فيلم آموزش اينديزاين cc به زبان فارسي و مثال محور ، آموزش InDesign 2017 نرم افزار کتاب نشر روميزي ، صفحه آرايي ، طراحي و چاپ ، آموزش اين ديزاين از مقدماتي تا پيشرفته
صفر تا صد آموزش اينديزاين Adobe InDesign

آموزش تایپوگرافی ایندیزاین سی سی Adobe InDesign Typography

آموزش تایپوگرافی ایندیزاین سی سی Adobe InDesign Typography

خرید آموزش  ایندیزاین

 

اکنون که به دنیای شگفت انگیز طراحی گرافیک معرفی شده اید، وقت آن است که دانش خود را بیشتر از آنچه که ما در اینجا در کتابخانه آموزش آنلاین لیندا ارائه می دهیم، به دست آوریم. به عنوان مثال، اگر شما علاقه مند به تخصص در طراحی لوگو، شما ممکن است بخواهید از پایه طراحی لوگو با Von Glitschka را بررسی کنید. یا اگر آثار هنری تصویری بیشتر از کوچه شما باشد، ممکن است بخواهید سری Von را در نقاشی بردار گرافیکی ببینید. نایجل فرانسوی نیز دارای دوره های طراحی عالی لوگو در کتابخانه ما است. و اگر شما به دنبال الهام هستید، مطمئن شوید که مستند کوتاه ما را در Doyald Young، طراح مشهور لوگو، بررسی کنید. این یکی از فیلم های مورد علاقه من تمام وقت در اینجا در لیندا است. اگر می خواهید بینش بیشتری در مورد شروع کسب و کار طراحی داشته باشید، ما مجموعه ای از دوره هایی را با هدف انجام این کارها دنبال می کنیم. این موضوع به طور صریح عنوان شده است، در حال اجرا یک کسب و کار طراحی و ویژگی های نویسندگان بزرگ، مانند تری لی سنگ. در حال حاضر شما می دانید که من در مورد تایپوگرافی پرشور هستم. اگر این اشتیاق را به اشتراک بگذارید، باید بنیان های دوره های تایپوگرافی توسط Ina Saltz را تماشا کنید. بدون توجه به تمرکز شما، ما شما را در اینجا در لیندا پوشش داده شده است. ما حتی یک صفحه فرود طراحی طراحی کرده ایم که در آن شما می توانید تمام آخرین دوره های خود را مشاهده کرده و لیست های پخش شده ای که ایجاد کرده اید را مرور کنید تا بتوانید از طریق طراحی و طراحی گرافیک همه چیز را بیرون بکشید. شما می توانید با رفتن به لیندا به این صفحه دسترسی پیدا کنید. - خوب ما به پایان نگاه مقدماتی ما به طراحی گرافیک آمده ایم. امیدوارم مثل اینکه من خیلی سرگرم کننده بودم و شاید چند چیز را در طول راه یاد گرفتم. اطمینان حاصل کنید که تمام دوره ها و منابع که من در طول مسیر به شما دادم را بررسی کنم. این فقط به شما کمک خواهد کرد تا دانش طراحی گرافیک خود را بیشتر کنید. من برای شما آرزوی موفقیت برای تبدیل شدن به یک طراح گرافیک را دارم و از طرف همه اینجا می خواهم از تماشای این دوره تشکر کنم. باز هم، نام من جاستین سلیلی است، و من امیدوارم دوباره به زودی ببینم ..

ادامه مطلب
یک شنبه 6 خرداد 1397  - 6:10 PM

آموزش تایپوگرافی Adobe InDesign نحوه ذخیره سازی آرت ورک

آموزش تایپوگرافی Adobe InDesign نحوه ذخیره سازی آرت ورک

خرید آموزش  ایندیزاین

 

 

 

در این فیلم، من قصد دارم به شما یک مثال از یکی از سایت هایی که من در آن شرکت می کنم به شما نشان دهم که واقعا به شما کمک می کند، خصوصا اگر شما برای Cloud Creative Cloud ثبت نام کرده اید. این Behance نامیده می شود و در behance.net است. و یکی از چیزهای بزرگ در مورد این، این است که نه تنها شما می توانید به ارسال قطعات نمونه کارها، بلکه شما نیز می توانید پست آنچه که کار در حال انجام به نام خوانده می شود. بنابراین، در حال کار بر روی چیزی هستید، شما واقعا می توانید آن را ارسال کنید، و پیروان یا دوستان شما پس از آن می توانند به شما بازخوردی در مورد این طرح ها بدهند. و بنابراین، همانطور که در اینجا مشاهده می کنید، در اینجا مشخصات من است که در آن من برخی از پوسترهای تایپوگرافی را که من در حال کار بر روی آنها بوده است، نیز ارسال می کنم، همچنین برخی از تصاویر و نشانه های برنامه و موارد مشابه آن. هر چه که در هر زمان خاصی مشغول به کار هستم، من فقط از طریق آن می روم و آن را ارسال می کنم و آن را با جهان به طور کلی به اشتراک می گذارم و همچنین این را در فیس بوک و توییتر و Google+ و همۀ این شبکه ها به اشتراک می گذارم و امیدوارم آنها مرا دنبال می کنند و با من تعامل دارند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی استفاده از Behance برای انجام این کار را بخواهید، می توانید دوره ی خود را در سایت لیندا با نام Up and Running With Behance تماشا کنید. کدام را شروع می کنید، از طریق پر کردن پروفایل خود، ساخت یک نمونه کارها و برقراری ارتباط با طراحان دیگر در وب نیز. همچنین، اگر میخواهید مستقیما از من در هر پروژه ای که در آن کار می کنید، مستقیما از شما انتقاد می کنید، به خصوص آنهایی که در رابطه با این درس هستند. من به شدت به شما توصیه می کنم به عقب برگردید و ببینید چگونه می توانید در ابتدای دوره، فیلم بازخورد ارسال کنید. این امر به شما خطوط ارتباطی من را به من هدیه می دهد و به شما کمک می کند تا سریعا به من کمک کنید.

ادامه مطلب
یک شنبه 6 خرداد 1397  - 6:09 PM

صفحات سايت

تعداد صفحات : 32

جستجو

آمار سايت

کل بازديد : 21719
تعداد کل پست ها : 63
تعداد کل نظرات : 0
تاريخ ايجاد بلاگ : شنبه 29 اردیبهشت 1397 
آخرين بروز رساني : سه شنبه 2 خرداد 1402 

نويسندگان

طراح و گرافیست

امکانات جانبي