تخصص بازاریابی دیجیتال

درباره این تخصص
تسلط بر مفاهیم و ابزارهای بازاریابی استراتژیک برای پرداختن به ارتباطات برند در دنیای دیجیتال.
این تخصص جنبه های مختلفی از فضای جدید بازاریابی دیجیتال را بررسی می کند ، از جمله موضوعاتی مانند تجزیه و تحلیل بازاریابی دیجیتال ، بهینه سازی موتور جستجو ، بازاریابی شبکه های اجتماعی و چاپ سه بعدی. هنگامی که تخصص بازاریابی دیجیتال را به پایان می رسانید ، درک غنی تری از مبانی فضای جدید بازاریابی دیجیتال خواهید داشت و مجموعه ای جدید از داستان ها ، مفاهیم و ابزارها را برای کمک به شما در ایجاد ، توزیع ، تبلیغ و قیمت گذاری محصولات و خدمات به صورت دیجیتالی بدست می آورید.


ادامه مطلب


[ شنبه 30 اردیبهشت 1396  ] [ 4:35 PM ] [ وبسیما ]
[ نظرات(0) ]

آیا بازاریابی دیجیتال به شما امکان می دهد در صنعت خود از رقبای بزرگ پیشی بگیرید؟

اگر برای یک تجارت کوچک کار می کنید ، رقابت با مارک های بزرگ صنعت خود برای شما بسیار دشوار است ، که بسیاری از آنها میلیون ها دلار سرمایه برای تبلیغات تلویزیونی یا تبلیغات سراسری دارند. خوشبختانه ، فرصتهای زیادی وجود دارد تا از طریق ابتکارهای استراتژیک بازاریابی دیجیتال ، از بازیکنان بزرگ پیشی بگیریم.


ادامه مطلب


[ شنبه 23 اردیبهشت 1396  ] [ 5:56 PM ] [ وبسیما ]
[ نظرات(0) ]

وبمستر چیست؟

عنوان "وبمستر" بیشتر شبیه نامی است که در یک رمان علمی-تخیلی با مزه می بینید تا در یک تابلوی شغلی. اما هرچقدر عجیب به نظر برسد ، این عنوان شغلی تا حدودی قدیمی و مشاغلی که در آن شکل گرفته است ، زمینه گسترده ای از اشتغال فناوری امروز را نشان می دهد.


ادامه مطلب


[ دوشنبه 11 اردیبهشت 1396  ] [ 3:44 PM ] [ وبسیما ]
[ نظرات(0) ]

چگونه در سال 2021 به یک توسعه دهنده وب تبدیل شویم

فناوری از ساده ترین برنامه ها گرفته تا پیشگامانه ترین اختراعات ، در زندگی روزمره ما نقش بزرگی دارد. هر وب سایت یا نرم افزاری که با آن روبرو می شویم توسط یک توسعه دهنده وب ساخته شده است - اما توسعه وب دقیقاً چیست و توسعه دهنده وب چه کاری انجام می دهد؟


ادامه مطلب