هاست / طراحی سایت / طراحی اپلیکیشن / ثبت دامنه
هاست / طراحی سایت / طراحی اپلیکیشن / ثبت دامنه 
نويسندگان

اَپ تاک تیک تاک برند شما
با استفاده از اپلیکیشن های اَپ تاک، بدون نیاز به هزینه های سنگین، برند و محصولات خود را در قالب اپلیکیشن در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار دهید.
اپلیکیشن اندروید
با استفاده از این خدمات می توانید برای سیستم عامل های اندروید اپلیکیشن فروشگاهی داشته باشید.
فروشگاه حرفه ای
اپلیکیشن فروشگاهی با عظمت دی جی کالا و کامل با طراحی پیشرفته و مدیریت آسان برای هر فروشگاه.
اپلیکیشن آی او اس
با استفاده از این خدمات می توانید برای سیستم عامل های آی او اس اپلیکیشن فروشگاهی داشته باشید.
امکانات بی نظیر
با استفاده از سایت و پنل کاربری خود می توانید اپلکیشن را به راحتی مدیریت و از امکانات آن بهره مند شوید.
سازگاری کامل
سازگاری کامل بین اپلیکیشن های اندروید و آی او اس با وب سایت طراحی شده فروشگاهی و محصولات آن.
قیمت مناسب
بر خلاف هزینه های بسیار بالای اپ نویسان، این مجموعه در راستای حمایت از فروشندگان هزینه های مناسبی دارد.
درج در استورها
اپلیکیشن های ایجاد شده توسط این مجموعه همگی قابلیت ثبت در استورهایی مثل گوگل پلی و اپ استور را دارند.
پشتیبانی حرفه ای
تیم پشتیبانی و فنی این مجموعه 24 ساعته 7 روز هفته پاسخگوی نیاز ها و مشکلات شما خواهد بود.

اپ تاک
ادامه مطلب
[ سه شنبه 8 مهر 1399  ] [ 12:36 PM ] [ ]
نظرات 0

یکی از خدمات بسیار مهم تعمیرگاه فیکس آپ کار تعمیر خودرو خارجی می باشد. تعمیر ماشین خارجی نیازمند تخصص و تجربه فراوانی دارد و علاوه بر آن هزینه و زمان مناسب را می طلبد. این مرکز با داشتن کارشناسان حرفه ای و مسلط به ساختارهای خودروهای خارجی انواع تعمیرات تخصصی را انجام می دهد.

این تعمیرگاه با تجربه درخشان در زمینه تعمیر خودرو خارجی خدمات کاملی را در این زمینه به انواع مدل های ماشین خارجی روز دنیا ارائه می دهد. این تعمیرات بصورت تخصصی توسط تعمیرکار حرفه ای در این مرکز انجام می شود. در ادامه در فیکس آپ کار برخی خدمات تعمیر خودرو خارجی را اشاره خواهیم کرد:

تعمیر خودرو خارجی - فیکس آپ کار
تعمیر خودرو خارجی – فیکس آپ کار

تعمیر ماشین خارجی

خودروهای خارجی با توجه به ارزش بسیار بالایی که دارند همیشه نیازمند خدمات حرفه ای و تخصصی هستند. تعمیر ماشین خارجی جزء معدود خدماتی است که در زمینه تعمیرات ماشین انجام می شود. این خودروهای خارجی ساختار کاملاً متفاوتی نسبت به خودروهای داخلی دارد و نمی توان تعمیرات آن را به تعمیرکاران خودروهای داخلی سپرد.

از این رو مجموعه تعمیرگاهی فیکس آپ کار اقدام به تعمیر خودرو خارجی کرده و این خدمات را با هزینه و زمان مناسب بصورت ضمانتی ارائه می دهد. مالکین خودرو های خارجی می توانند با حضور در این مرکز تعمیرگاهی از مشاوره رایگان و عیب یابی خودرو استفاده نمونه و در نهایت تعمیر خودرو خارجی خود را به فیکس اپ کار بسپرند.

تعمیر موتور خودرو خارجی

یکی از خدماتی که این مجموعه بصورت حرفه ای و تخصصی ارائه می دهد، تعمیر موتور خودرو خارجی می باشد. خودروهای خارجی معمولاً دارای موتور های حجیم و پیشرفته هستند که به مرور زمان با توجه به نحوه استفاده و رسیدگی ها ممکن است دچار مشکلاتی شوند.

تعمیر موتور خودرو خارجی بصورت اساسی و کامل انجام می شود و پیش از آن توسط تعمیرکار مربوطه عیب یابی صورت می گیرد. زمان و هزینه انجام تعمیر موتور خودرو خارجی محاسبه و در صورت تایید مالک خودرو انجام می شود.

تعمیر گیربکس خودرو خارجی

فیکس آپ کار تعمیر گیربکس خودرو خارجی را علاوه بر خدمات تعمیر موتور نیز انجام می دهد. این تعمیرات تنها بر روی گیربکس های خودکار یا اتوماتیگ صورت می گیرد. مشکلاتی نظیر سر و صدا، تاخیر در تعویض دنده، عدم جا رفتن دنده یا عدم حرکت در حالت درایو از مشکلاتی است که در تعمیر گیربکس خودرو خارجی رفع می شود.

کارشناس پس از عیب یابی و مشاهده مشکلات موجود در گیربکس اتوماتیک اقدام به رفع آن ها نموده و پس از آن مجدد مورد تست و بررسی قرار می گیرد. خدمات تعمیر گیربکس خودرو خارجی در این مرکز بصورت کامل و تضمینی صورت می گیرد.

تعمیر جلوبندی ماشین خارجی

تعمیر موتور خودرو خارجی - تعمیر گیربکس خودرو خارجی - فیکس آپ کار
تعمیر موتور خودرو خارجی – تعمیر گیربکس خودرو خارجی – فیکس آپ کار

جلوبندی خودرو یکی از بخش هایی در خودرو است که بدلیل استفاده از قطعات و لوازم مصرفی بیشتر مورد خرابی قرار می گیرد. تعمیر جلوبندی ماشین خارجی یکی از خدمات دیگر تعمیر ماشین خارجی است که ارائه می شود. در تعمیر جلوبندی خودرو خارجی پس از آن که عیوب مشخص شدند، قطعات مصرفی بررسی و در صورت نیاز تعویض می گردند.

خدمات تعمیر جلوبندی ماشین خارجی در صورت نیاز به تعویض قطعات انجام می شود و قسمت های خراب مورد تعمیر قرار می گیرند. در ادامه مقاله تعمیر خودرو خارجی برخی مشکلاتی که باعث می شود نیاز به تعمیر جلوبندی ماشین خارجی باشد به شکل زیر می باشد:

 • وجود سر و صدا در قسمت جلویی خودرو
 • انحراف خودرو به سمت چپ یا راست
 • وجود لرزش در قسمت جلویی خودرو
 • لاستیک سایی در چرخ های جلویی

نصب آپشن خودرو خارجی

از دیگر خدماتی که مجموعه فیکس آپ کار ارائه می دهد نصب آپشن خودرو خارجی می باشد. در برخی خودروهای خارجی کم آپشن می توان با نصب آپشن لذت رانندگی را افزایش داد. آپشن های ظاهری و فنی که قابل نصب و استفاده روی انواع مدل های خودروهای خارجی باشد توسط این تعمیرگاه انجام می شود.

علاوه بر این نصب آپشن خودرو خارجی زمانی که یک یا چند آپشن دچار مشکل باشد می توان آن را تعمیر نمود. همچنین می توان آپشن های قدیمی را با آپشن های جدید تر جایگزین نمود. خدمات نصب آپشن بر اساس درخواست مالک خودرو در این مرکز با قطعات اصلی انجام می شود.

تعمیر جلوبندی خودرو - لوازم استوک خودرو - فیکس آپ کار
تعمیر جلوبندی خودرو – لوازم استوک خودرو – فیکس آپ کار

سرویس دوره ای ماشین خارجی

سرویس دوره ای از خدماتی است که برای خودرو ها در نظر گرفته می شود. سرویس دوره ای ماشین خارجی فرایندی است که در آن تمام قسمت های فنی و ظاهری خودرو مورد عیب یابی و بررسی قرار می گیرند. این کار باعث می شود تا اگر مشکلی در قسمت های مختلف خودرو وجود داشته باشد مشخص و اقدام به تعمیر خودرو خارجی شود.

سرویس دوره ای ماشین خارجی باعث می شود تا هزینه های نگهداری یک خودرو کاهش یابد. به این شکل که اگر قطعه یا بخشی از خودرو معیوب باشد، پیش از آن که دچار مشکلات جدی شود رفع می شود. سرویس دوره ای ماشین خارجی در این محل بصورت حضوری انجام می شود.

لوازم استوک خودرو خارجی

خودروهای خارجی که در کشور ایران در حال تردد و استفاده هستند بدلیل نبود نمایندگی رسمی دغدغه تهیه قطعات را دارند. این مجموعه لوازم استوک خودرو خارجی را از کمپانی های معتبر بدون واسطه با هزینه و زمان مناسب تهیه و تامین می کند.

این لوازم استوک خودرو خارجی به درخواست مالکین خودرو می تواند به کارشناس فروش فیکس آپ کار اعلام شود. پس از اعلام نتیجه این قطعه که بصورت اصلی و دارای سلامت کامل بوده به شکل تضمینی ارائه می شود. علاوه بر آن نصب یا تعویض قطعه در این مجموعه توسط تعمیرکاران انجام می شود.

صافکاری و نقاشی ماشین خارجی

در کنار خدمات تعمیر موتور خارجی در این مجموعه، صافکاری و نقاشی ماشین خارجی نیز انجام می شود. بخشی از محوطه تعمیرگاهی فیکس آپ مختص خدمات ظاهری خودرو مثل صافکاری و نقاشی ماشین خارجی می باشد. این خدمات شامل صافکاری بی رنگ، صافکاری PDR و لیسه گیری می باشد.

خدمات صافکاری و نقاشی ماشین خارجی توسط کارشناس حرفه ای و با تجربه در این مرکز انجام می شود. خودروهای خارجی بدلیل ارزش بالایی که دارند خدمات صافکاری و نقاشی باید بصورت کاملاً دقیق و حرفه ای انجام شود. این خدمات دارای کارشناسی و مشاوره رایگان می باشد.

 
ادامه مطلب
[ سه شنبه 7 اسفند 1397  ] [ 1:45 AM ] [ ]
نظرات 0

گاهاً لازم است کاربرانی که از گواهینامه https در هاست سایت خود استفاده می کنند لینک های خود را از http به https ریدایرکت یا هدایت کنند. البته لازم به ذکر است که زمانی که در ابتدا هاست تهیه می شود در بسیاری از هاست ها و میزبانی های وب این گواهینامه فعال است و بهتر است کاربران از همان ابتدا سایت خود را با https باز کرده و شروع به طراحی و لینک دهی کنند. در این حالت دیگر نیازی به ریدایرکت http به https به صورت خودکار در cpanel نمی باشد.

آموزش ریدایرکت HTTP به HTTPS به صورت خودکار در Cpanel

ریدایرکت HTTP به HTTPS

اما کاربرانی که در ابتدا سایت خود را بدون این گواهینامه امنیتی طراحی نموده اند و قصد داشته باشند که آن را تغییر دهند، می بایست علاوه بر تغییر لینک های سایت از این ریدایرکت استفاده کنند که در آموزش ریدایرکت HTTP به HTTPS به صورت خودکار در Cpanel توضیح داده می شود. برای انجام این کار می بایست ابتدا وارد File manager در هاست سی پنل خود شوید. پس از آن وارد فایل htaccess شده و کدهای زیر را درون این فایل قرار دهید:

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTPS} off
RewriteRule ^(.*)$ https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301]

ریدایرکت HTTPS به HTTP

همچنین ممکن است کاربران بدلیل مشکلاتی که برایشان ایجاد می شود یا حتی میل شخصی دیگر نخواهند از این گواهینامه امنیتی استفاده کنند. در این حالت می بایست مجدد به روش پیشین کد زیر را در فایل htaccess خود قرار دهید:

RewriteCond %{HTTP:X-Forwarded-Proto} =https
RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301]

در این بین می بایست به موارد زیر دقت داشته باشید:

 • اگر فایل htaccess را نمی بینید، در قسمت setting در file manager گزینه show hidden files را بزنید
  • اگر باز هم فایل htaccess وجود نداشت، آن را خودتان بسازید یا اگر از وردپرس استفاده می کنید یکبار پیوندهای یکتا را ذخیره کنید تا ایجاد شود
 • این قطعه کد می تواند در ابتدا یا انتهای فایل htaccess قرار بگیرید و بین خطوط دیگر نباشد
 • با هر بار برداشتن و قرار دادن این کدها عملکرد آن ها را می توان متوقف کرد
 • اگر از سیستم های مدیریت محتوایی مثل وردپرس استفاده می کنید، می توانید از افزونه هایی نظیر Really simple ssl نیز استفاده کنید
 • در صورت فعال بودن ssl در قسمت تنظیمات همگانی وردپرس نیز می توانید لینک ها را از http:// به https:// تغییر دهید

کاربران دهاستینگ در صورت وجود مشکل در فعالسازی SSL یا حتی مشکل در آموزش ریدایرکت HTTP به HTTPS به صورت خودکار در Cpanel می توانند با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی فنی اعلام کنند تا این مورد برای آن ها بررسی شود. همچنین قابل ذکر است که این مجموعه در تمام سرویس های خود SSL رایگان ارائه می دهد و هر ساله بصورت خودکار این گواهینامه های امنیتی بطور رایگان تمدید می شوند.
ادامه مطلب
[ سه شنبه 2 بهمن 1397  ] [ 7:01 PM ] [ ]
نظرات 0

هاست و دامنه چیست؟ با توجه به آنلاین شدن بسیاری از کسب و کار های تمام دنیا مسائل مرتبط و مشکلات و سوالات توسط بسیاری از مردم در زمینه هاست و دامنه و حتی استفاده از آن ها روز به روز در حال افزایش است. بطور کلی می توان گفت تهیه هاست و دامنه از ابتدایی ترین اموری است که در ایجاد یک وب سایت نیاز می باشد و کاربر می بایست آن ها را تهیه و آماده کند تا بتواند زمینه های طراحی وب سایت خود را فراهم کند.

هاست چیست؟

هاست فضای میزبانی مجازی است که در یک سرور بصورت اشتراکی یا اختصاصی ایجاد شده است. هر وب سایتی برای طراحی و استفاده می بایست در یک فضایی میزبانی شود یا ساده تر بگوییم فایل های آن بارگزاری و قابل خواندن شود. این فضای میزبانی بصورت مجازی توسط یک میزبانی در اختیار کاربران قرار داده می شود اما در نهایت به یک سرور ختم می شود که دارای سخت افزارهایی مثل هارد دیسک می باشد و اطلاعات شما هم در آن هارد دیسک ذخیره می شود.

چرا باید هاست داشته باشیم؟

به جهت این که فایل های سایت شما توسط افرادی که وب سایت را باز می کنند در دسترس و قابل خواندن باشد، می بایست این فضا وجود داشته باشد که همه کاربران به آن ها دسترسی داشته باشند. شاید این سوال امنیتی برایتان ایجاد شود که در این حالت دیگر همه می توانند به فایل های شما دسترسی پیدا کنند و باعث می شود دیگر امنیتی نداشته باشید. پاسخ پرسشتان کاملاً واضح است. تمامی فایل ها در این فضای میزبانی دارای سطح دسترسی هستند و کاربران تنها دسترسی خواندن دارند و دسترسی نوشتن تنها برای مدیران می باشد.

چه نوع هاستی باید داشته باشیم؟

پاسخ این پرسش کاملاً بستگی به وب سایتی که می خواهید در این فضای میزبانی بارگزاری کنید دارد. بیشتر منظورمان از این حرف نوع کدنویسی و برنامه نویسی سایت شما می باشد یا اینکه چگونه می خواهید سایت را طراحی کنید و یا از چه سیسنمی قصد استفاده دارید. بطور مثال اگر قصد استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا می باشد را داشته باشید، بهترین انتخاب برای شما هاست وردپرس می باشد. در هاست وردپرس انواع زبان های برنامه نویسی مثل php بطور کامل پشتیبانی می شود. اما ممکن است برخی افراد قصد داشته باشند که سایت خود را با زبان asp طراحی کنند که در این حالت استفاده از هاست ویندوز پیشنهاد می شود.

تخصصی ندارم، چگونه هاست تهیه کنم؟

تهیه هاست همانند تهیه یک محصول فیزیکی می باشد. صرفاً نیازی نیست که حتماً در آن زمینه متخصص باشید. کافیست بدانید قصد انجام چه کاری را دارید و آن موارد را با کارشناسان فروش شرکت های میزبانی مطرح کرده و با آن ها مشورت کنید تا بهترین گزینه ها برای انتخابتان به شما ارائه شود. همچنین با استفاده از جستجو در موتورهای جستجوگری مثل گوگل می توانید اطلاعات خود را در  رابطه با زمینه های مختلف در میزبانی افزایش دهید.

ویژگی های یک هاست خوب چیست؟

اگر بدنبال تهیه هاست باشید و در گوگل جستجو کرده باشید، قطعاً وب سایت های میزبانی بسیاری مشاهده می کند که هم ممکن است باعث افزایش اطلاعات شما در این زمینه شود و هم ممکن است شما را گیج کند که در این مورد به شما حق می دهیم. هاست ها انواع و ویژگی های مختلفی دارند که ممکن است در تهیه آن ها دچار سردرگمی شوید. سعی می کنیم در این مقاله بطور خلاصه به برخی از ویژگی های یک هاست خود اشاره کنیم:

هاست و دامنه چیست؟

هاست و دامنه چیست؟

 • از یک مجموعه معتبر تهیه شود
 • سخت افزار قوی داشته باشد
 • نرم افزارهای بروز و بدون مشکل داشته باشد
 • پشتیبانی مجموعه هاستینگ قوی و به موقع باشد
 • هزینه های تمام شده بصورت دوره ای قابل قبول باشد
 • در سرور شلوغ و پرمصرفی نباشد
 • مشکلات امنیتی ایجاد نشده باشد
 • مانیتورینگ لحظه ای داشته باشد
 • نیازهای شما را طبق نوع آن براورده کند

دامنه چیست؟

دامنه آدرس اینترنتی شما می باشد که شما یا ثبت دامنه، کاربران یا هر فرد دیگری با وارد کردن آن در مرورگر های خود می توانند آن را باز کرده و مشاهده کنند. دامنه به قسمت تقسیم می شود. قسمت اول نام موردنظر شما و قسمت دوم پسوند آن می باشد. بطور مثال نام دامنه ما dehosting و پسوند آن ir می باشد. کاملاً واضح می باشد که نام ابتدایی دامنه سلیقه ای می باشد و هیچ الزامی وجود ندارد که به چه شکل باشد اما می بایست طبق یک سری قوانین و در یک سری چارچوب های رعایت شده انتخاب شود. قسمت دوم که پسوند دامنه می باشد هم سلیقه ای است اما انتخاب شما می بایست برجسب برخی موارد باشد.

چگونه نام دامنه را انتخاب کنم؟

پر تکرار ترین پرسش کاربران تازه کار نحوه انتخاب نام دامنه شان می باشد و طبیعی است که در این مورد نیاز به راهنمایی داشته باشد. نام دامنه کاملاً سلیقه ای است و به همین جهت نمی توان خیلی در این مورد از شخصی راهنمایی گرفت. این نام می بایست منطبق بر نام کسب و کار یا کاری که انجام می دهید باشد. بطور مثال اگر فروشگاه اینترنتی می باشد استفاده از کلمه هایی مثل shop یا kala می توانید تاثیر گذار و مناسب باشد. مواردی که می بایست در انتخاب نام دامنه در نظر داشته باشید:

 • کوتاه و مختصر باشد
 • خیلی راحت تلفظ شود
 • خیلی راحت قابل نوشتن باشد
 • از کاراکترهای خاص و نماد ها نمی توانید استفاده کنید
 • به کسب و کارتان بیاید
 • از انتخاب نام های عجیب و غریب بپرهیزید

چگونه پسوند دامنه را انتخاب کنم؟

پرسش دیگری که پاسخ به آن بسیار ساده می باشد انتخاب پسوند دامنه است. در ابتدا دقت داشته باشید که نوع پسوند دامنه شما هیچ تاثیری در نوع سایت شما ندارد. بهتر است اینطور بگوییم که برخی گمان می کنند که اگر دامنه ir که برای کشور ایران می باشد را تهیه کنند فقط برای این کشور قابل دسترسی است که کاملاً اشتباه است. هر پسوند دامنه و نام دامنه ای که داشته باشید برای تمام دنیا قابل دسترسی است. مواردی که می بایست به آن ها در انتخاب پسوند دامنه در نظر داشته باشید:

 • با توجه به هزینه های متنوع، بر اساس بودجه خود انتخاب کنید
 • سعی کنید از پسوند های محبوب مثل ir یا com استفاده کنید
 • نوع گفتن و نوشتن آن ساده باشد
 • به کسب و کارتان بیشتر بیاید مثل اگر فروشگاه اینترنتی هستید دامنه shop. زیباست
 • پس از قطعی شدن تصمیم خود آن را انتخاب کنید زیرا قابل تغییر نیست

برای تهیه دامنه چه مدارکی نیاز است؟

و در نهایت میرسیم به مهم ترین پرسش. در این مقاله قصد می کنیم تنها در رابط با دامنه های محبوب و پرفروش ir و com را مثال بزنیم. همانطور که می دانید دامنه ir یک دامنه ملی می باشد و زیر نظر سامانه ایرنیک ثبت و تایید می شود. جهت تهیه این دامنه ها می بایست به این سامانه به آدرس اینترنتی nic.ir مراجعه کرده و یک شناسه ایجاد کنید یا بطور ساده تر ثبت نام انجام دهید. سپس بر اساس شناسه خود دامنه موردنظر را تهیه کنید. دقت داشته باشید که تهیه دامنه مستلزم تایید این سامانه می باشد. مدارک موردنیاز برای ثبت دامنه بصورت حقیقی تنها اطلاعات شخصی شما است و در صورت نیاز تنها می بایست کارت ملی و شناسنامه ارسال شود.

بر خلاف تهیه دامنه های ملی، دامنه های بین المللی نیاز به مدارک و تایید ندارند. اما موضوعی که قابل توجه است مبحث تحریم ها می باشد که با استفاده از اطلاعات غیر ایرانی توسط هاستینگ ها این دامنه ها بدون مشکل ثبت و قابل استفاده خواهند بود. شاید برایتان سوال ایجاد شود که چگونه این دامنه می تواند متعلق به شما باشد در صورتی که با نام شما نباشد. در پاسخ به این پرسش باید گفت که دامنه های بین المللی با ایمیل شخصی شما ثبت می شود و مالکیت این دامنه ها نیز با ایمیل شخصی شما می باشد که دیگر مشکلی برایتان ایجاد نخواهد کرد.

خلاصه مطلب هاست و دامنه چیست

هاست فضایی جهت ذخیره فایل ها و دامنه جهت باز شدن و خواندن آن ها می باشد. یک ملک را نظر بگیرید، هاست خانه شما است و دامنه آدرس خانه شما. جهت طراحی سایت خود می بایست حتماً هاست و دامنه تهیه کنید. نوع هاست می بایست بر اساس نوع سایت شما باشد و انتخاب دامنه کاملاً سلیقه ای و بر اساس بودجه شما می باشد. در نهایت دهاستینگ مفتخر است تا در تهیه هاست و دامنه میزبان شما باشد.
ادامه مطلب
[ یک شنبه 30 دی 1397  ] [ 4:28 PM ] [ ]
نظرات 0

ارسال ایمیل با smtp در وردپرس: اگر در هاست سایت خود را با سیستم مدیریت محتوایی همچون وردپرس ایجاد کرده اید و آن را با یک قالب وردپرس طراحی کرده باشید، پس از کسب تجربه های متعدد متوجه مزایا و معایب این سیستم شده اید. اینکه هاست خود را از کدام شرکت هاستینگ تهیه می کنید خیلی مهم نیست، زیرا بسیاری از محدودیت ها برای تمام سرورها مشترک هستند. یکی از این محدودیت ها ارسال ایمیل است. این محدودیت بطور مشابه در اکثر سرورها، تعداد ۳۰ ایمیل در ساعت را برای کاربران ایجاد کرده است. اگر این حجم ارسالی از سرویس شما افزایش پیدا کند، قطعاً تیکتی تحت عنوان اخطار در ارسال ایمیل یا فشار به سرور دریافت خواهید کرد. البته باید اشاره کرد که در بسیاری از مواقع نیز، در افزونه وردپرس نیز این مشکل مشاهده شده و بسیاری از ایمیل ها در افزونه های مختلف ارسال نمی شوند. در ادامه با وبیت همراه باشید تا این مشکل را بررسی و راه حلی برای آن بیابیم.

نحوه ارسال ایمیل با smtp در وردپرس

عبارت smtp مخفف واژه Simple Mail Transfer Protocol می باشد که ترجمه آن به فارسی در ویکی پدیا”قرارداد ساده نامه‌ رسانی” آمده است. بطور اختصار SMTP، پروتکلی ساده و در عین حال مهم و اساسی برای انتقال ایمیل است. این اصطلاح از آن رو به کار می‌رود که نسبت به سایر پروتکل‌ های ایمیل قبلی بسیار ساده عمل می‌کند. SMTP فقط به نام کاربری و دامنه نیاز دارد تا مستقیم پیغام را به سمت گیرنده مسیریابی کند. SMTP یک پروتکل ارسال است و برای دریافت مناسب نیست، به همین دلیل برای دریافت ایمیل به جای SMTP از پروتکل‌های دریافت ایمیل مثل پروتکل دستیابی به پیغام در اینترنت و پاپ۳ استفاده می‌شود. حال قصد داریم از این پروتکل در وردپرس استفاده کنیم و مشکل ارسال ایمیل را تا حد قابل توجهی حل کنیم.

آموزش ارسال ایمیل با smtp در وردپرس

برای استفاده از این سرویس کافی است تا یک اکانت در گوگل یا یاهو داشته باشید. پیشنهاد می شود نام ایمیل شما دقیقا نام وب سایتتان باشد، مثلا: dehosting@yahoo.com. حال به قسما افزونه ها و افزودن در وردپرس خود رفته و عبارت WP Mail SMTP را جستجو کنید تا افزونه مذکور را بیابید. پس از نصب و فعالسازی این افزوه کافی است تا به قسمت تنظیمات > Email بروید و تنظیمات این افزونه را جهت ارسال ایمیل ها انجام دهید. افزونه فوق نیز در مخزن وردپرس موجود هست و می توانید از وبیت نیز آن را دریافت کرده و از طریق بارگزاری افزونه ها آن را نصب و فعال کنید. این افزونه محبوب بیشاز ۶۰۰ هزار نصب و فعال دارد که دلیلی برای استفاده نکردن را برای کاربران نذاشته است.

پس از کلیک بر روی این گزینه، وارد تنها صفحه ای از این افزونه می شود که باید دسترسی های ایمیل خود را در آن وارد کنید. این دسترسی شامل آدرس ایمیل یا جیمیل شما و رمز عبورتان است. طبق تصویر توضیحات به شرح زیر می باشد:

From Email: ایمیل خود را برای ارسال پیام به کاربران وارد کنید. بهتر است در این بخش جیمیل خودتان را به وردپرس متصل کنید.
From Name: نام ایمیل هایی که برای کاربران ارسال می کنید را مشخص نمایید.
Mailer: تنظیمات این بخش را بر روی حالت دیفالت (Send all WordPress emails via SMTP) قرار دهید. تا ایمیل های سایت را از این بعد با smtp وردپرس ارسال کنید.
Return Path: برای تعیین مسیر بازگشت ایمیل ها است. اگر می خواهید کاربران به همین جیمیل، پاسخ شان را ارسال کنند، فعال سازید. سپس تنظیمات این بخش را ذخیره نمایید.

این بخش برای تنظیمات smtp وردپرس است. اگر در تنظیمات فوق گزینه Send all WordPress emails via SMTP را انتخاب کردید، تنظیمات این قسمت را انجام دهید.

SMTP Host: از طریق اطلاعات دریافتی از گوگل تعیین نمایید. عبارت smtp.gmail.com در کادر آن وارد نمایید. اگر از سرویس یاهو استفاده می کنید، بدین شکل وارد کنید: smtp.mail.yahoo.com
SMTP Port: پورت سرور ایمیل را تعیین نمایید. پورت گوگل برای ssl برابر با ۴۶۵ است. این عدد برای یاهو نیز یکسان می باشد.
Encryption: با توجه به تنظیمات فوق گزینه ی Use SSL encryption را انتخاب نمایید.
Authentication: اگر گزینه ی No: Do not use SMTP authentication را فعال نمایید، لازم نیست اطلاعات زیر را وارد کنید. اما با فعالسازی گزینه Yes: Use SMTPP authentication، اطلاعات smtp وردپرس را در ادامه تعیین کنید.
Username: نام کاربری خود را وارد کنید. درواقع همان آدرس ایمیل برای ارسال پیام به کاربران است.
Password: رمز عبور ایمیل خود را وارد کنید.

در نهایت طبق شکل فوق که انتهای صفحه افزونه می باشد، پس از ذخیره سازی بهتر است تا یک ایمیل را بعنوان تست وارد کنید و بر روی دکمه Send Test کلیک کنید تا از صحت این موضوع مطمئن شوید. اگر ایمیل برای شما قابل دریافت بود، بدین معناست که اطلاعات سرویس دهنده ایمیل خود را درست وارد کرده اید. در غیر اینصورت اطلاعات اشتباه است و باید آن ها را اصلاح کنید. طبق روش فوق، می توانید تمام ایمیل را ها کامل و صحیح و بدون هیچ محدودیتی در وردپرس دریافت کنید. فقط دقت داشته باشید که پلتفرم های این سرویس ها ممکن است گاهی اوقات تغییر کند یا دچار مشکل شود که ممکن است ایمیل ها با تاخیر دریافت شود. درحال حاضر این افزونه بدون هیچ مشکلی کار می کند. از این افزونه می توانید در طراحی سایت های خود استفاده کنید.
ادامه مطلب
[ جمعه 28 دی 1397  ] [ 2:26 PM ] [ ]
نظرات 0

چرا؟/چرا هاست دانلود؟

هاست دانلود بدلایلی با هاست هایی که میزبانی وب را بر عهده دارند متفاوت می باشد. هاست دانلود همانطور که از نامش پیداست، مناسب دانلود فایل می باشد. در هاست دانلود امکان راه اندازی وب سایت وجود ندارد زیرا دیتابیسی در این نوع از سرور ها ساخته نمی شود. یکی از دلایلی که هزینه هاست های دانلود نسبت به هاست های میزبانی وب بسیار کمتر است همین دلیل می باشد.

هاست دانلود با توجه به این که وب سایتی در آن راه اندازی نمی شود باعث می شود تا سرور پردازشی نداشته باشد و تنها پهنای باند مصرفی بالاتری داشته باشد. این مسئله باعث می شود تا با هارد های با ظرفیت بیشتر فایل های بیشتری ذخیره و استفاده شوند. دلیل این که بسیاری از افراد حرفه ای در طراحی سایت خود هاست دانلود را جدا تهیه می کنند این است که دیگر پهنای باند مصرفی بین هاست اصلی و هاست دانلود تقسیم می شود و باعث بهبود سرعت سایت و همچنین دانلود فایل ها می شود.

در دهاستینگ سعی شده است تا هزینه هاست های دانلود مقرون به صرفه باشد و محدودیت هایی نظیر پهنای باند بگونه ای باشد تا کاربران بتوانند علاه بر فضای تهیه شده فایل های خود را براحتی به اشتراک بگذارند. یکی از خصوصیات هاست دانلود آپتایم بالا می باشد تا کاربران جهت دریافت فایل ها دچار مشکل نشوند که این سرور ها با مانیتورینگ شبانه روزی داون تایمی نخواهند داشت.

اگر شما هم قصد دارید فایل هایی نظیر ویدئو، فایل های دانلودی مثل موسیقی، نرم افزار و غیره را در سایت خود به اشتراک بگذارید و فایل های شما دارای حجم و تعداد بالا هستند، به صرفه نیست فضای بیشتری برای هاست خود تهیه کنید و بهتر است تا از هاست دانلود استفاده کنید تا هم در هزینه های خود صرفه جویی کنید و هم در سرعت سایت خود و موارد مرتبط با آن.

بهترین کیفیت

هاست وردپرس مخصوص سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد که کیفیت بهتری در ایجاد و ارائه یک سایت وردپرسی به کاربرانتان را به شما می دهد.

بهترین دیتاسنتر

هاست های وردپرس دارای بهترین سرور ها در بهترین دیتاسنترها هستند

با یک سرور قدرتمند، در بهترین دیتاسنتر، با هاست مخصوص وردپرس یک سایت وردپرسی بی نظیر با بهترین سرعت و کیفیت برای خود داشته باشید

زمان پاسخدهی

کمترین زمان پاسخدهی سرور برای هاست و سایت شماست.

با استفاده از سرور های قدرتمند با کانفیگ عالی و همچنین سرورهای خلوت و محدود به تعداد اکانت های کمتر، بهترین زمان پاسخدهی را داشته باشید.

تضمین کیفیت

دهاستینگ کیفیت سرویس های خود را ضمانت می کند.

باتوجه به گارانتی عودت وجه بی قید و شرط، سرویس های لینوکسی با ضمانت و گارانتی به کاربران ارائه می شود و در صورت هرگونه نارضایتی بی قید و شرط عودت می شوند.

سرعت

با توجه به خلوت بودن سرور ها و بار کمی که بر روی آن ها می باشد و هر منابعی که به هر کاربر در هر هاست اختصاص میابد سرعت بارگزاری سایت و لود آن به مراتب بسیار بهتر از هاست های اشتراکی دیگر خواهد بود.

امنیت

با استفاده از نرم افزارهای امنیتی و مانیتورینگ ۲۴ ساعته در تمام روز های سال، امنیت سایت شما را فراهم می کنیم. تمامی سرور ها مجهز به آنتی شلر و آنتی ویروس های قدرتمند هستند. امنیت سایت شما را تضمین می کنیم.

کیفیت

تمامی سرویس هایی که دهاستینگ ارائه می دهد، دارای کیفیت عالی هستند. سرویس هایی بدون محدودیت، کاملاً بهینه، دارای سرعت مناسب و کیفیت عالی. کافیست از سرویس خود به بهترین شکل استفاده کنید و لذت ببرید.
ادامه مطلب
[ جمعه 21 دی 1397  ] [ 11:50 AM ] [ ]
نظرات 0

هاست وردپرس ایران که از نوع لینوکس با پنل سی پنل ارائه می شود با استفاده از سخت افزار و نرم افزار متناسب با هم برای سایت های وردپرسی ایرانی با توجه به سرعت دسترسی بهتر بر اساس رنج آی پی بسیار مناسب می باشد. هاست های وردپرس ایران این مجموعه دارای سخت افزار با قدرت و کیفیت بالا می باشد که در جدیدترین و با کیفیت ترین دیتاسنتر ایران با نام لایزر میزبانی می شود.

هاست وردپرس ایران علاوه بر این که در دیتاسنتر لایزر که مجموعه ای بسیار منظم و قوی می باشد میزبانی می شود، دارای سخت افزار بالا نسبت به هاست های ایران که سرعت و کیفیت نامناسبی دارند می باشد و با استفاده از مدیریت و مانیتورینگ صحیح سرورهای ایرانی در این مجموعه، تمام سایت های ایرانی لایق یک هاست ایرانی با کیفیت و پرسرعت هستند.

در دهاستینگ سعی شده است تا برخلاف بسیاری از هاستینگ ها هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات هاست وجود نداشته باشد. این محدودیت ها شامل پهنای باند، تعداد دیتابیس ها، تعداد ایمیل ها، اکانت های ftp و بسیاری دیگر است.

زمان پاسخدهی سرور های ایرانی با توجه به این که داخل کشور هستند و بسیاری نگاه ها به این مسئله کمی ناخوشایند است، بسیار عالی می باشد. تنها کافیست این زمان پاسخدهی را در یک هاست با وب سایت استاندارد بررسی کنید تا شما را شگفت زده کند. بدلیل مانیتورینگ های لحظه ای و بررسی تمام موارد و بارهایی که روی سرور است این زمان بسیار مناسب و عالی است.

 

بهترین کیفیت

هاست وردپرس مخصوص سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد که کیفیت بهتری در ایجاد و ارائه یک سایت وردپرسی به کاربرانتان را به شما می دهد.

بهترین دیتاسنتر

هاست های وردپرس دارای بهترین سرور ها در بهترین دیتاسنترها هستند

با یک سرور قدرتمند، در بهترین دیتاسنتر، با هاست مخصوص وردپرس یک سایت وردپرسی بی نظیر با بهترین سرعت و کیفیت برای خود داشته باشید

زمان پاسخدهی

کمترین زمان پاسخدهی سرور برای هاست و سایت شماست.

با استفاده از سرور های قدرتمند با کانفیگ عالی و همچنین سرورهای خلوت و محدود به تعداد اکانت های کمتر، بهترین زمان پاسخدهی را داشته باشید.

تضمین کیفیت

دهاستینگ کیفیت سرویس های خود را ضمانت می کند.

باتوجه به گارانتی عودت وجه بی قید و شرط، سرویس های لینوکسی با ضمانت و گارانتی به کاربران ارائه می شود و در صورت هرگونه نارضایتی بی قید و شرط عودت می شوند.

سرعت

با توجه به خلوت بودن سرور ها و بار کمی که بر روی آن ها می باشد و هر منابعی که به هر کاربر در هر هاست اختصاص میابد سرعت بارگزاری سایت و لود آن به مراتب بسیار بهتر از هاست های اشتراکی دیگر خواهد بود.

امنیت

با استفاده از نرم افزارهای امنیتی و مانیتورینگ ۲۴ ساعته در تمام روز های سال، امنیت سایت شما را فراهم می کنیم. تمامی سرور ها مجهز به آنتی شلر و آنتی ویروس های قدرتمند هستند. امنیت سایت شما را تضمین می کنیم.

کیفیت

تمامی سرویس هایی که دهاستینگ ارائه می دهد، دارای کیفیت عالی هستند. سرویس هایی بدون محدودیت، کاملاً بهینه، دارای سرعت مناسب و کیفیت عالی. کافیست از سرویس خود به بهترین شکل استفاده کنید و لذت ببرید.

تخفیف/هاست وردپرس ایران

هاست ایران را برای اولین خرید خود با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید

هاست های ایران به جهت حمایت از شما کاربران در کسب و کارهای آنلاین خود دارای ۵۰ درصد تخفیف می باشد. از این تخفیف می توانید یکبار در تهیه هاست ایرانی خود استفاده کنید. مبلغ تخفیف از کل مبلغ هاست شما می باشد. جهت استفاده به توضیحات مراجعه کنید.
ادامه مطلب
[ یک شنبه 16 دی 1397  ] [ 3:14 PM ] [ ]
نظرات 0

هاست وردپرس اروپا بدلیل اینکه دیتاسنتر در خارج از کشور ایران وجود دارد از هرگونه قطعی های شبکه ای و یا تحریم های سرویس دهنده ها به دور است. همچنین هاست وردپرس اروپا از تجهیزات شبکه بسیار با کیفیت و عالی استفاده شده است و مواردی مثل رسیدگی به آن ها و مانیتورینگ دیتاسنتر ها بسیار قوی تر از سرویس دهنده های دیتاسنتر های ایران می باشد. باتوجه به اینکه دهاستینگ نیز سرورهای خود را از معتبرترین و بهترین دیتاسنترهای دینا تهیه می کند، هیچ نگرانی بابت کیفیت سرویس نخواهید داشت.

هاست های وردپرس اروپای دهاستینگ در دیتاسنترهای قدرتمندی مثل هتزنر آلمان یا او وی اچ فرانسه میزبانی می شود. تمام پنل های هاست های این مجموعه سی پنل می باشد. سی پنل از قدرتمند ترین، ساده ترین و بروزترین و همچنین محبوب ترین پنل های مدیریت هاست می باشد. تمامی این پنل ها دارای لایسنس قانونی و کامل می باشد.

در دهاستینگ سعی شده است تا برخلاف بسیاری از هاستینگ ها هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات هاست وجود نداشته باشد. این محدودیت ها شامل پهنای باند، تعداد دیتابیس ها، تعداد ایمیل ها، اکانت های ftp و بسیاری دیگر است.

زمان پاسخدهی سرور های اروپایی با توجه به این که خارج از کشور هستند بسیاری عالی می باشد. تنها کافیست این زمان پاسخدهی را در یک هاست با وب سایت استاندارد بررسی کنید تا شما را شگفت زده کند. بدلیل مانیتورینگ های لحظه ای و بررسی تمام موارد و بارهایی که روی سرور است این زمان بسیار مناسب و عالی است.

بهترین کیفیت

هاست وردپرس مخصوص سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد که کیفیت بهتری در ایجاد و ارائه یک سایت وردپرسی به کاربرانتان را به شما می دهد.

بهترین دیتاسنتر

هاست های وردپرس دارای بهترین سرور ها در بهترین دیتاسنترها هستند

با یک سرور قدرتمند، در بهترین دیتاسنتر، با هاست مخصوص وردپرس یک سایت وردپرسی بی نظیر با بهترین سرعت و کیفیت برای خود داشته باشید

زمان پاسخدهی

کمترین زمان پاسخدهی سرور برای هاست و سایت شماست.

با استفاده از سرور های قدرتمند با کانفیگ عالی و همچنین سرورهای خلوت و محدود به تعداد اکانت های کمتر، بهترین زمان پاسخدهی را داشته باشید.

تضمین کیفیت

دهاستینگ کیفیت سرویس های خود را ضمانت می کند.

باتوجه به گارانتی عودت وجه بی قید و شرط، سرویس های لینوکسی با ضمانت و گارانتی به کاربران ارائه می شود و در صورت هرگونه نارضایتی بی قید و شرط عودت می شوند.

سرعت

با توجه به خلوت بودن سرور ها و بار کمی که بر روی آن ها می باشد و هر منابعی که به هر کاربر در هر هاست اختصاص میابد سرعت بارگزاری سایت و لود آن به مراتب بسیار بهتر از هاست های اشتراکی دیگر خواهد بود.

امنیت

با استفاده از نرم افزارهای امنیتی و مانیتورینگ ۲۴ ساعته در تمام روز های سال، امنیت سایت شما را فراهم می کنیم. تمامی سرور ها مجهز به آنتی شلر و آنتی ویروس های قدرتمند هستند. امنیت سایت شما را تضمین می کنیم.

کیفیت

تمامی سرویس هایی که دهاستینگ ارائه می دهد، دارای کیفیت عالی هستند. سرویس هایی بدون محدودیت، کاملاً بهینه، دارای سرعت مناسب و کیفیت عالی. کافیست از سرویس خود به بهترین شکل استفاده کنید و لذت ببرید.

تخفیف/هاست وردپرس اروپا

هاست وردپرس اروپا را برای اولین خرید خود با ۲۰ تا ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید

هاست وردپرس به جهت حمایت از شما کاربران در کسب و کارهای آنلاین خود دارای ۲۰ تا ۴۰ درصد تخفیف می باشد. از این تخفیف می توانید یکبار در تهیه هاست اروپایی خود استفاده کنید. مبلغ تخفیف از کل مبلغ هاست شما می باشد. جهت استفاده به توضیحات مراجعه کنید.
ادامه مطلب
[ چهارشنبه 12 دی 1397  ] [ 10:37 PM ] [ ]
نظرات 0

هاست لینوکس/دهاستینگ

با هاست لینوکس بهترین کیفیت، بیشترین سرعت و بالاترین امنیت را در وب سایت خود داشته باشید

چرا؟/چرا هاست لینوکس؟

هاست لینوکس که از سیستم عامل لینوکس در سرور بهره مند شده است به جهت این که در خروجی خود در وب سایت هایی که میزبانی می کند بسیار موفق بوده است محبوب و مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. هاست لینوکس که بطور کامل از پی اچ پی پشتیبانی می کند امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و برای سیستم های مدیریت محتوایی مثل وردپرس بسیار مناسب می باشد.

هاست لینوکس علاوه بر اینکه در اجرای دستورات بسیاری از وب سایت ها موفق و کارامد است، سرعت قابل توجهی در لود وب سایت ها دارد. یک سرور با منابع و سخت افزار قوی، با سیستم عامل لینوکس، بهمراه وب سرور لایت اسپید، باعث می شود تا وب سایت های شما را بسیار قدرتمند جلوه دهد. به این شکل که سایت شما در نهایت سرعت و امنیت خواهد بود.

اکثر سرورهای دهاستینگ از سیستم عامل لینوکس استفاده می کنند که باعث شده انتخاب فوق العاده ای برای هاست وردپرس نیز باشد. سیستم های مدیریت محتوایی مثل وردپرس، حوملا و غیره بسیار با سیستم عامل لینوکس سازگاری دارند و نتیجه ای که در هاست لینوکس به شما داده می شود می تواند شما را شگفت زده کند.

اگر شما هم مثل بسیاری از افراد دیگر بدنبال طراحی سایت خود با سیستم های مدیریت محتوا یا حتی سیستم های اختصاصی هستند و سرعت و امنیت برایتان بسیار اهمیت دارد، پیشنهاد ما به شما هاست لینوکس می باشد. همین حالا می توانید سرویس خود را تهیه کرده و تا یک هفته آن را آزمایش کنید و در صورت عدم رضایت به هر دلیلی آن را عودت دهید.

بهترین کیفیت

هاست لینوکس مخصوص سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد که کیفیت بهتری در ایجاد و ارائه یک سایت وردپرسی به کاربرانتان را به شما می دهد.

بهترین دیتاسنتر

هاست لینوکس دارای بهترین سرور ها در بهترین دیتاسنترها هستند

با یک سرور قدرتمند، در بهترین دیتاسنتر، با هاست لینوکس یک سایت وردپرسی بی نظیر با بهترین سرعت و کیفیت برای خود داشته باشید

زمان پاسخدهی

کمترین زمان پاسخدهی سرور برای هاست لینوکس و سایت شماست.

با استفاده از سرور های قدرتمند با کانفیگ عالی و همچنین سرورهای خلوت و محدود به تعداد اکانت های کمتر، بهترین زمان پاسخدهی را داشته باشید.

تضمین کیفیت

دهاستینگ کیفیت سرویس های خود را ضمانت می کند.

باتوجه به گارانتی عودت وجه بی قید و شرط، سرویس های لینوکسی با ضمانت و گارانتی به کاربران ارائه می شود و در صورت هرگونه نارضایتی بی قید و شرط عودت می شوند.

سرعت

با توجه به خلوت بودن سرور ها و بار کمی که بر روی آن ها می باشد و هر منابعی که به هر کاربر در هر هاست اختصاص میابد سرعت بارگزاری سایت و لود آن به مراتب بسیار بهتر از هاست های اشتراکی دیگر خواهد بود.

امنیت

با استفاده از نرم افزارهای امنیتی و مانیتورینگ ۲۴ ساعته در تمام روز های سال، امنیت سایت شما را فراهم می کنیم. تمامی سرور ها مجهز به آنتی شلر و آنتی ویروس های قدرتمند هستند. امنیت سایت شما را تضمین می کنیم.

کیفیت

تمامی سرویس هایی که دهاستینگ ارائه می دهد، دارای کیفیت عالی هستند. سرویس هایی بدون محدودیت، کاملاً بهینه، دارای سرعت مناسب و کیفیت عالی. کافیست از سرویس خود به بهترین شکل استفاده کنید و لذت ببرید.

تخفیف/هاست لینوکس

هاست لینوکس را برای اولین خرید خود با ۲۰ تا ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید

هاست لینوکس به جهت حمایت از شما کاربران در کسب و کارهای آنلاین خود دارای ۲۰ تا ۴۰ درصد تخفیف می باشد. از این تخفیف می توانید یکبار در تهیه هاست لینوکس خود استفاده کنید. مبلغ تخفیف از کل مبلغ هاست شما می باشد. جهت استفاده به توضیحات مراجعه کنید.
ادامه مطلب
[ یک شنبه 9 دی 1397  ] [ 3:05 PM ] [ ]
نظرات 0

هاست وردپرس/دهاستینگ

هاست وردپرس یکی از محبوب ترین سرویس های میزبانی ها به شمار می رود. به این دلیل که سیستم مدیریت محتوای وردپرس بسیار محبوب می باشد و اکثر طراح وب ها از این سی ام اس برای طراحی سایت های خود استفاده می کنند. هاست وردپرس دهاستینگ برای این سیستم مدیریت محتوا بهینه شده است تا بهترین بازدهی را داشته باشد.

هاست های وردپرس از نوع  هاست لینوکس هستند که برای وردپرس با توجه به اینکه این سیستم عامل تمام نیازهای آن را براورده می کند مناسب می باشد. در هاست وردپرس هر نوع قالب یا افزونه ای که نیاز دارید می توانید استفاده کنید و محدودیتی در استفاده از این سیستم مدیریت محتوا در هاست های وردپرسی نخواهید داشت.

اکثر سرورهای دهاستینگ از سیستم عامل لینوکس استفاده می کنند که باعث شده انتخاب فوق العاده ای برای هاست وردپرس نیز باشد. سیستم های مدیریت محتوایی مثل وردپرس، حوملا و غیره بسیار با سیستم عامل لینوکس سازگاری دارند و نتیجه ای که در هاست لینوکس به شما داده می شود می تواند شما را شگفت زده کند.

اگر شما هم مثل بسیاری از افراد دیگر بدنبال طراحی سایت خود با سیستم های مدیریت محتوای وردپرس هستید و سرعت و امنیت برایتان بسیار اهمیت دارد، پیشنهاد ما به شما هاست وردپرس می باشد. همین حالا می توانید سرویس خود را تهیه کرده و تا یک هفته آن را آزمایش کنید و در صورت عدم رضایت به هر دلیلی آن را عودت دهید.

بهترین کیفیت

هاست وردپرس مخصوص سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد که کیفیت بهتری در ایجاد و ارائه یک سایت وردپرسی به کاربرانتان را به شما می دهد.

بهترین دیتاسنتر

هاست های وردپرس دارای بهترین سرور ها در بهترین دیتاسنترها هستند

با یک سرور قدرتمند، در بهترین دیتاسنتر، با هاست مخصوص وردپرس یک سایت وردپرسی بی نظیر با بهترین سرعت و کیفیت برای خود داشته باشید

زمان پاسخدهی

کمترین زمان پاسخدهی سرور برای هاست و سایت شماست.

با استفاده از سرور های قدرتمند با کانفیگ عالی و همچنین سرورهای خلوت و محدود به تعداد اکانت های کمتر، بهترین زمان پاسخدهی را داشته باشید.

تضمین کیفیت

دهاستینگ کیفیت سرویس های خود را ضمانت می کند.

باتوجه به گارانتی عودت وجه بی قید و شرط، سرویس های لینوکسی با ضمانت و گارانتی به کاربران ارائه می شود و در صورت هرگونه نارضایتی بی قید و شرط عودت می شوند.

سرعت

با توجه به خلوت بودن سرور ها و بار کمی که بر روی آن ها می باشد و هر منابعی که به هر کاربر در هر هاست اختصاص میابد سرعت بارگزاری سایت و لود آن به مراتب بسیار بهتر از هاست های اشتراکی دیگر خواهد بود.

امنیت

با استفاده از نرم افزارهای امنیتی و مانیتورینگ ۲۴ ساعته در تمام روز های سال، امنیت سایت شما را فراهم می کنیم. تمامی سرور ها مجهز به آنتی شلر و آنتی ویروس های قدرتمند هستند. امنیت سایت شما را تضمین می کنیم.

کیفیت

تمامی سرویس هایی که دهاستینگ ارائه می دهد، دارای کیفیت عالی هستند. سرویس هایی بدون محدودیت، کاملاً بهینه، دارای سرعت مناسب و کیفیت عالی. کافیست از سرویس خود به بهترین شکل استفاده کنید و لذت ببرید.

تخفیف/هاست وردپرس

هاست وردپرس را برای اولین خرید خود با ۲۰ تا ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید

هاست وردپرس به جهت حمایت از شما کاربران در کسب و کارهای آنلاین خود دارای ۲۰ تا ۴۰ درصد تخفیف می باشد. از این تخفیف می توانید یکبار در تهیه هاست اروپایی خود استفاده کنید. مبلغ تخفیف از کل مبلغ هاست شما می باشد. جهت استفاده به توضیحات مراجعه کنید.
ادامه مطلب
[ یک شنبه 2 دی 1397  ] [ 12:12 PM ] [ ]
نظرات 0
.: