تاريخ : یک شنبه 14 اردیبهشت 1399  | 8:35 PM | نويسنده : وحيد پورنچي كنگرلو

راهنمای خرید سینی کابل و تجهیزات برق صنعتی

اگر شما جزء آندسته از افرادی هستید که بدنبال خرید تجهیزات برق صنعتی هستید و مایل به مشاوره و راهنمای خرید سینی کابل برای خرید مناسب ترین و استاندارد ترین وسایل با قیمت ارزان و مناسب هستید شرکت سینی کابل پیشگام یکی از بهترین گزینه هاست.

مشاورین ما ۲۴ ساعت و در طول هفته آمادگی پاسخگویی و مشاوره با شما را دارند تا بهترین و ارزان ترین ابزار های بر صنعتی را خریداری کنید.

قدم اول:

همیشه برای خرید با متخصین مشورت بگیرید و سپس بنابر نیاز و بودجه بهترین گزینه را انتخاب کنید

قدم دوم:

تولید کنندگان معمولا قیمتهای پائین تری در تولید سینی کابل-نردبان کابل-لوله فولادی-درب سینی کابل-کاورسینی کابل-پایه سینی کابل-بوشن- ریل- سی چنل دارند پس ابتدا به سمت تولید کنندگان بروید

شرکت تولیدی سینی کابل پیشگام مادر شرکت تولید کننده سینی کابل-نردبان کابل-لوله فولادی-درب سینی کابل-کاورسینی کابل-پایه سینی کابل-بوشن-ریل-سی چنل با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت آماده همکاری بصورت کلی و خرده فروشی در تهران و دیگر شهرستانها میباشد.

 

شرکت سینی کابل پیشگام با استفاده از دستگاه های پیشرفته و کامل و با کادری مجرب و کار آزموده آماده انجام انواع سفارشات می باشد.

۰۹۱۲۴۲۴۶۲۴۲

باآرزوی توفیق روز افزون جناب آقای راستگو

شرکت سینی کابل پیشگام با سوابق درخشان و کار آمد در دستاورد های صنعت برق کشور در زمینه طراحی و تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل های مشبک و غیر مشبک و غیر با در پوش – سه راهی و چهار راهی – تبدیل رابطه- بازو های نگهدارنده – ساپورتهای نگه دارنده فعالیت مینماید .
مفتخر است که سهم کوچکی از دستاوردهای صنعت برق کشور را احراز نموده و درارئه خدمات لازم از طریق عرضه تولیدات مربوطه با محاسبه حداقل قیمت های فروش مبنی بر سیستم تولید به مصرف کماکان آماده دریافت سفارشات محوله طبق نقشه و طرح های ارجاعی و یا مد نظر می باشد.
دریافت هرگونه سفارشات از مدیرت محترم از اقلام تولیدی و مصرف گام موثری در استقبال از تولیدات داخلی و دستیابی به خود کفایی سریع در صنعت برق کشور خواهد شد .


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : یک شنبه 14 اردیبهشت 1399  | 8:35 PM | نويسنده : وحيد پورنچي كنگرلو

قیمت فروش مواد اولیه بلکا

قیمت نصب و اجرای بلکا ( انجام بلکا – بلکا کردن ) با محاسبه مواد لازم برای بلکا و هزینه های جانبی مانند زیرسازی با چسب رزین به ازای هر متر مربع ۸۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت هر کیلو بلکا – قیمت فروش مواد اولیه ساخت بلکا مانند پودر بلکا یا خمیر بلکا ۱۰،۰۰۰ تومان است. مواد اولیه مورد نیاز بلکا در بسته بندی های ۵ کیلویی و ۱۰ کیلویی به مشتریان و همکاران گرامی عرضه می شود. ارسال به سراسر تهران و شهرستان های ایران.

قیمت فروش هر کیلو چسب رزین ۳۰،۰۰۰ تومان است.

قیمت نصب و اجرای بلکا با احتساب مواد اولیه

قیمت نصب و اجرای بلکا ( انجام بلکا – بلکا کردن ) با محاسبه مواد لازم برای بلکا و هزینه های جانبی مانند زیرسازی با چسب رزین به ازای هر متر مربع ۷۰۰۰ تومان می باشد.

جهت سفارش بلکا و خدمات نصب در تهران و سراسر ایران با بلکا کاسیت تماس بگیرید.

قیمت گذاری بلکا

برای قیمت گذاری انجام بلکا باید متراژ مربع تمام دیوار ها و سقف را محاسبه کنید و سپس متراژ مربع درب و پنجره ها را از آن کم کنید.

خرده کاری بلکا

حداقل اجرت انجام خرده کاری بلکا ۱۸۰،۰۰۰تومان اســت.

قیمت بلکا

قیمت بلکا

هزینه و قیمت زیرسازی بلکا با استفاده از چسب رزین به ازای هر متر مربع ۱،۵۰۰ تومان است.

طراحی بلکا 

قیمت طراحی بلکا با طرح های خاص از پایه ۲۰۰،۰۰۰ تومان شروع می شود.

با در نظر گرفتن تاریخ پیدایش رنگ بلکا در نقاشی ساختمان به عنوان پوشش سلولزی این نتیجه‌گیری می‌شود كه بلكا صنعتی است كه با مرور زمان جایگزین رنگ‌های ساختمانی می‌شود و در عین حال زیبایی و سلامت بهداشتی و صرفه جویی منابع نفتی را به ارمغان می‌آورد. مزایای رنگ بلکا عبارتند از :

 • عایق حرارت
 • عایق برودت
 • عایق صوت
 • بی نیاز از زیرسازی
 • نداشتن بو و مواد فرار هنگام اجرا
 • قابلیت شستشو (با ابر و شامپوی فرش)
 • خاصیت آنتی استاتیک: به دلیل ساختار فیبری گرد و غبار و ملکولهای سوخته در هوا را جذب نمی‌کند.
 • مقاومت در برابر آتش و شعله ور نشدن
 • ترک‌ها را می پوشاند
 • مقاومت در برابر ضربه
 • کاهش بازتاب مستقیم نور
 • قابلیت ترمیم
 

ویژگی‌های بلکا

با در نظر گرفتن ویژگی بلکاارزان و تاریخ پیدایش رنگ بلکا  ارزان در نقاشی ساختمان به عنوان پوشش سلولزی این نتیجه‌گیری می‌شود كه بلكا صنعتی است كه با مرور زمان جایگزین رنگ‌های ساختمانی می‌شود و در عین حال زیبایی و سلامت بهداشتی و صرفه جویی منابع نفتی را به ارمغان می‌آورد.
ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : یک شنبه 13 فروردین 1396  | 1:18 PM | نويسنده : وحيد پورنچي كنگرلو

آراکس بلبرینگ به استحضار می رساند با سابقه بیش از 15 سال در امر واردات و توزیع بلبرینگ(AACHEN-آخن) و قطعات صنعتی با هدف قرار دادن كیفیت مطلوب ، گامی در این جهت برداشته است.این گروه تمام تلاش خود را داشته كه بعنوان یك مرجع مفید به خواسته مشتریان عزیز پاسخ دهد و هم اكنون اجناس خود را برای شركت های راهسازی ؛ كشاورزی ؛ سیمان ؛ پتروشیمی ؛ شركت های فولادی را با برند آخن توزیع می نماید.


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : دوشنبه 20 بهمن 1393  | 2:39 PM | نويسنده : وحيد پورنچي كنگرلو

با تشكر از استاد عزيز  دكتر مهدي واحدي كه در تدوين و يرايش موضوع هويت بين اللمللي  برنامه درسي كمك و راهنماي من بودند و اين راه همچنان ادامه دارد

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : یک شنبه 14 دی 1393  | 1:58 PM | نويسنده : وحيد پورنچي كنگرلو

نتيجه گيري: توجه به توسعه دانش، مهارت و ارزش‌های بين المللي در برنامه‌های دانشگاه به منظور افزايش سواد بين المللي دانشجويان ضروري است و اشاعه برنامه‌های درسي دانشگاهي به فراتر از مرزهاي جغرافيايي و تجاري سازي برنامه درسي و محصولات آن لازم به نظر می‌رسد


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : سه شنبه 9 دی 1393  | 11:03 PM | نويسنده : وحيد پورنچي كنگرلو

در سالهاي  اخير بين المللي شدن يكي از مباحث مهم برنامه درسي در دانشگاهها بوده است اين موضوع دلالت بر بعد تلفيق  بعد بين المللي ، ميان فرهنگي و جهاني در اهداف كاركردها و نحوه آموزش دارد.امروزه بحث جهاني شدن در بخش آموزش عالي و نظام تعليم و تربيت مسائل جديدي را مانند تغييرات سريع ،بازسازي برنامه ها،از بين رفتن مرز هاي جغرافيايي در دسترس بودن اطلاعات و ساخت شكني پديد آورده است هدف اصلي و كانون توجه برنامه ريزان درسي در هنگام برخورد با مسائل فوق اساساً طراحي اهداف و برنامه هاي آموزشي مطلوب و كار آمد بوده است اين پژوهش نوعي مطالعه لزوم گنجاندن هويت و بعد بين المللي در برنامه درسي است .در حوزه برنامه درسي بين المللي كردن برنامه درسي به معني فرايند تلفيق بعد بين المللي بين فرهنگي و جاهني در اهداف كاركردها و نحوه اموزش است در واقع تلاش براي بخشيدن وجهاي بين المللي به برنامه درسي سازمانها و نهاد اهاي آموزشي است. به عبارت ديگر بين المللي كردن برنامه درسي به معناي بين المللي كردن در منزل تعريف شده است كه به موجب آن دانشگاهها و موسسات آموزش عالي حتي در مدارس متوسطه و كالجها فرصت رشد و توسعه شخصي و حرفه اي به همه دانش آموزان و دانشجويان حاضر در صحنه هاي اقتصادي جهان را ميدهد. بين المللي کردن برنامه درسي (IOC) مفهومي جديد و در حال تحول است که به طور ويژه از اوايل قرن بيست ويکم در ادبيات برنامه درسي مورد توجه قرار گرفته است. عليرغم اهميت و جايگاه چنين ايده اي، برداشت ها و تفسيرها از اين واژه در بسياري از ممالک به ويژه ايران توام با ابهام، سردرگمي و عدم شفافيت است. مقاله حاضر در راستاي بررسي اين مفهوم در ادبيات برنامه درسي تلاش کرده تا برداشت هاي مختلف از اين واژه و حدود و دامنه آنها را مفهوم پردازي کند. در اين راستا، سه برداشت متفاوت از IOC (بين المللي کردن دروس و رشته هاي دانشگاهي، بين المللي کردن رشته مطالعات برنامه درسي و بين المللي کردن حرفه برنامه درسي) شناسايي و معني مولفه هاي آنها معرفي شده است.
نتيجه گيري: توجه به توسعه دانش، مهارت و ارزش هاي بين المللي در برنامه هاي دانشگاه به منظور افزايش سواد بين المللي دانشجويان ضروري است و اشاعه برنامه هاي درسي دانشگاهي به فراتر از مرزهاي جغرافيايي و تجاري سازي برنامه درسي و محصولات آن لازم به نظر مي رسد


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : دوشنبه 1 دی 1393  | 6:23 PM | نويسنده : وحيد پورنچي كنگرلو

امروزه بحث جهاني شدن در بخش آموزش عالي و نظام تعليم وتربيت، مسائل جديدي را مانند تغييرات سريع، بازسازي برنامه ها، از بين رفتن مرزهاي جغرافيايي، در دسترس بودن اطلاعات وساخت شکني پديد آورده است. هدف اصلي و کانون توجه برنامه ريزان درسي در هنگام برخورد با مسائل فوق، اساسا طراحي اهداف و برنامه هاي آموزشي مطلوب و کار آمد بوده است. اين پژوهش نوعي مطالعه تطبيقي تحليلي به منظور توصيف رويکردهاي بين المللي سازي برنامه هاي درسي آموزش عالي در کشورهاي مختلف از جمله آمريکا، کانادا، استراليا و ژاپن است. يافته هاي تحقيق شامل راهبردها، برنامه ها وفعاليت هاي مناسب براي بين المللي کردن برنامه هاي درسي وروش هاي تدريس و يادگيري آموزش عالي در کشورهاي مذکور است. مقايسه راهبردهاي چهار کشور آمريکا، کانادا، استراليا و ژاپن نشان داد که مهمترين راهبرد اين کشور ها بين المللي کردن برنامه درسي و يادگيري و الحاق محتواي بين المللي به برنامه هاي درسي موجود است و تغيير مکان فيزيکي استاد و دانشجو در قالب برنامه هاي مبادله کمتر مورد توجه مي باشد. امروزه بين المللي سازي برنامه هاي درسي بومي، ملي و محلي داخل هر کشور ارجحيت دارد.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 19 آذر 1393  | 12:33 PM | نويسنده : وحيد پورنچي كنگرلو

بين­ المللی کردن برنامه درسی (IOC ) مفهومی جديد و در حال تحول است که به­طور ويژه از اوايل قرن بيست­ويکم در ادبيات برنامه درسی مورد توجه قرار گرفته است. عليرغم اهميت و جايگاه چنين ايده­ای، برداشت­ها و تفسيرها از اين واژه در بسياری از ممالک به­ويژه ايران توأم با ابهام، سردرگمی و عدم شفافيت است. مقاله حاضر در راستای بررسی اين مفهوم در ادبيات برنامه درسی تلاش کرده تا برداشت­های مختلف از اين واژه و حدود و دامنه آنها را مفهوم­پردازی ک ن د. در اين راستا، سه برداشت متفاوت از IOC (بين­المللی کردن دروس و رشته­های دانشگاهی، بين­المللی کردن رشته مطالعات برنامه درسی و بين­المللی کردن حرفه برنامه درسی) شناسايی و معنی مؤلفه­های آنها معرفی شده است.

  نتيجه­ گيری. توجه به توسعه دانش، مهارت و ارزش­های بين­المللی در برنامه­های دانشگاه به­منظور افزايش سواد بين­المللی دانشجويان ضروری است و اشاعه برنامه­های درسی دانشگاهی به فراتر از مرزهای جغرافيايی و تجاري­سازی برنامه درسی و محصولات آن لازم به­نظر مي­رسد.

منبع

طلعت ديبا واجاری*


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : سه شنبه 18 آذر 1393  | 10:20 AM | نويسنده : وحيد پورنچي كنگرلو
برنامه درسی بین المللی اولیه

برنامه درسی بین المللی اولیه

برنامه درسی بین المللی اولیه، موضوعی، برنامه درسی خلاق جامع با روند روشن یادگیری و با اهداف یادگیری خاص برای هر موضوع، برای تفکر بین المللی و برای یادگیری شخصی است.

IPC  برای اطمینان از یادگیری دقیق طراحی شده است , و راهی برای کمک به معلمان  ویادگیری کامل  هیجان انگیز، فعال و برای کودکان معنی دار.


ادامه مطلب
نظرات 0

تعداد کل صفحات : :: 1 2 3