آموزشگاه فنی
 
قالب وبلاگ

بسیاری از افراد گمان می‌کنند که برای داشتن یک شغل پولساز و پردرآمد بایستی سرمایه اولیه بسیاری داشت و تنها شرط لازم برای موفقیت و درآمدزایی را پول می‌دانند. در این باره باید بگوییم که درست است، برای ورود به بازار کار برخی از مشاغل بایستی سرمایه بالایی داشته باشید اما هستند بسیاری از مشاغلی که با یک سرمایه 10 میلیون تومانی نیز می‌توانید به بازار کار آنها ورود پیدا کنید و درآمدزایی داشته باشید.

اگر تنها 10 میلیون تومان پس انداز دارید، نا امید نشوید و فکر نکنید که سرمایه شما کم است. بسیاری از مشاغل هستند که می توان با این میزان سرمایه به آنها ورود کرد و پس از مدت زمان کمتر از یکسال در آنها به درآمد بالایی دست یافت.

در این مطلب قصد داریم به معرفی سه کسب و کار پردرآمد و پولساز که نیاز به سرمایه بالایی نداشته و می توان با 10 میلیون تومان وارد آنها شد، بپردازیم.

1-فعالیت در زمینه پی ال سی

 

به طور کلی، واحدهای صنعتی و تولیدی برای برنامه ریزی، کنترل، مدیریت و نظارت بر فرآیندهای مختلف، به تجهیزات کاربردی و کارآمد بیش از پیش نیاز دارند. بر همین اساس، امروزه برای محقق ساختن این امر و نظارت مطلوب و بهینه بر ورودی ها و خروجی های یک سیستم، از پی ال سی ها در مقیاس وسیع و گسترده ای استفاده می گردد.

استفاده از پی ال سی ها، عملکرد کلیه فرآیندها و خطوط تولید و سیستم های تحت نظر پی ال سی ها را بهبود و ارتقا می بخشد. علاوه بر این، کنترل کننده ها در کاهش هزینه های تولید، تاثیر مطلوب و بسزایی از خود برجای می گذارند. همچنین، کارایی و عملکرد بهینه، نصب سریع و راه اندازی آسان، قابلیت برنامه‌ریزی و اعمال تغییرات، از مهم ترین موارد استفاده از پی ال سی ها در صنایع مختلف به شمار می رود.

استفاده گسترده و وسیع کارخانجات و صنایع از تجهیزات قابل برنامه ریزی، رونق و گسترش شغل پی ال سی را در پی داشته است. تخصص و مهارت از پیش نیازهای اصلی و حائز اهمیت برای وارد شدن به این حرفه می باشند.

بر همین اساس، متقاضیان با فراگیری و آموزش مبانی پی ال سی می توانند ضمن وارد شدن به این عرصه، از درآمد مناسب و مطلوبی برخوردار شوند.

با توجه به افزایش تعداد کارجویان و محدود و رقابتی شدن بازار کار، تخصص و مهارت و دانش حرفه ای، یک برگ برنده و امتیاز شاخص در این عرصه قلمداد می گردد. در این میان، شغل PLC به علت نیاز بیش از پیش صنایع و اشباع نشدن بازار کاری آن، از ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی در بازار کار کشور برخوردار می باشد. متقاضیان می توانند با فراگیری و آموزش پی ال سی به صورت تخصصی و اصولی، شانس خود را برای وارد شدن به بازار کاری و درآمد بالا و مناسب امتحان کنند.

2-شغل تعمیرات بردهای الکترونیکی

تعمیرات بردهای الکترونیکی از دیگر مشاغل بسیار عالی و پردرآمدی است که برای راه اندازی و ورود به آن نیاز به سرمایه بالایی نبوده و در مقابل می توان از آن درآمد و سود خوبی کسب کرد.

برد الکترونیکی از قطعات مهم و پرکاربرد در لوازم الکترونیکی بوده و نقش مهمی در این لوازم ایفا می کند. این قطعه انواع گوناگونی داشته و قطعات گوناگونی بر روی آن سوار می‌شوند. سوختن، خراب شدن قطعات و بسیاری از موارد دیگر باعث خراب شدن برد و بروز مشکل در آن می‌شود. این موضوع عملکرد لوازم الکترونیکی رو با مشکلاتی روبه رو خواهد کرد از این رو باید برای تعمیر و عیب یابی آن اقدام کرد.

با توجه به حساس و پیچیده بودن بردهای الکترونیکی کار تعمیرات و عیب یابی این قطعه بسیار تخصصی بوده و نیاز به مهارت و تخصص ویژه دارد. این موضوع شغل تعمیرات برد را به یکی از مشاغل حرفه ای و تخصصی در میان مشاغل حوزه برق و الکترونیک تبدیل کرده است.

بنابراین اگر به دنبال یک شغل درآمدزا هستید و سرمایه کمی دارید، به شما اطمینان می‌دهیم که شغل تعمیرات برد از بهترین انتخاب‌ها می‌باشد.

برای ورود به این شغل تنها کافیست با مهارت‌های مورد نیاز این شغل آشنا باشید. در دوره‌های آموزش تعمیرات برد الکترونیکی به صورت تخصصی این موارد آموزش داده می‌شود. این دوره‌ها به صورت عملی بوده و فرصت تمرین و کار عملی برای کارآموزان فراهم شده است. با شرکت در این دوره‌ها در مدت زمانی کوتاه به تمامی مهارت‌های مورد نیاز برای ورود به این شغل دست خواهید یافت.

برای جذب مشتری نیازی به اجاره مغازه ندارید و می‌توانید در یک زیرپله نیز به کار و جذب مشتری ادامه دهید. همچنین می‌توانید در سایت ها خدمات آنلاین نیز ثبت نام کرده و خدمات تعمیرات برد الکترونیکی را ارائه دهید.

3-شغل برقکار صنعتی 

برقکار صنعتی شخصی که وظیفه مدیریت، بررسی، عیب یابی و سیم کشی سیستم های برق در بخش صنعتی بر عهده او می باشد. فردی که می خواهد شغل برقکار صنعتی را انتخاب کند باید با این شغل آشنایی کافی داشته باشد.

در ابتدا باید بدانید که شما به عنوان یک برقکار صنعتی ویژگی ها و توانایی های مخصوصی دارید که باید آنها را انجام  دهید. به عنوان مثال یک برقکار اگر نمی تواند مدت زمان زیادی را بایستد بدون شک نمی تواند در این شغل موفقیت لازم را به دست آورد.

همچنین این شغل نیاز به تمرکز و دقت بالایی دارد که اگر شما این ویژگی را ندارید نمی توانید از طریق این شغل درآمد خوبی به دست آورید. به طور کلی دانش و مهارتی که شما در این شغل باید داشته باشد اهمیت بسیار زیادی دارد و باید در این راستا تلاش کنید بهترین باشید.

با شرکت در یک دوره آموزش برق صنعتی می توانید به صورت تخصصی با مهارت های این شغل آشنا شوید.

درآمد برقکار صنعتی چقدر است؟

میزان درآمد برقکار صنعتی تحت تاثیر عوامل گوناگونی می باشد. دانش و مهارت، کیفیت ارائه خدمات، سرعت و دقت عمل، مشتری مداری از جمله عوامل مهم و تاثیر گذار بر میزان درآمد این شغل می باشد.

سطح دانش و مهارت تکنسین برقکار صنعتی مهم ترین عامل تعیین کننده درآمد این شغل می باشد. به طور کلی می توان گفت متوسط حقوق برقکار صنعتی برابر با 5 تا 10 میلیون تومان در ماه می باشد. که این مبلغ با بالاتر رفتن تجربه کاری و بیشتر شدن سطح تخصص افزایش خواهد یافت. اگر به دنبال یک شغل دوم عالی و درآمدزا هستید این شغل از بهترین انتخاب ها است.

آموزشگاه برق گستران، مرکز تخصصی آموزش برق و الکترونیک

آموزشگاه برق گستران از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای در کشور است که به صورت تخصصی و در کارگاه های کاملا مجهز دوره های آموزشی  برگزار می نماید.

هدف این آموزشگاه از برگزاری دوره های فوق تربیت نیروی متخصص و حرفه ای می باشد. برای رسیدن این مهم ، آموزش ها در این مرکز زیر نظر اساتید متخصص بوده و کارگاه ها مجهز به کلیه ابزار و تجهیزات می باشند.

این آموزشگاه علاوه بر دوره های فوق، دوره های متعدد دیگری را برگزار می نماید. آموزش جوشکاری کامل، آموزش صفر تا صد لوله کشی ساختمان برخی از دیگر دوره های مهم این آموزشگاه است. 

ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای، امکان تجدید دوره رایگان، مشاوره و پشتیبانی پس از دوره از دیگر مزایای دوره های آموزشی برگزار شده در این آموزشگاه است.

علاقمندان و متقاضیان حضور در دوره های این مجتمع آموزشی می توانند به سایت baghgostaran.com مراجعه نمایند. همچنین، شماره تلفن ۰۲۱۶۶۵۹۷۳۰۵ پاسخگویی سوالات متقاضیان می باشد.


ادامه مطلب
[ دوشنبه 22 اردیبهشت 1399  ] [ 12:36 PM ] [ hassan golab ] [ نظرات 0 ]

انتخاب شغل دوم از دغدغه های بسیاری از افراد در دنیای امروز با توجه به بالا رفتن هزینه های زندگی است. بسیاری از مردم به دنبال راهی هستند تا درآمد بیشتری کسب کرده و زندگی راحت تری داشته باشند. اما بهترین شغل دوم چه شغلی است؟ بسیاری از افراد شغل های دوم بسیاری را امتحان کرده اند، عده ای مدت زمانی از روز را با ماشین یا در تاکسی های اینترنتی کار کرده اند، عده ای به فروشندگی به صورت پاره وقت پرداخته اند. اما به راستی چه شغلی برای انتخاب دومین شغل مناسب است.

مشاغل انواع و دسته بندی های گوناگونی دارند، مشاغل خدماتی، فنی، آموزشی، مراقبتی برخی از انواع مشاغل هستند. ورود به برخی از این مشاغل به سرمایه بالایی نیاز دارد. علاوه بر این شما بایستی مدت زمان زیادی را برای یادگیری مهارت های آنها سپری کنید.

در این میان هستند مشاغلی که ورود به آنها چندان سخت نبوده ضمن اینکه نیازی به سرمایه اولیه نداشته و تنها کافیست با مهارت های آنها آشنایی داشته باشید. در این مطلب قصد داریم شما را با این مشاغل و نحوه ورود به آنها آشنا کنیم، با ما همراه باشید.

بهترین مشاغل برای انتخاب شغل دوم

نکته ای که پیش از انتخاب شغل دوم بایستی به آن توجه داشته باشید شناخت علایق است. توجه داشته باشید که شما در شغل دوم از وقت استراحت خود گذشته اید بنابراین اگر این شغل با علایق شما تناسب نداشته باشد بدون شک احتمال موفقیت شما در آن بسیار پایین خواهد بود.

به طور کلی نمی توان تعیین کرد که چه شغلی برای انتخاب شغل دوم عالی است. اما می توان گفت چه مشاغلی از بازار کار و درآمد خوبی برخوردار هستند و احتمال موفقیت شما در صورت انتخاب آن مشاغل بیشتر خوهد بود.

1-مشاغل مرتبط با خودرو

امروزه شاهد افزایش روز افزون تعداد خودرو هستیم. با افزایش تعداد خودرو در کشور بدون شک نیاز به مراکزی برای خدمات رسانی و تعمیرات خودرو نیز بیشتر خواهد شد. خودروها از سیستم ها و قطعات گوناگونی تشکیل شده اند، سیستم برق، سیستم سوخت، موتور، ایسیو برخی از سیستم ها و قطعات مهم در خودروها می باشند.

اگر از علاقه مندان به تعمیرات خودرو هستید باید بگوییم که مشاغلی از قبیل مکانیکی، برقکاری، تعمیرکار ایسیو، نصاب ضبط و باند و دزدگیر برخی از بهترین مشاغل مرتبط با خودرو است که در صورت یادگیری مهارت های آنها می توانید به درآمد بالایی دست یابید.

برای ورود به بازار کار این مشاغل تنها کافیست در دوره های اموزشی مرتبط با هر یک از این مشاغل ثبت نام کنید. به طور مثال با شرکت در یک دوره آموزش تعمیرات ایسیو خودرو در یک آموزشگاه معتبر در مدت زمانی کوتاه می توانید ایسیو انواع خودرو را عیب یابی و تعمیر نمایید.

یا با شرکت در دوره های مکانیکی خودرو می توانید مشکلات مربوط به خودرو را شناسایی و آنها را رفع نمایید.

بررسی ها نشان می دهد که مشاغل مرتبط با خودرو از درآمد بسیار خوبی برخوردار می باشند، ضمن اینکه ورود به بازار کار بسیاری از این مشاغل مثل تعمیرکار ایسیو یا نصاب دزدگیر و ضبط و باند به سرمایه بالایی نیاز ندارد.

2- شغل برقکار 

از دیگر مشاغلی که از بازار کار بسیار عالی برخوردار می باشد می توان به شغل برقکار صنعتی اشاره کرد. این شغل با توجه به تخصصی بودن و نبود نیروی متخصص در آن از بازار کار بسیار عالی برخوردار می باشد.

امروزه شاهد رشد و توسعه بخش صنعتی در کشور هستیم. این موضوع نشان از بازار کار عالی شغل برقکار صنعتی می دهد. بنابراین اگر به دنبال یک شغل دوم عالی، پولساز و آینده دار هستید و از سرمایه بالایی نیز برخوردار نیستید باید بگوییم که شغل برقکار صنعتی یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید.

ورود به این شغل مستلزم یادگیری صفر تا صد کار با تابلوهای برق صنعتی است. چرا که این شغل بسیار حساس بوده و کوچکترین اشتباه شما در این شغل می توانید خسارت های بسیار سنگینی را به همراه آورد.

امروزه آموزشگاه های متعددی دوره های آموزش تابلو برق صنعتی و دوره برق ساختمان را برگزار می کنند توصیه می کنیم بهترین آموزشگاه فعال در این زمینه را انتخاب کنید و در دوره های آن ثبت نام نمایید.

3-شغل نصاب دوربین مدار بسته

نصاب دوربین مدار بسته را می توان یک شغل عالی، بدون دردسر، بدون سرمایه و با بازار کار عالی برای شغل دوم دانست. امروزه شاهد افزایش تقاضا برای نصب دوربین های مدار بسته به دلیل بالا رفتن آمار سرقت و دزدی هستیم و در کمتر ساختمانی این دوربین ها نصب نشده است.

افزایش تقاضا برای نصب دوربین ، بازار کار این شغل را بسیار عالی کرده است و می توان گفت این شغل از بهترین انتخاب هایی است که می توانید برای شغل دوم داشته باشید.

برای ورود به این شغل کافیست چند روز زمان بگذارید و در یک دوره دوربین مدار بسته ثبت نام کنید. در این دوره های آموزشی در مدت زمانی کوتاه صفر تا صد طریقه نصب انواع دوربین های مدار بسته و تنظیمات مربوط به آنها به شما آموزش داده می شود.

علاوه بر مشاغل ذکر شده مشاغلی مانند نصب و تعمیرات کولر گازی و پکیج، برقکاری ساختمان، تعمیرکار برد، تعمیرکار لوازم خانگی از بهترین انتخاب ها برای شغل دوم است.

معرفی آموزشگاه فنون برق

آموزشگاه فنون برق یکی از آموزشگاه های برتر در زمینه ارائه دوره های فنی حرفه ای است. در این آموزشگاه همواره تلاش می شود تا با به‌روز ترین متدها و ارائه مدارک معتبر، هنرجویان برای ورود به بازار کار حرفه ای آماده شوند. آنچه باعث می شود فنون برق نسبت به سایر آموزشگاه ها برتر باشد، موارد زیر است:

برگزاری دوره در کارگاه های مجهز، ارائه مدارک معتبر فنی و حرفه ای، همکاری با اساتید باتجربه و ماهر، آموزش کاملا عملی و کارگاهی ، امکان تجدید دوره به صورت رایگان، مشاوره و بازاریابی برای ورود به بازارکار، پشتیبانی و امکان برقراری ارتباط با اساتید، حتی پس از پایان دوره برای رفع اشکال، آموزش بر اساس کامل ترین و جدیدترین سرفصل های آموزشی، دارای مجوز از سازمان فنی حرفه ای کشور، برگزاری دوره در ساعات منعطف

این آموزشگاه علاوه بر دوره های فوق کلاس های آموزشی متعددی را برگزار می‌نماید. دوره پی ال سی، نصب و تعمیر پکیج و کولر گازی، برق خودرو و غیره برخی از ده ها دوره برگزار شده در این آموزشگاه است.  برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره‌های این آموزشگاه، می‌توانید به درگاه اینترنتی https://fonoonbargh.com مراجعه کرده یا با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۵۷۶۴۷۶ تماس بگیرید و در جریان ریز و جزئیات دوره‌های آموزشی این آموزشگاه قرار گیرند. همچنین، شماره تلفن ۰۹۰۲۷۰۵۱۸۲۵ در شبکه‌های مجازی آماده پاسخگویی به کلیه سوالات و نقطه نظرات متقاضیان و علاقمندان به دوره‌های فنی حرفه ای می‌باشد.

منبع: بهترین شغل دوم


ادامه مطلب
[ دوشنبه 26 تیر 1396  ] [ 12:53 PM ] [ hassan golab ] [ نظرات 0 ]

رشته تعمیرات لوازم خانگی یکی از رشته های فنی حرفه ای است که از گذشته به دلیل نقش مهم لوازم خانگی در منزل از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و امروزه نیز با توجه به تنوع لوازم خانگی همچنین افزایش چشمگیر قیمت این لوازم رونق آن بیشتر شده و می توان آینده درخشانی را برای افراد فعال در این رشته متصور شد.

امروزه شاهد پیشرفت تکنولوژی در تولید لوازم خانگی هستیم و این موضوع کار تعمیرات و عیب یابی لوازم خانگی امروزی را بسیار سخت و تخصصی کرده است. بسیاری از افراد تصور می کنند که می توانند همانند گذشته با مشاهده یک ویدئو آموزشی مهارت لازم در تعمیر یخچال های ساید یا ماشین های ظرفشویی را به دست آورند اما این تصور کاملا اشتباه است و برای اینکه بتوانید با مهارت های این شغل آشنا شوید بایستی در دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی را در یک آموزشگاه فنی حرفه ای عالی سپری کنید و پس از آن به تمرین و تکرار بسیار بپردازید.

اما آیا می توان با یادگیری مهارت های این حرفه به درآمد بالا دست یافت. تا انتها این مطلب با ما همراه باشید تا به با هم به بررسی پاسخ این سوال بپردازیم.

معرفی رشته و شغل تعمیرات لوازم خانگی

پیش از آنکه به بررسی پاسخ این سوال بپردازیم بگذارید ابتدا به رشته تعمیرات لوازم خانگی و مهارت های مورد نیاز آن بپردازیم.  تعمیرات لوازم خانگی یکی از رشته های فنی و مهارت محور است شما به عنوان تعمیرکار لوازم خانگی بایستی با مهارت های گوناگونی آشنا باشید.

به طور مثال بایستی بتوانید انواع مدلهای یخچال ساید، قدیمی، فریزر و دوقلو را تعمیر کنید. یا علاوه بر تعمیر و عیب ماشین ظرفشویی بتوانید انواع مدل های ماشین لباسشویی دوقلو، دیجیتال و غیره را تعمیر کنید.

به طور کلی توانایی تعمیر انواع یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی ،ماکروفر، مایکروویو و سولاردام و بسیاری از دیگر لوازم خانگی در برندهای داخلی و خارجی از دیگر مهارت های مورد نیاز در این حرفه می باشد.

با شرکت در یک دوره تخصصی و عملی تعمیرات لوازم خانگی در آموزشگاهی معتبر در مدت زمانی کوتاه می توانید با مهارت‌های مورد نیاز این رشته آشنا شده و خود را برای ورود به بازار کار آماده نمایید.

آیا شغل تعمیرات لوازم خانگی می تواند درآمد خوبی داشته باشد؟

بازگردیم به سوال ابتدایی متن و بررسی اینکه آیا این رشته درآمد خوبی دارد یا خیر.  دلایل گوناگونی وجود دارد که نشان از بازار کار و درآمد خوب این رشته فنی می دهند. در ادامه به برخی از این دلایل می پردازیم.

۱. تنوع لوازم خانگی

در گذشته یخچال از مهم ترین لوازم خانگی بود که در تمامی خانه ها و آشپزخانه دیده می شد اما امروزه شاهد افزایش تعداد لوازم خانگی و استفاده از آن در خانه و آشپزخانه ها هستیم. لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی، ماکروفر، غذاساز برخی از رایج ترین لوازم خانگی است که امروزه در بیشتر خانه ها دیده می شود.

با افزایش تعداد لوازم خانگی بدون شک نیاز به مراکز خدمت دهی و تعمیرات لوازم خانگی افزایش یافته و این موضوع به خوبی نشان از بازار کار این شغل می دهد.

۲. نقش مهم لوازم خانگی در زندگی روزمره

یکی از دیگر دلایلی که نشان از درآمد خوب تعمیرکاران لوازم خانگی می دهد نقش مهم لوازم خانگی در زندگی امروزی است. تصور یک روز خراب بودن یخچال یا کار نکردن لباسشویی و ظرفشویی و حجم بسیار ظرف و لباس غیر قابل باور است.

با بروز کوچکترین خرابی در لوازم خانگی امروزه افراد در اولین فرصت به دنبال یک تعمیرکار ماهر هستند تا مشکل ایجاد شده را رفع نماید.

۳. قیمت بالای لوازم خانگی

یکی از دیگر دلایلی که به خوبی نشان از بازار کار عالی شغل تعمیرات لوازم خانگی می دهد. افزایش قیمت این لوازم است. در گذشته به هنگام بروز مشکل در این لوازم در بسیاری از مواقع افراد تعویض را به تعمیر ترجیح می دادند اما امروزه اختلاف قیمت تعمیر و تعویض لوازم خانگی بسیار بالا می باشد و تعمیر بسیار مقرون به صرفه تر از تعویض می باشد.

مواردی که به آن اشاره شد از برخی از دلایلی است که به خوبی نشان از بازار کار و آینده شغلی عالی این حرفه می دهند.

معرفی آموزشگاه فنی برق

آموزشگاه فنی برق یکی از آموزشگاه های فنی حرفه ای معتبر در کشور است که به صورت تخصصی و در کارگاه های مجهز دوره های گوناگون فنی را برگزار می نماید. شیوه برگزاری دوره ها در این مرکز به صورت عملی بوده و به همین علت سالانه کارآموزان بسیاری در دوره های این مرکز ثبت نام کرده و وارد بازار کار شده اند.

دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی برق

آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی برق با توجه به گستردگی لوازم خانگی و استفاده روزافزون از آن از بازار کار خوبی برخوردار است. از این رو آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی فنی برق این دوره آموزشی را در تهران زیر نظر اساتید با تجربه و متخصص و با هدف ورود کارآموزان به بازار کار برگزار می نماید.

دوره تعمیرات لوازم خانگی در دو کلاس تعمیرات برد و مکانیکی لوازم خانگی برگزار شده و شامل آموزش تعمیر یخچال (ساید بای ساید، معمولی و فریزر)،آموزش تعمیر لباسشویی، آموزش تعمیر ظرفشویی، ماکروفر و غیره می باشد.

آموزشگاه فنی برق تمامی مباحث مطرح شده در این دوره را به صورت کاملا کاربردی و عملی آموزش می دهد بنابراین کارآموزان پس از پایان یافتن این دوره به راحتی و با اطمینان خاطر می توانند وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنند. همچنین در صورت نیاز از مشاوره نامحدود این آموزشگاه بهره مند گردند. با توجه کیفیت بالا آموزش در این آموزشگاه همچنین منصفانه بودن هزینه های آموزشی همچنین ارائه مدرک معتبر پس از پایان یافتن دوره آموزشی تقاضا برای ثبت نام در دوره های این مرکز بسیار زیاد می باشد.

این آموزشگاه علاوه بر دوره های فوق کلاس های متعدد دیگری را برگزار می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های مجتمع فنی برق و همچنین ثبت نام در آنها می توانید به وب سایت این مجتمع به آدرس www.fannibargh.com مراجعه نموده یا با شماره ۰۲۱۶۶۱۲۱۰۲۹ تماس حاصل نمایید.

منبع


ادامه مطلب
[ دوشنبه 26 تیر 1396  ] [ 12:47 PM ] [ hassan golab ] [ نظرات 0 ]

آموزش نصب و تعمیرات پکیج از رشته های پرطرفدار فنی حرفه ای است که به دلیل جایگاه ویژه ای که پکیج های دیواری در خانه ها و ساختمان های امروزی پیدا کرده اند و مزایای بسیاری که در مقایسه با دیگر سیستم های گرمایشی دارند از بازار کار خوبی برخوردار است. لذا با یادگیری مهارت های مورد نیاز این رشته می توانید ورود به بازار کار نصب و تعمیرات پکیج داشته باشید و به درآمد بالایی دست یابید.

اما نصب و تعمیرات پکیج مانند دیگر رشته های فنی به مهارت و تخصص بالایی نیاز دارد و تنها با گذاشتن دوره های عملی در یک آموزشگاه حرفه ای و خوب می توانید به مهارت های این کار مسلط شوید، به طور کلی برای اینکه بتوانید در این رشته موفق شوید باید مراحلی را طی کنید که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

آشنایی با رشته نصب و تعمیرات پکیج

رشته نصب و تعمیرات پکیج یکی از رشته های تاسیسات فنی حرفه ای است که به طور کامل به آموزش نحوه نصب انواع مدل های تک مبدل و چند مبدل پکیج دیواری ایرانی و خارجی همچنین نحوه عیب یابی و تعمیرات انواع مشکلات مربوط به برد و مکانیکی پکیج و نحوه تعویض قطعات آن می پردازد. 

در رشته های پکیج دیواری با انواع قطعات در پکیج های دیواری و نحوه کارکرد آنها، محاسبات دودکش، نحوه رسوب گیری و هواگیری و بسیاری از مطالب دیگر آشنا خواهید شد.

چطور می توان در رشته نصب و تعمیرات پکیج به موفقیت و درآمد بالا دست یافت؟

موفقیت در رشته پکیج دیواری مانند دیگر رشته های فنی حرفه ای نیازمند یادگیری صفر تا صد مهارت ها از طریق یک آموزش خوب و عملی و تمرین و تکرار است. برای رسیدن به این شرایط لازم است تا به نکاتی توجه داشته باشید که در ادامه به بیان آنها می پردازیم:

1.یک آموزشگاه خوب را انتخاب کنید. 

با انتخاب یک آموزشگاه فنی حرفه ای خوب و عالی بخش عمده ای از راه موفقیت را طی کرده اید چرا که در این آموزشگاه ها به درستی صفر تا صد مفاهیم نصب و تعمیرات انواع پکیج های دیواری به شما آموزش داده می شود و می توانید با تمامی مهارت های مورد نیاز این رشته آشنا شوید.

2.در دوره های آموزش پکیج دیواری شرکت کنید.

معمولا در آموزشگاه های فنی حرفه ای رشته پکیج در غالب دو کلاس نصب پکیج و کلاس آموزش تعمیرات پکیج برگزار می شود. دوره نصب پیش نیاز دوره تعمیرات بوده و در این دوره ضمن معرفی پکیج، اجزا و قطعات آن و نحوه کارکرد هر یک از قطعات به صورت عملی مراحل نصب پکیج نیز آموزش داده می شود.

پس از آنکه با صفر تا صد نصب پکیج دیواری آشنا شدید کلاس آموزش تعمیر پکیج برگزار می شود. این دوره نیز مانند کلاس نصب به صورت عملی بوده و طی آن کلیه مشکلات پکیج دیواری و نحوه عیب یابی و تعمیر همچنین نحوه تعمیر و تعویض قطعات معیوب آموزش داده می شود.

3.بسیار تمرین و تکرار کنید.

بدون شک موفقیت در هر کار جز از طریق تمرین و تکرار بسیار به دست نمی آید. برای موفقیت در این رشته نیز باید مباحث آموزشی که در دوره های آموزشی یاد گرفته اید را بسیار تمرین و تکرار کنید. اگر دوره آموزشی را به درستی انتخاب کرده باشید طی دوره فرصت بسیاری برای تمرین و رفع اشکال زیر نظر استاد دوره خواهید داشت.

4.کیفیت در کار را فراموش نکنید. 

یکی از موارد و نکات بسیار مهم که به شما در موفقیت در این رشته بسیار کمک خواهد کرد ارائه کار با کیفیت است. متاسفانه بسیار از افراد فعال در این رشته برای کسب سود بیشتر از کیفیت کار می زنند به طور مثال با وجود اینکه قطعه نیازی به تعویض ندارد و می توان آن را تعمیر کرد، آن را تعویض می کنند. یا با دریافت پول قطعه اورجینال از قطعات فیک استفاده می کنند.

اگر شما در کار به کیفیت توجه داشته باشید مطمئن باشید این کار باعث افزایش اطمینان مشتریان شده و در موفقیت و افزایش درآمد شما تاثیر ویژه ای خواهد گذاشت.

5.مشتری مدار باشید.

مشتری مداری و توانایی در برقراری ارتباط موثر و خوب یکی از دیگر موضوعات مهمی است که در موفقیت شما در هر کسب و کاری تاثیر گذار است. در این رشته نیز که شما در ارتباط نزدیک با مشتریان هستید این موضوع بسیار حائز اهمیت می باشد. بنابراین تلاش کنید که رفتار حرفه ای با مشتری داشته باشید و تا می توانید رضایت او را جلب کنید.

آشنایی با آموزشگاه فنی پارس

آموزشگاه فنی پارس از جمله آموزشگاه های فنی حرفه ای است که انواع دوره های فنی حرفه ای را همچون دوره آموزش plc، دوره نصب کولر گازی، دوره های آموزش تعمیر کولر گازی، دوره های مکانیک خودرو، دوره های جوشکاری و غیره را برگزار می نماید. فنی پارس با آموزش و تربیت کارآموزان و ورود آنها به بازار کار توانسته است جایگاه خوبی را در میان آموزشگاه های فنی حرفه ای به دست آورد. در ادامه با برخی از ویژگی های این آموزشگاه آشنا خواهیم شد:

طی دوره صفر تا صد سرفصل های آموزشی ارائه می شود.

در پایان دوره به کارآموزان یک مدرک معتبر دو زبانه ارائه می شود.

دوره های به صورت عملی و در کارگاه های مجهز برگزار می شود.

طی دوره امکان تمرین و رفع اشکال برای کارآموزان فراهم شده است.

کارآموزان می توانند پس از دوره با استاد در ارتباط باشند و پشتیانی نامحدودی ارائه می شود.

امکان بازآموزیی رایگان پس از دوره آموزشی وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره های این آموزشگاه و ثبت نام می توانید به سایت این مرکز به نشانی https://amoozeshgahfanni.com مراجعه نمایید. همچنین می توانید در ساعات کاری آموزشگاه با شماره ۰۲۱۶۶۱۲۲۹۰۸ تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت کرده و در دوره دلخواه ثبت نام نمایید.


ادامه مطلب
[ دوشنبه 26 تیر 1396  ] [ 12:42 PM ] [ hassan golab ] [ نظرات 0 ]

وام خود اشتغالی وامی است که است که توسط صندوق کارآفرینی امید به فارغ التحصیلان دانشگاهی، دیپلمه های کاردانش و فنی، دارندگان مدرک فنی حرفه ای، دارندگان ایده های کارآفرینی و برگزیدگان مسابقات ملی پرداخت می شود.

وام خود اشتغالی وامی است که است که توسط صندوق کارآفرینی امید به فارغ التحصیلان دانشگاهی، دیپلمه های کاردانش و فنی، دارندگان مدرک فنی حرفه ای، دارندگان ایده های کارآفرینی و برگزیدگان مسابقات ملی پرداخت می شود.

اما چگونه می توان با مدرک فنی حرفه ای این وام را دریافت کرد. دریافت این وام با مدرک فنی حرفه ای مستلزم رعایت شرایطی است که در ادامه این مطلب به طور کامل به بررسی شرایط و مراحل دریافت این وام می پردازیم.

شرایط دریافت وام خود اشتغالی با مدرک فنی حرفه ای

 • داشتن کارت پایان خدمت
 • متقاضی وام باید بیکار باشد.
 • از هیچ نهادی تسهیلات خود اشتغالی دریافت نکرده باشد
 • کارت پایان خدمت یا معافیت داشته باشد. (الزام برای آقایان)
 • تابعیت ایرانی داشته باشد.
 • حداقل سن 18 و حداکثر سن 50 داشته باشد.
 • در یکی از رشته های فنی مدرک رسمی فنی حرفه ای داشته باشد.

چگونه وام خود اشتغالی با مدرک فنی حرفه ای بگیریم؟

چگونه مدرک رسمی فنی حرفه ای دریافت کنیم؟

دریافت مدرک رسمی فنی حرفه ای مستلزم طی کردن مراحلی است.

1.یادگیری مهارت های فنی با شرکت در دوره های آموزشی

برای دریافت این مدرک شما می بایست ابتدا با شرکت در دوره های های فنی حرفه ای، مهارت های لازم را در یکی از رشته های فنی به دست آورید.

رشته های فنی حرفه ای تنوع بسیاری داشته و در گروه های متفاوتی دسته بندی شده اند. رشته های جوشکاری، برق و الکترونیک، مکانیکی، تعمیرات و تاسیسات از پرطرفدارترین گروه ها در میان این رشته ها هستند.

برای انتخاب بهترین رشته فنی توصیه می کنیم ابتدا علایق خود را شناسایی کنید. دقت داشته باشید که اگر رشته ای که انتخاب کرده اید با علایق شما یکسو باشد احتمال موفقیت شما در آن رشته چندین برابر خواهد شد.

برخی از بهترین رشته های فنی که از بازار کار بسیار عالی برخوردار هستند عبارتند از:

رشته تعمیرات موبایل

بدون شک با افزایش روز افزون تعداد کاربران موبایل مشکلات این دستگاه هوشمند افزایش یافته و این موضوع باعث افزایش تقاضا و نیاز برای مراکز خدمات رسانی و تعمیرات موبایل می شود.

نتایج بررسی ها نشان می دهد که شغل تعمیرات موبایل یکی از بهترین مشاغل فنی در سال های اخیر بوده که انتظار می رود بازار کار آن در سال های آینده باتوجه به رشد و توسعه گوشی های هوشمند بیشتر شود.

با شرکت در یک دوره آموزش تعمیر موبایل فنی حرفه ای می توانید با صفر تا صد مباحث تعمیرات آموزش نرم افزار موبایل و سخت افزاری در انواع موبایل های اندروید و آیفون آشنا شوید و پس از کسب مدرک فنی حرفه ای و دریافت این وام کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

علاوه بر این دوره ها، دوره هایی مانند دوره تعمیرات لپ تاپ، دوره های آرایشگری، دوره های مکانیکی خودرو، دوره تاسیساتی مانند نصب و تعمیرات پکیج و کولر گازی، جوشکاری و لوله کشی نیز از بازار کار و درآمد خوبی برخوردار می باشند.

2.ثبت نام و شرکت در آزمون های فنی حرفه ای

پس از آن که با مهارتهای رشته های فنی آشنا شدید نوبت آن است که در آزمون های فنی ثبت نام کنید. این آزمون ها به دو صورت کتبی و عملی برگزار می شوند و شما بایستی در این آزمونها حداقل نمره قبولی را کسب نمایید.

پس از کسب نمره قبولی در این آزمون ها ، مدرک به صورت اینترنتی 3 تا 6 ماه پس از آزمون صادر می گردد.

حالا با در اختیار داشتن این مدرک می توانید برای دریافت وام خود اشتغالی و ورود به بازار کار اقدام کنید.

معرفی آموزشگاه برق گستران

بدون شک یکی از مهم ترین موضوعاتی که برای یادگیری مهارتهای فنی بایستی به آن توجه داشته باشید آموزشگاه است. چرا که اگر انتخاب آموزشگاه به درستی صورت نگیرد آموزش ها به درستی صورت نگرفته و نه تنها موفق به دریافت مدرک فنی حرفه ای نمی شوید بلکه به خوبی با مهارت های رشته های فنی آشنا نشده و نمی توانید به موفقیت دست یابید.

آموزشگاه برق گستران یکی از بهترین آموزشگاه های فنی در کشور است که به صورت تخصصی و کاملا عملی دوره های فنی حرفه ای را برگزار می نماید. از جمله مزیت‌های این آموزشگاه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

ارائه مدارک معتبر فنی و حرفه‌ای پس از پایان هر دوره آموزشی

همکاری با اساتید حرفه‌ای و مجرب

آموزش تمام سرفصل‌های لازم و تعیین شده از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای

برگزاری دوره‌های آموزشی در کارگاه های مجهز

امکان گرفتن راهنمایی و مشاوره و رفع اشکال، پس از پایان دوره آموزشی

امکان تمرین و رفع اشکال طی دوره

بازآموزیی رایگان پس از پایان دور

برگزاری دوره در ساعات منعطف

تدارک خوابگاه برای کارآموزان

علاقمندان و متقاضیان حضور در دوره‌های این مجتمع آموزشی می‌توانند به سایت baghgostaran.com مراجعه نمایند. همچنین، شماره تلفن ۰۲۱۶۶۵۹۷۳۰۵ پاسخگویی سوالات متقاضیان می‌باشد.

منبع: دریافت وام خود اشتغالی


ادامه مطلب
[ دوشنبه 26 تیر 1396  ] [ 12:34 PM ] [ hassan golab ] [ نظرات 0 ]

انتخاب شغل دوم از دغدغه های بسیاری از افراد در دنیای امروز با توجه به بالا رفتن هزینه های زندگی است. بسیاری از مردم به دنبال راهی هستند تا درآمد بیشتری کسب کرده و زندگی راحت تری داشته باشند. اما بهترین شغل دوم چه شغلی است؟ بسیاری از افراد شغل های دوم بسیاری را امتحان کرده اند، عده ای مدت زمانی از روز را با ماشین یا در تاکسی های اینترنتی کار کرده اند، عده ای به فروشندگی به صورت پاره وقت پرداخته اند. اما به راستی چه شغلی برای انتخاب دومین شغل مناسب است.

مشاغل انواع و دسته بندی های گوناگونی دارند، مشاغل خدماتی، فنی، آموزشی، مراقبتی برخی از انواع مشاغل هستند. ورود به برخی از این مشاغل به سرمایه بالایی نیاز دارد. علاوه بر این شما بایستی مدت زمان زیادی را برای یادگیری مهارت های آنها سپری کنید.

در این میان هستند مشاغلی که ورود به آنها چندان سخت نبوده ضمن اینکه نیازی به سرمایه اولیه نداشته و تنها کافیست با مهارت های آنها آشنایی داشته باشید. در این مطلب قصد داریم شما را با این مشاغل و نحوه ورود به آنها آشنا کنیم، با ما همراه باشید.

بهترین مشاغل برای انتخاب شغل دوم

نکته ای که پیش از انتخاب شغل دوم بایستی به آن توجه داشته باشید شناخت علایق است. توجه داشته باشید که شما در شغل دوم از وقت استراحت خود گذشته اید بنابراین اگر این شغل با علایق شما تناسب نداشته باشد بدون شک احتمال موفقیت شما در آن بسیار پایین خواهد بود.

به طور کلی نمی توان تعیین کرد که چه شغلی برای انتخاب شغل دوم عالی است. اما می توان گفت چه مشاغلی از بازار کار و درآمد خوبی برخوردار هستند و احتمال موفقیت شما در صورت انتخاب آن مشاغل بیشتر خوهد بود.

1-مشاغل مرتبط با خودرو

امروزه شاهد افزایش روز افزون تعداد خودرو هستیم. با افزایش تعداد خودرو در کشور بدون شک نیاز به مراکزی برای خدمات رسانی و تعمیرات خودرو نیز بیشتر خواهد شد. خودروها از سیستم ها و قطعات گوناگونی تشکیل شده اند، سیستم برق، سیستم سوخت، موتور، ایسیو برخی از سیستم ها و قطعات مهم در خودروها می باشند.

اگر از علاقه مندان به تعمیرات خودرو هستید باید بگوییم که مشاغلی از قبیل مکانیکی، برقکاری، تعمیرکار ایسیو، نصاب ضبط و باند و دزدگیر برخی از بهترین مشاغل مرتبط با خودرو است که در صورت یادگیری مهارت های آنها می توانید به درآمد بالایی دست یابید.

برای ورود به بازار کار این مشاغل تنها کافیست در دوره های اموزشی مرتبط با هر یک از این مشاغل ثبت نام کنید. به طور مثال با شرکت در یک دوره آموزش تعمیرات ایسیو خودرو در یک آموزشگاه معتبر در مدت زمانی کوتاه می توانید ایسیو انواع خودرو را عیب یابی و تعمیر نمایید.

یا با شرکت در دوره های مکانیکی خودرو می توانید مشکلات مربوط به خودرو را شناسایی و آنها را رفع نمایید.

بررسی ها نشان می دهد که مشاغل مرتبط با خودرو از درآمد بسیار خوبی برخوردار می باشند، ضمن اینکه ورود به بازار کار بسیاری از این مشاغل مثل تعمیرکار ایسیو یا نصاب دزدگیر و ضبط و باند به سرمایه بالایی نیاز ندارد.

2- شغل برقکار 

از دیگر مشاغلی که از بازار کار بسیار عالی برخوردار می باشد می توان به شغل برقکار اشاره کرد. این شغل با توجه به تخصصی بودن و نبود نیروی متخصص در آن از بازار کار بسیار عالی برخوردار می باشد.

امروزه شاهد رشد و توسعه بخش صنعتی در کشور هستیم. این موضوع نشان از بازار کار عالی شغل برقکار صنعتی می دهد. بنابراین اگر به دنبال یک شغل دوم عالی، پولساز و آینده دار هستید و از سرمایه بالایی نیز برخوردار نیستید باید بگوییم که شغل برقکار صنعتی یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید.

ورود به این شغل مستلزم یادگیری صفر تا صد کار با تابلوهای برق صنعتی است. چرا که این شغل بسیار حساس بوده و کوچکترین اشتباه شما در این شغل می توانید خسارت های بسیار سنگینی را به همراه آورد.

امروزه آموزشگاه های متعددی دوره های آموزش تابلو برق صنعتی و دوره های آموزش برق ساختمان را برگزار می کنند توصیه می کنیم بهترین آموزشگاه فعال در این زمینه را انتخاب کنید و در دوره های آن ثبت نام نمایید.

3-شغل نصاب دوربین مدار بسته

نصاب دوربین مدار بسته را می توان یک شغل عالی، بدون دردسر، بدون سرمایه و با بازار کار عالی برای شغل دوم دانست. امروزه شاهد افزایش تقاضا برای نصب دوربین های مدار بسته به دلیل بالا رفتن آمار سرقت و دزدی هستیم و در کمتر ساختمانی این دوربین ها نصب نشده است.

افزایش تقاضا برای نصب دوربین ، بازار کار این شغل را بسیار عالی کرده است و می توان گفت این شغل از بهترین انتخاب هایی است که می توانید برای شغل دوم داشته باشید.

برای ورود به این شغل کافیست چند روز زمان بگذارید و در یک دوره آموزش دوربین مدار بسته ثبت نام کنید. در این دوره های آموزشی در مدت زمانی کوتاه صفر تا صد طریقه نصب انواع دوربین های مدار بسته و تنظیمات مربوط به آنها به شما آموزش داده می شود.

علاوه بر مشاغل ذکر شده مشاغلی مانند نصب و تعمیرات کولر گازی و پکیج، برقکاری ساختمان، تعمیرکار برد، تعمیرکار لوازم خانگی از بهترین انتخاب ها برای شغل دوم است.

معرفی آموزشگاه فنون برق

آموزشگاه فنون برق یکی از آموزشگاه های برتر در زمینه ارائه دوره های فنی حرفه ای است. در این آموزشگاه همواره تلاش می شود تا با به‌روز ترین متدها و ارائه مدارک معتبر، هنرجویان برای ورود به بازار کار حرفه ای آماده شوند. آنچه باعث می شود فنون برق نسبت به سایر آموزشگاه ها برتر باشد، موارد زیر است:

برگزاری دوره در کارگاه های مجهز، ارائه مدارک معتبر فنی و حرفه ای، همکاری با اساتید باتجربه و ماهر، آموزش کاملا عملی و کارگاهی ، امکان تجدید دوره به صورت رایگان، مشاوره و بازاریابی برای ورود به بازارکار، پشتیبانی و امکان برقراری ارتباط با اساتید، حتی پس از پایان دوره برای رفع اشکال، آموزش بر اساس کامل ترین و جدیدترین سرفصل های آموزشی، دارای مجوز از سازمان فنی حرفه ای کشور، برگزاری دوره در ساعات منعطف

این آموزشگاه علاوه بر دوره های فوق کلاس های آموزشی متعددی را برگزار می‌نماید. دوره آموزش هوشمند سازی ساختمان، آموزش نصب و تعمیرات کولر و پکیج، آموزش تعمیرات لوازم خانگی برخی از ده ها دوره برگزار شده در این آموزشگاه است. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره‌های این آموزشگاه، می‌توانید به درگاه اینترنتی https://fonoonbargh.com مراجعه کرده یا با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۵۷۶۴۷۶ تماس بگیرید و در جریان ریز و جزئیات دوره‌های آموزشی این آموزشگاه قرار گیرند. همچنین، شماره تلفن ۰۹۰۲۷۰۵۱۸۲۵ در شبکه‌های مجازی آماده پاسخگویی به کلیه سوالات و نقطه نظرات متقاضیان و علاقمندان به دوره‌های فنی حرفه ای می‌باشد.


ادامه مطلب
[ پنج شنبه 15 تیر 1396  ] [ 12:27 PM ] [ hassan golab ] [ نظرات 0 ]

رشته تعمیرات پکیج دیواری یکی از رشته های بسیار پرطرفدار و عالی فنی حرفه ای است که با توجه به افزایش تقاضا برای نصب پکیج های دیواری به دلیل مزایای بسیار زیادی که این دستگاه در مقایسه با دیگر سیستم های گرمایشی که دارند و بازار کار داغ نصب و تعمیرات پکیج افراد بسیاری به این رشته روی آورده اند و در دوره های آموزشی تعمیرات پکیج دیواری شرکت می کنند. به طوری که دوره آموزش تعمیرات پکیج فنی حرفه ای یکی از دوره های بسیار شلوغ و پرطرفدار فنی در کشور محسوب می شود.

یکی از موضوعات مهمی که برای ورود به این شغل به صورت حرفه ای و درآمدزایی از آن باید به آن توجه داشته باشید، داشتن مدرک فنی حرفه ای تعمیرات و نصب پکیج دیواری از سوی سازمان فنی حرفه ای کشور است.

برای دریافت این مدرک باید مراحل گوناگونی را پشت سر بگذارید. در این مطلب قصد داریم به بررسی کلیه مراحلی که برای دریافت این مدرک لازم است طی شود بپردازیم، با ما همراه باشید.

برای دریافت مدرک فنی حرفه ای تعمیرات پکیج دیواری چه مراحلی باید طی کنیم؟

آشنایی با مدرک فنی حرفه ای کشور

مدرک فنی حرفه ای کشور انواع گوناگونی دارد. مدرک رسمی، مدرک مورد تایید و مدرک گذر مهارتی از جمله مدرک های ارائه شده از طرف این سازمان است. در میان این سه مدرک، بیشتری اعتبار مربوط به مدرک رسمی فنی حرفه ای است. این مدرک قابل ترجمه بوده و در 186 کشور جهان دارای اعتبار است و می توانید با داشتن این مدرک برای دریافت ویزا کاری اقدام نمایید. همچنین با داشتن این مدرک می توانید برای دریافت و اخذ مجوز و جواز کسب نیز اقدام نمایید.

چگونه مدرک فنی حرفه ای تعمیر پکیج بگیریم؟

رشته های فنی حرفه ای از تنوع بالایی برخوردار هستند و هر کدام از آنها مهارت ها و تکنیک های خود را دارند. بنابراین لازم است پیش از ورود به این رشته ها ابتدا مهارت های مورد نیاز آنها را از طریق شرکت در دوره های آموزشی و دریافت مدرک فنی حرفه ای یاد بگیرید.

رشته تعمیرات پکیج نیز یکی از رشته های مهارت محور و تخصصی است که برای ورود به آن لازم است تا از طریق یک دوره آموزشی معتبر با مهارت های آن آشنا شوید و مدرک معتبری دریافت کنید.

برای دریافت مدرک فنی حرفه ای تعمیرات پکیج لازم است تا چند مرحله را طی کنید، این مراحل عبارتند از:

1.شناسایی آموزشگاه فنی حرفه ای معتبر

امروزه با توجه به بازار کار خوب مشاغل فنی آموزشگاه های بسیاری دوره های فنی حرفه ای را برگزار کرده و کارآموزان را برای ورود به بازار کار تربیت می کنند. اما کیفیت آموزش در این مراکز با هم یکسان نبوده و در برخی از این مراکز تنها به صورت تئوری مباحث آموزشی یاد داده می شود. بنابراین شناسایی و انتخاب یک آموزشگاه معتبر یکی از مهم ترین موضوعاتی است که باید به آن توجه داشته باشید.

در یک آموزشگاه معتبر مباحث به صورت کاملا عملی و تخصصی و زیر نظر اساتید متخصص آموزش داده می شود. همچنین امکان تمرین و تکرار و کار عملی نیز برای شما فراهم می شود.

چنین آموزشگاهی تمام دوره های آموزشی مهم مانند دوره آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای، آموزش برق ساختمان، آموزش تعمیرات لوازم خانگی، دوره آموزش نصب کولر گازی ، کلاس آموزشی تعمیرات کولر گازی و . . . را برگزار می نماید.

2.گذراندن دوره آموزشی تعمیرات پکیج دیواری

برای یادگیری صفر تا صد تعمیرات پکیج دیواری باید در دوره های پکیج دیواری را سپری کنید. با شرکت در یک دوره پکیج آن هم در آموزشگاهی معتبر در مدت زمانی کوتاه با صفر تا صد تعمیرات انواع برندهای داخلی و خارجی پکیج آشنا خواهید شد و با کار کردن بر روی نمونه های واقعی پکیج می توانید رفع اشکال کرده و بدون استرس وارد بازار کار شوید.

3.ثبت نام در آزمون های فنی حرفه ای 

پس از اینکه با مهارت های تعمیرات پکیج آشنا شدید و به صورت عملی بر روی آنها کار کردید بایستی در آزمون های کتبی و شفاهی تعمیرات پکیج که به صورت هماهنگ برگزار می شود شرکت کنید و حداقل نمره قبولی را کسب کنید. بعد از آن پس از گذشت 3 تا 6 ماه مدرک شما صادر شده و می توانید به صورت اینترنتی آن را دریافت کنید.

دقت داشته باشید برای دریافت این مدرک سن شما باید بالای 16 سال باشد همچنین از مدرک دیپلم نیز برخوردار باشید.

آشنایی با آموزشگاه فنی برق

برای این که بتوانید در بازار کار شغل تعمیرات پکیج به موفقیت برسید و درآمد خوبی کسب کنید لازم است به خوبی با مهارت های این شغل آشنا شوید و صفر تا صد تعمیرات پکیج و فوت و فن های آن را یاد بگیرید.

آموزشگاه های بسیاری این دوره را برگزار می نماید اما یک آموزشگاه خوب و تخصصی برای گذراندن دوره های پکیج ویژگی های دارد. برخی از مهم ترین این ویژگی ها عبارتند از:

 • آموزش زیر نظر سازمان فنی حرفه ای
 • آموزش در کارگاه های مجهز
 • آموزش به صورت عملی
 • آموزش توسط اساتید متخصص و حرفه ای
 • امکان تمرین و تکرار در کارگاه
 • امکان بازآموزیی دوره
 • پشتیبانی پس از دوره

در آموزشگاه فنی برق تمامی موارد ذکر شده رعایت شده و کارآموزان در کارگاه های مجهز با صفر تا صد مفاهیم تعمیرات پکیج آشنا می شوند.

این آموزشگاه علاوه بر دوره های پکیج، کلاس های آموزشی متعدد دیگری را برگزار می نماید. آموزش تعمیرات ایسیو خودرو، کلاس آموزشی نصب پکیج، آموزش تعمیرات لوازم خانگی، آموزش تابلو برق صنعتی، آموزش کولر گازی برخی از ده ها دوره برگزار شده در این آموزشگاه است.

جهت اطلاع از دیگر دوره های این آموزشگاه و همچنین شرایط ثبت نام می‌توانید به وب سایت این مجتمع به آدرس www.fannibargh.com مراجعه نموده یا با شماره ۰۲۱۶۶۱۲۱۰۲۹ تماس حاصل نمایید


ادامه مطلب
[ پنج شنبه 15 تیر 1396  ] [ 12:19 PM ] [ hassan golab ] [ نظرات 0 ]

هیچ درآمدی ندارید، می خواهید آینده شغلی خود را تغییر دهید، به دنبال ورود به یک شغل درآمدزا هستید، می خواهید یک کسب و کار پولساز را راه اندازی کنید. با ما تا انتها این مطلب همراه باشید در این مطلب قصد داریم شما را با چند شغل عالی و پولساز فنی که از درآمد بالایی برخوردار بوده و ورود به آنها نیاز به سرمایه اولیه بالایی ندارد آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

چه شغلی پردرآمد است؟

وقتی صحبت از شغل های پردرآمد می شود، بیشتر افراد گمان می کنند که اگر بخواهیم وارد بازار کار شغل های پردرآمد شویم باید سرمایه بالایی باید داشت و این موضوع انگیزه آنها را برای ورود و راه اندازی کسب و کار و جستجو شغل های پردرآمد کم می کند.

شاید باور نکنید اگر بگوییم که بدون سرمایه بالا هم می توان شغل پردرآمدی راه اندازی کرد،  اما واقعا همینطور است. مشاغلی بسیاری هستند که راه اندازی و فعالیت در آنها نیاز به سرمایه اولیه بسیاری نداشته و شما تنها با یادگیری مهارت های مورد نیاز این مشاغل می توانید به درآمد بالایی برسید. در این مطلب قصد داریم شما را با این مشاغل نحوه درآمدزایی از آنها آشنا کنیم.

چه شغلی انتخاب کنیم؟

بهترین شغل برای انتخاب شغلی است که علاوه بر بازار کار و آینده خوب با علایق شما نیز تناسب داشته باشد. نتایج بررسی ها نشان می دهد که احتمال موفقیت و درآمدزایی در مشاغلی که متناسب با علایق و توانمندی های شما باشد چندین برابر بیشتر از مشاغلی است که برای انجام آنها علاقه چندانی وجود ندارد.

آشنایی با بهترین مشاغل با درآمد بالا و سرمایه کم

1.شغل تعمیرات لوازم خانگی

امروزه تنوع لوازم خانگی بسیار زیاد است. یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی، غذاساز، مایکروفر برخی از پرمصرف ترین این لوازم است که امروزه در بیشتر خانه ها و آشپزخانه ها دیده می شود. با افزایش تعداد لوازم خانگی نیاز به مراکز خدمات رسانی افزایش می یابد.

از طرفی در سال های اخیر قیمت لوازم خانگی افزایش چشمگیری داشته است، این افزایش قیمت باعث شده تا هنگام خراب شدن این لوازم افراد به جای تعویض به دنبال تعمیرکاری ماهر باشند تا با قیمت مناسب مشکل دستگاه را برطرف کرده و آن را مثل روز اول کند. این موضوع دلیل دیگری است که نشان می دهد که شغل تعمیرات لوازم خانگی از بازار کار خوبی برخوردار است.

بنابراین اگر به مشاغل فنی علاقه مند هستید باید بگوییم که این شغل یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید.

چگونه به شغل تعمیرات لوازم خانگی ورود کنیم؟

خوشبختانه ورود به این شغل نیاز به سرمایه اولیه بالایی ندارد و به لطف سایت های ارائه دهنده خدمات مانند آچاره، استادکار، امدادکاران، آچارباز و غیره می توانید بدون سرمایه نیز به بازار کار این مشاغل ورود کنید. تنها شرط لازم برای ورود به این شغل دانش و مهارت است. لوازم خانگی انواع گوناگونی دارند شما به عنوان تعمیرکار لوازم خانگی بایستی بتوانید انواع لوازم خانگی را عیب یابی و تعمیر نمایید.

نگران یادگیری مهارت های این شغل نباشید، تنها کافیست در یک دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی ثبت نام کنید و با صفر تا صد مهارت های این حرفه آشنا شوید. در این دوره تعمیرات انواع لوازم خانگی از جمله یخچال، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، جاروبرقی، مایکروفر و غیره آموزش داده می شود.

دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی 

آموزش تعمیر لوازم خانگی فنی حرفه ای از محبوب ترین و کاربردی ترین دوره ها در آموزشگاه فنی پارس است که به صورت تخصصی به مباحث تعمیر برد و مکانیکی انواع لوازم خانگی می پردازد. آموزش تعمیر یخچال ساید، دوره آموزشی تعمیر ماشین لباسشویی، دوره تعمیر ماشین ظرفشویی، ماکروفر و موارد دیگر می پردازد.

دوره تعمیرات لوازم خانگی در تهران برگزار شده و به صورت عملی و زیر نظر اساتیدی متخصص که در بازار کار این شغل تجربه کافی دارند، صفر تا صد مباحث تعمیر انواع لوازم خانگی تدریس می شود. با شرکت در کلاس تعمیرات لوازم خانگی علاوه بر یادگیری مباحث این رشته، مدرک معتبر فنی و حرفه ای دریافت کرده و گام بزرگی را برای آینده شغلی خود برداشته اید و آماده ورود به بازار کار و کسب درامد از این حرفه شوید.

منبع


ادامه مطلب
[ پنج شنبه 15 تیر 1396  ] [ 12:12 PM ] [ hassan golab ] [ نظرات 0 ]

در این مطلب قصد داریم شما را علائم خرابی پلوس خودرو و عواملی که باعث خراب شدن این قطعه آشنا کنیم. اگر پلوس خودرو شما هم با مشکلاتی روبه رو است، توصیه می کنیم این مطلب را تا انتها بخوانید.

تولید صدا از سمت محورها و چرخ ها، یکی از نشانه ها و علائم خرابی پلوس به شمار می آید. این صدا در هنگام دور زدن، بیشتر به گوش می رسد.

شنیده شدن صدایی مانند صدای تق تق از محورهای خودرو، به ویژه در هنگام دور زدن، نشان از خرابی و معیوب شدن پلوس خودرو دارد. همچنین، در هنگام عبور از روی دست اندازها، صداهایی از سمت چرخ ها تولید می شود.

برای اطمینان حاصل کردن از خرابی پلوس، می بایست فرمان خودرو را به یک طرف تا آخر چرخانده و سپس اقدام به دور زدن با خودرو کنید. در این شرایط، شنیدن صدا از هر سمت خودرو، حکایت از خراب شدن پلوس همان قسمت دارد.

لرزش اتاق و کابین خودرو در هنگام حرکت و سرعت های بالا، می تواند از دیگر نشانه های خرابی پلوس باشد. با بررسی و ارزیابی پلوس خودرو می توان از سلامت و سالم بودن این قطعه اطمینان حاصل کرد. در صورت مشاهده این نشانه‌ها و علائم، می بایست در سریع ترین بازه زمانی نسبت به برطرف کردن ایراد یا حتی تعویض قطعه پلوس خودرو اقدام نمود.

علت خرابی پلوس چیست؟

پارگی و فرسودگی گردگیرها، از مهم ترین دلایل خرابی پلوس محسوب می شود. گردگیرها شکل و فرمی مانند قیف داشته و غالبا در بخش انتهایی پلوس قرار می گیرند. جلوگیری از وارد شدن آلودگی ها، آلاینده ها و ذرات گردوغبار به سطح پلوس را می توان از مهم ترین وظایف گردگیرها دانست. پارگی و فرسوده شدن گردگیر موجب نفوذ ذرات گردوخاک و آلودگی و متعاقب آن، آسیب و صدمه جدی مفصل ها و سر پلوس می شود.

کشیدن غیر اصولی ترمز دستی و ترمزهای زیاد و پی در پی، از دیگر دلایل خرابی و معیوب شدن پلوس خودرو می‌باشد. برای جلوگیری از این مشکل بایستی با سرعت مجاز و مطمئن رانندگی کرد.

رها کردن یکباره کلاچ نیز می تواند منجر به خرابی و آسیب دیدن پلوس خودرو شود. در اثر رها شدن کلاچ، ضربه و تکان نسبتا شدیدی به خودرو وارد شده که این امر می تواند به خرابی و صدمه دیدن قطعه پلوس منجر گردد.

همچنین، عوض کردن غیر اصولی دنده، بکسل کردن خودروهای سنگین‌تر از وزن ماشین و از بین رفتن واسکازین جعبه دنده، از دیگر عامل‌های تاثیرگذار در بروز خرابی و معیوب شدن پلوس تلقی می گردند.

در این مطلب به بررسی پلوس، علائم و علت خرابی آن و خطراتی که خراب شدن این قطعه به همراه می آورد پرداختیم. در صورتی که از علاقه مندان به  خودرو هستید برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه می کنیم در دوره آموزش مکانیک خودرو آموزشگاه فنی برق ثبت نام کنید.

این آموزشگاه علاوه بر دوره های مکانیکی خودرو دوره های متعدد دیگری را در زمینه خودرو برگزار می نماید. برخی از بهترین دوره ها در این زمینه عبارتند از:

آموزش برق ماشین

آموزش نصب سیستم صوتی خودرو

آموزش نصب دزدگیر

آموزش کولر ماشین

آموزش مالتی پلکس

دوره آموزش تعمیرات ecu خودرو


ادامه مطلب
[ پنج شنبه 15 تیر 1396  ] [ 11:57 AM ] [ hassan golab ] [ نظرات 0 ]

رشته برق ساختمان یکی از رشته های بسیار عالی و درآمدزا از گذشته تا به امروز بوده است و با توجه به رشد ساختمان سازی و نقش مهم برق در ساختمان ها می توان آینده شغلی بهتری را برای این حرفه متصور شد.

بازار کار عالی برق ساختمان و درآمد خوب متخصصان حرفه ای این رشته باعث شده تا این رشته علاقه مندان بسیاری داشته باشد. این روزها با ظهور و روی کارآمدن سیستم های امنیتی و رفاهی جدید و افزایش آمار سرقت، افراد زیادی تمایل دارند که برای افزایش امنیت بیشتر این سیستم ها را در ساختمان ها نصب کنند و برای انجام این کار به دنبال متخصصان حرفه ای و کار بلد هستند. 

همه این موارد نشان از بازار کار عالی شغل برق ساختمان می دهد. شغلی که امروزه متخصصان حرفه ای آن درآمد بالایی کسب می کنند.

کسب درآمد بالا از رشته برق ساختمان

برق ساختمان از گذشته تا به امروز به دلیل نقش مهمی که در ساختمان ها دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در دنیای امروز نیز اهمیت برق در ساختمان ها با ظهور سیستم های امنیتی و رفاهی جدید بیشتر شده است.

بنابراین می توان انتظار داشت که این رشته شما را به درآمدهای بالا برساند. اما برای اینکه از این رشته درآمد خوبی کسب کنید، لازم است به نکات زیر توجه کنید:

۱– ثبت نام در آموزشگاه حرفه ای

امروزه آموزشگاه های بسیاری وجود دارند که دوره های آموزش برق ساختمان از صفر تا صد را برگزار می کنند. اما برای اینکه بتوانید به بهترین شکل ممکن آموزش ببینید و مهارت های لازم را برای ورود به بازار کار کسب کنید، لازم است در انتخاب آموزشگاه دقت بسیار بالایی داشته باشید. شما در یک آموزشگاه خوب تحت نظر یک مربی با تجربه و حرفه ای آموزش می بینید و از ابزار و تجهیزات کامل و با کیفیت آموزشگاه در جهت ارتقاء مهارت های خود استفاده می کنید.

۲- تمرین و ممارست

برای اینکه بتوانید از طریق دوره های برق ساختمان به درآمد بالا برسید، بسیار مهم است که تخصص و مهارت لازم را به دست آورید. از همین رو پیشنهاد می شود که بسیار تمرین کنید و تجربه خود را در این زمینه افزایش دهید.

تمرین و تکرار به شما کمک می‌کند تا به کار مسلط شوید و در هنگام کار بتوانید چالش ها را با موفقیت پشت سر بگذارید. گذراندن دوره آموزشی در یک آموزشگاه خوب به شما این امکان را می دهد که تحت نظارت استاد، تمرین کنید و ایرادات خود را برطرف کنید.

۳- کارآموزی

کارآموزی از چندین جهت می تواند مفید می باشد. در گام اول فعالیت در نزد اساتید حرفه ای موجب خواهد شد که شما نکات ریز این حرفه را به خوبی فرا بگیرید. از طرف دیگر، کارآموزی در رزومه شما نیز بسیار تاثیر گذار است و شما بهتر به استخدام مراکز درآمده و مشتریان بیشتری جذب خواهید کرد.

۴-افزایش دانش و مهارت

اگر می خواهید در شغل برق ساختمان موفقیت بیشتری کسب کنید توصیه می کنیم علاوه بر یادگیری مهارت های برق کشی، با شرکت در یک دوره هوشمند سازی ساختمان و دوره های نصب دوربین های مدار بسته مهارت های لازم برای طراحی و پیاده سازی یک خانه هوشمند و نصب دوربین های آنالوگ و تحت شبکه را نیز به دست آورید.

امروزه به دلیل مزایای بسیاری که هوشمند سازی ساختمان به همراه می آورد افراد بسیاری به دنبال یک متخصص حرفه ای برای هوشمند کردن ساختمان دارند.

از طرفی تعداد افراد متخصص در این رشته اندک بوده و این موضوع بازار کار این رشته را بسیار داغ کرده است. بنابراین اگر به دنبال کسب درآمد بیشتر از برق کشی ساختمان هستید توصیه می کنیم در یک دوره آموزشی هوشمند سازی منازل فنی حرفه ای شرکت کنید.

آشنایی با آموزشگاه فنی برق

با توجه به مواردی که در بالا عنوان شد، انتخاب یک آموزشگاه خوب می تواند نقش بسزایی در آینده شغلی شما داشته باشد. مجتمع فنی برق یکی از آموزشگاه های با سابقه و معتبری است که علاقه مندان به رشته برق ساختمان می توانند با خیالی آسوده در دوره های آموزشی آن شرکت می کنند و خود را برای ورود به بازار کار آماده می کنند.

برخی از ویژگی های این آموزشگاه موجب شده است تا نسبت به سایر آموزشگاه ها در جایگاه بهتری قرار بگیرد و هنرجویان بیشتری را به سمت خود جذب کند. این ویژگی ها عبارتند از:

در آموزشگاه فنی برق شما زیر نظر اساتید متخصص و حرفه ای مباحث برق کشی را یاد خواهید گرفت.

کارگاه های آموزشی این آموزشگاه مجهز به کلیه تجهیزات می باشد.

در این آموزشگاه شما می توانید به صورت عملی کلیه مراحل برق کشی ساختمان را تمرین کنید.

در کلاس های برق ساختمان این آموزشگاه فرصت تمرین و رفع اشکال برای شما فراهم شده است.

امکان ارتباط با استاد دوره و پشتیانی آنها پس از پایان دوره وجود دارد.

در صورت عدم یادگیری مباحث طی دوره امکان تجدید دوره به صورت رایگان برای شما وجود دارد.

در پایان دوره مدرکی معتبر و دو زبانه در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

آموزشگاه فنی برق علاوه بر دوره های فوق، کلاس های آموزشی متعدد دیگری را نیز برگزار می نماید. آموزش صفر تا صد تعمیرات پکیج، آموزش تعمیرات موبایل، آموزش تعمیرات لوازم خانگی، آموزش تعمیرات برد، آموزش مکانیکی و برق خودرو برخی از ده ها دوره برگزار شده در این آموزشگاه است.

جهت اطلاع از دیگر دوره های این آموزشگاه و همچنین شرایط ثبت نام می‌توانید به وب سایت این مجتمع به آدرس www.fannibargh.com مراجعه نموده یا با شماره ۰۲۱۶۶۱۲۱۰۲۹ تماس حاصل نمایید.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه 24 خرداد 1396  ] [ 3:24 PM ] [ hassan golab ] [ نظرات 0 ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.

تعداد کل صفحات : 5 :: 1 2 3 4 5