تاثیر سرما روی ترمز ماشین و راه حل های منطقی برای مقابله با آن

زمستان و آب و هوای حاکم بر آن تاثیر زیادی روی اتومبیل شما دارد. از سیستم خنک‌کننده گرفته تا لوله اگزوز، تایرها و حتی رنگ خودرو تحت تاثیر این شرایط آب و هوایی هستند. البته ترمزها بیش از هر قسمت دیگری در برابر دمای پایین و رطوبت بیش از حد آسیب‌پذیر هستند. بنابراین باید از آنها در این فصل سرد به درستی نگهداری کنید. فرقی نمی‌کند که ماشین مال خودتان است یا از خدمات اجاره خودرو استفاده کرده‌اید. در هر صورت اطلاع از تاثیر سرما روی ترمز به معنی محافظت بیشتر از جان‌تان است.

برای اینکه بدانید زمستان چگونه می‌تواند روی ترمزهای ماشین شما تاثیر بگذارد، به برخی از مشکلات متداولی که ممکن است در این شرایط آب و هوایی برای ترمزها ایجاد شود و راه‌حل‌های آن اشاره می‌کنیم.

تاثیر سرما روی ترمز ماشین

 

ادامه مطلب

نوشته شده در : پنج شنبه 25 اردیبهشت 1399  ساعت :9:54 AM   |   توسط : نظرات (0)

اقدامات کلیدی برای مقابله با ترس از رانندگی – بخش دوم

همانطور که در بخش قبل توضیح دادیم یکی از اقداماتی که برای مقابله با استرس در هنگام رانندگی با خودرو می‌توانیم انجام دهیم، اجاره ماشین است. با این کار قبل از اینکه بخواهید سوار خودروی خود شوید، می‌توانید تمرین خوبی داشته باشید. در زیر به ادامه مبحث قبل خواهیم پرداخت.

 

مراحل دیگر مقابله با ترس از رانندگی

 

دوباره سوار اسب خود شوید

شما احتمالا این ضرب المثل قدیمی را شنیده‌اید: اگر از اسب خود به زمین افتادید، باید دوباره سوار آن شوید. دلیل خوبی برای یادآوری این ضرب المثل وجود دارد، و این چیزی است که تقریبا در همه مراحل زندگی صادق است، از جمله راندن اتومبیل.
بسیاری از مردم احساس می‌کنند که پس از تصادف با ماشین خود، از رانندگی وحشت دارند و نمی‌توانند هرگز مجددا به پشت فرمان برگردند. این همیشه روش خوبی نیست. مطمئن شوید که یک مجوز به روز گواهینامه دارید، و به تمرین رانندگی خود ادامه می‌دهید، چرا که شما هرگز نمی‌دانید چه زمانی ممکن است از مهارت خود در مواقع اضطراری استفاده کنید.
اگر شما دچار یک حادثه شده‌اید، با اعتماد به نفس به پشت فرمان وسیله نقلیه خود برگردید و مجددا شروع به راندن کنید، حداقل تا زمانیکه وسیله نقلیه شما قابل راندن است. اگر دوباره شروع به رانندگی کنید در یک مدت زمان کوتاه خواهید دید که دیگر ترسی ندارید و بلکه از رانندگی لذت خواهید برد وحتی می توانید برای اجاره خودرو لوکس مورد علاقتان نیز اقدام نمایید.

ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 18 مهر 1397  ساعت :10:28 AM   |   توسط : نظرات (0)

اشتباهات رایج در هنگام رانندگی ایمن

راننده‌های بی تجربه و یا مجرب گاهی اوقات، در عین رانندگی دچار اشتباهاتی می‌شوند. استفاده از وسیله نقلیه، کاری پیچیده است که نباید دست کم گرفته شود. در هنگام رانندگی ایمن تصمیمات و اطلاعات بسیار زیادی به سراغ راننده‌ها خواهند آمد که می‌توان به کنترل سرعت، رانندگی بین جاده‌های مختلف، مواظب راننده‌های دیگر بودن و تفسیر علائم رانندگی اشاره کرد. از طرف دیگر رعایت کردن نکات ایمنی در هنگام اجاره ماشین باعث خواهد شد خسارتی به خودرو وارد نشده و از پرداخت هزینه‌های اضافه در امان باشیم.

8 اشتباه رایج در رانندگی و راه‌های ساده

 

همیشه کمربند ایمنی را ببندید

استفاده از کمربند ایمنی در صورت رخ دادن تصادف به صورت بالقوه از بروز صدمات جدی یا مرگ جلوگیری می‌کند. هیچگاه فراموش نکنید که هنگام رانندگی یا نشستن در داخل ماشین به عنوان مسافر کمربند خود را ببندید. اگر شما رانندگی می‌کنید، همیشه به افراد دیگر اصرار کنید که کمربندهای خود را ببندند. اگر از نحوه بستن کمربند ایمنی آنها به شیوه درست مطمئن نیستید حتما باز هم به آنها تذکر دهید.

گوشی خود را کنار بگذارید

بدیهی است که فرستادن پیام در عین رانندگی به اندازه رانندگی تحت تاثیر مشروبات الکلی یا حتی بیشتر از آن خطرناک است. در هنگام رانندگی هیچگاه از گوشی خود استفاده نکنید. اگر گوشی‌تان زنگ بخورد، مکانی امن برای کنار زدن پیدا کنید و سپس به آن جواب دهید.

خود را از شر همه حواس پرتی‌ها راحت کنید

به عنوان یک راننده بی تجربه، ضروری است که قبل از شروع رانندگی همه چیزهایی که باعث حواس پرتی می‌شوند را از خود دور سازید. از مسافرین خود بخواهید که آرام بمانند و تا رسیدن به مقصد صبر کنند، قبل از اینکه وارد هر مکالمه‌ای شوید. احساس نکنید که اگر از مسافرین خود بخواهید سوال و جواب‌های خود از شما را کنار بگذارند بی ادبی است.
همچنین اگر فکر می‌کنید که حرف زدنشان با تلفن باعث می‌شود حواستان پرت شود از آنها بخواهید گوشی را کنار بگذارند. هرگز در عین رانندگی چیزی نخورید. ماشین خود را مرتب نگه دارید. اینجا نکات بیشتری را در مورد حواس پرتی با هم می بینیم.

ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 10 مهر 1397  ساعت :3:54 PM   |   توسط : نظرات (0)

اقدامات کلیدی برای مقابله با ترس از رانندگی – بخش اول

هر چند دریافت گواهینامه رانندگی می‌تواند برای برخی افراد هیجان انگیز باشد، از طرفی برای برخی دیگر از افراد، به ویژه رانندگان تازه کار، تجسم سفر در جاده می‌تواند کمی وحشتناک باشد. در برخی مواقع زمان اجاره خودرو ترس از این که دچار حادثه شوید بیشتر می‌شود. این به ویژه برای کسانی که دوره‌های آموزش کمتری را طی کرده‌اند، ترسناک‌تر است؛ چرا که آنها هیچ ایده‌ای ندارند که هنگام قرار گرفتن در ماشین باید چه کارهایی انجام دهند. این یکی از دلایلی است که اکثر کشورها سیستم صدور مجوز بعد از فارغ التحصیلی در دوره‌های آموزشی رانندگی را تصویب کرده‌اند.

با استفاده از این سیستم، افراد مجاز به راندن در جاده‌های بین شهری برای مدت زمان مشخصی نخواهند بود. این به آنها فرصتی برای تمرین می‌دهد تا بتوانند در کنار یک راننده با تجربه و در داخل شهرها برای مدتی تجربه کسب کنند تا کاملا به فضای رانندگی و خودروی خود عادت کنند. بعد از گذشت مدتی مشخص رانندگان می‌توانند در جاده‌ها و بزرگراه‌های بین شهری تردد کنند.

کسی را در کنار خود داشته باشید

اگر شما احساس می‌کنید که در حین راندن خودرو استرس دارید، این ممکن است به دلیل ترس از راندن نباشد و بیشتر به این دلیل باشد که تنها هستید. برای چند هفته، یا حتی چند ماه اول پس از دریافت مجوز رانندگی، اگر شما هنوز ترس از راندن دارید، به سفرهای کوتاه با شخص دیگری در کنار خودتان بروید. این شخص لزوما نباید یک راننده با مجوز معتبر باشد، فقط کسی که به شما کمک کند آرام باشید. هنگامی که شما بیشتر به رانندگی عادت کردید، می‌توانید به تنهایی به سفرهای کوتاه بروید. به مرور زمان عادت خواهید کرد به تنهایی سفر کنید و دیگر استرس و ترسی نداشته باشید.

ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 3 مهر 1397  ساعت :12:37 PM   |   توسط : نظرات (0)

چگونه می توان به طور ایمن در هوای بد رانندگی کنیم؟

به طور کلی اجتناب از سفرهای خودرو در طول آب و هوای نامساعد امن‌ترین گزینه است. با این حال، در صورتی که شما نیاز دارید در باران و یا در طول طوفان و برف رانندگی کنید، به آرامی این کار را انجام دهید و در صورت لزوم به آرامی با استفاده از ترمز سرعت خود را کم کنید با رعایت نکات کوچک می‌توانید یک رانندگی ایمن را تجربه خواهید کرد. گاهی شما بدلیل داشت کارهای فراوان مجبور به اجاره خودرو لوکس هستید، حال با یک هوای کاملا بد و طوفانی روبرو می شوید. این می تواند واقعا برای شما ترسناک باشد و لی نگران نباشید، ما راهنمایی های لازم را در اختیارتان می گذاریم.

رانندگی در هوای بد

به طور متوسط نزدیک به 6000 نفر کشته و بیش از 445،000 نفر در تصادفات ناشی از آب و هوای بد در هر سال مجروح شده‌اند. مهم نیست که در کجای کشور زندگی می‌کنید، در برخی موارد لازم است که در باران، برف، مه و یا تگرگ حرکت کنید. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می‌کند در شرایط نامساعد آب و هوا زندگی خود را حفظ کنید.

نکاتی در مورد رانندگی ایمن در هوا بد

 

به آرامی رانندگی کنید

بهترین کاری که می‌توانید هنگام رانندگی در باران انجام دهید حرکت با سرعت کم است و در هنگام رانندگی در برف کندتر حرکت کنید تا احتمال خطر کمتر شود. زمانی که به آرامی رانندگی می‌کنید، کنترل اتومبیل خود را بهتر می‌توانید حفظ کنید. همچنین اگر شما در یک جاده که احتمال تصادف وجود دارد حرکت می‌کنید، هر چه آهسته‌تر رانندگی کنید، احتمال کمتری وجود دارد که تصادف شدید داشته باشید. زمانی که شک دارید، سرعت خود را به حداقل ده تا بیست کیلومتر پایین‌تر از حد مجاز کاهش دهید.

پنجره‌ها را به طور کامل تمیز کنید

قبل از حرکت، زمان بگذارید تا به طور کامل پنجره‌های خودرو را تمیز کنید. شما هرگز نمی‌خواهید در طی یک طوفان برف بدون اینکه دید کاملی از بیرون داشته باشید، سوار اتومبیل شوید. حتی اگر از تکنیک‌های رانندگی ایمن استفاده می‌کنید، ممکن است اتومبیل‌ها و موانع اطراف خودرو را نتوانید بموقع تشخیص دهید، پس بهتر است که همه چیز اطراف خود را ببینید تا از آنچه که رانندگان دیگر انجام می‌دهند آگاه باشید.

ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 27 شهریور 1397  ساعت :12:24 PM   |   توسط : نظرات (0)

حقایق کلیدی برای ورود به بزرگراهها

رانندگی در بزرگراه‌ها نیازمند مهارت و دانشی درباره چگونه طراحی و استفاده از آنهاست. بسیاری از مردم از رانندگی در بزرگراه‌ها رنج می‌برند. اگرچه هیچ دلیلی برای رانندگی در این نوع جاده‌ها وجود ندارد، رانندگی در بزرگراه‌ها نیازمند احتیاط و آگاهی بیشتری نسبت به خیابان‌های محلی است. قبل از رانندگی در یک بزرگراه برای اولین بار، باید یک ایده کلی درباره نحوه کارکرد این جاده‌ها داشته باشید، ولی هیچ نگران نباشید اجاره خودرو سورنا سیر این مقاله را بدین منظور برای شما عزیزان فراهم کرده است، پس با ما باشید. بزرگراه‌ها معمولا از دو خط در هر دو جهت مختلف تشکیل می‌شوند، اما ممکن است در مناطق با ترافیک سنگین‌تر در کلان شهرها دارای خطوط بیشتری باشند. جداسازی خطوط شمال و جنوب یا شرق و غرب، می‌تواند با سازه‌های بتنی یا نوارهایی از زمین انجام شود.

نکاتی برای رانندگی در بزرگراه‌ها

رانندگان در بزرگراه‌ها نمی‌توانند دور بزنند. در عوض، رانندگان از طریق رمپ‌های ورودی و خروجی به بزرگراه‌ها وارد شده و از آن خارج می‌شوند، که به وسایل نقلیه اجازه می‌دهد تا بدون درنگ به جریان ترافیک اصلی وارد یا خارج شوند. تمام خروجی‌ها و ورودی‌ها به خط سمت راست بزرگراه‌ها منتهی می‌شوند. هنگامی که بزرگراه‌ها به طور طبیعی از دوخط تشکیل شود، خط راست برای خودروهایی طراحی شده است که با سرعت کمتری در حال حرکت هستند. دانستن این حقایق اساسی در مورد بزرگراه‌ها می‌تواند به رانندگان در هنگام رانندگی در این نوع جاده‌ها برای اولین بار کمک کند.

برای رانندگی در بزرگراه‌ها، پس از ورود به خط سمت راست از طریق رمپ باید وارد خط سمت چپ شوید. به محض اینکه از رمپ خارج شدید، به منظور آماده شدن برای ورود به جریان ترافیک راهنمای سمت چپ خود را روشن کنید. هنگامیکه از رمپ ورودی پایین می‌آیید مدام اینکه سمت چپ و نقطه کور خود را چک کنید که از برخورد با سایر وسایل نقلیه که در خط راست در حرکت هستند خودداری کنید. برای وسایل نقلیه، رانندگی در خط راست برای رفتن به خط چپ برای ادغام شدن با جریان ترافیک در بزرگراه، معمول است. هنگامی که مطمئن شدید که هیچ وسیله نقلیه‌ای در خط راست وجود ندارد، به راحتی به سمت چپ بروید و چراغ راهنمای خود را خاموش کنید. هنگامی که از رمپ خارج شدید سرعت خود را افزایش دهید تا سرعت راننده‌های دیگر را کند نکنید.

ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 20 شهریور 1397  ساعت :4:46 PM   |   توسط : نظرات (0)

وسیله نقلیه متناسب با سبک زندگی شما

گزینه های عالی که باید در نظر بگیرید

خرید یک وسیله نقلیه یک تصمیم بزرگ است. شما مقدار زیادی پول را صرف خرید وسیله‌ای می‌کنید که قرار است برای حمل و نقل به مدرسه، کار و رویدادهای مهم دیگر از آن استفاده کنید. هنگام جستجو برای یافتن اولین خودروی خود یا یک ماشین جدید، کار عاقلانه این است که انواع وسایل نقلیه متناسب با شیوه زندگی خود را بررسی کنید، در حالی که انتظار می‌رود به دنبال خودرویی باشید که رانندگی آن جذاب و سرگرم کننده باشد، شما همچنین باید عملکرد نوع خودروی مورد نظر خود را در نظر بگیرید. بهترین روش برای این موضوع  اجاره خودرو  مورد علاقه شما می باشد که یک دید کلی نسبت به آن پیدا کنید. در اینجا لیستی از انواع وسایل نقلیه و شرح اهداف مورد نظر برای آنها آورده شده است.

به طور کلی خودروهای دو درب تحت عنوان کوپه و خودروهای چهار درب با نام سدان شناخته می‌شوند. ماشین‌ها شایع ترین نوع وسایل نقلیه در جاده‌ها هستند که برای مقاصد مختلفی استفاده می‌شوند. ماشین‌ها به طور معمول بهترین مصرف سوخت را دارا می‌باشند و در بین رانندگان برای رفتن به محل کار یا مدرسه بسیار محبوب هستند. بسیاری از اتومبیل‌های اسپورت کوپه هستند و در بین افرادی که علاقه زیادی به سقف جمع شونده دارند یا به دنبال ماشین‌هایی هستند که سرعت بالایی دارند بسیار محبوب می‌باشند. این ماشین‌ها همچنین برای زوج‌ها یا خانواده‌هایی که فقط یک یا دو فرزند دارند، گزینه‌هایی عالی هستند.

ون‌ها در دو نوع موجود می‌باشند. یک ون معمولی یک وسیله نقلیه بزرگ است که اغلب برای مقاصد تجاری استفاده می‌شود. مینی ون‌ها در بین رانندگانی که نیاز به حمل و نقل فرزندان خود دارند بسیار محبوب هستند. یک مینی ون یک نسخه کوچکتر از یک ون است که شباهت بیشتری به یک ماشین در مقایسه با یک مینی بوس دارد. مینی ون‌ها معمولا ظرفیت حمل تا هفت نفر را دارند و همچنین دارای فضای زیادی برای قرار دادن وسایل و چمدان هستند. مینی ون نیز به راحتی قابل تغییر جهت استفاده معلولان هستند.

ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 6 شهریور 1397  ساعت :10:55 AM   |   توسط : نظرات (0)

نکاتی در مورد رانندگی محتاطانه

چگونه محتاطانه رانندگی کنید

هنگامی که شما در ابتدا رانندگی را یاد می‌گیرید، یکی از چیزهایی که شما بارها و بارها می شنوید این است که با احتیاط رانندگی کنید. این بدان معنا نیست که شما همیشه باید نگران وقوع تصادف باشید. این بدان معناست که شما باید به طور مداوم مراقب عملکرد رانندگان دیگر باشید و پیش بینی کنید که آنها می خواهند چه اقدامی انجام دهند. اگر شما قادر به انجام این کار باشید، شما قادر به جلوگیری از وقوع بسیاری از حوادث خواهید بود و می توانید همواره از رانندگی خود لذت ببرید. با اجاره خودرو برای نوجوانان خود حس یک رانندگی باشکوه را به آنها هدیه بدهید.

 

آماری در مورد رانندگان جوان و یا تازه کار

رانندگان بسیاری وجود دارند که به دلیل عدم داشتن تجربه کافی در پشت فرمان، حوادثی را رقم می‌زنند. این یکی از دلایلی است که در ابتدا رانندگان تازه کار نباید از شهر خارج شوند، بنابراین رانندگان تازه کار همیشه باید در سال اول فقط در شهرها رانندگی کنند. در اینجا آماری در مورد رانندگان تازه کار برای شما گردآوری شده است.

 • بیش از 25% از تمام حوادث با اشتباهات رانندگان نوجوان رخ داده است، هرچند رانندگان نوجوان تنها کمتر از 7% از تمام رانندگان در جاده ها را تشکیل می‌دهند.
 • علت اصلی مرگ و میر در بین جوانان بین 18 تا 20 ساله تصادفات جاده‌ای است.
 • نوجوانان در بیش از 5000 حادثه در هر 100000 حادثه حضور دارند که در مورد رانندگان باتجربه این آمار 500 حادثه در هر 100000 مورد است.

 

نکات رانندگی محتاطانه

چند مورد وجود دارد که باید در مورد رانندگی محتاطانه بدانید و در اینجا چند مورد از مهمترین آنها را برای رانندگان تازه کار پیدا خواهید کرد. آنها واقعا برای هر کسی که رانندگی می‌کند مهم هستند و مهم نیست چند سال تجربه رانندگی دارند. این نکات به شما کمک می‌کند تا بدانید که در بسیاری از موارد چه کاری باید انجام دهید تا بتوانید کاملا ایمن و سالم به مقصد خود برسید.

نکته اول: هنگام رانندگی هرگز از تلفن همراه استفاده نکنید

اگر شما در حال چت کردن با تلفن همراه یا ارسال و دریافت پیام‌های متنی هستید، شما توجه کافی را معطوف رانندگی نخواهید کرد و متوجه نیستید رانندگان دیگر در اطراف شما مشغول چه کاری هستند. استفاده از یک تلفن همراه تمرکز شما را به هم می ریزد و شما فقط باید هنگامی که ماشین شما پارک شده است از تلفن همراه خود استفاده کنید.

نکته دوم: به تمام علائم ترافیکی توجه کنید

این چیزی است که بسیاری از رانندگان نادیده می‌گیرند و با سرعت بیش از حد مجاز رانندگی می‌کنند و وارد مسیر اشتباه در جاده‌های یکطرفه می‌شوند. اگر به تمام علائم ترافیکی توجه داشته باشید، می‌دانید که حد مجاز سرعت چقدر است و سرعت خود را در آن محدوده حفظ می‌کنید که مهمترین نکته در مورد رانندگی محتاطانه است.

شما فقط نباید کارهایی که راننده جلویی شما انجام می‌دهد را تکرار کنید. چرا که ممکن است او از قوانین راهنمایی رانندگی تبعیت نکند و در اینصورت شما نیز در حال قانون شکنی هستید که به سرعت می تواند منجر به وقوع یک تصادف شود. اطمینان حاصل کنید که به تمام چراغ‌های راهنمایی نیز توجه می‌کنید. یک دور زدن اشتباه ممکن است باعث وقوع یک حادثه وحشتناک شود.

ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 30 مرداد 1397  ساعت :4:52 PM   |   توسط : نظرات (0)

خودروهای مناسب برای رانندگان نوجوان

پیدا کردن ماشین جدید مناسب برای رانندگان نوجوان دغدغه کافی برای والدین می باشد تا تمام شب را بیدار بمانند. مطمئنا موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. هنگامی که اکثر والدین برای خرید خودرو برای رانندگان نوجوان خود به نمایشگاه ماشین می روند، این موارد احتمالا در بالای لیست قرار دارد:

 • ایمنی
 • قیمت
 • مصرف سوخت
 • قابلیت اطمینان

برای شروع انتخاب، اجاره خودرو سورنا سیر با در نظر گرفتن چهار معیار بالا، 7 مورد زیر را به عنوان بهترین گزینه ها برای رانندگان نوجوان گزارش کرده است. هر یک از این خودروها باید استاندارد “خوب” را از سازمان بیمه تصادفات بزرگراه ها در 5 تصادف اخیر خود گرفته باشند.

علاوه بر این، سورنا سیر تنها گزینه هایی را در نظر گرفته است که طبق گزارش مصرف کنندگان در دسته بندی “توصیه شده” قرار گرفته اند. همچنین در گزارش مصرف کنندگان نرخ قابلیت اعتماد آنها نیز باید بیشتر از حد متوسط باشد. در نهایت، حداقل 60? از شرکت کنندگان در نظر سنجی گزارش مصرف کنندگان باید تجربه خود را رضایت بخش توصیف کنند.

هر یک از موارد ذکر شده نیز باید نرخ اقتصادی مصرف سوخت را به میزان حداقل 40 کیلومتر به ازای هر گالن در مصارف ترکیبی رانندگی در شهر و بزرگراه نیز کسب کنند. موارد زیر نیز ضروری می باشند:

 • پنجره های برقی
 • قفل
 • آینه های جانبی
 • تهویه مطبوع
 • حداقل 6 کیسه هوا
 • دوربین دید عقب
 • دنده اتوماتیک

 

7 مورد از بهترین خودروها برای نوجوانان

 

خودرو هوندا مدل آکورد LX

آکورد اولین خودروی تولید شده توسط سازنده خودرو ژاپنی در ایالات متحده بود و یکی از بهترین سدان ها در زمینه فروش باقی مانده است. در مقایسه با مدل های گران تر این خودرو، این مدل در زمره خودروهای با اندازه متوسط قرار می گیرد. بر خلاف آن، مصرف سوخت آن به ازای مسافت پیموده شده مشخص واقعا شگفت انگیز است. موتور 185 اسب بخاری، 2?4 لیتری و 4 سیلندر آن چرخ های جلو را با دنده اتوماتیک به حرکت در می آورد. این خودرو به ویژگی های استاندارد مانند سیستم کنترل تهویه مطبوع اتوماتیک دوگانه، صفحه نمایش لمسی و سیستم صوتی با 4 بلندگو با رابط USB مجهز شده است. موسسه بیمه آن را تحت عنوان “انتخابی با ایمنی بالا” توصیف کرده است.

خودرو هیوندای سوناتا SE

سوناتا در ایالات متحده ساخته شده است و یک سدان با اندازه متوسط دیگر است. این خودرو دارای فضای داخلی مناسب و یک کابین راحت است. علاوه بر گزارشات مصرف کنندگان که قابلیت اعتماد آن را 92 درصد بیشتر از حد متوسط توصیف کرده اند، این خودرو یکی از بهترین ضمانت نامه ها در صنعت خودروسازی را دارا می باشد که 10 ساله و به مسافت 160،000 کیلومتر می باشد.

موتور 185 اسب بخاری، 2?4 لیتری، 4 سیلندر آن به همراه یک گیربکس اتوماتیک 6 سرعته اتوماتیک عرضه می شود. تعداد کیسه های هوای سوناتا، 7 عدد می باشد که شامل کیسه هوا برای زانوی راننده است. تنها با پرداخت مبلغی بیشتر، هیوندای ویژگی های ایمنی اضافی مانند سیستم تعویض خط، تشخیص نقطه کور و هشدار برخورد از جلو را ارائه می دهد. ویژگی های استاندارد آن عبارتند از: ورود بدون کلید بی سیم، صفحه نمایش رنگی 7 اینچی و سیستم صوتی با 6 بلندگو و پورت USB

با در نظر گرفتن تمام این موارد اجاره خودرو سوناتا lf مورد توجه نوجوانان قرار گرفته که می توان گفت این خودرو نیز دارای استانداردهای مناسب در بین رقبای خود می باشد و.

ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 9 مرداد 1397  ساعت :1:09 PM   |   توسط : نظرات (0)

تکنولوژیهای نوین در خودرو – بخش دوم

همانطور که در مقاله پیشین گفته شد تکنولوژی های نو ظهور در عرصه خودرو باعث راحتی هرچه بیشتر افراد شده است. برای دریافت خدمات خودروهای نو ظهور می توانید از این صفحه تعرفه و شرایط اجاره خودرو را دریافت کنید. در این مقاله به موارد بیشتری در زمینه پیشرفت های جدید در تکنولوژی خودرو می پردازیم :

پیشرفت های جدید در تکنولوژی خودرو

 

کنترل والدین

والدینی که نگران هستند رانندگان نوجوان آنها مشغول کار با سیستم صوتی شده و صدای بلند موسیقی حواسشان را پرت کند می توانند از سیستم جدید فورد استفاده کرده و میزان سرعت و صدای موسیقی را محدود کنند.

پس از انجام این تنظیمات، این سیستم سرعت را به 80 مایل در ساعت محدود می کند. همچنین قابلیت انجام این تنظیمات نیز وجود دارد که در صورت بسته نبودن کمربند ایمنی سیستم صوتی از یک هشداردهنده استفاده کند. این سیستم در نهایت در همه مدل های فورد که در سال 2010 به بازار عرضه شده اند موجود است.
 

ردیابی GPS وسیله نقلیه

والدینی که مایل به استفاده از GPS در اتومبیل خود هستند می توانند سیستمی را خریداری کنند که قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشد. قیمت این سیستم ها خیلی بالا نیست این سیستم های ردیابی GPS در هر 10 ثانیه موقعیت خودرو را به روز می کند. تماشای آن به صورت زنده فقط نیاز به دسترسی به اینترنت دارد. با اندازه کوچک و قابلیت حمل، این دستگاه ردیابی را می توان از وسیله نقلیه ای به وسیله نقلیه دیگر منتقل کرد.

همچنین این سیستم می تواند در صورت تجاوز از سرعت تعیین شده یا ورود و خروج به مناطق خاصی، والدین را از طریق تلفن همراه آنها باخبر کند. این محصول رهگیری خودرو از راه دور و محصولات مشابه همچنین ابزار کارآمدی برای تجارت هستند که در صورت نیاز به پیگیری ناوگان خود می توانید از آنها استفاده کنید.

ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 2 مرداد 1397  ساعت :9:41 AM   |   توسط : نظرات (0)

تعداد صفحات : 3   123

درباره ما

بایگانی

آمار بازدیدها

 • کل بازديد : 4263
 • تعداد کل مطالب : 24
 • تعداد کل نظرات : 0
 • تاریخ ایجاد وبلاگ : سه شنبه 7 آذر 1396 

تماس با ما

پست الکترونيکي :
وب سایت :

خبرنامه