مایکروفر ایرانی چی بخریم؟

پیشرفت تکنولوژی همیشه با راحتی انسان و و رفع نیازهایش همراه بوده است.هر دستگاهی که حاصل تکنولوژی است، در تلاش است تا انسان با کوتاه کردن زمان کارهای روزمره اش وقت بیشتری داشته باشد.مایکروفر نیز از این امر مستثنی نیست. این دستگاه بیشتر برای انسان های پر مشغله ای می باشد که زمان زیادی برای پخت و پز ندارند. اما در صورت نیاز به مایکروفر بهتر است چه مدل ماکروفری بخریم؟ هنگام خرید همیشه قیمت حرف اول را می زند. در ایران با توجه به قیمت مایکروفرهای خارجی بسیاری از مردم به مارک های ایرانی رو آورده اند. ما در این مقاله قصد داریم درباره ­بهترین برند مایکروفر ایرانی صحبت کنیم و به سوال مایکروفر ایرانی چی بخریم پاسخ دهیم. همچنین با پرداختن به نقاط ضعف و قدرت آن ها،شما را در خرید مایکروفر دلخواهتان راهنمایی کنیم.

مایکروفر ایرانی چی بخریم

  1. راهنمای خرید مایکروفر ایرانی
  2. بهترین مایکروفر ایرانی چیست؟( معرفی انواع مایکروفر)
  3. اندازه دستگاه یک نکته مهم در خرید مایکروفر ایرانی!
  4. کدام مایکروفر ایرانی برای خرید بهتر است؟(قابلیت ها)
  5. مایکروفر ایرانی چی بخریم؟ بهترین مارک مایکروفر ایرانی

راهنمای خرید مایکروفر ایرانی

آیا مایکروفر ایرانی کارایی مایکروفر خارجی را دارد؟ آیا می توان به جای برند خارجی، برند داخلی خرید؟ سوال های این چنینی دغدغه­ذهن مردمی است که به دنبال خرید مایکروفر ایرانی هستند. در جواب این سوال تنها یک چیز می توان گفت. چرا که نه؟! اگر شما تصمیم گرفته اید به جای هزینه­زیاد برای یک برند خارجی با هزینه­کمتر یک برند ایرانی با همان قابلیت را بخرید، باید گفت که شما برنده هستید.

برای خرید بهترین مایکروفر ایرانی و یا حتی خارجی شما نیاز به یک راهنما دارید.این راهنما به شما کمک می کند تا در خرید آن چه می خواهید موفق عمل کنید. در واقع مهم نیست چرا برند مایکروفر ایرانی را انتخاب می کنید، مهم این است که بدانید به چه مدل مایکروفری نیاز دارید.

کاربران گرامیِ در صورت استفاده از ماکروفر های پاناسونیک و بروز خرابی در این دستگاه می توانید برای رفع ایراد دستگاه خود از خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر پاناسونیکبهره مند شوید.

 

بهترین مایکروفر ایرانی چیست؟( معرفی انواع مایکروفر)

همانطور که گفتیم باید این مسئله مورد اهمیت قرار داد که شما به چه مایکروفری نیاز دارید؟به طور کلی انواع مایکروفر به سه دسته­بندی زیر تقسیم می شوند:

  • رو میزی: مایکروفرهای رومیزی قابل حمل و کوچک بوده و در بین کاربران بسیار محبوب هستند.اندازه­این مایکروفرها معمولا 27(ارتفاع) در 44(عرض) در 34(عمق) سانتیمتر می باشد.
  • بالا اجاقی: مدل های بالا اجاقی، همانطور که از نامشان پیداست در قسمت بالای اجاق گاز نصب می شوند.این دسته از مایکروفرها از محبوبیت کمتری برخوردار هستند و برای انتقال بوی غذا در حین پخت دارای فن می باشند.این مدل از مایکروفرها به دلیل اشغال کردن جای هود در آشپزخانه،عملکردی شبیه به هود نیز دارد.
  • توکار یا کشویی: دسته­سوم مایکروفرها در معرفی بهترین مایکروفر ایرانی مدل های توکار یا کشویی هستند که نسبتا جدیدتر از دسته­های دیگر می باشند.هدف از طراحی آن ها اشغال فضای کمتر در آشپزخانه است.البته مسلم است که مراحل نصب سخت تری دارند و همچنین جا به جایی آن ها آسان نیست.

کاربران گرامی؛ در صورت استفاده از ماکروفر ال جی و بروز خرابی در این دستگاه می توانید برای رفع خرابی دستگاه خود از خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جیبهره مند شوید.

اندازه دستگاه یک نکته مهم در خرید مایکروفر ایرانی

یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب مایکروفر اندازه آن است.انتخاب سایز مایکروفر کاملا به فضای آشپرخانه­شما بستگی دارد.قبل از انتخاب دستگاه شما باید فضایی که قصد دارید مایکروفر را در آن قرار دهید از نظر طول و عرض و ارتفاع اندازه گیری کنید و سپس با توجه به اندازه ای که در اختیار دارید تصمیم بگیرید که کدام مایکروفر ایرانی بهتر است.

ابعاد مایکروفر ها معمولا از (به ترتیب ارتفاع،عرض،عمق) 25 در 46 در 36 سانتیمتر شروع می شود و گاها حتی به 36 در 61 در  سانتی متر 51 نیز می رسد.البته اندازه مایکروفرها را بیشتر با واحد لیتر می شناسند که ظرفیت داخلی آن هاست.کم ترین ظرفیت مایکروفر 25 لیتر و بیشترین آن 56 لیتر می باشد.

پس از قبل ازین که به این سوال فکر کنید که مایکروفر ایرانی چی بخریم، به فکر محل قرار گیری دستگاه باشید.

در ادامه این مقاله مفید از سایت تعمیرات لوازم خانگی بررسی می کنیم مایکروفرهای خوب ایرانی کدام هستند.

کدام مایکروفر ایرانی برای خرید بهتر است؟(قابلیت ها)

برای انتخاب بهترین مایکروفر ایرانی شما باید اطلاعات کافی درباره­قابلیت های مایکروفرها داشته باشید.در ادامه ما به چند قابلیت مهم مایکروفرها مانند(توان،گریل کردن،کانوکشن و...)اشاره خواهیم کرد و توضیح آن ها خواهیم پرداخت.

توان مهم ترین عامل در انتخاب مایکروفر ایرانی:توان یک مایکروفر در واقع به معنای قدرت آن است. این ویژگی با واحد وات نشان داده می شود. به طور کلی هرچه عدد این واحد بالاتر باشد، به معنای این است که قدرت مایکروفر در سریع و یک دست پختن غذا بیشتر است. توان مایکروفر ها معمولا بین 600 تا 1200 وات می باشد. معمولا مایکروفر های بزرگ تر توان بیشتری دارند.

قابلیت گریل کردن (نکته ای مهم در خرید بهترین مایکروفر ایرانی):گریل کردن به معنای کباب کردن است. در این قابلیت مایکروفر با استفاده از المنت در کناره های داخلی دستگاه، غذای شما را برشته می کند.این قابلیت جذاب باعث می شود غذای شما علاوه بر خوش طعم شدن، ظاهر زیبایی نیز داشته باشد.

قابلیت کانوکشن در مایکروفر ایرانی:یکی از کاربردی ترین قابلیت های مایکروفر، قابیت کانوکشن می باشد. این قابلیت در بیشتر مایکروفرهای جدید ایرانی وجود دارد. در این قابلیت مایکروفر می تواند گرما را علاوه بر استفاده از امواج، به صورت مستقیم به محفظه تزریق کند. در این حالت یک فن در قسمت بالای محفظه یک فضای گرم و خشک ایجاد می کند تا غذای شما در عین ترد بودن و مغزپخت شود.

کاربران گرامی؛ چنانچه از ماکروفر های اسنوا استفاده می کنید و با بروز خرابی در این دستگاه مواجه شده اید می توانید برای رفع عیب دستگاه خود از خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر اسنوا استفاده کنید.

مایکروفر ایرانی چی بخریم؟ بهترین مارک مایکروفر ایرانی

برندهای ایرانی زیادی مایکروفر تولید می کنند. از جمله این مارک ها می توان به اسنوا، بوتان، پارس خزر و...اشاره کرد. این مایکروفرها دارای قابلیت های مایکروفرهای خارجی هستند و شما می توانید تمام آپشن های یک برند خارجی را در یک مایکروفر ایرانی مشاهده کنید. یکی از مزایای خرید مایکروفر ایرانی نسبت به خارجی قیمت مناسب آن است. قیمت مارک های ایرانی به مراتب پایین تر از قیمت مدل های خارجی است.

در نهایت در جواب بهترین مارک مایکروفر ایرانی چیست باید گفت که برای انتخاب بهترین گزینه، تنها معیار نیاز و سلیقه­شماست. اما چیزی که مسلم است،این است که با توجه به تنوع مارک و مدل مایکروفر ایرانی دست شما در انتخاب باز است.

[ یک شنبه 29 مرداد 1396  ] [ 7:15 PM ] [ حسن امامی ]
[ نظرات(0) ]