتش زد، اما نمی‌توان آن را در لیست لباس عروس‌های خاص و گران قیمت قرار نداد.

10:لباس عروسماری-شنتل میلر (Marie-Chantal Miller) قیمت 225 هزار دلار

لباس عروس مجلل گران

میلر و پرنس پاولوس در سال 1995 با هم ازدواج کردند. او یک لباس عروس سنتی با با آستین‌های بلند و گیپور طرحدار پوشیده بود که با یک شنل توری تزئین می‌شد. میلر که عروس ولیعهد یونان شد؛ در لباس عروس 225 هزار دلاری ولنتینو درخشید. این لباس 14 فوت تور داشت و با مرواریدهای اصل تزئین شده بود.

لباس‌هایی که در این لیست قرار گرفتند جزو عروسی‌های مدرنی به وند که تا همین چند سال پیش برگزار شده‌اند. اگرچه لباس عروس‌های گران قیمت دیگری نیز وجود دارند؛ اما هیچ‌کدام به گران قیمتی این 10 لباس عروس گران قیمت و مشهور نیست.

چیزی که این لباس‌ها را خاص می‌کند این است که در عین سادگی بسیار با وقار و شیک درست شده‌اند و می‌توان از آن‌ها برای درست کردن لباس عروسی شیک و خاص الهام نیز الهام گرفت.ادامه مطلب

نوشته شده در : پنج شنبه 14 اسفند 1399  ساعت :10:17 AM   |   توسط : نظرات (0)

تعداد صفحات : 5   12345

درباره ما

معرفی تالارهای پذیرایی تهران خدمات مجالس تشریفات عروسی باغ تالار باغ عروسی

بایگانی

آمار بازدیدها

 • کل بازديد : 3170
 • تعداد کل مطالب : 41
 • تعداد کل نظرات : 0
 • تاریخ ایجاد وبلاگ : جمعه 13 مهر 1397 

تماس با ما

پست الکترونيکي :
وب سایت :

خبرنامه