مرکز تعمیرات لوازم خانگی دنیا سرویس
مرکز عیب یابی و تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی 
نويسندگان

یخچال فریزر ها یکی از لوازم مهم در منزل هستند که مواد غذایی را در آن نگهداری می‌کنیم. پس اگر برای یخچال، مشکلی به وجود بیاید، مواد غذایی در یخچال فاسد می‌شود و ضرر های زیادی وارد می‌شود. هر یخچالی بعد از مدتی کار کردن دچار مشکلات گوناگونی می شود. از جمله چنین مشکلاتی می توان به گرم بودن یخچال و سرما داشتن فریزر اشاره کرد. شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که حس کنید داخل یخچال گرم است، یعنی دیگر مثل سابق سرما ندارد، اما در این هنگام اصلا نگران نباشید زیرا این مشکل ممکن است چند دلیل داشته باشد که ما در این مطلب این موضوع و دلایل آن را به طور کامل بررسی می‌کنیم و راه حل تعمیر گرم شدن یخچال را به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

چه عواملی باعث گرم شدن یخچال می شود؟

  1. خرابی دمپر
  2. خرابی فن یخچال
  3. خرابی ترموستات
  4. ایراد در گاز یخچال
  5. خرابی موتور یا کمپرسور
  6. مشکل در سیستم دیفراست
  7. خرابی موتور یا کمپرسور
  8. خرابی لاستیک دور درب یخچال
  9. مشکل در برد الکترونیکی اصلی
  10. مشکل در فن کندانسور یا خود کندانسور

اگر با مطالعه این مقاله هنوز ابهاماتی در ارتباط با این مسئله برای شما وجود دارد و پاسخ قانع کننده ای برای این سوال خود پیدا نکرده اید ، به شما پیشنهاد می نمایم با کلیک بروی لینک روبرو ( چرا دمای یخچال گرم است ) و ورود به صفحه مرتبط با این مقاله در سایت مرکز تعمیرات انواع لوازم خانگی دنیا سرویس اطلاعات جامعی در ارتباط با رفع این مشکل کسب نمایید.

ایرادیابی فوری لوازم خانگی اسنوا

پیدا کردن علت به وجود آمدن مشکل در لوازم خانگی اولین بخش از تعمیر و سرویس هر یک از لوازم خانگی است که دچار نقصان در عملکرد شده و یا به صورت کامل از کار افتاده و دیگر روشن نمی شود. در راستای تحقق این امر تعمیرکاران با تجربه مرکز تعمیرات لوازم خانگی ، بلافاصله پس از مراجعه به محل شما ( منزل ، کارگاه ، مغازه ، دفتر کار ، شرکت و ... ) با توجه به مشکلات رایجی که از قبل، طی شرکت در دوره های آموزشی ویژه تعمیر لوازم خانگی آموخته و یا تجربه ای که از تعمیر دستگاه های مشابه به دست آورده ، اقدام به ایرادیابی لوازم خانگی ) عیب یابی یخچال فریزر اسنوا ، عیب یابی ساید بای ساید اسنوا ، عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا و ... ) شما می نماید. همزمان با پایان این مرحله تکنسین مربوطه وظیفه دارد علت به وجود آمدن مشکل و راه های رفع آن را به تفضیل برای شما تشریح نماید و هزینه ای تعمیر دستگاه را مطابق تعرفه های رسمی به اطلاع شما برساند و در صورت رضایت شما اقدام به تعمیرات فوق تخصصی دستگاه شما نماید.

سرویس تخصصی لوازم خانگی اسنوا

پس از مشخص شدن ایراد ، دومین مرحله از سلسه مراحل برنامه ریزی شده برای بازگردان سلامت دستگاه، اقدامات مرتبط با تعمیر دستگاه است که انجام آن زیر نظر تعمیرکار با دانش و با تجربه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. زیرا تعمیرات سرسری و یا غیر تخصصی در بلند مدت سبب اتلاف وقت و صرف هزینه های سرسام آوری برای شما خواهد شد که نه تنها ارزشش را نحواهد داشت بلکه بی ارزش نیز خواهد بود. در همین راستا شایان ذکر است سرویس کلیه لوازم خانگی اسنوا ) تعمیر یخچال اسنوا ، تعمیر یخچال فریزر اسنوا ، تعمیر ساید بای ساید اسنوا ، تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا و ... ) در این مرکز تحت نظارت های چند لایه قرار دارد تا این اطمینان خاطر را برای شما همراهان گرامی به ارمغان آورد که عیب یابی و تعمیرات دستگاه شما زیر نظر یکی از با دانش و با تجربه ترین سرویس کاران تعمیر لوازم خانگی صورت پذیرفته و تکنسین مربوطه به دلیل اعمال نظارت های فوق به هیچ وجه امکان کم کاری و یا سنبل کردن را نخواهد داشت و در صورت هر گونه مشکل مجدد باید پاسخگوی خدماتی باشد که به شما ارائه کرده.

سرویس کار با تجربه لوازم خانگی اسنوا

اگر تاکنون تنها یکبار تعمیر یکی از لوازم خانگی تان را به یک تعمیرکار متفرقه لوازم خانگی سپرده باشید و در صورت موفق شدن تعمیرکار فوق در سرویس دستگاه ، بعد از مدتی مجددا مشکل قبلی بازگشت و شما مجبور شدید که با یک مرکز شناخته شده برای تعمیر مجدد دستگاه تماش بگیرید و بعد از صرف کلی زمان ، هزینه ای مجددی را نیز بپردازید ، قطعا به این نتیجه خواهید رسید که بهتر است با صرف نظر از نوع دستگاه ، برند یا مدل آن در صورت خرابی هز یک از لوازم خانگی ، تعمیر آن دستگاه را به یک سرویس کار با تجربه ) تعمیرکار یخچال فریزر اسنوا ، تعمیرکار ساید بای ساید اسنوا ، تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا و ... ) که با شرکت در دوره های آموزشی مستمر دانش خود را به روز می نماید ، بسپارید. این مرکز نیز با توجه به اهمیت دانش و تجربه تکنسین در ایرادیابی و سرویس دستگاه ، تمام تلاش خود را به کار گرفته تا تعمیرکارانی که جذب گروه تعمیراتی خود نماید که از تجربه بالایی برخوردار می باشند و به صورت تخصصی بروی عیب یابی و تعمیر یکی از برندهای لوازم خانگی مشغول به فعالیت می باشند.

مرکز مجاز یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی اسنوا

تعمیرات لوازم خانگی برندهای ایرانی غالبا توسط مراکز خدمات پس از فروش همان برندها صورت می پذیرد که به دلیل رابطه نا برابر میان تکنسین و مجموعه ، معمولا سرویس کاران کم تجربه جذب آنها می شوند تا بتوانند تجربه کسب نمایند. در مورد برندهای لوازم خانگی خارجی نیز این نکته قابل ذکر است که پس از تحریم های ظالمانه کشورهای غربی ، این شرکت ها نیز مجبور به لغو قرادادها و تفاهم نامه هایی شدند که در زمینه خدمات پس از فروش به عنوان نمایندگی با شرکت هایی ایرانی بسته بودند. از این رو هر یک از مجموعه هایی که ادعای نمایندگی رسمی بودن برندهای فوق را دارند ، متاسفانه تنها به دلیل سودجویی ، دروغ می گویند. مرکز تعمیرات لوازم خانگی دنیا سرویس نیز به هیچ عنوان ادعای نمایندگی رسمی بودن هیچ یک از برندهای لوازم خانگی از جمله  ) نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا ، نمایندگی تعمیر ساید بای ساید اسنوا ، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا و ... ) را ندارد و به صراحت بیان می نماید که هیچ رابطه ای میان این مجموعه با شرکت های فوق الذکر وجود ندارد اما در پرتوی جذب تعمیرکاران با دانش و پرتجربه ای که در کادر خود گرد هم آورده این آمادگی را دارد که کلیه فعالیت هایی عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی شما را در سریعترین زمان با بالاترین کیفیت در دست اقدام قرار دهد.

 چرا باید به دنیا سرویس اعتماد نماییم ؟

با توجه به این که انتخاب دنیا سرویس برای ایرادیابی و سرویس لوازم خانگی شما برای ما یک افتخار محسوب می شود در ادامه سعی داریم تا با مرور چند تا از دلایلی که احتمالا به دلیل استفاده نکردن قبلی شما از خدمات ما ، سبب تردید شما برای استفاده از خدمات ما شده تا حدودی این ابهامات را برای شما برطرف نماییم. اولین دلیل برای استفاده از خدمات ما می توان به ارائه خدمات جامع این مرکز در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی ) تعمیر یخچال ، تعمیر یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر ماشین لباسشویی و ... ) اشاره داشت ، مورد دوم حضور کادری مجرب از سرویس کاران با دانش و با تجربه می باشد که در این مجموعه مشغول به فعالیت می باشند ، دلیل سوم ارائه خدمات فوری و در محل است که سبب کاهش هزینه های حمل نقل و عدم اتلاف وقت شما عزیزان خواهد شد. دلیل چهارم تعرفه های مشخص و مطابق اعلام اتحادیه می باشد که می تواند از هر نظر سبب اطمینان خاطر شما مشتریان گرامی شود که هیچ هزینه اضافه تری از شما اخذ نخواهد شد و مورد آخر و مهم تر از همه این که خدمات ما به شما در این جا به پایان نخواهد رسید و همزمان با پایان این مرحله یک رابطه دوستی دوجانبه میان ما و شما ایجاد خواهد شد که کیفیت خدمات ارائه شده به شما را تضمین می نماید.


ادامه مطلب
[ پنج شنبه 18 خرداد 1396  ] [ 3:37 PM ] [ دنیا سرویس ]

علت نشتی گاز یخچال چیست ؟

علت های زیادی برای نشتی گاز یخچال وجود دارد. یکی از این دلایل پوسیدگی لوله ها ست زمانی که سال های متمادی از یخچال خود استفاده می کنید و این لوله ها پوسیده شوند با کوچک ترین حرکت این لوله ها خراب می شوند و ممکن است گاز یخچال به بیرون نشتی پیدا کند. یکی دیگر از عواملی که سبب ایجاد این درد سر می شود این است که ما گاهی اوقات به صورت غیر اصولی یخچال خود را تمیز می کنیم و برفک های آن را با کمک چاقو و دیگر وسیله های تیز تمیز می کنیم و به یخچال آسیب می زنیم. عامل دیگری که در این امر دخیل است ضربه خوردن به درایر و لوله های مویی است پس تمام تلاش خود را کنید که به یخچال خود آیی نزنید‌.

روش های پیدا کردن نشتی گاز یخچال ؟

یک : به دنبال محل چرب یا آغشته به روغن بگردید : چون داخل لوله های گاز همیشه مقداری روغن نیز وجود دارد معمولا از محل نشتی گاز کمی روغن نشت پیدا می کند پس ابتدا به دنبال محل چرب یا آغشته به روغن بگردید.

دو : با کف و صابون محل نشتی را پیدا کنید : تمام مدار گاز شامل کندانسور ، اواپراتور و لوله بین آنها را کاملا به کف صابون آغشته کنید تا با ایجاد حباب محل نشتی گاز را پیدا کنید. اگر به این ترتیب نشتی پیدا نشد توجه داشته باشید که کمی از لوله های کندانسور داخل بدنه یخچال دور درب کار گذاشته شده است که شما به آنها دسترسی ندارید و ممکن است نشتی از همان قسمت باشد.

سه :  تشخیص نشتی گاز با رنگ فلورسنت : شما مقدار بسیار اندکی از رنگ فلورسنت را در سیستم تزریق می کنید سپس کمی گاز داخل سیستم شارژ می کنید مخلوط رنگ / گاز (مبرد) در تمام مناطق نشت فرار کرده و جمع می شود. پس از اسکن سیستم با لامپ UV تشخیص نشت ، تمام نشت ها به رنگ سبز یا زرد فلوئور می شوند و باعث می شوند تا بتوان آنها را آسان پیدا کنید.

آموزش رفع نشت گاز یخچال

چنانچه محل نشت گاز یخچال را پیدا کردید، می‌توانید با رعایت اصول ایمنی با درزگیر ایپوکسی محل نشت گاز را بپوشانید تا از نشت گاز جلوگیری کنید. با استفاده از این درزگیر، تنها برای مدتی می‌توانید از نشت گاز جلوگیری کنید. پس از پوشاندن محل نشتی نیز باید شارژ گاز یخچال انجام شود تا گاز از دست رفته جبران شود.

اگر با مطالعه این مقاله هنوز ابهاماتی در ارتباط با این مسئله برای شما وجود دارد و پاسخ قانع کننده ای برای این سوال خود پیدا نکرده اید ، به شما پیشنهاد می نمایم با کلیک بروی لینک روبرو ( نشت یابی گاز یخچال ) و ورود به صفحه مرتبط با این مقاله در سایت مرکز تعمیرات انواع لوازم خانگی دنیا سرویس اطلاعات جامعی در ارتباط با رفع این مشکل کسب نمایید.

ایرادیابی فوری لوازم خانگی دوو

پیدا کردن علت به وجود آمدن مشکل در لوازم خانگی اولین بخش از تعمیر و سرویس هر یک از لوازم خانگی است که دچار نقصان در عملکرد شده و یا به صورت کامل از کار افتاده و دیگر روشن نمی شود. در راستای تحقق این امر تعمیرکاران با تجربه مرکز تعمیرات لوازم خانگی ، بلافاصله پس از مراجعه به محل شما ( منزل ، کارگاه ، مغازه ، دفتر کار ، شرکت و ... ) با توجه به مشکلات رایجی که از قبل، طی شرکت در دوره های آموزشی ویژه تعمیر لوازم خانگی آموخته و یا تجربه ای که از تعمیر دستگاه های مشابه به دست آورده ، اقدام به ایرادیابی لوازم خانگی ) عیب یابی یخچال فریزر دوو ، عیب یابی ساید بای ساید دوو ، عیب یابی ماشین لباسشویی دوو و ... ) شما می نماید. همزمان با پایان این مرحله تکنسین مربوطه وظیفه دارد علت به وجود آمدن مشکل و راه های رفع آن را به تفضیل برای شما تشریح نماید و هزینه ای تعمیر دستگاه را مطابق تعرفه های رسمی به اطلاع شما برساند و در صورت رضایت شما اقدام به تعمیرات فوق تخصصی دستگاه شما نماید.

سرویس تخصصی لوازم خانگی دوو

پس از مشخص شدن ایراد ، دومین مرحله از سلسه مراحل برنامه ریزی شده برای بازگردان سلامت دستگاه، اقدامات مرتبط با تعمیر دستگاه است که انجام آن زیر نظر تعمیرکار با دانش و با تجربه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. زیرا تعمیرات سرسری و یا غیر تخصصی در بلند مدت سبب اتلاف وقت و صرف هزینه های سرسام آوری برای شما خواهد شد که نه تنها ارزشش را نحواهد داشت بلکه بی ارزش نیز خواهد بود. در همین راستا شایان ذکر است سرویس کلیه لوازم خانگی دوو ) تعمیر یخچال دوو ، تعمیر یخچال فریزر دوو ، تعمیر ساید بای ساید دوو ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو و ... ) در این مرکز تحت نظارت های چند لایه قرار دارد تا این اطمینان خاطر را برای شما همراهان گرامی به ارمغان آورد که عیب یابی و تعمیرات دستگاه شما زیر نظر یکی از با دانش و با تجربه ترین سرویس کاران تعمیر لوازم خانگی صورت پذیرفته و تکنسین مربوطه به دلیل اعمال نظارت های فوق به هیچ وجه امکان کم کاری و یا سنبل کردن را نخواهد داشت و در صورت هر گونه مشکل مجدد باید پاسخگوی خدماتی باشد که به شما ارائه کرده.

سرویس کار با تجربه لوازم خانگی دوو

اگر تاکنون تنها یکبار تعمیر یکی از لوازم خانگی تان را به یک تعمیرکار متفرقه لوازم خانگی سپرده باشید و در صورت موفق شدن تعمیرکار فوق در سرویس دستگاه ، بعد از مدتی مجددا مشکل قبلی بازگشت و شما مجبور شدید که با یک مرکز شناخته شده برای تعمیر مجدد دستگاه تماش بگیرید و بعد از صرف کلی زمان ، هزینه ای مجددی را نیز بپردازید ، قطعا به این نتیجه خواهید رسید که بهتر است با صرف نظر از نوع دستگاه ، برند یا مدل آن در صورت خرابی هز یک از لوازم خانگی ، تعمیر آن دستگاه را به یک سرویس کار با تجربه ) تعمیرکار یخچال فریزر دوو ، تعمیرکار ساید بای ساید دوو ، تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو و ... ) که با شرکت در دوره های آموزشی مستمر دانش خود را به روز می نماید ، بسپارید. این مرکز نیز با توجه به اهمیت دانش و تجربه تکنسین در ایرادیابی و سرویس دستگاه ، تمام تلاش خود را به کار گرفته تا تعمیرکارانی که جذب گروه تعمیراتی خود نماید که از تجربه بالایی برخوردار می باشند و به صورت تخصصی بروی عیب یابی و تعمیر یکی از برندهای لوازم خانگی مشغول به فعالیت می باشند.

مرکز مجاز یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو

تعمیرات لوازم خانگی برندهای ایرانی غالبا توسط مراکز خدمات پس از فروش همان برندها صورت می پذیرد که به دلیل رابطه نا برابر میان تکنسین و مجموعه ، معمولا سرویس کاران کم تجربه جذب آنها می شوند تا بتوانند تجربه کسب نمایند. در مورد برندهای لوازم خانگی خارجی نیز این نکته قابل ذکر است که پس از تحریم های ظالمانه کشورهای غربی ، این شرکت ها نیز مجبور به لغو قرادادها و تفاهم نامه هایی شدند که در زمینه خدمات پس از فروش به عنوان نمایندگی با شرکت هایی ایرانی بسته بودند. از این رو هر یک از مجموعه هایی که ادعای نمایندگی رسمی بودن برندهای فوق را دارند ، متاسفانه تنها به دلیل سودجویی ، دروغ می گویند. مرکز تعمیرات لوازم خانگی دنیا سرویس نیز به هیچ عنوان ادعای نمایندگی رسمی بودن هیچ یک از برندهای لوازم خانگی از جمله  ) نمایندگی تعمیر یخچال دوو ، نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو ، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو و ... ) را ندارد و به صراحت بیان می نماید که هیچ رابطه ای میان این مجموعه با شرکت های فوق الذکر وجود ندارد اما در پرتوی جذب تعمیرکاران با دانش و پرتجربه ای که در کادر خود گرد هم آورده این آمادگی را دارد که کلیه فعالیت هایی عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی شما را در سریعترین زمان با بالاترین کیفیت در دست اقدام قرار دهد.

 چرا باید به دنیا سرویس اعتماد نماییم ؟

با توجه به این که انتخاب دنیا سرویس برای ایرادیابی و سرویس لوازم خانگی شما برای ما یک افتخار محسوب می شود در ادامه سعی داریم تا با مرور چند تا از دلایلی که احتمالا به دلیل استفاده نکردن قبلی شما از خدمات ما ، سبب تردید شما برای استفاده از خدمات ما شده تا حدودی این ابهامات را برای شما برطرف نماییم. اولین دلیل برای استفاده از خدمات ما می توان به ارائه خدمات جامع این مرکز در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی ) تعمیر یخچال ، تعمیر یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر ماشین لباسشویی و ... ) اشاره داشت ، مورد دوم حضور کادری مجرب از سرویس کاران با دانش و با تجربه می باشد که در این مجموعه مشغول به فعالیت می باشند ، دلیل سوم ارائه خدمات فوری و در محل است که سبب کاهش هزینه های حمل نقل و عدم اتلاف وقت شما عزیزان خواهد شد. دلیل چهارم تعرفه های مشخص و مطابق اعلام اتحادیه می باشد که می تواند از هر نظر سبب اطمینان خاطر شما مشتریان گرامی شود که هیچ هزینه اضافه تری از شما اخذ نخواهد شد و مورد آخر و مهم تر از همه این که خدمات ما به شما در این جا به پایان نخواهد رسید و همزمان با پایان این مرحله یک رابطه دوستی دوجانبه میان ما و شما ایجاد خواهد شد که کیفیت خدمات ارائه شده به شما را تضمین می نماید


ادامه مطلب
[ چهارشنبه 17 خرداد 1396  ] [ 4:16 PM ] [ دنیا سرویس ]

ماشین های لباسشویی با ورود به زندگی بشر کار شست و شو لباس ها و دیگر محصولات پارچه ای را بسیار آسان کرده اند و در زندگی بشر عصر جدید که وقت از ارزش بالایی برخوردار است، نقش موثری دارند.ماشین های لباسشویی که امروزه تولید می شود با نمونه های اولیه این محصول تفاوت های زیادی دارند و در عصر حاضر نمونه های هوشمند از ماشین لباسشویی ساخته شده اند که کار شستشو را با کیفیت بسیار بالایی انجام می دهند. برای مثال ماشین های لباسشویی امروزی به انواع امکانات مجهز هستند و می توانند لباس کثیف دریافت شده را در مدت کوتاهی به صورت کاملا تمیز، با کیفیت و به صورت خشک شده تحویل دهند.

ماشین لباسشویی های مختلف مثل سونیا، سامسونگ، ال جی، اسنوا و بسیاری دیگر دارای یک راهنمای خاص می باشند که در بسیاری از موارد فارغ از نحوه عملکرد و کاربرد، با هم یکسان هستند. در دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی حتی ارور های خاص هر لباسشویی نیز درج شده است. این کار کمک می کند تا شما برای عیب یابی ماشین لباسشویی دردسر زیادی را متحمل نشوید. البته اگر یک ارور معنای مختلفی داشته باشد، نیاز به بررسی ویژه دارد تا ایراد آن به طور خاص شناسایی شود. در صورتی که دفترچه راهنمای لباسشویی خود را در اختیار ندارید، می توانید از راهنمایی ها و مشاوره های کارشناسان و تعمیرکاران دنیا سرویس استفاده کنید.

 

بررسی و راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی

برای اینکه با نحوه کار ماشین لباسشویی آشنایی پیدا کنید، باید دفترچه راهنمای آن را بررسی و مطالعه کنید. این بررسی باعث می شود تا بدانید هر دکمه روی ماشین لباسشویی چه عملکردی دارد، برنامه های شستشو چگونه تنظیم می شود، و روش آبگیری چگونه است و ... هر ماشین لباسشویی براساس مدل و برندی که دارد، دارای یک دفترچه ی راهنما می باشد. در اصل همه ی وسایل برقی دارای این دفترچه می باشند و باید برای استفاده موثر یک بار آن را مطالعه کرد. اگر راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی خود را گم کرده اید، می توانید با توجه به مشکل پیش آمده برای ماشین لباسشویی خودتان، آن را بررسی کرده یا کار را به یک تعمیرکار ماشین لباسشویی بسپارید.

به طور کلی اعمال امکانات مختلف در ماشین های لباسشویی کار تعمیرات آنها را تخصصی تر نموده است و دیگر نمی توان با دانش تعمیراتی دهه های قبل کار تعمیر ماشین لباسشویی امروزی را انجام داد. امروزه تولید ماشین های لباسشویی در کشورها و برندهای مختلفی انجام می گیرد. لباسشویی ها از دهه ها قبل به بازار ایران عرضه شده اند و کار پشتیبانی و تعمیرات آنها نیز در ایران انجام می شود. برای مراجعه به مراکز و نمايندگی تعمير ماشين لباسشويی در تهران باید مراکزی انتخاب شوند که بهترین خدمات را ارائه می دهند.


ادامه مطلب
[ سه شنبه 12 اردیبهشت 1396  ] [ 4:36 PM ] [ دنیا سرویس ]
نظرات 0

برای اینکه با نحوه کار هر یخچال ساید بای ساید آشنایی داشته باشید، باید دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید. این دفترچه ها در قالب راهنمای استفاده از ساید بای ساید به شما کمک می کنند تا از ماهیت کلید های روی ساید بای ساید تا نحوه استفاده بهینه و نحوه تنظیم موقعیت یخچال را به درستی بدانید. هر یخچال براساس مدل و برندی که دارد، دارای یک دفترچه راهنما می باشد که داخل جعبه یخچال قرار داده می شود. اگر راهنمای استفاده از ساید بای ساید خود را گم کرده اید می توانید با توجه به خطای رخ داده برای یخچال ساید بای ساید تان، آن را بررسی کرده یا کار را به یک تعمیرکار بسپارید.

 

راهنمای استفاده از ساید بای ساید مدل های مختلف

یخچال های مختلف مثل سامسونگ، ال جی، هیمالیا، فریجیدر، اسنوا و غیره دارای یک راهنمای خاص می باشند که در بسیاری از موارد فارغ از تکنولوژی ساخت شان در عملکرد و کاربرد یکسان هستند. در دفترچه راهنمای استفاده از ساید بای ساید حتی ارور های خاص هر ساید بای ساید نیز درج شده است. این کار کمک می کند تا شما برای عیب یابی ساید بای ساید دردسر زیادی را متحمل نشوید. البته اگر یک ارور معنای چندگانه داشته باشد، نیاز به بررسی تخصصی و ویژه دارد تا دلیل مشکل آن به طور مشخص شناسایی شود. شما در صورت عدم امکان پیدا کردن دفترچه راهنما می توانید از راهنمایی ها و مشاوره های کارشناسان و تعمیرکار ساید بای ساید دنیا سرویس استفاده کنید.

 

گاهی برای افراد مختلف سوال پیش می آید که چگونه باید به عيب يابی سايد بای سايد پرداخت؟ اصولا، یک روش کلی وجود دارد که در آن شما باید تمامی احتمالات را بررسی کرده تا به عیب اصلی نزدیک شوید. تعمیر یخچال ها بدون توجه به نوع و مدلی که دارند، در وهله اول به عیب یابی مربوط می شود و روند این عیب یابی خیلی سخت نیست. باید چند گزینه ی ابتدایی در مورد ایرادیابی يخچال سايد بای سايد را در نظر بگیرید و بعد به بررسی آنها بپردازیم. با چک کردن آن ها و پیشروی بیشتر می توانید مرکز عیب را به راحتی پیدا کنید.

 

چرا به عيب يابی و تعمیر سايد بای سايد نیاز داریم؟

به طور کلی چیزی که در ابتدا عيب يابی يخچال سايد بای سايد باید بدانید، این است که یخچال های ساید بای ساید در نوع خود بهترین هستند، اما در عین حال ممکن است به دلایل مختلف دچار مشکل شوند. این ایرادات ممکن است در طی زمان طولانی و چند سال بعد از استفاده از یخچال بروز کند یا اینکه یخچال را نو خریده باشید و شاهد یک ایراد جدید در آن بشوید. مرکز تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی که دنیا سرویس نام دارد این ایرادات را برای شما یافته و رفع می کند، پس لازم نیست نگران باشید که لزوما یخچال ساید بای ساید معیوب خریده اید. این اتفاقات، عادی هستند.


ادامه مطلب
[ سه شنبه 12 اردیبهشت 1396  ] [ 4:34 PM ] [ دنیا سرویس ]
نظرات 0

راهنمای استفاده از یخچال فریزر اکثرا در دفترچه های راهنما یا مطالب اینترنتی سایت سازنده محصول موجود است. این مطالب عموما به نحوه استفاده موثر از انواع و اقسام یخچال فریزر هایی اشاره دارد که از لحظه اتصال به برق مورد کاربرد قرار می گیرند. وقتی با نحوه عملکرد یخچال فریزر تان آشنایی داشته باشید، انواع مشکلاتی که برای آن پیش می آید را به سادگی برطرف خواهید کرد.

 

چگونه راهنمای استفاده از یخچال فریزر را بیابیم؟

یخچال های برند های مختلف با تکنولوژی های گوناگون قدیمی و جدید، دارای یک راهنمای خاص استفاده می باشند که در بسیاری از موارد کاربرد یکسانی دارند و وقتی دچار خرابی می شوند تا حد مشابهی یک مسیر کلی برای تعمیر دارند. در دفترچه راهنمای استفاده از یخچال فریزر حتی ارور های خاص هر یخچال (جدید) فریزر نیز درج شده است. این کار کمک می کند تا شما برای عیب یابی یخچال دردسر زیادی را متحمل نشوید. البته اگر یک ارور معنای مختلفی داشته باشد، باید توسط متخصصان تعمیر یخچال بررسی و اصطلاحا چکاپ شود، تا دلیل مشکل آن به طور دقیق شناسایی شود. شما در صورت عدم امکان پیدا کردن دفترچه راهنما می توانید از راهنمایی ها و مشاوره های کارشناسان و تعمیرکار یخچال فریزر دنیا سرویس استفاده کنید. کافیست با شماره های درج شده در سایت این شرکت تماس حاصل کنید و مشکل پیش آمده برای یخچال فریزر خود را بیان کنید یا در مورد استفاده بهینه از آن پرسش هایی را مطرح کنید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

 

علت ایجاد سروصدای بیش از حد یخچال چیست؟

این مشکل شایع در حوزه عيب يابی يخچال است. گاهی مکان یخچال درست نیست و به همین دلیل یک تکان ساده می تواند باعث تولید سر و صدای زیاد شود. شما می توانید مکان آن را چک کرده و در صورتی که تنظیم نیست آن را کنترل کنید. اگر یخچال تان از طرفین 10 سانتی متر فاصله نداشته باشد هم کار سخت می شود. اگر از این نظر برای عيب يابی يخچال مشکلی نبود باید ببینید که اطراف یخچال که نقطه دید ندارد، شئ یا جسمی وجود نداشته باشد. گاهی حتی برخی افراد صدای تیک یخچال را نشانه ی مشکل می بینند که باید بدانید از این نظر یخچال مشکلی ندارد و این صدای قطعات دیفراست است. اگر مشکلات به این موارد ختم نشدند باید عمقی تر بررسی شوند. پس بهتر است عیب یابی یخچال فریزر خود را به یک تکنسین ماهر بسپارید.

 

علت عدم تولید یخ توسط یخساز یخچال چیست؟

یخچال ها بعد از جابجا شدن تا مرحله یخ زدن و تولید یخ، نیاز به زمان زیادی دارند. یکی از مواردی که باید در مورد عيب يابی يخچال بدانید این است که اگر مثلا تازه اسباب کشی کرده اید یا به طور کلی، یخچال چندین ساعت به برق نزده شده، آن را به برق بزنید و به آن فرصت کار  کردن بدهید.در غیر این صورت علت به یخساز یخچال در ایرادیابی يخچال مربوط می شود  که باید بررسی شود.

 

برخی از مشکلات و راه حل ها برای عيب يابی يخچال شرح داده شد که همگی آنها توسط خودتان در وهله اول قابل بررسی است ولی برای انجام تعمیر یخچال و تعمیر یخچال فریزر باید کار را به دنیا سرویس بسپارید. مطمئن باشید که مشکل هر چه باشد، تکنسین های آموزش دیده و مجرب این مجموعه امکان بررسی، عیب یابی دقیق، ارائه ریز هزینه و سپس اقدام به تعمیرات را دارند.


ادامه مطلب
[ سه شنبه 12 اردیبهشت 1396  ] [ 4:32 PM ] [ دنیا سرویس ]
نظرات 0
.: Weblog Themes By themzha :.