عطر و ادکلن بولگاری جاسمین نویر ادو پرفیوم

عطر و ادکلن بولگاری جاسمین نویر ادو پرفیوم


در سال 2008 کمپانی بولگاری عطر و ادکلن بولگاری جاسمین نویر ادو پرفیوم را عرضه کرد. شرکت عطر اصل بولگاری بولگاری جاسمین نویر ادو پرفیوم را به بازار عطر معرفی کرد.
عطر های این کمپانی ساخت کشور ایتالیا هستند.
عطرها محصول نهایی ترکیب اسانس ها و رایحه ها هستند. در ادامه به بررسی اسانس های این عطر زنانه می پردازیم:
بولگاری جاسمین نویر ادو پرفیوم در گروه بویایی شرقی گلی دسته بندی می شود. این گروه بویایی شامل اسانس های متنوعی است.
کارلوس بنایم، صوفی لابه از عطرسازان مطرح حوزه عطرسازی رایحه بینظیر این عطر را خلق کرده است. عطر زنانه گرم است.
اسانس های عطر:
عطرها مجموعه ای از اسانس های مختلف هستند که در ادامه به شرح آنها می پردازیم:
اسانس اولیه عطر شامل ترکیبات زیر است:
آمیزه های موجود در نت اولیه عطر در اولین لحظه افشاندن عطر بروز می کنند. این آمیزه های سحرانگیز شامل ترکیبات سبز ، گاردنیای یاسمنی هستند.
اسانس میانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
آمیزه های نت میانی عطر، بعد از محو شدن اسانس های اولیه، ظاهر می شوند. اسانس ها شامل یاس، بادام هستند.
اسانس پایانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
اسانس های نت پایانی عطر شامل دانه تونکا ، مشک ، کهربا، نعناع هندی ، روایح چوبی، شیرین بیان هستند.
برای اطلاع از قیمت ادکلن بر روی لینک مربوطه کلیک کنید و از اطلاعات کامل انواع عطر و ادکلن ها مطلع شوید و برای خرید انواع عطر بر روی خرید آنلاین عطر اورجینال کلیک کنید.


ادامه مطلب
[ یک شنبه 1 فروردین 1400  ] [ 2:40 PM ] [ مدیر سایت ]

میس دیور ادو پرفیوم (کریستین دیور میس دیور پرفیوم)

میس دیور ادو پرفیوم (کریستین دیور میس دیور پرفیوم)

ادکلن زنانه میس دیور ادو پرفیوم (کریستین دیور میس دیور پرفیوم) Miss Dior EDP از جمله عطرهای معتدل زنانه است و رایحه چایپر گلی و بسیار خوشبو دارد. دیور کمپانی فرانسوی سازنده عطر، میس دیور ادو پرفیوم را در سال 2012 معرفی و عرضه کرد. ادکلن زنانه میس دیور ادو پرفیوم (کریستین دیور میس دیور پرفیوم) از کنار هم قرار دادن اسانس های پرتقال در نت اولیه عطر، رز و یاس در نت میانی و مشک و نعناع هندی در نت میانی به وجود آمده است.
عطر زنانه میس دیور ادو پرفیوم عطر شیرین و مناسب برای بهار و پاییز است. دیور، این عطر را مختص خانم‌های جوان، شیک‌پوش و سرزنده‌ای ساخت که حس عاشقی را تجربه کرده اند. به طور کلی سرشت میس دیور سرشتی رمانتیک است. میس دیور مناسب بانوان لبریز از عشق‌های شورانگیز و پُرانرژی است. زنانی که عاشقی را در سنین جوانی فراگرفته اند.
آمیزه «میس دیور ادو پرفیوم» سرشتی چایپر دارد و خیلی آرام و گام به گام تکامل می‌يابد. این آمیزه با جاذبه‌های سرزنده نت‌های باطراوت، میوه‌ای و مرکباتی شروع می‌شود و سپس به نت‌های گل‌فام شکوفاشده می‌رسد. سپس به نت شیک و خاص نعناع هندی می‌رسیم، پیش از آن‌که نت مشک به‌عنوان آخرین رد این عطر در حافظه شما حک شود.
میس دیور ادو پرفیوم (کریستین دیور میس دیور پرفیوم) عطر نیمه رسمی و هنر خلاقانه عطرساز مشهور فرانسوا دماشی است.
بر روی نام عطر کلیک کنید و قیمت روز ادکلن میس دیور ادو پرفیوم (کریستین دیور میس دیور پرفیوم) را مشاهده کنید.
خرید عطر و ادکلن اینترنتی میس دیور ادو پرفیوم (کریستین دیور میس دیور پرفیوم) را به شما توصیه می کنیم.

 
ادامه مطلب
[ یک شنبه 1 فروردین 1400  ] [ 1:09 PM ] [ مدیر سایت ]

روش صحیح عطر زدن

بسته به نوع عطر، مراسم و محلی که قرار است حضور پیدا کنید، شما باید از ادکلن و عطر مناسب استفاده کنید. در این مقاله، به روش های صحیح عطر زدن خواهیم پرداخت.

عطر زدن

از مقدار زیاد عطر استفاده نکنید

درست است که با استفاده از حجم بیشتری از ادکلن یا عطر می توانید تاثیر بوی آن را به ظاهر تا حدودی بیشتر کنید، ولی این امر درست نیست. اگر شما از مقدار زیادی عطر ایا ادکلن استفاده کنید، آن رایحه دلنشین عطر دیگر به مشام نخواهد رسید.

از مقدار کم عطر یا ادکلن استفاده نکنید

این موضوع در رابطه با حجم کم عطر هم صادق است. اگر حجم مورد استفاده عطر و یا ادکلن کم باشد، شما در مدت زمانی کم، با از دست رفتن رایحه مواجه خواهید شد.

مقدار دقیق استفاده از عطر یا ادکلن کاملا بستگی به نوع رایحه و عطر شما و البته کیفیت آن دارد که مطمئنا در کیفیت های بالاتر، به حجم کمتری عطر نیاز دارید.

جاهایی که باید عطر بزنید

در رابطه با عطرهای با کیفیت و البته قوی پیشنهاد سازندگان این است که در محل هایی از بدن که جریان قوی تری از خون عبور می کند و در نتیجه دما در آن ناحیه کمی بیشتر است، عطر را استفاده کنید. دو تا از بهترین محل های بدن برای زدن عطر، مچ دست و گلو هستند.
بسیاری از افراد عطر را در زیر بغل می زنند که با توجه به تعریق بیشتر در این ناحیه کاملا طبیعی است که ضمن ایجاد مشکلات پوستی در اثر واکنش های شیمیایی، بوی ناخوشایندی هم در اثر ترکیب این دو ایجاد شود

اگر از ادکن ها و عطرهای ضعیف تر استفاده می کنید، بهترین مکان برای عطر زدن پشت گوش ها یا قفسه سینه است.

همچنین از دیگر محل های توصیه شده برای این گونه عطرها می توان به داخل آرنج و پشت زانو اشاره کرد.

از فاصله 10 تا 15 سانتی عطر را اسپری کنید

بسته به نوع ادکلن و البته اسپری کننده آن، بهترین فاصله چیزی حدود 10 تا 15 سانتی متری برای اسپری کردن ادکلن یا عطر است که با این روش، بیشترین ماندگاری و البته بهترین رایحه را به شما و اطرافیان خواهد داد. پس از فواصل خیلی نزدیک، یا خیلی دور عطر و ادکلن را اسپری نکنید.

از پخش کردن عطر با دست ها خودداری کنید

بسیار دیده شده است که پس از استفاده از عطر و ادکلن ، با مالیدن دست ها به هم سعی در پخش کردن عطر دارند که این امر غلط است. بهتر است تنها عطر را اسپری کنید و اجازه دهید خشک شود.
عطر و ادکلن

نکات مهم عطر زدن

- دما تاثیر بسزایی در انتشار رایحه عطر دارد. در دماهای بالاتر عطر بیشتر منتشر می شود و در دماهای سرد و پایین تر برژس است. پس در فصول و مکان های گرم عطر ملایم تر و در فصول و مکان های سرد از عطر قوی تر استفاده کنید.

- در زمان مناسب عطر بزنید. باید این نکته را بدانید که عطر را می بایست زمانی که منافذ پوست باز هستند استفاده کنید. پس بعد از استحمام، بهترین زمان است.

- بهترین زمان برای استشمام عطر، عصر و نزدیک غروب است.

- عطر را در محل هایی که عرق می کنید نزنید. بسیاری از افراد عطر را در زیر بغل استفاده می کنند که با توجه به تعریق بیشتر در این ناحیه کاملا طبیعی است که ضمن ایجاد مشکلات پوستی در اثر واکنش های شیمیایی، بوی ناخوشایندی هم در اثر ترکیب این دو ایجاد شود.

- هنگام استفاده از عطر مراقب لکه، مخصوصا بر روی لباس های روشن باشید. هر چند توصیه درست آن است که عطر و ادکلن بر روی بدن استفاده شوند، نه روی لباس.

- حتی با کیفیت ترین و غلیظ ترین عطرها هم فقط یک روز روی بدن شما دوام می آورند.

- درب شیشه عطر را حتما ببندید.

- برای تست کردن و یا چک کردن بوی واقعی یک عطر، بهترین روش این است که عطر را بر روی یک دستمال یا دستمال کاغذی بزنید. سپس در مقابل صورت خود، آن دستمال را در هوا حرکت دهید.

- عطر و ادکلن را به شدت از تابش نور خورشید دور نگه دارید، بلکه در مکان تاریک و خنک نگه دارید. در نهایت اینکه هر چقدر یک عطر چرب تر باشد، مطمئنا غلیظ تر و خالص تر است.

تبیان

 


ادامه مطلب
[ یک شنبه 1 فروردین 1400  ] [ 12:39 PM ] [ مدیر سایت ]

عطرها، ادکلن ‌ها و اسپری‌ ها بی‌ خطر نیستند

یک فوق‌ تخصص بیماری‌ های ریه از تاثیر منفی بوی عطر‌ها، ادکلن‌ ها‌ و اسپری‌ های موجود در بازار بر بافت قسمت‌ های مختلف بدن خبر داد و گفت: "عوارض پوستی و ریوی، شایع‌ ترین اثرات استفاده از این مواد هستند."

دکتر صمد قدرتی اظهار کرد: "این مواد در کوتاه‌‌ مدت می ‌توانند با افزایش تحریک‌ پذیری مجاری هوایی فوقانی و تحتانی با علایمی مثل خارش، عطسه، آبریزش بینی و سرفه و همچنین در بلند مدت نیز با علایمی مثل تنگی‌‌ نفس و خس‌‌ خس سینه خود را نشان دهند."

وی با بیان این که تاثیر منفی این مواد در افرادی که زمینه بیماری های ریوی و آلرژی دارند، بیشتر است، افزود: "این حساسیت ‌ها در افراد مبتلا به انواع بیماری ‌های آلرژیک پوستی، ریوی و گوارشی و همچنین افراد دارای سابقه بیماری آسم شایع ‌تر است."

این متخصص با اشاره به این که حساسیت‌ پذیری مجاری هوایی با افزایش سن تغییر می ‌کند، عنوان کرد: "هر چه تعداد دفعات استفاده و مدت تماس با این‌ گونه مواد بیشتر باشد، خطرات و عوارض ایجاد شده بر اثر استفاده از این مواد نیز افزایش خواهد یافت."

قدرتی با اشاره به این که اسپری‌ های خوشبو‌ کننده ی دهان نیز از این امر مستثنا نیستند، گفت: "استفاده از این نوع اسپری‌ ها نیز عوارض مشابهی را برای افراد به دنبال خواهد داشت."

این متخصص ریه با اشاره به ترکیبات مُضر مورد استفاده در اسپری‌ ها بر سلامتی افراد، تصریح کرد: "عطر‌ها، ادکلن ‌ها و اسپری ‌ها علاوه بر ماده خوشبو کننده، حاوی یک ماده حلال یا نگهدارنده مثل الکل، گاز کلرفلوئوروکربن(اصطلاحا گاز یخچال) یا موارد مشابه هستند تا بتوانند ماده خوشبو کننده یا ضد عفونی کننده را در یک حجم خاص به صورت محلول نگه دارند و هنگام فشار دادن به شکل گاز خارج شوند."

وی اظهار کرد: "بوی اسپری ‌ها و عطر‌ها توسط سلول ‌های بویایی موجود در مخاط بینی درک می ‌شوند و تحریک شدن این سلول ‌ها باعث آزاد شدن مواد التهابی و جریان یافتن آن ها داخل رگ‌ ها و رسیدن آن ها به سلول ‌های عضلانی مجاری تنفسی فوقانی و تحتانی می ‌شود."

این پزشک، گازهای موجود داخل اسپری‌ ها و ادکلن ‌ها را هم برای سلامتی و هم برای محیط ‌زیست مُضر دانست و افزود: "گاز کلرفلوئوروکربن استفاده شده در این اسپری‌ ها، آسیب‌ های جبران‌ ناپذیری به لایه ازن نیز می ‌رساند."

تبیان

 

 


ادامه مطلب
[ یک شنبه 1 فروردین 1400  ] [ 12:35 PM ] [ مدیر سایت ]

از عطرهای بهاری استفاده کنید

تنوع فصل های سال، یکی از زیباترین جلوه های طبیعت است، که بر وجود ما و سبک زندگیمان تاثیر بسزایی می گذارد. از گرمای تابستان و میوه های متنوع تابستانی، که آرامش و محبت را به ارمغان می آورند گرفته تا شروع سردی هوا و ریزش برگ ها در فصل پاییز و باد و برف زمستانی و شروع مجددی که در فصل بهار به ما هدیه می شود و همراه خود شکوفه ها، گل ها و باران های بهاری را می آورد، همه و همه زندگی ما را آنگونه که هست زیبا می کنند و نکاتی را همراهشان برای آموزش ما دارند.
 
عطر و ادکلن

درباره ی انتخاب عطر مناسب برای هر شخص، موضوعات خیلی زیاد و مهمی وجود دارد که هر کدام می تواند عاملی اساسی در رضایت شخصی و توجه و علاقه ی اطرافیان باشد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در مترو، یا محل کار یا دانشگاه، به محض وارد شدن شخصی از در، رایحه ای دلنشین به مشامتان رسیده که شما را مجذوب خود کرده و تا بعد از رفتنش  این حس خوب در وجود شما باقی مانده است.

همه ی ما افرادی را می شناسیم که تمام طول عمرشان از یک عطر استفاده می کنند و همیشه بوی یکسانی می دهند. این کار اگر چه ممکن است جذاب به نظر برسد. و اثر زیادی هم در بالا رفتن کاریزمای شخصیتی این افراد داشته باشد. اما نکاتی هست که باید به آن توجه کرد.

اولا همانطور که ما یک لباس را در همه ی مواقع سال نمی پوشیم، نیاز است با توجه به شرایط مختلف از رایحه های مختلفی استفاده کنیم. مثلا زدن عطری با پخش بوی خیلی خیلی بالا و رایحه ی گرم و تند در تابستان می تواند برای اطرافیان آزار دهنده باشد.
ثانیا انتخاب بوی خوب صرفا راجع به لوکس بودن یا استفاده ازعطری گران یا پرطرفدار نیست. بلکه انتخاب صحیح عطر، گزینشی بر اساس فاکتور های شخصیتی و شرایط محیطی است که بتواند در اعتماد به نفس، خاص بودن و ابراز وجود صحیح بویایی به شما کمک کند.

شما برای انتخاب عطر با توجه به فصل باید چند نکته ی کلی را مد نظر داشته باشید:
دمای هوا و میزان پوشش شما در آن فصل:
باید بدانید که گرمای هوا سبب می شود، مولکول های عطر بیشتر و زودتر پراکنده شوند. بعلاوه پوشش بیشتر پوست با لباس باعث می شود، پخش بوی عطر کمتر شود.
نکته ی دیگر حائز اهمیت، این است که در فصل های گرم، استفاده از عطر های با طبع خنک و دریایی (aquatic) باعث آرامش و خنک شدن می شوند و به همین ترتیب مصرف عطر های گرم در فصل های سرد باعث انرژی و انگیزه بیشتر و بالا رفتن دمای بدن می گردد.

رطوبت هوا در هر فصل:
هوا در فصل های تابستان و پاییز عموما با خشکی بیشتری همراه است و بر عکس فصول زمستان و بهار فصل های بارانی و مرطوب به حساب می آیند. رطوبت هوا باعث پخش بوی کمتر عطر و ملایم تر شدن بوی آن و در عوض ماندگاری بهتر عطر می شود. همانطور که در شهر های شرجی کشورمان، این موضوع را مشاهده می کنیم.

مواد و نت های موجود در عطر:
هماهنگی نت های موجود در عطر با فصل هم یکی دیگر از نکات مهم استفاده از ادکلن ها است. برای مثال در بهار که بیشتر فصل گل ها و شکوفه هاست، عطر های گلدار خوشبو تر به مشام می رسند. و در عوض در تابستان عطر های میوه ای و مرکباتی لذت بیشتری به شامه می دهند.

آلودگی هوا در شهر های صنعتی:
یکی دیگر از دغدغه های افرادی که در شهر های صنعتی، زندگی می کنند، این است که آلودگی هوا، باعث می شود رایحه ی عطر با مواد شیمیایی موجود در هوا ترکیب شده و بوی آن کمتر و متفاوت به مشام برسد. می دانیم که آلودگی هوا در فصل های سرد، به خاطر پدیده ی وارونگی (inversion) بیشتر است.

بیشتر بخوانید:
چگونه به خود عطر و ادکلن بزنیم؟
15 نکته برای استفاده از عطر

عطرهای بهارانه
بهار فصل نو شدن طبیعت است. انسان هم ناخودآگاه در این فصل حس نو شدن و تازگی دارد و این طراوت می تواند با استفاده از یک عطر مناسب دوچندان شود. شما می توانید در این فصل با استفاده از عطری که گلدار یا میوه ای باشد و رایحه ای آروماتیک و سبز داشته باشد، چه هنگام قدم زدن در پارک زیر باران بهاری و چه در هنگام دید و بازدید های عید، توجه اطرافیان را به خود جلب کنید.

طبع فصل: معتدل و تر
طبع رایحه ی عطر مورد انتخاب: خنک و تند یا شیرین و ملایم
رایحه های موجود در طبیعت: عطر گل ها و شکوفه های بهاری
گروه های بویایی مورد استفاده برای عطر: رایحه های گلدار، آروماتیک و معطر، سبز، میوه ای، خنک
مواد اولیه و نت های مورد نیاز در عطر بهاری: نعناع، ریحان، شکوفه نارنج و پرتقال، زنبق وحشی، گل بنفشه و..

عطرهای تابستانه
همه ی ما تابستان را با گرمای شدید هوا، تشنگی و استراحت در زیر کولر به یاد می آوریم. و همینطور تعطیلی دانشگاه و مدارس و کم شدن کار ها. ضمنا تابستان فصل رسیدن میوه های رنگارنگ و آبدار نیز هست. در این فصل استفاده از عطری خنک و میوه ای، به دوچندان شدن حس راحتی و رهایی کمک می کند و باعث می شود، اطرافیان از شما بپرسند: "اسم عطری که استفاده می کنی چیه؟ چقدر بوی خوبی داره!" جملاتی که شنیدن آن ها واقعا لذت بخش است.

طبع فصل: گرم و خشک
طبع رایحه ی عطر مورد انتخاب: خنک، ملایم، ترش
رایحه های موجود در طبیعت: عطر میوه های رسیده، رایحه های دریایی، رایحه های سبز
تعدد استفاده: به خاطر گرمای هوا و خنک بودن عطر باید چند بار در طول روز تجدید اسپری کنید.
گروه های بویایی مورد استفاده برای عطر: رایحه های مرکباتی، دریایی و میوه ای، خنک و ملایم
مواد اولیه و نت های مورد نیاز در عطر تابستانی: ترنج، رز، پرتغال، گل ابریشم، یاسمن، شکوفه پرتقال و...

چرا بعضی از بوها نسبت به بقیه ماندگاری بیشتری دارند؟
اشخاصی که پوستی چرب دارند معمولا بوی عطرشان نسبت به افرادی که پوست خشک دارند، ماندگاری بیشتری دارد. زیرا پوست چرب به طور طبیعی مرطوب است و رطوبت باعث نگهداری و ماندگاری بوی عطر می شود.

عطر و ادکلن
چه کنیم تا بوی عطرمان بیشتر بماند؟
ماندگاری بوی عطر بسته به خشک یا چرب بودن پوست در افراد مختلف متفاوت است. در صورت امکان در طول روز، عطر خود را تجدید کنید.

متخصصین تولید محصولات بهداشتی توصیه می کنند که عطر را به پشت گوش ها و گردن خود بزنید و مقدار کمی را هم بر روی پوست بدنتان استفاده کنید. با این کار بوی عطر شما پخش می شود و سریع از بین نمی رود. یک اسپری کوچک روی موها باعث می شود بوی عطر شما در تمام روز باقی بماند.

منابع: تبیان
ادامه مطلب
[ یک شنبه 1 فروردین 1400  ] [ 11:06 AM ] [ مدیر سایت ]

انتخاب عطر مناسب برای خانم ها – خانواده ی عطرها

منبع : /tito.yasiblog
از آنجایی که این روزها در بازار انواع و اقسام مختلفی عطر برای خانم ها عرضه میشود، انتخاب عطر مناسب برای فرد مورد نظر کمی سخت شده است. اگر گیج شده اید که باید چه نوع رایحه ای را انتخاب کنید، یکی از راه حل های رفع مشکل این است که عطر را از خانواده ای انتخاب کنید که با خصوصیات اخلاقی خانم مورد نظر مطابقت داشته باشد.

بیشتر عطرهایی که برای خانم ها تولید می شوند را می توانیم در ۶ گروه اصلی طبقه بندی کنیم. بوهای سرد، میوه ای، گلی، خوراکی، رایحه های شرقی و چوبی. در داخل هر یک از این گروه های اصلی، چند زیر گروه نیز می توان پیدا کرد، اما این زیر گروهها تفاوت چندانی با هم ندارند؛ به همین دلیل بهتر است که افراد تازه کار به همین ۶ گروه اصلی اکتفا کرده و خودشان را درگیر زیرگروه ها نکنند.

عطرهای سرد

این قبیل عطرها معمولاً بوی تمیزی، جوانی، و انرژی می دهند. درون مایه ی رایحه ی این قبیل عطرها بوی اقیانوس ها را در ذهن زنده می کند. در اسم چنین عطرهایی اغلب نام “آب” ، “یخ” ، “باران” ، و یا “خنک” به کار می رود و معمولاً در شیشه های آبی تولید شده و جعبه های بسته بندی آنها نیز به رنگ آبی انتخاب می شوند. خانواده ی این قبیل عطرها بیشتر برای خانم های فعال و ورزش دوست پیشنهاد میشود. از مشهورترین انواع این عطرها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

Issey Miyake L’Eau de Issey

Bulgari Blu Notte

Marc Jacobs Rain

Giorgio Armani Acqua di Gio

Davidoff Cool Water

عطرهای میوه ای

رایحه ی این نوع عطرها در لطافت و انرژی کمی شبیه به رایحه ی عطرهای خنک است با این تفاوت که قدری شیرینی نیز در آن احساس می شود. درون مایه ی اصلی این قبیل عطرها معمولاً دربردارنده ی رایحه ی مرکبات است مانند لیمو، پرتقال، و گریپ فرود. البته برخی از انواع عطرهایی که در این گروه جای می گیرند بوی سیب، انگور، گیلاس، هلو، و تمشک می دهند. خانم هایی که این قبیل بوها را دوست دارند معمولاً خوش بین و خوش مشرب بوده، و به راحتی می توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند. از جمله معروف ترین عطرهای میوه ای که این روزها از طرفدارهای زیادی برخوردار هستند عبارتند از:

Fresh Sugar

Acqua di Parma Colonia,

L.A.M.B. by Gwen Stefani

Cartier Eau de Cartier

عطرهای گلی

خیلی راحت می توانید بوی این قبیل عطرها را تشخیص دهید. بوی یک یا دو گل در آنها به راحتی قابل تشخیص است. درون مایه ی اصلی این نوع عطرها دربردارنده ی رایحه ی گل های مختلفی نظیر: رز، یاسمن، یاس، و مریم است. این قبیل عطرها مختص خانم های رمانتیک با روحیه زنانه است. اغلب خانم ها نسبت به این نوع عطرها علاقه ی خاصی دارند و می توان گفت که این گروه از جمله محبوب ترین عطرهای انتخابی توسط بانوان است. از جمله معروف ترین عطرهایی این گروه نیز میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

Dior J’Adore

Stella McCartney Stella

Yves Saint Laurent Baby Doll

Salvatore Ferragamo Incanto Charms

عطرهای خوراکی

این قبیل عطرها بوی مواد غذایی می دهند. این گروه نسبت به گروه های دیگر قدمت کمتری دارد و تازه چند سال است که به بازار عرضه می شود. درون مایه ی اصلی بوی این عطرها، رایحه ی شکلات و وانیل را در بر دارد. این قبیل عطرها معمولاً برای خانم های خونگرم، مهربان و خانواده دوست پیشنهاد می شود. چند نمونه از محبوب ترین عطرهای خوراکی عبارتند از:

Aquolina Chocolovers

Thierry Mugler Angel

Britney Spears Fantasy

Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot

عطرهای شرقی

این قبیل عطرها دارای رایحه ای گرم، تند و معطر هستند. درون مایه ی اصلی این عطرها بوی دارچین و عنبر می دهد. این قبیل عطرها معمولاً مورد انتخاب خانم هایی قرار می گیرند که در عین سادگی بسیار اصیل می باشند، فریبنده و جذاب هستند، تمایل به نمایش دادن خود دارند و بدشان نمی آید که مرکز توجه جمع قرار بگیرند. از جمله معروف ترین عطرهایی که می توان در این گروه جای داد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

Yves Saint Laurent Opium

Guerlain Shalimar

Calvin Klein Obsession

عطرهای چوبی

این عطرها هم مانند عطرهای شرقی بوی تندی دارند اما قدری ملایم تر، دلپذیر تز و جاافتاده تر هستند. درون مایه بوی این عطرها رایحه ی چوب، خزه، صندل، سدر، و  نعناع را در بر دارد. عطرهایی که در این گروه جای می گیرند می توانند اغلب هم مورد استفاده ی خانم ها قرار بگیرند و هم آقایون. خانم هایی که تمایل به استفاده از عطرهای با رایحه ی چوب دارند عموماً سرزنده، آزاد منش، و خاکی هستند. از جمله محبوب ترین عطرهای چوبی که در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از:

Gucci Rush

Fendi Palazzo

Miss Boucheron

6 نمونه از محشرترین عطرهای زمستانی

گاهی اوقات زمستان می تواند خشن و بی رحم باشد و به پوست شما آسیب وارد کرده و سلامت کلی بدنتان را با مشکل مواجه سازد. خوب می توانیم به راحتی و با استفاده از عطرهای مخصوص زمستان با رایحه های تر و تازه هم خودمان را خوشبو کنیم و هم کاری کنیم تا بدنمان احساس گرمای بیشتری کند. اسپری و عطرهای مختلفی را می توان در زمستان استفاده کرد اما بهتر است هر عطری را که انتخاب می کنید از زیر گروه عطرهای چوبی باشد و بوی درخت سرو در خود داشته باشد. بوی چوبی که در این نوع عطرها احساس می شود سبب می شود که گرمای بیشتری را احساس کنید و دمای بدن به طور نرمال بالاتر برود.

برخی از انواع فعلی عطرهایی که می تواند به شما گرما بدهد

این عطرها آنقدر خوشبو هستند که مطمئنم شما حاضرید تشک برقی خودتان را بدهید تا فقط چند قطره از این عطر را به شما بدهند.

۱- Splendor  از Elizabeth Arden

استفاده از این عطر باعث می شود که در تمام طول روز حس شادابی و گرما در بدن شما ایجاد شود. درون مایه ی این عطر رایحه ای شبیه به ویستریا و نخود شیرین می دهد. از آنجایی که اغلب از مشک سفید درست می شود، کلیه حواس شما را نیز ارتقا می بخشد.

۲- Coco  از Coco Chanel

این عطر گرم و تند که در خانواده ی عطرهای شرقی قرار می گیرد، گرما و حرارات بسیار زیادی را به شما هدیه می دهد. Coco به عنوان یک عطر کاملاً کلاسیک شناخته میشود و بوی تند آن سبب ایجاد حس گرما در فرد می شود.

۳- Lovely از Sarah Jessica Parker

این عطر دارای رایحه ای دوست داشتنی می باشد. در آن از عطر چوب مرکبات بکار رفته و زمانیکه شما از آن استفاده می کنید نه تنها تبدیل به یک فرد دوست داشتنی می شوید بلکه احساس گرما و حرارات نیز پیدا می کنید. درون مایه ی بوی این عطر عنبر سفید، مشک و چوب است. برای اینکه بوی آن ماندگاری بیشتری داشته باشد به همراه لوسیون بدن و ژل حمام ارائه می شود.

۴- Vanilla Fields

اوه هیچ چیز نمی تواند مانند بوی خوش وانیل شما را گرم کرده و درونتان را ریلکس نماید. افراد با سلیقه این عطر را انتخاب می کنند. درون مایه ی این عطر مخلوطی از رایحه ی وانیل، ایلیانگ، بنفشه، ترنج و یاسمن است و در گروه عطرهای شرقی و گرم طبقه بندی می شود.

۵- Organza از Givenchy

اگر می خواهید احساس گرما و راحتی داشته باشید و تصور کنید که همواره کنار شومینه نشسته اید، این همان عطری است که می تواند این حس را در شما زنده کند حتی در محیط کار!  این عطر حس خوبی را در شما ایجاد می کند و با استفاده از آن می توانید در تمام طول روز حس شادابی و سرزندگی خود را حفظ کنید.

۶- Red Ginger از Suzanne Lange

گفته می شود که این عطر دارای خاصیتی است که نزدیک به پوست باقی می ماند و سبب می شود که شما احساس گرما کنید. درون مایه ی این عطرگرم و دارای آمیخته ای از بوی خوش دارچین، جوز، میخک، و ترنج است. از آنجایی که بوی شیرین و تند این عطر با گرما و حرارت خاصی همراه است، در ردیف عطرهایی قرار می گیرد که حتماً باید در زمستان مورد استفاده قرار بگیرد.

https://article.tebyan.net/UserArticle/AmpShow/406906


ادامه مطلب
[ یک شنبه 1 فروردین 1400  ] [ 10:11 AM ] [ مدیر سایت ]

چگونه برای همسرمان عطر بخریم؟

عطر آمیزه ای از روغن هایی همچون اسانس , تركیبات معطر و ثابت كننده و الكل می باشد و روغن های اسانسی از طریق تقطیر گلها و گیاهان علفها بدست می آیند

به گزارش خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران ، اگر عصاره گیری از طریق تقطیر میسر نباشد توسط روغنهای جذاب این كار صورت می گیرد مانند گل یاس و در عصاره گیری توسط روغن های جذاب اساساً عمل استخراج و جداسازی روغن بدبو توسط الكل می باشد.

انواع عطر و خواص آن
همانطور كه درصد تركیبات معطر كاهش یابد شدت و طول عمر عطر نیز كاهش می یابد.

تركیبات عطر به ترتیب زیر می باشد:
1- عصاره عطر: 40-30 درصد تركیبات عطر
2- 10-20 درصد تركیبات معطر((Eau de perfum))
3- 5- 10 درصد تركیبات معطر (( Eau toiletle))
4- 2-3 درصد تركیبات معطر((Eau de cologne))
تركیبات آب و الكل به عنوان حلال مواد معطر بكار می رود ، در عمل گرمای بدن سبب می گردد تا حلال به سرعت تبخیر شده و عطر بر روی پوست باقی بماند بتدریج طی چندین ساعت تبخیر گردد.

1- رایحه اولیه: رایحه ای كه پس ازچند دقیقه از استعمال عطر احساس گردد ، رایحه اولیه همان احساس اولیه از بوی عطر است و به همین خاطر در فروش عطر تاثیر به سزایی دارد ، رایحه این مرحله تازه و تند می باشد تركیباتی كه در این مرحله دخیل هستند بوی تند می باشدو شدیدا فرار می باشد و به سرعت تبخیر می شود.

2- رایحه ثانویه: رایحه ثانوی عطر ، زمانیكه رایحه ابتدایی از میان می رود آشكار می گردد ، رایحه ثانوی بدنه اصلی عطر تشكیل می دهد و به عنوان ملایم كننده بوی تند اولیه به كار می رود و این مرحله چیزی حدود 10 دقیقه تا 1 ساعت بعد از استعمال عطر احساس می گردد.

3- رایحه پایانی: رایح عطر را زمانی كه رایحه اولیه و ثانوی از میان می رود شامل می شود ، تركیبات این گروه معمولا ثابت كننده می باشند ، رایحه این مرحله قبل از 30 دقیقه پس از استعمال عطر احساس نخواهد شد.

عطرها از چه چیزهایی درست می شوند

گیاهان به عنوان منبع اصلی تولید روغنهای اساسی و تركیبات معطر به شمار می آیند گیاهان این تركیبات را به خاطر محافضت از حیوانات گیاه خوار و همچین جذب حشرات گرده افشان تولید می كنند.

1- گلها : بزرگترین منبع مواد معطر می باشند كه شامل گلهای سرخ و مریم و میخك و یاس و ابریشم هستند.

2- برگها: برگهای نعناع هندی و بنفشه و رزماری و مركبات و گوجه فرنگی

3- ریشه و ساقه های زیرزمینی : ریشه درخت جوز و زنجیل.

4- دانه ها: دانه های گشنیز و زیره و كاكائو و هل و بادیان

5- میوه ها : تمشك و توت فرنگی و سیب و مركبات و وانیل و فلفل شیرین

6- روغن چوب: چوب درختان سرو و عرعر و كاج و صنوبر

7- پوست درختان: درخت نعناع

8- صمغ: صمغ بوته كندر و درخت گل حنا و كاج و صنوبر

منابع حیوانی
1- مشك : از كیسه آهوی آسیایی گرفته می شود.
2- كاستوریوم : از كیسه سگ آبی آمریكای شمالی به دست می آید.
3- عنبر سائل : ماده چربی ماندی كه از نهنگ عنبر درست می سود.
4- عسل: از كندوی عسل به دست می آید.

منابع مصنوعی

مواد معطر ساختگی تركیبات ارگانیكی است كه از فراورده های نفتی و یا صمغ درخت كاج حاصل می گردد مانند كومالین و لنالون.
رایحه پر طراوت

freshygreen: رایحه ای شبیه علف و سبزه و یا برگهای تازه چیده شده می ماند.
orientalرایحه گرم) رایحه كاجی و بلوطی و یا وانیلی
Spicyy: رایحه گرم و تند.
Woody:رایحه جنگل و چوب خشك تازه قطع شده.
Floral(رایحه گل) ملایم و طبیعی
Fruity : رایحه میوه ها به جز مركبات
Furgal : رایحه قارچ مانند
Earthy/Mossy: رایحه زمین جنگل و خاك
Citruso:رایحه مركبات مانند : نارنج و لیمو ترش پرتغال
Lobacco: رایحه تنباكو
Sweet : رایحه شیرین
Light: رایحه ملایم و سبك
Heavy: رایحه سنگین و گیرا
اصولا وقتی یك عطر می خرد كارخانه سازنده موظف است روی شیشه عطر یكی از نامها را بیاورد شما می توانید با خواندن آن متوجه شوید كه عطرتان از كدام نوع بالاست.
از دیگر گروه های عطرها می توان به ((دئودورانت ها)) كه برای برطرف كردن بوی دهان ((آنتی پرسیپرانت ها)) كه از تعرق بدن جلوگیری می كند و افترشیوها كه پس از اصلاح استفاده می گردد نام برد.
نكات حیاتی درباره عطرها
1- عطر را در نقاط نبض دار بدن استفاده كنید،نقاطی كه جریان خون قوی بر پوست گرمتر از دیگر نقاط می باشد مانند مچ دست و پشت گوش و قفسه سینه و گردن و داخل آرنجها.
2- عطر را به صورت چند لایه استفاده كنید ، تا ماندگاری آن افزایش یابد.
3- پس از 3،4 ساعت معمولا باید مجددا به خودتان عطر بزنید.
4- عطر را در هوا روبروی خود اسپری كرده و از آن عبور كنید با این كار عطر به طور یكنواخت روی بدن می نشیند.
5- زمان متحان عطر هنگام خرید اجازه دهید حداقل عطر به مدت 10 دقیقه روی پوست شما باقی بماند و زمانی كه بوی عطر با بوی طبیعی بدن شما آمیخته می گردد ایجاد بوی متفاوتی خواهد كرد. با این كار انتخاب بهتری خواهید كرد. همچین بیش از 3 عطر را همزمان امتحان نكنید چون بینی شما دیگر قدرت تشخیص نخواهد داشت.

https://article.tebyan.net/UserArticle/AmpShow/691988
ادامه مطلب
[ یک شنبه 1 فروردین 1400  ] [ 9:58 AM ] [ مدیر سایت ]

برندهای عطرسازی به چه گروه‌هایی تقسیم می‌شوند؟

طبقه‌بندی شرکت‌ها و برندهای عطرسازی

معمولاً برندهای عطرسازی بر اساس نحوه و ساختار فعالیتشان به گروه‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که شامل دیزاینر (Designer)، عطر نیش (Niche) و آرتیزان (Artisan) می‌شود.

دیزاینر (Designer)

شرکتهای خیلی بزرگ با قدرت مالی فراوان هستند که در گستره وسیعی از صنعت مد یا اتومبیل سازی، ساعت‌سازی و … به تولید مشغول بوده و به عنوان یک بخش مکمل، در زمینه تولید عطر هم فعالیت دارند. بیشتر اسم‌های شناخته شده در صنعت مد در این گروه قرار دارند مانند Calvin Klein. روش عمومی این شرکت‌ها این است که با استفاده از نظر سنجی‌ها و روش‌های علمی در آمار روند سلیقه مشتری‌ها را در ارتباط با رایحه‌های مورد علاقه، رنگ عطر، شکل محفظه و سطح درآمد آن‌ها و توان آن‌ها در پرداخت جهت هر شیشه بررسی کرده و بر اساس بازار مورد نظر خود عطری با رایحه، کیفیت و قیمت مشخصی ارائه می‌دهند. به همین دلیل این عطرها اغلب حالت عامه پسندتری داشته و مقبولیت عمومی بیشتری بدست می‌آورند. بعلت قدرت مالی فراوان کمپین‌های تبلیغاتی وسیعی راه انداخته در نتیجه اسم این برندها و عطرهای تولیدی آن‌ها بیشتر شناخته شده هستند.

نیش (Niche)

عبارت نیش یا بازار نیش به فارسی جاویژه بازار به بخش حاشیه‌ای کوچکی از بازار گفته می‌شود که بر روی یک نیاز ویژه یا یک کالای ویژه متمرکز شده‌است. این گونه از مدیریت بازاریابی بازار هدف خود را بر پایه نیاز بسیار ویژه، دامنه قیمتی، کیفیت کالا و ویژگی‌های جمعیت‌شناختی تعریف کرده‌است. هدف از بازاریابی جاویژه تمرکز کردن بر برآورده کردن یک کالا یا خدمت برای بخش کوچکی از بازار است که کالاها یا خدمات موجود نتوانسته‌اند نیاز آن بخش را به خوبی برآورده سازند. در صنعت عطر اغلب شرکتهایی که این‌گونه بازاریابی را انتخاب کرده‌اند نسبت به غول‌های چند ملیتی توان مالی کمتری داشته و بیشتر اهتمام خود را در افزایش کیفیت رایحه‌ها و سلایق خاص بکار می‌برند. در بعضی از این برندها عطار و صاحب شرکت یکی هستند، هرچند در بعضی از آن‌ها طراحی عطر به عطارهای خارج از شرکت سپرده شده‌است. یکی از تفاوت‌های اصلی روش تولید این شرکت‌ها با غول‌های دیزاینری در این است که طراح عطر در این شرکت‌ها کمتر به روندها و نظرسنجی‌های عمومی توجه نشان داده و بیشتر کار تولید عطر را مانند یک اثر هنری بر اساس ذهنیت، داستان و ایده خودش طراحی و تولید می‌کند، به همین دلیل عطرهای این خانه‌ها اغلب خاص پسندتر بوده و کمتر مورد اقبال عمومی قرار می‌گیرند. از معروفترین برندهای این حوضه می‌توان از Serge Lutens و Guerlain در این زمینه نام برد. بعضی از برندهای دیزاینری جهت رقابت با شرکتهایی که در بازارهای نیش فعالیت می‌کنند خط تولیدهای جداگانه‌ای تحت عنوان «اختصاصی» یا «ویژه» راه انداخته‌اند که بر روی همین بازارهای حاشیه‌ای تمرکز می‌کنند. از معروفترین این کارها می‌شود از خط Private Blend شرکت Tom Ford یا La Collection Privée برند Dior نام برد. امروزه شرکت‌های عطرسازی فعال در بازارهای نیش بعلت نیاز کمتر به منابع مالی و افزایش مصرف بخصوص در بازارهای حوضه خاورمیانه رشد قارچ گونه‌ای داشته‌اند.

آرتیزان (Artisan)

زیر مجموعه‌ای از شرکتهایی با استراتژی نیش مارکتینگ هستند که یک عطار خود، برند خیلی کوچکی ایجاد کرده و صاحب برند و عطار در آن یکی می‌باشد. به این گروه ایندی نیش (Indie Niche) هم گفته می‌شود. تعداد کارکنان این شرکت‌ها از تعداد انگشتان دست فراتر نمی‌رود. این برندها اغلب سعی می‌کنند کمبود خود در زمینه مسایل مالی و امکانات بازاریابی را با استفاده از خلاقیت و ایجاد آثار هنری از رایحه، جبران نمایند. آن‌ها اغلب گستره فروش محلی داشته و در نهایت از امکانات فروش آنلاین استفاده می‌نمایند. خیلی از این شرکت‌ها به حوضه تولید عطرهای طبیعی (عطرهایی که صد در صد مواد اولیه استفاده شده در آن‌ها طبیعی می‌باشد) روی آورده‌اند. از برندهایی که در حوضه ایندی نیش معروف می‌باشند می‌توان از Andy Tauer و DSH نام برد.

منبع: ویکی پدیا
ادامه مطلب
[ سه شنبه 26 اسفند 1399  ] [ 1:12 PM ] [ مدیر سایت ]

عطر اصل مردانه دولچه گابانا لایت بلو مردانه

عطر اصل مردانه دولچه گابانا لایت بلو مردانه


دولچه گابانا لایت بلو مردانه از برند دولچه گابانا شرکت سازنده این عطر محبوب جهانی است.
این عطر و ادکلن از عطرهای پرفروش و پرطرفدار این برند است. دولچه گابانا لایت بلو مردانه در سال 2007 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.
ادو تویلت مردانه دولچه گابانا لایت بلو مردانه یکی از عطرهای محبوب طی سالهای اخیر بوده است.
مشخصات رایحه ای عطر: گروه بویایی، عطار و طبع
گروه بویایی:
اسانس های موجود در این گروه بویایی همگی از بهترین مواد در صنعت عطرسازی هستند که مردانه در بازار موجود هستند. دولچه گابانا لایت بلو مردانه از عطرهای با طبیعت خنک است.
عطار این عطر، با ترکیب انواع آمیزه های متفاوت و متنوع، رایحه بینظیر و ماندگار دولچه گابانا لایت بلو مردانه خلق کرده است.
اسانس اولیه:
ترنج ، نارنگی ماندارین، گریپ فروت ، سرو کوهی نت های اولیه هستند و بلافاصله بعد از اسپری ظاهر می شوند.
اسانس میانی:
اقاقیای برزیلی ، رزماری ، فلفل نت های میانی هستند.
اسانس پایانی:
مشک ، خزه درخت بلوط ، روایح دودی نت های پایانی دولچه گابانا لایت بلو مردانه هستند.
برای خرید این عطر، بر روی خرید عطر مردانه کلیک کرده و انواع عطرهای مردانه را مشاهده کنید.
با مراجعه به فروشگاه عطر مجموعه کاملی از عطرهای زنانه و مردانه برندهای متفاوت را خواهید دید.
با کلیک بر روی دولچه گابانا لایت بلو مردانه اطلاعات کامل عطر را مطالعه و در صورت دلخواه اقدام به خرید نمایید.


ادامه مطلب
[ سه شنبه 12 اسفند 1399  ] [ 4:17 PM ] [ مدیر سایت ]

کدام یک از عطرهای خانه عطرسازی مارک جوزف را بخریم؟

ادو پرفیوم زنانه ماین پور فم زنانه

عطر ماین پور فم زنانه Marc Joseph محصول فرانسه است. این برند، ماین پور فم زنانه را در سال 0 به بازار عطرهای زنانه عرضه کرد. مارک جوزف این عطر و ادکلن را از ترکیب آمیزه های بسیار لطیف رایحه های مرکباتی خلق کرد. ترکیب بسیار خارق العاده و جذاب از اسانس های معطر ترنج ، شکوفه پرتقال ، نارنگی و رز ، یاس و مشک ، وانیل ، نعناع هندی در کنار یکدیگر. خرید ادکلن زنانه ماین پور فم زنانه تنها از فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن امن و مطمئن توصیه می شود.
 

مارک جوزف این پاریس (مارک ژوزف این پغی)

عطر اصل زنانه مارک جوزف این پاریس (مارک ژوزف این پغی) Marc Joseph in Paris دارای طبع معتدل و در گروه بویایی گلی میوه ای دسته بندی می شود. برند سازنده این عطر مارک جوزف است. این عطر محصول سال 0 فرانسه است. خريد عطر و ادكلن اینترنتی مارک جوزف این پاریس (مارک ژوزف این پغی) را به شما توصیه می کنیم. ادکلن زنانه مارک جوزف این پاریس (مارک ژوزف این پغی) از کنار هم قرار دادن اسانس های نارنگی ماندارین، پرتقال، ریحان ، تمشک و رز ، شمعدانی ، مگنولیا ، برگ بنفشه و مشک ، وانیل ، نعناع هندی ، اقاقیای پالیساندر به وجود آمده است. قیمت روز ادکلن مارک جوزف این پاریس (مارک ژوزف این پغی) را با کلیک بر روی نام عطر مشاهده کنید.
 

عطر زنانه مارک جوزف إونس

مارک جوزف إونس Evence تولید فرانسه در سال 0 است. مارک جوزف برند تولید کننده این عطر، مارک جوزف إونس را در گروه بویایی گلی میوه ای عرضه کرد. ادکلن برند زنانه مارک جوزف إونس از ترکیب آمیزه های گلی میوه ای بسیار معطر و خوشبوی ترکیبات سبز ، انار ، خرمالو در نت اولیه عطر، لاله مردابی، گل چامپاکا در نت میانی و مشک ، کهربا، چوب ماهون در نت پایانی عطر به وجود آمده است. علاقمندان به این عطر برای خرید عطر ادکلن اورجینال مارک جوزف إونس به فروشگاه اینترنتی ادکلن اورجینال مراجعه کنند. عطرساز برجسته این عطر زنانه ، نام داشت.
 

ادکلن مردانه مارک جوزف ماین نویر 1950 پاریس

ادو پرفیوم مارک جوزف ماین نویر 1950 پاریس Mine Noir 1950 Paris محصول فرانسه در سال 2016 است. مارک جوزف برند تولید کننده این عطر، مارک جوزف ماین نویر 1950 پاریس را در گروه بویایی شرقی چوبی عرضه کرد. ادکلن اصل مردانه مارک جوزف ماین نویر 1950 پاریس از ترکیب آمیزه های شرقی چوبی و ترکیب اسانس های زیر به وجود آمده است.
اسانس اولیه: نعناع هندی ، سدر
اسانس میانی: دانه تونکا ، چوب صندل سفید
اسانس پایه: مشک ، چرم
علاقمندان به این عطر برای خرید اینترنتی ادکلن اورجینال مارک جوزف ماین نویر 1950 پاریس به فروشگاه عطر مراجعه کنند. عطرساز برجسته این ادکلن مردانه ، نام داشت.
 

مردانه مارک جوزف ماین نویر 1970 نایس

مردانه اصل مارک جوزف ماین نویر 1970 نایس از محصولات محبوب و پرفروش برند مارک جوزف است و ساخت کشور فرانسه است. مارک جوزف ماین نویر 1970 نایس در 2016 به بازار عطرهای مردانه معرفی و عرضه شد.
عطرسازان مجموعه مارک جوزف برای ساخت رایحه بینظیر این ادکلن اورجینال مردانه از روایح سحرآمیز و هوس انگیزی استفاده کردند. قرارگیری انواع روایح چوبی معطر در کنار یکدیگر و خلق رایحه بسیار خوشبو و شیک که ساختار عطر را تشکیل می دهند. مارک جوزف ماین نویر 1970 نایس در همان ابتدا با رایحه ترنج ، سیب ، هل ، بالنگ در نت اولیه عطر آغاز می شود. در نت میانی به رایحه اسطوخودوس ، خس خس ، شمعدانی ، روایح چوبی، فلفل ، تمشک می رسد و در نت پایانی با رایحه مشک ، کهربا پایان یافته و رایحه ای اصیل و خوشبو خلق می کند. برای خرید عطر اصل مردانه مارک جوزف ماین نویر 1970 نایس به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کرده و با اطمینان خرید کنید.
 

مردانه مارک جوزف ایمپرس

عطر مارک جوزف ایمپرس محصول 2015 فرانسه است. این عطر در گروه عطرهای طبقه بندی می شود. عطاران مشهور و حرفه ای کمپانی مارک جوزف این عطر را از ترکیب آمیزه های معطر چوبی معطر ساختند. ترکیب بسیار خارق العاده و جذاب از اسانس های معطر ترنج ، پرتقال، لیمو ترش، سیب ، خربزه و سدر ، شمعدانی ، چوب صندل سفید و مشک ، کهربا، عسل در کنار یکدیگر. خرید عطر اورجینال مردانه مارک جوزف ایمپرس تنها از فروشگاه اینترنتی ادکلن اورجینال امن و مطمئن توصیه می شود.
 

مارک جوزف بلایف

ادکلن زنانه مارک جوزف بلایف Belief دارای طبع و در گروه بویایی رایحه های گلی دسته بندی می شود. مارک جوزف کمپانی سازنده عطر، آن را در سال 2015 و در کشور فرانسه عرضه کرد. خرید آنلاین ادکلن اورجینال مارک جوزف بلایف را به شما توصیه می کنیم. ادکلن زنانه مارک جوزف بلایف از کنار هم قرار دادن اسانس های گل‌های معطر و و به وجود آمده است. بر روی نام عطر کلیک کنید و قیمت عطر مارک جوزف بلایف را مشاهده کنید.
 

ادو پرفیوم مردانه مارک جوزف ماین پورهوم

ادکلن مردانه اصل مارک جوزف ماین پورهوم یکی از محصولات برتر و پرفروش برند مارک جوزف است و به کشور فرانسه تعلق دارد. مارک جوزف ماین پورهوم در 0 به بازار عطرهای خنک مردانه معرفی و عرضه شد.
کمپانی مارک جوزف برای خلق رایحه این عطر و ادکلن مردانه از آمیزه های متفاوتی استفاده کرد. چیده شدن انواع روایح چوبی ادویه ای در کنار یکدیگر و خلق رایحه محشر و دلنواز. مارک جوزف ماین پورهوم در همان ابتدا با روایح پرتقال، لیمو ترش، گریپ فروت ، جوز در نت اولیه عطر آغاز می شود. در نت میانی به روایح ترکیبات سبز ، خس خس ، زنجبیل ، فلفل صورتی می رسد و در نت پایانی با روایح مشک ، نعناع هندی ، چوب صندل سفید خاتمه می یابد و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را خلق می کند. برای خرید عطر و ادکلن مردانه مارک جوزف ماین پورهوم به فروشگاه عطر مراجعه کرده و یک خرید اینترنتی و امن را تجربه کنید.
 

ادو پرفیوم زنانه مارک جوزف بلایف (بیلایف) بلک (بلایف مشکی)

عطر مارک جوزف بلایف (بیلایف) بلک (بلایف مشکی) Marc Joseph محصول فرانسه است. این برند، مارک جوزف بلایف (بیلایف) بلک (بلایف مشکی) را در سال 0 به بازار عطرهای زنانه عرضه کرد. مارک جوزف این عطر اصل را از ترکیب آمیزه های بسیار لطیف رایحه های گلی خلق کرد. ترکیب بسیار خارق العاده و جذاب از اسانس های معطر وانیل ، سدر و رز ، گل صدتومانی و توت سیاه، تمشک در کنار یکدیگر. خريد عطر اينترنتي زنانه مارک جوزف بلایف (بیلایف) بلک (بلایف مشکی) تنها از فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن امن و مطمئن توصیه می شود.
 

مارک جوزف ام جی زنانه

ادکلن برند زنانه مارک جوزف ام جی زنانه MJ Woman دارای طبع و در گروه بویایی دسته بندی می شود. برند سازنده این عطر مارک جوزف است. این عطر محصول سال 2017 فرانسه است. خرید آنلاین عطر و ادکلن مارک جوزف ام جی زنانه را به شما توصیه می کنیم. ادکلن زنانه مارک جوزف ام جی زنانه از کنار هم قرار دادن اسانس های انگور و رز و وانیل ، نعناع ، عنبر به وجود آمده است. قیمت ادکلن مارک جوزف ام جی زنانه را با کلیک بر روی نام عطر مشاهده کنید.
 

 
ادامه مطلب
[ پنج شنبه 7 اسفند 1399  ] [ 12:49 PM ] [ مدیر سایت ]